Pixie Lott csillagokkal csókolózik
2012. január 11. 21:56
#63
|
|
foolishdoll |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.30. Hozzászólás: 694 Csatolások: 0 Azonosító: 128436 offline
|
hát...nem tud már mivel elődrukkolni...így a kinézetre megy rá...:S de am semmi újat nem tud felmutatni már egy jó ideje...:SSS szerintem halad szép lassan ő is a sűlyesztőbe :SS
2012. január 12. 08:14
#65
|
|
vikimumus |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.24. Hozzászólás: 984 Csatolások: 68 Azonosító: 125739 offline
|
Nekem a dal nagyon tetszik, jobban mint az előző. A klip is jó, csak Pixie-nek szerintem jobban áll a göndör haj (nem hittem volna, hogy egyszer valakiről ezt mondom). A klip amúgy egyáltalán nem Gagás. Én inkább Klyie klipjeihez hasonlítanám, de azért mégis különböző énekesnők, úgyhogy inkább hozzá sem hasonlít, legalábbis szerintem.
2012. január 12. 14:09
#67
|
Appalache |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.18. Hozzászólás: 505 Csatolások: 15 Azonosító: 149552 offline
|
Ez borzasztó. Pixie-t magamnak fedeztem fel a neten, amikor még nem volt ennyire híres, és imádtam a számait, főleg azokat, amikhez nem készült videó. Tavaly történt vele valami, mert egyre gagyibb zenéket és klipeket ad ki. Ez a mostani még a Broken Arrow-t is alulmúlta, pedig azt hittem, annál szarabb klipet nem látok majd tőle. És mégis. Bár a Broken Arrow szövege még különleges volt. Ez meg már "tizenkettő".
Sajnálom őt egy kicsit.
Tánctudásilag meg sosem értékeltem sokra, de aranyos volt. De azért nem kéne minden klipben táncolni.
Sajnálom őt egy kicsit.
2012. január 12. 16:17
#73
|
|
Kyra99 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.03. Hozzászólás: 3648 Csatolások: 603 Azonosító: 150526 offline
|
Szerintem sem lett jó szám. 
És a klip tényleg utánzat lett, már az első másodpercben 100%-ban Katy Perry - E.T. ..
Viszont ahaja és a sminkje a képen és a klipben is nagyon jó lett (hogy jót is mondjak róla..
).
És a klip tényleg utánzat lett, már az első másodpercben 100%-ban Katy Perry - E.T. ..
Viszont ahaja és a sminkje a képen és a klipben is nagyon jó lett (hogy jót is mondjak róla..
2012. január 12. 18:12
#79
nem olyan rossz talán majd megkedvelem
de a régi stílus jobb volt
a haja az teccik jobban áll mint a rövid
de a régi stílus jobb volt
a haja az teccik jobban áll mint a rövid
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline

