A What do you take me for? -ban nagyon jó haja volt.
Pixie Lott csillagokkal csókolózik
2012. január 11. 17:31
#42
Ez nagyon nem az ő stílusa... Nekem valahogy nem tetszik, neki ez nem áll jól.
2012. január 11. 17:41
#43
Nekem tetszik, de kezd átmenni tucatba. A Turn it up albuma nekem meg is van eredetibe és imádom. És egyetértek: VISSZA A RÉG PIXIT
2012. január 11. 17:45
#44
Szerintem maga a szám nagyon jó,de a többiekkel egyetértésben vagyok,én is hiányolom a régi Pixie-t.
2012. január 11. 18:29
#45
Én már az All about tonight c. számánál csalódtam benne.Valahogy éreztem, hogy ez is ilyen lesz….
2012. január 11. 18:43
#48
|
|
Pillebaba98New York *-* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.11. Hozzászólás: 1505 Csatolások: 10 Azonosító: 152801 offline
|
Tetszik ,de van ennél sokkal jobb száma és klipje is...
2012. január 11. 19:24
#54
|
|
Rekahhhяεçкłεѕѕ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.06. Hozzászólás: 2997 Csatolások: 15 Azonosító: 124407 offline
|
Szörnyű! Pixie túl tehetséges ahoz, hogy beálljon a sorba. Annyira tucat lett ez a szám. A klip meg szörnyű. A kinézetétéről nem is beszélve. Annyira imádtam azt a Turn It Up-os stílust. Fantasztikus volt... de ez nagyon gáz.
2012. január 11. 19:29
#55
|
|
LadyRainbowvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.15. Hozzászólás: 443 Csatolások: 4 Azonosító: 158368 offline
|
Mi lett veled, Pixie? 
Őszinte leszek: Ez borzasztó. A dal iszonyat gagyi, a klip pedig úgyszintén. Mintha a hatvanas évekből szabadult volna ide. Ez a lány itt a klipben felszínes, mint énekhangilag, mint viselkedésileg. Ez nem Pixie. Kérem őt vissza!
Őszinte leszek: Ez borzasztó. A dal iszonyat gagyi, a klip pedig úgyszintén. Mintha a hatvanas évekből szabadult volna ide. Ez a lány itt a klipben felszínes, mint énekhangilag, mint viselkedésileg. Ez nem Pixie. Kérem őt vissza!
2012. január 11. 19:37
#56
|
|
Monster899új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.30. Hozzászólás: 1 Csatolások: 0 Azonosító: 166216 offline
|
Szerintem elég közönséges lett.. Az eleje meg a vége teljesen olyan mint katy perry ET-je..
2012. január 11. 20:01
#60
|
|
Adricole10ღ ρłάzαρi¢sα™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.08. Hozzászólás: 1512 Csatolások: 32 Azonosító: 163558 offline
|
Monster899 egyetértek...Én nem olyan régóta bírom Pixiet de most nagyot néztem. Többet vártam volna tőle de ez így sikerült. Lesz majd még jobb is
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


