Avenged Sevenfold III.
2012. július 21. 00:56
#1883
|
|
rocknroller |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.07.05. Hozzászólás: 1804 Csatolások: 0 Azonosító: 17168 offline
|
Hello a Syn képek a Burn Halo- Dirty Little Girl videójából való!
Ez a dal és az Anejo című dalban is közreműködik Synyster!
A Fallin' Faster nótájukban pedig Dave Buckner a volt Papa Roach dobost is hallhatjuk!
Nem rossz banda a Burn Halo a debut lemezük elég jó lett, a tavalyi 2. Up From The Ashes az gyengére sikeredett!
Aki nem ismeri őket annak
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RFRwhwa7DME#t=0s
Ez a dal és az Anejo című dalban is közreműködik Synyster!
A Fallin' Faster nótájukban pedig Dave Buckner a volt Papa Roach dobost is hallhatjuk!
Nem rossz banda a Burn Halo a debut lemezük elég jó lett, a tavalyi 2. Up From The Ashes az gyengére sikeredett!
Aki nem ismeri őket annak
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=RFRwhwa7DME#t=0s
1 felhasználónak tetszik:
Devil93
2012. július 21. 10:27
#1884
Éljen, már csak 5 oldal *-*
Jobbak vagyunk, mint az 1D topicosok
Pedig kevesebben is vagyunk sajnos
Az animációk egyébként baromi jók!
Jobbak vagyunk, mint az 1D topicosok
2012. július 21. 15:41
#1886
Idézet (AliceBitch @ 2012.07.21. 15:01)
A7X!! Végre egy újabb topic. :D Tettem fel néhány képet, mert miért is ne?! :D
nyááá köszi a sok képet. ^^
amint elérjük a 100ik oldalt(ami már nincs messze) megnyitjuk az új topicot. :33
2012. július 21. 17:42
#1887
Üdv a DenevérR*bik közt, AliceBitch!
Köszönjük szépen a képeket!
És Lenora - Eszti181 ^^ - jól mondja: hamarosan nyitjuk az új, szám szerint a 4. topicot *-*
És Lenora - Eszti181 ^^ - jól mondja: hamarosan nyitjuk az új, szám szerint a 4. topicot *-*
2012. július 21. 19:19
#1888
FELHÍVÁS!
Ha azt akarod, h egy gitáros versenyen Syn nyerjen, szavazz ezen az oldalon! Sajnos nem sok szavazattal vezet
De még nyerhetünk!
Ha azt akarod, h egy gitáros versenyen Syn nyerjen, szavazz ezen az oldalon! Sajnos nem sok szavazattal vezet
2012. július 21. 21:24
#1889
Idézet (Chelsy @ 2012.07.21. 19:19)
FELHÍVÁS!
Ha azt akarod, h egy gitáros versenyen Syn nyerjen, szavazz ezen az oldalon! Sajnos nem sok szavazattal vezet :( De még nyerhetünk! :D
Ha azt akarod, h egy gitáros versenyen Syn nyerjen, szavazz ezen az oldalon! Sajnos nem sok szavazattal vezet :( De még nyerhetünk! :D
am annyira bírom ahányszor szavazok mindig más az eredmény :D először Mark vezetett, majd Syn és most megint Mark :'D :DD
2012. július 21. 21:33
#1890
Nálam eddig Syn vezetett, de mindig ugyanannyi szavazattal XD
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.21. 21:24)
am annyira bírom ahányszor szavazok mindig más az eredmény
először Mark vezetett, majd Syn és most megint Mark :'D
D
2012. július 21. 22:25
#1891
Idézet (Chelsy @ 2012.07.21. 21:33)
Nálam eddig Syn vezetett, de mindig ugyanannyi szavazattal XD
valami hiba van a rendszerben :'D
2012. július 21. 22:25
#1892
Nekem 8, csak a Ciccafijjúú nyerjen
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.21. 22:25)
valami hiba van a rendszerben :'D
2012. július 21. 23:09
#1893
Idézet (Chelsy @ 2012.07.21. 22:25)
Nekem 8, csak a Ciccafijjúú nyerjen :wub:
jaj most neki se kell mindig nyernie :DD nekem mondjuk mind1 ilyen szavazásokat már rég nem nézegetek :D most is csak azért szavaztam mert fb-n is láttam meg itt is :DD
2012. július 22. 11:46
#1894
Megint állnak a helyezések
Remélem, mindenki visszakerül arra a helyezésre, amin eredetileg volt. Nem kevés küzdelem volt bejutattni a srácokat az első 1000-be
Ott a helyük
Bár lehet, h ettől nem kerülnek még ki a A nap sztárja részhez, mert előfordulhat, hogy úgy 400 rajongó kéne nekik. Annyit meg nem tudunk toborozni
2012. július 22. 12:36
#1895
Azt kihagytam, hogy a többi sztáromról nem is beszélve...
Remélem, a IV. topictól már többen leszünk
Remélem, a IV. topictól már többen leszünk
Idézet (Chelsy @ 2012.07.22. 11:46)
Megint állnak a helyezések
Remélem, mindenki visszakerül arra a helyezésre, amin eredetileg volt. Nem kevés küzdelem volt bejutattni a srácokat az első 1000-be
Ott a helyük
Bár lehet, h ettől nem kerülnek még ki a A nap sztárja részhez, mert előfordulhat, hogy úgy 400 rajongó kéne nekik. Annyit meg nem tudunk toborozni 
2012. július 22. 12:44
#1897
Jahj de cukíí! *-* Jimmy amúgy szerette a kacsákat? Vagy csak kergetni szerette őket?
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.22. 12:40)
jó lenne ^^
istenem dee cuukii :33 (a szöveg a legjobb
D)
istenem dee cuukii :33 (a szöveg a legjobb
2012. július 22. 13:21
#1898
Idézet (Chelsy @ 2012.07.22. 12:44)
Jahj de cukíí! *-* Jimmy amúgy szerette a kacsákat? Vagy csak kergetni szerette őket? :rohog:
fogalmam sincs :'D sztem csak kicsit részeg volt mikor készült a videó :DD bár nála ki tudja :DD
2012. július 22. 13:22
#1899
Ő alapból lökött volt
Idézet (Eszti181 @ 2012.07.22. 13:21)
fogalmam sincs :'D sztem csak kicsit részeg volt mikor készült a videó
D bár nála ki tudja
D
2012. július 23. 09:52
#1900
SYN LEMARADT!
Szavazzatok, hátha nyer
A hivatalos oldalon is ki van írva!
De más hír sajnos nincs
Se baba, se válás - Papa Gates tweetjén kívül
-, se más.
Tényleg: Johnny együtt van még Laceyvel?
Szavazzatok, hátha nyer
A hivatalos oldalon is ki van írva!
De más hír sajnos nincs
Tényleg: Johnny együtt van még Laceyvel?
Idézet (Chelsy @ 2012.07.21. 19:19)
FELHÍVÁS!
Ha azt akarod, h egy gitáros versenyen Syn nyerjen, szavazz ezen az oldalon! Sajnos nem sok szavazattal vezet
De még nyerhetünk! 
Ha azt akarod, h egy gitáros versenyen Syn nyerjen, szavazz ezen az oldalon! Sajnos nem sok szavazattal vezet
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.


offline






