Starity

Kocsis Tibor támogatók által nyert?

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. december 19. 11:00 #1
- törölt felhasználó -    
Alig nyerte meg az X-Faktor második szériáját Kocsis Tibor, de máris mennek a találgatások, hogy minek is köszönheti győzelmét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2011. december 19. 11:02 #2
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Szerintem valakit hiába kérnek arra, hogy szavazzon..! mert ha szereti akkor ha tud szerintem akkor alapból szavaz, viszont ha nem szereti, akkor akkor sem fog szavazni rá, hiába is kérik meg rá..

Egyébként meg megérdemelte a győzelmet!!! : ) Mert nagyon tehetséges!!!
2011. december 19. 11:07 #3
- törölt felhasználó -    
Én nem azért kedvelem mert Janicsák Veca vagy Tóth Gabi mondják, hanem azért mert tehetségesnek tartom és nekem már a show elejétől szimpatikus volt.

Szerintem az emberek sem azért szavaztak rá mert Veca meg Gabi ezt kérték, hanem azért mert benne igenis meg van az 'X'...
7 felhasználónak tetszik: ophely88, Bogi13, duracell, House Of Wax, An_d_a, Eszter655, selena_taylor_fan
2011. december 19. 11:11 #4
- törölt felhasználó -    
Bírom az ilyen összeesküvés-elméleteket. Miért nem lehetne legalább egyszer elfogadni azt a tényt, hogy azért nyert, mert a szavazók többsége így akarta?
Tibor megérdemelten nyert. Írom mindezt úgy, hogy én egy nyúlfarknyival talán Enikő győzelmének jobban örültem volna.
Oly' mindegy, hogy ki nyer. Az idő majd úgyis eldönti, hogy ki mit ér.
3 felhasználónak tetszik: kriszti145, ophely88, selena_taylor_fan
2011. december 19. 11:11 #5
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jajj, de vártam már egy ilyet! Nem is a magyar média lenne, ha nem hozakodtak volna elő ilyesmivel rögvest a finálé után. Mégis hogy tudta ezt ilyen hamar leközölni a sajtó és mire alapozza a feltevését? rolleyes.gif Reklám, reklám, reklám. A negatív reklám is jó. Mindegy ezeknek, csak még egy darabig a nyertesről beszéljen mindenki, mert mind tudjuk, ők is tudják, hogy bizony pár hónapocska és Kocsis ugyanúgy eltűnik a süllyesztőben, mint az összes többi tehetségkutatós. Nincs új a nap alatt. Még a reklám és a botrány se tarthatja életben a kérészéletű celebek hírnevét túl hosszú ideig. Tehetség ide, tehetség oda, borítékolom a hamar bekövetkező lecsengését az ifjúnak. pardon.gif
Ez a cikk arra jó, hogy megerősítse az emberekben azt a tévhitet, hogy ér valamit a szavazatuk. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, An_d_a
2011. december 19. 11:12 #6
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Szerintem ez hülyeség.Most nekem is könyöröghetett volna akárki,hogy erre vagy arra szavazzak ha nem bírom az illetőt.Akik szavaztak rá mind azért tették,mert kedvelik Tibit,amit meg is értek,mert nagyszerű ember.
Mindig kitalálnak ám mindenféle hülyeséget. omg.gif
5 felhasználónak tetszik: kriszti145, ophely88, An_d_a, Eszter655, selena_taylor_fan
2011. december 19. 11:14 #7
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Én sem hiszem, hogy valaki csak azért szavazott volna rá, mert Veca vagy Gabi mondták. Személy szerint bármekkora Veca vagy Gabi-fan lennék is, nem szavaznék 300 ft-ért olyanra, akit nem is kedvelek. Ha Veca azt mondta volna, hogy szavazzak Muri Enikőre, nem szavaztam volna rá, mivel én Kocsis Tibinek szurkoltam és nem neki pardon.gif Szerintem ezzel az Enikő fanok is így voltak.
5 felhasználónak tetszik: kriszti145, ophely88, House Of Wax, An_d_a, selena_taylor_fan
2011. december 19. 11:15 #8
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
megérdemelte a győzelmet!!!!!!!!smileeee.gif
2011. december 19. 11:18 #9
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Ez vicces. Veca és Tóth Gabi szava nem váltja meg a világot .. Tibi azért nyert mert azt akarták odafent ülő nyakkendős emberek vagy mert ő volt sok ember kedvence.
5 felhasználónak tetszik: kriszti145, SmileyZ, dóóra, An_d_a, selena_taylor_fan
2011. december 19. 11:39 #10
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1879
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Ez hülyeség.Aki szavazott rá,az azért szavazott,mert tényleg szerette és tehetségesnek tartotta.Most csak azért,mert neki szurkolt pl:Tóth Gabi vagy Janicsák Veca nem szavaztak rá.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, SmileyZ, dóóra, An_d_a
2011. december 19. 11:39 #11
- törölt felhasználó -    
Szerintem mindkettejük megérdemelte volna a győzelmet, mert nagyon tehetségesek. Gratulálok smileeee.gif
2011. december 19. 11:48 #12
