Starity

A TV2 megvenné a The Voice jogait

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 18. 21:10 #1
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8044
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Azt már tudjuk, hogy idén ősszel indul az X-Faktor harmadik szériája az RTL Klubon, de vajon lesz-e ellenfele, ha igen, akkor micsoda?
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2
2012. április 18. 21:12 #2
Sweetty
Sweetty
új tag
 
StátuszHold on to this lulaby
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.17.
Hozzászólás: 68
Csatolások: 3
Azonosító: 173685
Offline offline
talán majd megnézem a műsort smileeee.gif
2012. április 18. 21:14 #3
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Neeeeeeeeeeeee, adják le a külföldit Christinával, a magyart pedig hagyjuk. Kérlek, kérlek, kérlek!
2012. április 18. 21:14 #4
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Ez kell a jónépnek! Mégtöbb tehetségkutató! rohog.gif Tudtam. Mikor már látszott, hogy az amcsiknak bejött, tudtam, hogy előbb utóbb majd a TeVe kettő is akar majd egy szeletet az ünnepi tortából. Csak idő kérdése volt. Nos, kezdjünk találgatni. Vajon a TV2 melyik aranybugarát akarja besuvasztani zsűrinek? rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Glamster, selena_taylor_fan, lady_girl, Lady Suzy, Pandus, Black Hearth2, Vampiregirl1
2012. április 18. 21:14 #5
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
A Megasztár 6 nézettsége hétről hétre csökken..

Nagy kár, mert szerintem ez egy nagyon jó széria! wink.gif
2012. április 18. 21:15 #6
Mekii.8D
Mekii.8D
visszatérő vendég
 
Státusz"Problémák jöhetnek, jönnek, de megoldom." /Jack Sparrow/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.05.
Hozzászólás: 272
Csatolások: 0
Azonosító: 172760
Offline offline
Érdekesnek hangzik..smileeee.gif Nagyon remélem hogy elindítják.biggrin.gif
2012. április 18. 21:20 #7
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3094
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Én egyiket se nézem, oszt' jó napot! biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Lady Suzy, Pandus, Black Hearth2
2012. április 18. 21:26 #8
- törölt felhasználó -    
Szerintem nem a formátummal van a probléma, hanem hogy egyre unalmasabb és átlagosabb versenyzőkkel töltik meg a műsort. A Megasztárt Rúzsa Magdi után be kellett volna szüntetni.
7 felhasználónak tetszik: ophely88, Grace Benning, Lady Suzy, Pandus, Black Hearth2, Vampiregirl1, Zsanika_Magdi
2012. április 18. 21:26 #9
- törölt felhasználó -    
Ne. Ez a tehetségkutató nem a barom magyarnak való.
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Pandus, Black Hearth2, Vampiregirl1
2012. április 18. 21:29 #10
- törölt felhasználó -    
Úr isten, nem elég már a sok tehetség kutató? ohmy.gif Szerintem már kezdünk kifogyni a "tehetségekből" annyi ilyen műsor van...
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. április 18. 21:30 #11
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Demilena @ 2012.04.18. 21:26)
Ne. Ez a tehetségkutató nem a barom magyarnak való.


Akkor mi való a 'baromjainak'? Mert nekem úgy tűnik, hogy mindegyikre vevő rohog.gif Márcsak az Idol kell, a többi Simon Cowell műsor plusz itt lesz a Voice és utól is értük Amerikát biggrin.gif
2012. április 18. 21:30 #12
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
A műsor koncepciója tetszik nagyon, bár kétlem, hogy a magyar verzió jól sülne el...sad.gif Tényleg jobb lenne, ha az eredeti műsort sugároznák le Christinával, max. szinkronosan biggrin.gif Magyarországon lennének tehetségek, csak nem jutnak szegények előbbre a zeneiparban, esetleg egy Fluor kaliberű dalocskával rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Glamster, Pandus, Black Hearth2
2012. április 18. 21:34 #13
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Remek.Még egy tehetségkutató. pompom.gif Nincs még elég sztárcsináló műsor?Nem igaz,hogy nem tudnak semmi újat kitalálni,csak koppintani egymást.Az RTL-en megy az X-faktor,erre a TV2-nek is muszály valamit kitalálnia.Amúgy nem hiszem,hogy le tudja söpörni az X-faktort,az Összeeseküvőkkel (vagy mi a fene az) sem értek el semmit,mert a VV magasan lealázta.Meg alapból az RTL-t kb.2x annyian nézik,mint a TV2-őt.De mégha tényleg a tehetségről szólnának és nem arról,hogy ki mennyire helyes meg cuki.Nem beszélve arról,hogy minden tehetségkutatóban van/volt kb.3,akiknek sikerült fentmaradniuk,a többire rövid időn belül már a kutya sem volt kíváncsi.Tényleg megéri ez a sok tehetségkutató,mondhatom. 110.gif
Én a tehetségkutatók közül egyedül az X-faktort szeretem.A Megasztár számomra csak egy péntek esti unaloműző program.A Csillag születiket pedig egyenesen utálom.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. április 18. 21:35 #14
- törölt felhasználó -    
Elborzadok, amikor végig nézek a tévé újságon, hogy mégis milyen semmit mondó műsorokkal töltik ki az estéket. Sorozatokat nem adnak (miért is tennék? blink.gif ), ha pedig filmre is adják a fejüket, akkor olyat vetítenek, amit már ezerszer látott az ember azon a csatornán. Persze, hogy egyszerűbb egy olyat kitűzni főműsornak, ami tulajdonképpen saját zsebből megy és a sok hülye meg neki áll nyomkodni a telefont a szavazgatások miatt. Nem kell tehetségkutató ide! Minek? Van már három is! X-faktor, Megasztár, Csillag születik, minek ide még egy az Isten szerelmére?! Magyarország lakossága tíz millió, nincs köztünk annyi - igazi - tehetség, hogy érdemes legyen évi négy tehetségkutatót indítani. Egyszerűen undorító az emberek kapzsisága, bár, a magyar ember az birka. unsure.gif Én is azt mondom, hogy adják le az eredetit X-tinával, ugyanis a külföldi tehetségkutatók színvonala messze felül múlja, a mi kis retkes X-faktorunkat és a Megasztárunkat. De nem. Nekünk a magyar szenny kell! Ó, Magyarország, én így szeretlek! blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, Vampiregirl1
2012. április 18. 21:36 #15
- törölt felhasználó -    
Jézus Úristen unsure.gif
Anyám így is keveri ezeket a tehetségkutatókat, és még ez is jön rofl.gif
5 felhasználónak tetszik: ophely88, prézli, Pandus, Black Hearth2, Vampiregirl1
2012. április 18. 21:39 #16
- törölt felhasználó -    
Még egy tehetségkutató
Már unom az összeset, egyedül az X-faktort szeretem. Annak legalább van valami színvonala.
A TV2 meg mindenben utánozza az RTL Klubot, de nem lesz olyan jó.
Az Összeesküvőkkel sem értek el semmit, míg a Való Világ lássuk be tarolt. Szóval ennyit erről..
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. április 18. 21:41 #17
mayaa.
mayaa.
optimistic.™
 
StátuszMosolyogj ha kérlek, a mosolyodból élek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 1309
Azonosító: 160044
Offline offline
a TV2 akármit csinál,mindig csak az RTL után fog kullogni..amúgy már elég volt a tehetségkutatókból,helyette adhatnának normális filmeket inkább..
2012. április 18. 21:42 #18
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Én láttam az amcsi változatot is (néhány részt), a most indult angolt (néhány részt) de az eredetire lennék inkább kíváncsi. rolleyes.gif Gondolom, hogy az egyesek szerint 'eredetinek' titulált amcsi verziót nem éri meg sugározni. A TeVe kettő nem foglalkozik ilyenekkel, erre valók a testvér csatornák, neki egy erősebb ellenfél kell az X-Faktor mellé de végképpen nem tudom eldönteni, hogyan is fog ez működni. Egy műsor, ahol a zsűri nem nézi a jelölteket? Nálunk nem nézem ki a műsorból, hogy ez tényleg így működne ... rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, Glamster, Pandus, Black Hearth2, Vampiregirl1
2012. április 18. 21:43 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (ophely88 @ 2012.04.18. 21:30)
Akkor mi való a 'baromjainak'? Mert nekem úgy tűnik, hogy mindegyikre vevő  rohog.gif Márcsak az Idol kell, a többi Simon Cowell műsor plusz itt lesz a Voice és utól is értük Amerikát  biggrin.gif


Állatkert? biggrin.gif Naná, hogy vevő, kit érdekel, hogy ez egy kis ország, messze nincs annyi tehetség, mint külföldön ebből kifolyólag, mégis indít évente 2-3 tehetségkutatót. Amerika a másik kedvencem, de hagyjuk is. Simon bácsit meg imádom, akármilyen is, nem tehetek róla. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Pandus
2012. április 18. 21:48 #20
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Demilena @ 2012.04.18. 21:43)
Állatkert? biggrin.gif Naná, hogy vevő, kit érdekel, hogy ez egy kis ország, messze nincs annyi tehetség, mint külföldön ebből kifolyólag, mégis indít évente 2-3 tehetségkutatót. Amerika a másik kedvencem, de hagyjuk is. Simon bácsit meg imádom, akármilyen is, nem tehetek róla. smileeee.gif


Amerika nekem is nagy kedvencem. Nekik köszönhetjük majdnem az összes tehetségkutatót. Amíg az X-Faktor és a Megasztár nem volt Amerikában híres, szinte senkit sem érdekelt, de ha ott menő, akkor Magyarországnak is kell. Kell itt nekünk menőzni. _nevet.gif Nem inkább hogy ők is kitalálnának már valami eredetit, rájuk fér. rohog.gif Valami tehenes, tanyás reality show is indul a TeVe kettőn, valamelyik nap olvastam. Az állítólag a németektől jön de nem tudom, eléggé emlékeztet arra a realityre, amit Paris Hilton meg Nicole Richie csinált néhány éve. _nevet.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!