Az izmos akciósztár megdöbbentő dolgot vallott be: szabadidejében szívesen vesz részt balettórákon.
A teljes cikkhez kattints ide!
Balettozni tanul Ryan Gosling
2011. december 15. 08:07
#1
2011. december 15. 08:56
#3
Idézet (ophely88 @ 2011.12.15. 08:08)
Ryan, soha nem szerettelek még ennyire 
miéért?
2011. december 15. 09:45
#4
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (Courtneyy @ 2011.12.15. 08:56)
miéért?
a külföldi webszájtokon is azt írják, hogy nők milliói fogják még jobban imádni. Kérdem én, miért? Ez nem gáz? 
Kétesélyes. Sokak szerint férfiatlan a balett, mások meg imádják nézni a szűk gatyákban ugráló, hajlékony pasikat, szexi.
A jobb kérdés, hogy miért mondják sokan, hogy a balett gáz lehet? Szerintem nem az, ha valaki fejleszti magát és olyat csinál, amit szeret.
2011. december 15. 10:05
#5
Háát megnézném tánc közben, biztos itt is remekel.
2011. december 15. 10:23
#7
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Idézet (Courtneyy @ 2011.12.15. 08:56)
miéért?
a külföldi webszájtokon is azt írják, hogy nők milliói fogják még jobban imádni. Kérdem én, miért? Ez nem gáz? 
Nem.
Idézet (Domcicc @ 2011.12.15. 09:45)
Kétesélyes. Sokak szerint férfiatlan a balett, mások meg imádják nézni a szűk gatyákban ugráló, hajlékony pasikat, szexi.
A jobb kérdés, hogy miért mondják sokan, hogy a balett gáz lehet? Szerintem nem az, ha valaki fejleszti magát és olyat csinál, amit szeret.
A jobb kérdés, hogy miért mondják sokan, hogy a balett gáz lehet? Szerintem nem az, ha valaki fejleszti magát és olyat csinál, amit szeret.
Engem konkrétan hidegen hagy ez a része dolognak, mert jobban preferálom a koptatott farmer, ruhátlan felsőtest hajlongást és ugrálást
1 felhasználónak tetszik:
Domcicc
2011. december 15. 14:32
#10
Aranyos, hogy ilyen őszinte, nagyon jó, hogy fel meri ezt vállalni!!<3 És egyébként már csak azért sem kéne olyanokkal traktálni, hogy "a balett nem túl férfias", mert egy iszonyatosan nehéz és megterhelő tánc!!!Minden elismerésem a balett táncosoknak!!!!
2011. december 16. 16:17
#20
Ez kicsit furcsa...de ha ő ezt szeretné, akkor csinálja csak nyugodtan. Teljes szívemből sok sikert kívánok neki!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline

