Hosszas várakozás után végre megjelent Eric Saade és Dev közös dalának, a Hotter Than Firenak a videoklipje.
A teljes cikkhez kattints ide!
Megérkezett Eric Saade és Dev közös klipje
2011. december 07. 17:12
#1
2011. december 07. 17:29
#4
|
|
Ninaa.♛ smuldersholic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.25. Hozzászólás: 1118 Csatolások: 117 Azonosító: 144054 offline
|
Én valahogy jobbat,másfélét vártam.Mondjuk egy kocsival száguldozós,érzelmesebb klipet.Bár,lehet hogy azért,mert nekem a Popular-féle dalok jobban tetszettek.Mindegy, a kalap kivételével mindnen rendben van,és elég jóra sikerült
2011. december 07. 17:35
#5
|
lA-dONNA |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.05. Hozzászólás: 2930 Csatolások: 110 Azonosító: 144776 offline
|
Egész jó kis szám, szívesen hallgatható, bár kicsit soknak érzem ezt a mértékű rajongást a Saade gyerek körül ha ennél nagyobbat nem is tud produkálni, oké hogy jó, jó, de egy középkategória csak az egész...
2011. december 07. 18:04
#9
|
|
littledreamerúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.24. Hozzászólás: 36 Csatolások: 0 Azonosító: 164310 offline
|
imádom ezt a számot és Eric-et *-* viszont nemtudom..valahogy picit jobb klippre számítottam
nembaj. SAADE FOREVER <3 *-*
2011. december 07. 18:11
#10
Szerintem elég egyhangú lett a klip, viszont a szám nem rossz.
2011. december 07. 18:18
#11
|
|
Fruzsi26 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.29. Hozzászólás: 770 Csatolások: 14 Azonosító: 156883 offline
|
Csak én nem szeretőm őt, mint sztárt?
Egyetértek Cynthiával, a klip valóban egyhangú, és szerintem még unalmas is lett. Sokkal jobbat össze tudtak volna hozni. Végülis nem egy nagy durranás.
A számra most nem térek ki, mert nem azon van a hangsúly, hanem inkább a klip az, ami újdonság, de hallgatható kategória.
Egyetértek Cynthiával, a klip valóban egyhangú, és szerintem még unalmas is lett. Sokkal jobbat össze tudtak volna hozni. Végülis nem egy nagy durranás.
A számra most nem térek ki, mert nem azon van a hangsúly, hanem inkább a klip az, ami újdonság, de hallgatható kategória.
2011. december 07. 19:01
#18
A számot már megjelenésekor imádtam , viszont a klip nem tetszik, nem értem mi a jó abba ha egyik szobáról a másikba sétál... vagy csak énnem értem? O.o
2011. december 07. 19:08
#19
|
|
Kramishaparawhore |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.15. Hozzászólás: 1143 Csatolások: 44 Azonosító: 151132 offline
|
Nekem egyébként ez a száma most nem annyira tetszik. Kicsit unalmas, de a refrén, amit Devvel együtt énekel, tetszik. Mondjuk, nem tudom, beszélhetünk-e refrénről, mikor kb. végig ugyanazt mondja... Szeretem én Ericet, de mintha más lett volna a stílusa... egy kicsit.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline


