Starity

One Direction

970 oldal 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 05. 20:49 #12881
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
http://data2.whicdn.com/images/130578686/large.png heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Amcs28, LDreamP, Evelin1D
2014. augusztus 09. 17:31 #12882
- törölt felhasználó -    
Idézet
Louis : egyszer hallottam amikor Harry a tükör előtt beszélt: óh Harry hogy te milyen sexy vagy ! és azok a fürtök rohog.gif


Harry _nevet.gif rohog.gif
2014. augusztus 10. 16:00 #12883
- törölt felhasználó -    
https://www.youtube.com/watch?v=IwdIWI5SdFA

szegény Niall rohog.gif
2014. augusztus 10. 22:36 #12884
- törölt felhasználó -    
Nem tudom mit gondoltok,de én egy kicsit megharagudtam Liamre,amiért ennyire rövidre levágatta a haját(természetesen nem komoly a harag).Ti mit szóltok hozzá? wink.gif blush.gif
2014. augusztus 11. 10:20 #12885
- törölt felhasználó -    
Idézet
Nem tudom mit gondoltok,de én egy kicsit megharagudtam Liamre,amiért ennyire rövidre levágatta a haját(természetesen nem komoly a harag).Ti mit szóltok hozzá?


én nem haragszom rá bár nem valami csodálatos de nyugi majd visszanő biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Szonja14
2014. augusztus 11. 15:53 #12886
- törölt felhasználó -    
Idézet (kilari111 @ 2014.08.11. 10:20)
én nem haragszom rá bár nem valami csodálatos de nyugi majd visszanő biggrin.gif


Én is ezzel nyugtatom magam,de akkor is.Annyira tetszett.

http://kepfeltoltes.hu/thumb/140811/216281492images_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2014. augusztus 11. 17:16 #12887
- törölt felhasználó -    
Idézet

Én is ezzel nyugtatom magam,de akkor is.Annyira tetszett


nem akarlak még jobban nyugtalanná tenni de közölném hogy kihalt a topik cray.gif cry.gif
2014. augusztus 11. 17:24 #12888
- törölt felhasználó -    
Idézet (kilari111 @ 2014.08.11. 17:16)
nem akarlak még jobban nyugtalanná tenni de közölném hogy kihalt a topik cray.gif  cry.gif


Reménykedjünk benne,hogy csak nem érnek rá...reménykedjünk wink.gif
2014. augusztus 12. 10:54 #12889
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Lucy Taylor @ 2014.08.11. 17:24)
Reménykedjünk benne,hogy csak nem érnek rá...reménykedjünk wink.gif

már nem szeretik annyian az 1D-t mint régen
2014. augusztus 12. 17:39 #12890
- törölt felhasználó -    
Idézet
már nem szeretik annyian az 1D-t mint régen


ezt meg honnan veszed? blink.gif
1 felhasználónak tetszik: LDreamP
2014. augusztus 12. 17:42 #12891
- törölt felhasználó -    
Idézet


és ezzel akkor mi van? lefénymásolta a fenekét biggrin.gif na és akkor mi van? szerintem vicces rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Kyra1999
2014. augusztus 12. 23:56 #12892
- törölt felhasználó -    
Idézet (kilari111 @ 2014.08.12. 17:42)
és ezzel akkor mi van? lefénymásolta a fenekét biggrin.gif na és akkor mi van? szerintem vicces rohog.gif


Egyébként mindig is tudtuk,hogy egy igazi játékos srác...Szeret hülyeségeket kipróbálni,de végül is ki nem?Ez teljesen normális. _nevet.gif thumbsup.gif smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Szonja14, Kyra1999
2014. augusztus 13. 14:34 #12893
- törölt felhasználó -    
Idézet
Egyébként mindig is tudtuk,hogy egy igazi játékos srác...Szeret hülyeségeket kipróbálni,de végül is ki nem?Ez teljesen normális. _nevet.gif  thumbsup.gif  smileeee.gif
2014. augusztus 13. 14:45 #12894
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (kilari111 @ 2014.08.12. 17:42)
és ezzel akkor mi van? lefénymásolta a fenekét biggrin.gif na és akkor mi van? szerintem vicces rohog.gif

sztem meg szánalmas és magamutogató. Megjátssza magát, mert közel sem olyan, amilyennek mutatja magát, a hülyéskedései is megjátszottak, mert igazából egy befelé forduló szürke unalmas ember, és erre már több minden alapján sikerült rájönnöm. Tudom, fáj az igazság, de ez van, nekem is fájt egy darabig, de beletörődtem. Kell az imidzs, érdekesnek kell magukat mutatni, ez a többi fiúra is igaz, nem csak Louisra. Őszintén szólva, ki szeretne meg egy unalmas befelé forduló fiút? Senki észrese venné, ja és még igy is a háttérbe szorult úgy h megjátssza magát, mert azért valljuk be Harry és Niall érdekesebbek, de még Liam is. Zayn dettó mint Louis, ő is a háttérben van, de annyira nem játssza az agyát mint Louis. Észre kéne kicsit venni h kinek milyen szerepe van és nagyjából kiszűrni hogy milyen emberek lehetnek, mert közel sem olyanok, mint amilyennek mutatják magukat. Bocs de ez nagyon kikivánkozott belőle, nem birtam már magamban tartani
2014. augusztus 13. 14:45 #12895
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (kilari111 @ 2014.08.12. 17:39)
ezt meg honnan veszed? blink.gif

csak nyitsd ki a szemed, nézz körül, mondok egyet: 5sos, de nem ők a főok, az csak egy ráadás
2014. augusztus 13. 15:07 #12896
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lambika @ 2014.08.13. 14:45)
sztem meg szánalmas és magamutogató. Megjátssza magát, mert közel sem olyan, amilyennek mutatja magát, a hülyéskedései is megjátszottak, mert igazából egy befelé forduló szürke unalmas ember, és erre már több minden alapján sikerült rájönnöm. Tudom, fáj az igazság, de ez van, nekem is fájt egy darabig, de beletörődtem. Kell az imidzs, érdekesnek kell magukat mutatni, ez a többi fiúra is igaz, nem csak Louisra. Őszintén szólva, ki szeretne meg egy unalmas befelé forduló fiút? Senki észrese venné, ja és még igy is a háttérbe szorult úgy h megjátssza magát, mert azért valljuk be Harry és Niall érdekesebbek, de még Liam is. Zayn dettó mint Louis, ő is a háttérben van, de annyira nem játssza az agyát mint Louis. Észre kéne kicsit venni h kinek milyen szerepe van és nagyjából kiszűrni hogy milyen emberek lehetnek, mert közel sem olyanok, mint amilyennek mutatják magukat. Bocs de ez nagyon kikivánkozott belőle, nem birtam már magamban tartani




blah, blah, blah biggrin.gif na tessék ha már nem tehetünk mást akkor előrukkolunk az imidzses dumával, nézd ha ilyen negatívan állsz a One Directionhöz akkor nem hinném hogy lenne itt ebben a topikban keresnivalód, én is tudok olyan népszerű bandákat mint a BTR vagy az általad emlegetett 5sos de a One Direction is van olyan népszerű és fogadjunk hogy te most csak meg akarod utáltatni a rajongókkal a 1D-t de ne fáradj nem fog menni wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Szonja14
2014. augusztus 13. 15:10 #12897
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (kilari111 @ 2014.08.13. 15:07)
blah, blah, blah  biggrin.gif na tessék ha már nem tehetünk mást akkor előrukkolunk az imidzses dumával,  nézd ha ilyen negatívan állsz a One Directionhöz akkor nem hinném hogy lenne itt ebben a topikban keresnivalód, én is tudok olyan népszerű bandákat mint a BTR vagy az általad emlegetett 5sos de a One Direction is van olyan népszerű és fogadjunk hogy te most csak meg akarod utáltatni a rajongókkal a 1D-t  de ne fáradj nem fog menni wink.gif

úristen ki akarta megutáltatni? felőlem szeretheted, de egyszer majd felébredsz az álomvilágodból. Csak leírtam a véleményem, ami a kőkemény igazság. Szerinted ezeknek a sztároknak nincs imidzsük és nem csak rájuk vonatkozik ez hanem szinte mindenkire, igen az 5sos-re is ugyanez érvényes és még sorolhatnám itt a sztárokat.
2014. augusztus 13. 15:16 #12898
itsChanel
itsChanel
visszatérő vendég
 
Státuszall for love
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 4
Azonosító: 207195
Offline offline
Idézet (Lambika @ 2014.08.13. 14:45)
sztem meg szánalmas és magamutogató. Megjátssza magát, mert közel sem olyan, amilyennek mutatja magát, a hülyéskedései is megjátszottak, mert igazából egy befelé forduló szürke unalmas ember, és erre már több minden alapján sikerült rájönnöm. Tudom, fáj az igazság, de ez van, nekem is fájt egy darabig, de beletörődtem. Kell az imidzs, érdekesnek kell magukat mutatni, ez a többi fiúra is igaz, nem csak Louisra. Őszintén szólva, ki szeretne meg egy unalmas befelé forduló fiút? Senki észrese venné, ja és még igy is a háttérbe szorult úgy h megjátssza magát, mert azért valljuk be Harry és Niall érdekesebbek, de még Liam is. Zayn dettó mint Louis, ő is a háttérben van, de annyira nem játssza az agyát mint Louis. Észre kéne kicsit venni h kinek milyen szerepe van és nagyjából kiszűrni hogy milyen emberek lehetnek, mert közel sem olyanok, mint amilyennek mutatják magukat. Bocs de ez nagyon kikivánkozott belőle, nem birtam már magamban tartani


Szerintem meg Te nem vagy teljesen százas, már bocsáss meg omg.gif Persze, a fiúk közel sem olyanok, mint amilyennek beállítják őket és igen, köréjük szövődött egy imidzs, de nem azért mert unalmas vagy befelé forduló emberek lennének, hanem mert ezzel a 'mázzal' tudják őket eladni. Én pont azt szűröm le Louis viselkedéséből, bemutogatásaiból, beszólásaiból, hogy elege van már ebből az őrületből, a sikoltozó tinikből, a sok fotósból. DE! Ez nem azt jelenti, hogy nem szereti azt, amit csinál, nem szereti a rajongókat vagy unalmas ember. Egyszerűen csak elege van és amiatt, hogy ezt nyíltan kimutatja Őt tartom a legőszintébbnek a csapatból, aki nem az imidzzsel meg a mézes-mázzal adja el magát, hanem leszarja, ha valaki nem szereti, hiszen tudja, hogy úgyis többen vannak azok, akik imádják, felnéznek rá. Legalább önmagát adja és nem egy menedzsment által irányított báb.

Idézet (Lambika @ 2014.08.13. 14:45)
csak nyitsd ki a szemed, nézz körül, mondok egyet: 5sos, de nem ők a főok, az csak egy ráadás


Én ezzel nem értek egyet. Volt egy idő, amikor a Jusitn Bieber - One Direction-féle párharc ment, most a 5SOS az új felkapott tinibanda, de ezt nem azt jelenti, hogy híresebbek lennének. Azért ne felejtsük el, hogy a mi fiúink mögött már 4 év van, megannyi siker, díj, elismerés és több millió rajongó és nem hiszem, hogy egy 5SOS kaliberű banda el tudja venni tőlük a boyband címet. Nem kritizálni akarom a másik zenekart, de nekem például egyik szerzeményük se tetszik, tehát az én esetemben nem kell aggódni azon, hogy esetleg jobban szeretném őket, mint a 1D-t..
3 felhasználónak tetszik: Szonja14, Kyra1999, MycySmiley
2014. augusztus 13. 15:43 #12899
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (itsChanel @ 2014.08.13. 15:16)
Szerintem meg Te nem vagy teljesen százas, már bocsáss meg  omg.gif Persze, a fiúk közel sem olyanok, mint amilyennek beállítják őket és igen, köréjük szövődött egy imidzs, de nem azért mert unalmas vagy befelé forduló emberek lennének, hanem mert ezzel a 'mázzal' tudják őket eladni. Én pont azt szűröm le Louis viselkedéséből, bemutogatásaiból, beszólásaiból, hogy elege van már ebből az őrületből, a sikoltozó tinikből, a sok fotósból. DE! Ez nem azt jelenti, hogy nem szereti azt, amit csinál, nem szereti a rajongókat vagy unalmas ember. Egyszerűen csak elege van és amiatt, hogy ezt nyíltan kimutatja Őt tartom a legőszintébbnek a csapatból, aki nem az imidzzsel meg a mézes-mázzal adja el magát, hanem leszarja, ha valaki nem szereti, hiszen tudja, hogy úgyis többen vannak azok, akik imádják, felnéznek rá. Legalább önmagát adja és nem egy menedzsment által irányított báb.
Én ezzel nem értek egyet. Volt egy idő, amikor a Jusitn Bieber - One Direction-féle párharc ment, most a 5SOS az új felkapott tinibanda, de ezt nem azt jelenti, hogy híresebbek lennének. Azért ne felejtsük el, hogy a mi fiúink mögött már 4 év van, megannyi siker, díj, elismerés és több millió rajongó és nem hiszem, hogy egy 5SOS kaliberű banda el tudja venni tőlük a boyband címet. Nem kritizálni akarom a másik zenekart, de nekem például egyik szerzeményük se tetszik, tehát az én esetemben nem kell aggódni azon, hogy esetleg jobban szeretném őket, mint a 1D-t..

Én nem azt mondtam h mind unalmas ember, én csak Louisra mondtam azt. Régen ő volt a kedvencem, vele sokkal többet foglalkoztam mint a többiekkel, de csalódtam benne. Látszik rajta hogy már utálja az egészet, és ugye a focicsapatnál képzeli el vagy képzelte el a jövőjét, csak ugye ott átverték, ez már egy másik téma. És igen, Louis befelé forduló, akármennyire sem tetszik ez neked, de látni rajta. Színes ruhákat se hord amúgy, a ruházatán is meglátszik is a ruhából is le lehet szűrni h ki milyen ember de én nem csak ez alapján mondom. Nagyon szabadulni akar, ezt látom rajta, több helyen is olvastam h goromba volt a rajongókkal. Pont azt írtam az előbb is h Harry, Niall, Liam érdekesebbek, ők nem unalmas emberek, ezért vannak ők az előtérben de nyilván nekik is van imidzsük.
2014. augusztus 13. 15:46 #12900
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lambika @ 2014.08.13. 15:10)
úristen ki akarta megutáltatni? felőlem szeretheted, de egyszer majd felébredsz az álomvilágodból. Csak leírtam a véleményem, ami a kőkemény igazság. Szerinted ezeknek a sztároknak nincs imidzsük és nem csak rájuk vonatkozik ez hanem szinte mindenkire, igen az 5sos-re is ugyanez érvényes és még sorolhatnám itt a sztárokat.


már megbocsáss de a "kő kemény igazságtól" a te "véleményed" nagyon messze van, nekem pedig nincs álomvilágom ugyan is rajtuk kívül van még sok kedvencem pl: Neymar,Messi,JB,Demi
970 oldal 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok