MEGVAN A 100. HSZEM *-*
Avenged Sevenfold III.
2012. július 02. 18:14
#1722
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.02. 18:05)
jóóóó
hát a fiúk ugye, külön képeken, Jonathan *.*
, Matt Czuchry *.*, az MCR-es sráácok. :33 meg nem tudom Freddie Mercury
meg még nem tom 
hát a fiúk ugye, külön képeken, Jonathan *.*
Hé, most nézem, hogy a Tumblr-ös profilképed Alex Gaskarth.
Szereted őt? *-*
Bocsi az offért..
2012. július 02. 18:15
#1723
Idézet (Krissy 98 @ 2012.07.02. 18:14)
Hé, most nézem, hogy a Tumblr-ös profilképed Alex Gaskarth. :D
Szereted őt? *-*
Bocsi az offért.. :blush:
Szereted őt? *-*
Bocsi az offért.. :blush:
hmm?? :DD
2012. július 02. 18:20
#1724
Rájöttem, srácok: a szervezet a fiúk miatt jött létre, inkább ők legyenek az avatarokon!
2012. július 02. 18:20
#1725
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.02. 18:15)
hmm??
D
Tumblr-ön a képed, tudod az a fekete fehér kép amin egy gyerek ül, az Alex Gaskarth.
2012. július 02. 18:21
#1726
Idézet (Chelsy @ 2012.07.02. 18:20)
Rájöttem, srácok: a szervezet a fiúk miatt jött létre, inkább ők legyenek az avatarokon!
Én is erre gondoltam, plusz szerintem úgy kéne csinálnotok, hogy évről évre képek lennének benne, hogy a fiúk mennyit változtak.
2012. július 02. 18:26
#1727
Idézet (Krissy 98 @ 2012.07.02. 18:20)
Tumblr-ön a képed, tudod az a fekete fehér kép amin egy gyerek ül, az Alex Gaskarth. :D Tudod ki Ő? :)
jaa nem :D csak még régebben megtaláltam ezt a képet és beleszerettem :DD miért ki a srác?? :D
Chelsy ez nem is rossz ötlet Krissy-ével meg még jobb ^^
SZERK: jaaaj jaaj tuudom az All time low-os sráác :D vááágom :d
nem tudtam, hogy ő az :DD
2012. július 02. 18:28
#1728
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.02. 18:26)
jaa nem
csak még régebben megtaláltam ezt a képet és beleszerettem
D miért ki a srác??
Chelsy ez nem is rossz ötlet Krissy-ével meg még jobb ^^
Chelsy ez nem is rossz ötlet Krissy-ével meg még jobb ^^
Egy énekes, az All Time Low énekese, szerintem hallgasd meg őket, jó kis igazi pop-punk banda.
Szerintem is jó ötlet.^^ De ez csak javaslat volt.
2012. július 02. 18:32
#1729
Idézet (Krissy 98 @ 2012.07.02. 18:28)
Egy énekes, az All Time Low énekese, szerintem hallgasd meg őket, jó kis igazi pop-punk banda. :D
Szerintem is jó ötlet.^^ De ez csak javaslat volt. :)
Szerintem is jó ötlet.^^ De ez csak javaslat volt. :)
igen, közben rájöttem :DD szeretem pár számukat ^^
SZERK: miért szetted le Andy-t? :(((
2012. július 02. 18:35
#1730
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.02. 18:32)
igen, közben rájöttem
D szeretem pár számukat ^^
SZERK: miért szetted le Andy-t?
((
SZERK: miért szetted le Andy-t?
Én is, jó kis régi pop-punk.
Azt csak kipróbáltam, hogy-hogy néz ki, mert gif csak laptopn vagyok és nem tudom átméretezni szóval megnéztem, hogy milyen ha nem mozog. És Kellin jobban tetszett, de ha géphez jutok Andy-t rakom ki. ^^
2012. július 02. 18:36
#1731
na szóval, össze kéne szedni a srácokról pár képet ilyen évről éveseket amiket Krissy is mondott :D
osszuk ki kiről szedd, én Briant szeretném. :333
osszuk ki kiről szedd, én Briant szeretném. :333
2012. július 02. 18:39
#1732
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.02. 18:36)
na szóval, össze kéne szedni a srácokról pár képet ilyen évről éveseket amiket Krissy is mondott
osszuk ki kiről szedd, én Briant szeretném. :333
osszuk ki kiről szedd, én Briant szeretném. :333
Ez jó ötlet Eszti.
Ha engem még bevesztek én Johnny-ról szedném. :3
2012. július 02. 18:46
#1734
amúgy Arinról is legyen? vagy róla ne? mert ugye még nem hivatalos tag.
jaaaj amúgy Zacky nem rég azt nyilatkozta, hogy most befejezik a turnét és utána tartanak egy nyári szünetet és aztán neki látnak az új albumnak. *.*
jaaaj amúgy Zacky nem rég azt nyilatkozta, hogy most befejezik a turnét és utána tartanak egy nyári szünetet és aztán neki látnak az új albumnak. *.*
2012. július 02. 18:50
#1735
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.02. 18:46)
amúgy Arinról is legyen? vagy róla ne? mert ugye még nem hivatalos tag.
jaaaj amúgy Zacky nem rég azt nyilatkozta, hogy most befejezik a turnét és utána tartanak egy nyári szünetet és aztán neki látnak az új albumnak. *.*
jaaaj amúgy Zacky nem rég azt nyilatkozta, hogy most befejezik a turnét és utána tartanak egy nyári szünetet és aztán neki látnak az új albumnak. *.*
Hát én nem tudom, ugye nem hivatalos tag plusz szerintem annyian nem is vagyunk, hogy rá is jusson ember. :/
úúúúú...az jó
2012. július 02. 18:53
#1736
Idézet (Krissy 98 @ 2012.07.02. 18:50)
Hát én nem tudom, ugye nem hivatalos tag plusz szerintem annyian nem is vagyunk, hogy rá is jusson ember. :/
úúúúú...az jó :D
úúúúú...az jó :D
négyen vagyunk 5emberre most még egy ide vagy oda :DD
2012. július 02. 18:57
#1737
LINKET!
Mattet vállalta valaki? Mert ha nem, akkor majd én bevállalom az ikremet
is
Mattet vállalta valaki? Mert ha nem, akkor majd én bevállalom az ikremet
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.02. 18:46)
amúgy Arinról is legyen? vagy róla ne? mert ugye még nem hivatalos tag.
jaaaj amúgy Zacky nem rég azt nyilatkozta, hogy most befejezik a turnét és utána tartanak egy nyári szünetet és aztán neki látnak az új albumnak. *.*
jaaaj amúgy Zacky nem rég azt nyilatkozta, hogy most befejezik a turnét és utána tartanak egy nyári szünetet és aztán neki látnak az új albumnak. *.*
2012. július 02. 18:59
#1738
2012. július 02. 19:06
#1739
De ki a maradék? Megvolt Jimbo, Arin és Brian... akkor Johnny és Matt, és Zacky?
Ok, megnézem, írok cikket, ha tudok
Arííín
Ok, megnézem, írok cikket, ha tudok
Arííín
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.02. 18:59)
2012. július 02. 19:07
#1740
Idézet (Chelsy @ 2012.07.02. 19:06)
De ki a maradék? Megvolt Jimbo, Arin és Brian... akkor Johnny és Matt, és Zacky? :P
Ok, megnézem, írok cikket, ha tudok :D
Arííín :wub: :wub:
Ok, megnézem, írok cikket, ha tudok :D
Arííín :wub: :wub:
meg volt Brian, Jimmy és Johnny :'D látom figyelsz :DD
Arint csak felvetettem, hogy legyen-e Krissy szerint ne legyen szerinted?
Kapcsolódó sztárok
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.


0 felhasználónak tetszik:






