Starity

James McAvoy örül a drogos szerepnek

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 30. 19:20 #1
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
A színészt új filmje, a Filth kapcsán kérdezték arról, hogy jó döntés volt-e igent mondani az Irvine Welsh egyik regényéből készült alkotás főszereplőjének alakítására. James először nyilatkozott ezzel kapcsolatban, az interjúban elmondta, hogy nem bánta meg döntését, és élete végéig talán erre a filmjére lesz a legbüszkébb.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: tya04, Fist Of Liberty
2012. március 30. 19:21 #2
- törölt felhasználó -    
Jihá. Sosem olvastam még ennyire bő tartalomismertetést erről a filmről, ha jól sejtem, hasonló vonalakat fog érinteni, mint a Shame. Legalábbis erre asszociáltam, persze lightosabbnak tűnik. Ha James ilyen pozitívan áll hozzá, akkor bizonyára az én tetszésem is elnyeri.
2 felhasználónak tetszik: tya04, ophely88
2012. március 30. 19:38 #3
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
Jól áll hozzá, biztos jó film lesz. smileeee.gif
2012. március 30. 21:18 #4
loveliz
loveliz
arnyvadasz
 
Státuszorokke, es tovabb...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.02.
Hozzászólás: 2146
Csatolások: 2
Azonosító: 157207
Offline offline
hát ez ám a cikk biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. március 31. 10:01 #5
- törölt felhasználó -    
Biztos, hogy jó film lesz. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. március 31. 10:19 #6
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2012.03.30. 19:21)
Jihá. Sosem olvastam még ennyire bő tartalomismertetést erről a filmről, ha jól sejtem, hasonló vonalakat fog érinteni, mint a Shame. Legalábbis erre asszociáltam, persze lightosabbnak tűnik. Ha James ilyen pozitívan áll hozzá, akkor bizonyára az én tetszésem is elnyeri.


Elég sok verziót olvastam már énis. Ezt James nyilatkozta még régebben de biztos forrásból tudom, hogy változtattak a történeten. Ismerek egy emberkét aki a forgatáson dolgozott rohog.gif és ő mondta, hogy egy hónapot csúsztak az amerikai cég miatt, egyet pedig amiért James akkori projektje is tovább tartott, mint kellett volna.

Nagyon jó a meglátásod drága Courtney, ez igen csak egy lágyabb Shame LETT VOLNA az Irvine bácsitól megszokott stílusban de a kedves CÉG beleszólt, hogy csak akkor hajlandó beleadni a közösbe, ha alakítanak egy kicsit a történeten. Ez egy olyan film lett volna, ami nem teljesen a könyv szerint halad, többet hagyott volna a nézőre. Ezt egyébként te magad is észreveheted, ha egy angol feldolgozást nézel meg egy könyvhöz, általában nem ragaszkodnak foggal körömmel ahhoz, hogy hasonlítson a sztori a könyvéhez, de itt azt akarták, hogy hasonlítson. Akkor Irvine rázta a fejét igen hevesen hogy abból nem esznek, akkor inkább nem lesz belőle semmi sem, ráadásul kiesett a projektből egy rakat, már előre aláírt sztár, akik másik projektjük miatt dobniuk kellett ezt, akkor esett ki Hugh Boneville, David Morrisey, David Tennant és Rhys Ifans (állítólag, bár utóbbiban nem vagyok biztos).

Azt az infót kaptam, hogy sikerült megállapodásra jutni és pletykálták, hogy tényleg változott a forgatókönyv bár erről soha semmi hivatalosat nem olvastam, most viszont, hogy James azt nyilatkozta, hogy nagyon vicces, és Irvine is rábólintott a kezdésre, úgy gondolom, hogy ebből az abszolút nem vicces sztoriból fekete komédiát csináltak, ami -ha nem szólnak vele a vágásba- a könyv sztorijára fog hasonlítani -állítólag-.

Nekem ígyis jó, mert imádom a fekete komédiát azért vagyok csak mérges, mert megint no kreativitás, ragaszkodunk a könyv sztorihoz, ahogyan jellemzően amerikai emberek dolgoznak fel könyveket (tisztelet a kivételnek), csak a sztoriig látunk, annál tovább nem, pénz van, kreativitás nincs, mindent rágjunk a néző szájába rolleyes.gif Két pasi bemegy egy szobába és megtépázott ruhában, összekócolt hajjal jön ki onnan, kézen fogva, igen mondják el, hogy mit csináltak a szobában, mert a könyvben is az van 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Fist Of Liberty
2012. március 31. 10:42 #7
- törölt felhasználó -    
Jajj de szeretem Jamest smileeee.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. március 31. 11:36 #8
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Biztos jó film lesz!
2012. március 31. 11:49 #9
one direction
one direction
visszatérő vendég
 
StátuszHarry.♥♥♥♥♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.02.18.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 0
Azonosító: 169525
Offline offline
jó lesz,kíváncsi vagyok.biggrin.gif
2012. március 31. 12:02 #10
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Nem ismerem úgyhogy nem érdekel....
2012. március 31. 13:31 #11
kis_zsú
kis_zsú
 
Státusz"Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be." Victor Ward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 845
Csatolások: 0
Azonosító: 131186
Offline offline
Tuti elolvason könyven. Szeretem az ilyen könyveket. Egy kicsit olyan, mintha egy Bret Easton Ellis-es könyvről lenne szó. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. március 31. 18:32 #12
- törölt felhasználó -    
egyetértek vele. az Irwin Welsh regények filmes adaptációjára nem szabad nemet mondani. minden színész számára igazi kihívás. egyébként meg nagyon szeretem James-t, kiváló színész.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. március 31. 21:22 #13
- törölt felhasználó -    
a drogos szerepek és filmek mindig is jók voltak,vagy éppen a könyvek hogy Hunter S. Thompsont említsem:) aztán a filmek amit az ő könyveiből készítettek,a Félelem és Reszketés Las Vegasban,Rumnapló egyéb drogos filmek pedig a Betépve és a Rekviem egy álomért mind egy figyelemre méltó alkotás!
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. június 30. 18:45 #14
kis_zsú
kis_zsú
 
Státusz"Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be." Victor Ward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 845
Csatolások: 0
Azonosító: 131186
Offline offline
Lefordították már magyarra a Filth-et? Most kezdtem el olvasni az Acid House-t és tetszik, de a Filth-et sehol sem találom magyarul.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok