felteszem a nagy kérdést: Brianről mi az isten nyiláért nem került még fel a netre nagyon kicsi kori kép? Oo legalább Papa Gates postolhatna róla fb-n, de most komolyan!
amúgy döntsetek melyik legyen az első kép kocka??
Avenged Sevenfold III.
2012. július 04. 17:45
#1802
ELSŐ *-*
És hogy miért nem? Jó kérdés... Papa Gates mostanában lusta :S Csak erre a válás-dologra cáfolt rá. De hogy képeket tenne fel, vagy videót csinálna, az nem megy az öregnek :S Egyébként nem tudom, mi a franc van már a helyezésekkel... egy csomóan hátraugrottak. Ma egyedül Mitch Hewernél láttam, h előrébb ugrott
És hogy miért nem? Jó kérdés... Papa Gates mostanában lusta :S Csak erre a válás-dologra cáfolt rá. De hogy képeket tenne fel, vagy videót csinálna, az nem megy az öregnek :S Egyébként nem tudom, mi a franc van már a helyezésekkel... egy csomóan hátraugrottak. Ma egyedül Mitch Hewernél láttam, h előrébb ugrott
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.04. 16:09)
felteszem a nagy kérdést: Brianről mi az isten nyiláért nem került még fel a netre nagyon kicsi kori kép? Oo legalább Papa Gates postolhatna róla fb-n, de most komolyan!
amúgy döntsetek melyik legyen az első kép kocka??
amúgy döntsetek melyik legyen az első kép kocka??
1 felhasználónak tetszik:
Lilimooo
2012. július 04. 18:25
#1803
Idézet (Chelsy @ 2012.07.04. 17:45)
ELSŐ *-*
És hogy miért nem? Jó kérdés... Papa Gates mostanában lusta :S Csak erre a válás-dologra cáfolt rá. De hogy képeket tenne fel, vagy videót csinálna, az nem megy az öregnek :S Egyébként nem tudom, mi a franc van már a helyezésekkel... egy csomóan hátraugrottak. Ma egyedül Mitch Hewernél láttam, h előrébb ugrott :wub: :wub:
És hogy miért nem? Jó kérdés... Papa Gates mostanában lusta :S Csak erre a válás-dologra cáfolt rá. De hogy képeket tenne fel, vagy videót csinálna, az nem megy az öregnek :S Egyébként nem tudom, mi a franc van már a helyezésekkel... egy csomóan hátraugrottak. Ma egyedül Mitch Hewernél láttam, h előrébb ugrott :wub: :wub:
Ben Kowalewicz délelőtt még a 200 valahanyadik helyen áll most már visszaugrott 3000 valahányra :'D szóval valószínűleg tényleg van valami gond :// de csak már helyre állítják :D
2012. július 04. 18:43
#1804
Hát remélem is! Jared Leto is a 80 vhányadik volt, tegnap meg a 120. asszem :S
Amúgy vadállati az új csukád
Amúgy vadállati az új csukád
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.04. 18:25)
Ben Kowalewicz délelőtt még a 200 valahanyadik helyen áll most már visszaugrott 3000 valahányra :'D szóval valószínűleg tényleg van valami gond :// de csak már helyre állítják 
2012. július 04. 19:21
#1805
Idézet (Chelsy @ 2012.07.04. 18:43)
Hát remélem is! Jared Leto is a 80 vhányadik volt, tegnap meg a 120. asszem :S
Amúgy vadállati az új csukád :banana: :chicken: :thumbup2:
Amúgy vadállati az új csukád :banana: :chicken: :thumbup2:
köszönöm ^^
nem sokára kész is lesz a gif. csak még meg kell csinálnom a SzSMRSz feliratot. :D [Paint téged választalak!]
1 felhasználónak tetszik:
Lilimooo
2012. július 04. 19:49
#1807
A gitáros képét töltsd fel ide is, mert IMÁDOM *-*
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.04. 19:33)
no tessék
remélem elégedettek vagytok
D


2012. július 04. 20:36
#1809
Köszi!
És most kijelenthetjük, hogy mind a 47 adatlapom kész van!
Holnap 11-12 közt gondoljatok rám légyszí! *-* Majd üziben elmondom, miért.
És most kijelenthetjük, hogy mind a 47 adatlapom kész van!
Holnap 11-12 közt gondoljatok rám légyszí! *-* Majd üziben elmondom, miért.
2012. július 04. 23:13
#1810
Idézet (Chelsy @ 2012.07.04. 20:36)
Köszi!
És most kijelenthetjük, hogy mind a 47 adatlapom kész van! :D
Holnap 11-12 közt gondoljatok rám légyszí! *-* Majd üziben elmondom, miért.
És most kijelenthetjük, hogy mind a 47 adatlapom kész van! :D
Holnap 11-12 közt gondoljatok rám légyszí! *-* Majd üziben elmondom, miért.
hogyha addigra fent leszek, mindenképpen ^^
2012. július 06. 16:43
#1811
|
|
Devil93 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.18. Hozzászólás: 775 Csatolások: 32 Azonosító: 129498 offline
|
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.03. 18:10)
kaaajááát akaroook!!!
((


sziasztok
Köszi a sok képet és a gif-et:D imádom mindet
Hüha csak nem Jacoby és Matt egy képen
Ja és mind kettőtök csukája kiraly
2012. július 07. 10:24
#1813
|
|
Devil93 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.18. Hozzászólás: 775 Csatolások: 32 Azonosító: 129498 offline
|
Most talátam ezt a képet
Talán még nem szerepelt itt sehol.
Rev van rajta és a Bullet For My Valentine basszerosa: Jason James
Kicsit felhajthattak a garatra
Jaj majdnem elfelejtettem
Happy Bday Synyster
Rev van rajta és a Bullet For My Valentine basszerosa: Jason James
Kicsit felhajthattak a garatra
Jaj majdnem elfelejtettem
2012. július 07. 19:13
#1818
Syn szülinapja alkalmából hoztam pár saját készítésű képet. Csak a monitoron található képeket cseréltem ki. Eredetileg a Sunrise Avenue énekese, Samu volt rajta, de átformáltam saját ízlésem szerint ^^
Boldog születésnapot az egyik gitáristenemnek újra
Boldog születésnapot az egyik gitáristenemnek újra
2012. július 07. 20:21
#1819
|
|
Devil93 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.18. Hozzászólás: 775 Csatolások: 32 Azonosító: 129498 offline
|
Idézet (Chelsy @ 2012.07.07. 19:13)
Syn szülinapja alkalmából hoztam pár saját készítésű képet. Csak a monitoron található képeket cseréltem ki. Eredetileg a Sunrise Avenue énekese, Samu volt rajta, de átformáltam saját ízlésem szerint ^^
Boldog születésnapot az egyik gitáristenemnek újra
Boldog születésnapot az egyik gitáristenemnek újra
Én Rev-ről találtam ma hasonló képet
1 felhasználónak tetszik:
Lilimooo
2012. július 08. 11:42
#1820
Üdv csajszik!
Kiderült, miért változott a sztárok helyezése!
Bessie adott választ a mai napon! Itt elolvashatjátok.
Kiderült, miért változott a sztárok helyezése!
Bessie adott választ a mai napon! Itt elolvashatjátok.
1 felhasználónak tetszik:
Lilimooo
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


offline





