Starity

Szecsődi Karcsi a nemátalakító műtét mellett döntött

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 05. 11:45 #61
Klaudia Versace
Klaudia Versace
új tag
 
Státusz:))))))))))))))))))))))))))))))) Dance Again :DDDDDDDDDDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.06.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 172826
Offline offline
Én nem értem egyszerűen hogy az ilyen ember mit gondolhat önmagáról. Ismerek olyan embereket akiket vagy a súlyuk zavar, vagy mondjuk a mellméretük. De az hogy egy "férfi" nő akarjon lenni ez sztem már hülyeség. tongue.gif
2012. május 05. 11:46 #62
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3502
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Szerintem akárki akármit is mond az ilyenek undorítóak. Biztos, hogy valami nagyon nincs rendben vele. Nekem semmi bajom a melegekkel, de az ilyenek kiverik nálam a biztosítékot.
2012. május 05. 11:47 #63
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
omg.gif Úgy tűnik, itt a fórumozók 95%-a nem ismeri azt a kifejezést, hogy ha csendben maradsz, okosabb maradtál volna...

Szomorú az ilyen szánalmas firkálmányokat olvasni, de ez van, ilyen a színvonal. És ez sajnos nem csak itt igaz. Sokat kell még dolgozniuk azoknak, akik az emberek felvilágosításával foglalkoznak, nagy a sötétség.

Azt mondjuk sajnálom, hogy pont egy Megasztáros senkivel kapcsolatban jött ez ki belőlem, de felbosszant az ilyen hozzáállás. Ok, ő sem intézte jól a dolgot, de azért elég lett volna a pár viszonylag humoros beszólás. A többi gondolat egy modern ember fejében meg sem szabadott volna, hogy szülessen.

Van pár ismerősöm, akiknek ilyen http://i34.tinypic.com/sdleg1.jpg okoztak/okoznak nem kevés problémát. Jó lenne, ha a szülők vagy az iskola kinyitná a csipáját a kölköknek, ahelyett, hogy vallással butítanák őket, vagy a telefonra/xboxra bíznák a lurkókat... dry.gif
7 felhasználónak tetszik: Grace Benning, VampireBella, janet7, Pandus, Black Hearth2, joe_r, num1Kolosszus
2012. május 05. 11:47 #64
- törölt felhasználó -    
Nem értem mit problémáztok, nem ő az első aki át ment!át fog menni egy ilyen műtéten!
3 felhasználónak tetszik: Necros, janet7, Black Hearth2
2012. május 05. 11:50 #65
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Az ő élete vagy nem???? :/
1 felhasználónak tetszik: Necros
2012. május 05. 11:52 #66
- törölt felhasználó -    
Ha így érzi magát jól, csinálja. Senkinek nincs joga beleszólni, nem vagytok a szülei, nem vagytok a családja. Elmúlt 18, ő dönt róla hogy mit akar kezdeni az életével.

Annyira szánalmas itt néhány emberke, komolyan.. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Necros, janet7, Pandus, Black Hearth2
2012. május 05. 11:55 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (directioner776 @ 2012.05.05. 11:30)
jézusom..mik folyan itt Magyarországon...xddd


Mondhatom, nagyon vicces beszólás volt.. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2012. május 05. 12:02 #68
moonprincess94
moonprincess94
Diva
 
StátuszShine bright like a diamond!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 1544
Csatolások: 31
Azonosító: 134163
Offline offline
inkább sajnálom, hogy még nem tudta teljesen megtalni önmagát, és drukkolok neki, hogy ez sikerüljön. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, janet7, Black Hearth2, selena_taylor_fan
2012. május 05. 12:07 #69
- törölt felhasználó -    
semmi baj nincs azzal,ha valaki nem érzi magát jól a bőrében úgy,ahogy megszületett. van aki meghízik,van aki lefogy,van aki plasztikáztat,és van aki a másik nemhez akar tartozni.
viszont abban már nem vagyok olyan biztos,hogy ezt nem azért tette, amik az anyukájával történtek. eléggé megrázták őt az események, biztos vagyok benne hogy hatással volt a megváltozott személyiségére a sok tragédia,amin keresztül ment. pláne hogy ezek a kamaszkorában történtek..
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2012. május 05. 12:24 #70
- törölt felhasználó -    
Ha neki így jobb lesz, hát jó. Remélem így most már megtalálja önmagát smileeee.gif
2012. május 05. 12:59 #71
Szamóca-8
Szamóca-8
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 160748
Offline offline
Olvastam itt a kommenteket és oké, hogy nem érzi jól magát a bőrében és ezért akar nő lenni, de nekem ez akkor is morbid! Egy férfinak melle legyen a női hormonoktól? Oké...
2012. május 05. 13:01 #72
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
Egészségére. Ha úgy majd jobban érzi magát, teljesebbnek, akkor rendben van. Nem ítélem el egyáltalán, ettől még lehet egy kedves, aranyos ember, értékekkel. Ez persze csak feltételezés, mivel nem ismerem.
2 felhasználónak tetszik: Pandus, janet7
2012. május 05. 13:34 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szamóca-8 @ 2012.05.05. 12:59)
Olvastam itt a kommenteket és oké, hogy nem érzi jól magát a bőrében és ezért akar nő lenni, de nekem ez akkor is morbid! Egy férfinak melle legyen a női hormonoktól?  Oké...

Megnőhet egy férfi melle is, de akkor visszább vesznek a tesztoszteronból és különböző női nemi hormonokat kezdenek el neki adagolni. Ilyen például az ösztrogén (amely a női nemi jelleg kialakulásáért felelős), a progeszteron, és olyan más egyéb hormonokat kap, amelyeket laboratóriumokban állítanak elő, vagy éppen szeded be fogamzásgátló útján.

Igazából én ehhez nem fűzök kommentet, mert nekem teljesen eltérő véleményem van ezzel kapcsolatban. Valószínűleg, ha férfinak teremtette meg Isten, akkor ne akarjon egy-két gondolat hatására nővé avanzsálódni. Lehet mondani azt, hogy ki mekkora homofób itt, de szerintem az egyáltalán nem az, aki nem támogatja a nemátalakító műtétet. Mondhattok akármit, hogy hú, nem érzi jól magát a bőrében, mert, hogy ő rossz testbe született bele. Nekem effektíve semmi bajom a melegekkel, egyáltalán nem érdekelnek addig, amíg engem békén hagynak, mégis undorítónak tartom azt, hogy valaki ilyet csináltasson. Oké, egyéni szociális dolog persze, de nekem ne mondjátok azt, hogy hú, de normális. És olvasom itt a kommenteket, látszik, hogy a világ mennyire el van torzulva, hiszen totál normálisnak tartotok egy nemátalakítóműtétet, ami szerintem a normális emberi morálnak egyáltalán nem megfelelő. Aki ilyet akar csináltatni az szerintem szimplán agyilag defektes, és, hogy őszinte legyek én azt sem tartom túlzottan normálisnak, aki mindezt kultiválja. blink.gif Nőnek születtél? Akkor nő vagy! Férfinak? Akkor férfi vagy! Hol van a fajfenntartás ősi ösztöne? Meg a másik, honnan van ennek a gyereknek ennyi pénze egy nemátalakítóműtétre? Mert az sem két forint... unsure.gif
2012. május 05. 13:34 #74
naomi92
naomi92
visszatérő vendég
 
Státusz"Most múlik pontosan, engedem hadd menjen.... "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.06.
Hozzászólás: 367
Csatolások: 1
Azonosító: 92358
Offline offline
Tessék. Magyarország, büszkesége! Gratulálok.
2012. május 05. 13:35 #75
- törölt felhasználó -    
@alllwear aki meleg, az nem transzi. a meleg, tisztáben van azzal hogy ő férfi, csak a férfiakhoz vonzódik. A transzexuális ember pedig annak ellenére hogy férfivan vagy nőnek születet, ellenkező neműnek érzi magát. Mint karcsi. Ő férfi , és nőnek érzi magát. ez a genetikától függ smileeee.gif
2012. május 05. 13:37 #76
- törölt felhasználó -    
remélem jó sebésze lesz, és jól fog kinézni nőként. smileeee.gif én nem ítélem el az ilyeneket. nem az ő hibájuk hogy így éreznek. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Necros
2012. május 05. 13:39 #77
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Oké, asszem enélkül én letudtam volna élni az életem, most tuti legalább egy hétig nem tudok aludni...
2012. május 05. 13:40 #78
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Úristen...hát ez elég furcsa nekem,de nem ítélem el smileeee.gif
2012. május 05. 13:41 #79
- törölt felhasználó -    
Idézet (bellarose @ 2012.05.05. 13:35)
@alllwear aki meleg, az nem transzi. a meleg, tisztáben van azzal hogy ő férfi, csak a férfiakhoz vonzódik. A transzexuális ember pedig annak ellenére hogy férfivan vagy nőnek születet, ellenkező neműnek érzi magát. Mint karcsi. Ő férfi , és nőnek érzi magát. ez a genetikától függ smileeee.gif

Ennek semmi köze sincs a genetikához. Nincs belekódolva a DNS-edbe, hogy te most meleg leszel egész életen keresztül, vagy éppen te lánynak érzed magadat fiúként. Abszolút nincs köze hozzá. Maximum több női nemihormon termelődik az ilyen "férfi" esetében, mint például tesztoszteron, így a külső megjelenése (fenotípusosan), illetve vonásai nőiesebbek lesznek, valamint kevésbé szőrösödik. A melegeknek állítólag az agyuk egy része rendellenesen felülműködik, ezáltal érzik azt, amit éreznek. Párom viszont hallotta, hogy ezeket gyógyszeresen is lehet kezelni, hogyha az adott egyén belemegy. Szerintem ez sem működik másképp, hogy őszinte legyek. Bár szerény véleményem szerint a mai világban több a divat-meleg, mint azok, akik valóban így éreznek.
2 felhasználónak tetszik: AmyVie, Pöttömke
2012. május 05. 13:47 #80
animegirl14
animegirl14
visszatérő vendég
 
StátuszNormal People Scare Me!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.20.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 151402
Offline offline
ha így fogja magát jobban érezni akkor hajrá, én csakis támogatni tudom azt aki önmaga akar lenni
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok