Pixie Lott csillagokkal csókolózik
2012. január 11. 15:43
#21
A szám nagyon tetszik, de a klip nem jön be.. Nem is tudom, számomra túl "mű".. Persze Pix attól is gyönyörű..
2012. január 11. 15:59
#25
|
|
Barbiee95visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.28. Hozzászólás: 326 Csatolások: 0 Azonosító: 151849 offline
|
Juhh....tényleg nagyon furcsa! Nekem mindig a Mamma Do videoklipből ugrik be az arca, meg a haja, mert az a kedvenc számom tőle, de így annyira fura. Rá se ismerek. A haja is tök más, a hullámos áll neki jól. :S Meg a hangja is...
2012. január 11. 16:11
#26
|
|
Glamster☾ |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 11.03.16. Hozzászólás: 3280 Csatolások: 10727 Azonosító: 147418 offline
|
Anyám borogass, hogy néz ez ki?
Egyébként én a számot sem találom olyan kimagaslóan jónak, hiszen Pixie hangi adottságaiban jóval több van...
És milyen Lady Gaga-elemek? A klip egy az egyben úgy néz ki, mint Katy Perry: ET videó és hivatalos "lyrics" összemosva.
Csalódás.
Egyébként én a számot sem találom olyan kimagaslóan jónak, hiszen Pixie hangi adottságaiban jóval több van...
És milyen Lady Gaga-elemek? A klip egy az egyben úgy néz ki, mint Katy Perry: ET videó és hivatalos "lyrics" összemosva.
Csalódás.
1 felhasználónak tetszik:
Sugarbabes
2012. január 11. 16:36
#33
|
|
evernight98új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.29. Hozzászólás: 6 Csatolások: 0 Azonosító: 108823 offline
|
szerintem borzasztó, pedig én szeretem Pixie-t.....
2012. január 11. 17:18
#37
|
|
porcukormókus97 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.19. Hozzászólás: 691 Csatolások: 1 Azonosító: 155890 offline
|
A klip és a haja nagyon nem tetszik. 
A szám meg egész jó, véleményem szerint, de valahogy nem az igazi. :S
A szám meg egész jó, véleményem szerint, de valahogy nem az igazi. :S
2012. január 11. 17:20
#38
Nekem a dal aránylag tetszik, mert jó kis ritmusa van, de Pixie-ben ennél jóval több van. Sokkal egyedibb énekesnek tartottam, számomra ez a klip egy nagy csalódás volt. KÉRJÜK VISSZA A RÉGI PIXIE-T!!
2012. január 11. 17:21
#39
|
|
TennantLove |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.31. Hozzászólás: 1109 Csatolások: 0 Azonosító: 142192 offline
|
a frizurájáért annyira ne vagyok oda és nem rosszból mert imádom a számait de tud ő ennél jobbat is
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline