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1879
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Egyébként miért kell mindig mindekit lehúzni?Ez Magyarország.Idén (szerencsére) az nyert,aki megérdemelte,de ki kell találni valamit,hogy lehúzzák.
Egyébként,ha Enikő nyerte volna meg,akkor meg most az lenne,hogy már előre el volt döntve,hogy ő nyeri meg és az egész idei X-faktor meg volt rendezve.
Ha pedig a Baricz nyerte volna meg,akkor az egész ország (jogosan) ki lenne akadva,mint tavaly Vastag Csaba győzelmén.És akkor meg az lenne,hogy ő pedig azért nyerte meg,mert Erdélyben kampányoltak érte és,mert összejött Verával.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, dóóra, kriszti145, An_d_a
2011. december 19. 11:49 #13
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
"de máris mennek a találgatások, hogy minek is köszönheti győzelmét. "
Hát ez nagyon egyszerű : a tehetségének pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: kriszti145, dóóra, selena_taylor_fan
2011. december 19. 11:53 #14
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Olyan mindegy ki nyerte, eddig tartott az egyéniségük. Innentől majd a producerek, támogatók és lemezkiadók még azt is el fogják dönteni helyette, hogy milyen zoknit vegyen fel. Mostantól nem az lesz amit ők akarnak, hanem az amit mondanak nekik - és így keletkeznek majd az újabb tucatelőadók, akiket már nem bír el kis hazánk. Lassan több énekes lesz az országban, mint nyugdíjas meg kisiskolás együtt.
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kriszti145, ophely88, An_d_a
2011. december 19. 11:56 #15
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Szerintem mindketten megérdemelték volna a győzelmet, jó hangjuk van. Enikőnek is, és Tibornak is.
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2011. december 19. 11:57 #16
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Na,csak gratulálni,tudok,azoknak akik nem tudnak már elülni a seggükön! Tibi nyert,ezt el kell fogadni. Nem igaz,hogy szerencsétlen egy teljes napot sem örülhetett felhőtlenül az örömének,már támadják. Egyszerű, csakis a tehetségének köszönheti a győzelmét,semmi másnak!
Aláírom,hogy nekem is rosszul esett volna,ha az Enikő nyert volna..de biztos nem kezdenék akkora felbujtásba...-.-(nem a cikk írójának szól.)
Így is mindegyik döntősnek lesznek lemezei,próbálkozásai. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, selena_taylor_fan
2011. december 19. 12:02 #17
- törölt felhasználó -    
Ez annyira bírom! Alig hogy megnyerte szegény, még szusszanni se volt ideje! dry.gif De már
" mennek a találgatások, hogy minek is köszönheti győzelmét."
Hát vajon minek? Egyértelmű hogy annak hogy tehetséges!
Oké biztos jó pont volt, hogy sokan támogatták, de ez is csak azt bizonyítja hogy mennyire jó! És ő volt a legtehetségesebb!
Tibó! wub.gif
5 felhasználónak tetszik: ophely88, dóóra, kriszti145, An_d_a, selena_taylor_fan
2011. december 19. 12:23 #18
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.12.19. 11:11)
Mindegy ezeknek, csak még egy darabig a nyertesről beszéljen mindenki, mert mind tudjuk, ők is tudják, hogy bizony pár hónapocska és Kocsis ugyanúgy eltűnik a süllyesztőben, mint az összes többi tehetségkutatós. Nincs új a nap alatt. Még a reklám és a botrány se tarthatja életben a kérészéletű celebek hírnevét túl hosszú ideig. Tehetség ide, tehetség oda, borítékolom a hamar bekövetkező lecsengését az ifjúnak. pardon.gif

Ezt nem tudhatjuk. Azért valakinek bejött már. Igaz, nincs vele tele a napi sajtó, de aktívan dolgozik és sokan szeretik. Talán Tibinek is szerencséje lesz és nem a Vastag Csabika sorsára jut, aki egy éve abból él, hogy ő nyerte meg az X-Faktort, meg az ÖCCSE MELLÉ állt be énekelni egy duettet. Ez idő alatt pedig Wolf Kati és Nikolas például szépen "feljött".
Majd kiderül... 1 vagy 2 név gyanúsan fent tud maradni huzamosabb ideig, ha jól csinálja. Tibi megérdemelné... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2011. december 19. 12:24 #19
nityke
nityke
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.05.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 142649
Offline offline
Enikőnek se ez az első tévés megjelenése, lehet, hogy nem jutott be az elő showba, de egy ország ismerte meg akkor a nevét, szóval mind a kettőjüknek van múltja. És szerintem nem véletlen, hogy Tibó mellé álltak,ő sokkal jobban megérdemelte!!!
2011. december 19. 12:29 #20
- törölt felhasználó -    
Ez hülyeség!
A tehetsége miatt nyert!
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok