Starity

Hollywood Minden Formában+a színészmesterség

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2007. február 05. 21:14 #1
Roberto Baldomero
Roberto Baldomero
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.05.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 17
Azonosító: 24173
Offline offline
cool.gif Heló mindenkinek!
E-mailjeiteket is várom!!!Téma:Sztárok és Filmek minden mennyiségben!!!
Na és ha téged is érdekel a színészet az még jobb!!!
Keanu Reeves adatlapját fogom hamarosan szerkeszteni és sok kép is lesz minden sztárról§§§
2007. február 05. 21:32 #2
Roberto Baldomero
Roberto Baldomero
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.05.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 17
Azonosító: 24173
Offline offline
Mi megengedett a színészetben???Egy keményebb jelenetekkel tele filmben is szívesen látjátok kedvenc sztárjaitokat???Pl. mesismeritek egy aranyos és nyugodt filmben és itt is szeretitek meg...majd egy szexmániás drogos szerepében szívesen látjátok azután???
2007. február 05. 23:20 #3
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet(Roberto Baldomero @ 2007. February 5. - 21:32)
Mi megengedett a színészetben???Egy keményebb jelenetekkel tele filmben is szívesen látjátok kedvenc sztárjaitokat???Pl. mesismeritek egy aranyos és nyugodt filmben és itt is szeretitek meg...majd egy szexmániás drogos szerepében szívesen látjátok azután???

Szerintem semmi probléma nincs azzal ha egy keményebb szerepben is megismerhetjük a kedvenceinket.... Szexmániás jeleneket meg szerintem sokan direkt várják. thumbsup.gif
2007. február 06. 20:30 #4
Roberto Baldomero
Roberto Baldomero
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.05.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 17
Azonosító: 24173
Offline offline
Esetleg mit szólsz a Ken Park címu filmhez???Láttad már?Szerintem elég kemény,de amellett érdekes és izgalmas is...
Leonardo DiCaprio mennyire lehet esélyes a Február 25-i Oscar-átadáson??? cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif mellow.gif
2007. február 06. 20:47 #5
Roberto Baldomero
Roberto Baldomero
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.05.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 17
Azonosító: 24173
Offline offline
Szerintem nagyon is esélyes a Véres gyémánt címu filmjével az idei Oscar-díjra!!!
Nagyon klassz film,mindenkit biztosíthatok!!! thumbsup.gif thumbsup.gif wink.gif
2007. február 08. 13:35 #6
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Idézet(Roberto Baldomero @ 2007. February 6. - 20:30)
Leonardo DiCaprio mennyire lehet esélyes a Február 25-i Oscar-átadáson??? cool.gif  cool.gif  cool.gif  cool.gif  cool.gif  mellow.gif


Szvsz a Téglában sokkal jobb volt, ha azért jelölték volna, akkor sem hiszem, hogy megkapná...101%, hogy Withakeré a díj.
2007. február 08. 15:36 #7
Roberto Baldomero
Roberto Baldomero
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.05.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 17
Azonosító: 24173
Offline offline
Hát igen,Whitaker a legesélyesebbek kozott van.Leót pedig már olyan filmekért is jelolték amikért jobban megérdemelte volna mint a mostaniért.
A legjobb noi foszereplo kategóriában Kate Winsletnek drukkolok személy szerint,de azt sem bánnám nagyon ha Penélope Cruz-é lenne a szobor.Mindketten megérdemelnék!Kate-nek ez már a sokadik jelolése,Penélopénak viszont csak az elso! Láttátok volna Salma Hayek-ot amikor felolvasta legjobb barátnoje nevét a jeloltek kozott: látszott az ujjongása és az is hogy kinek drukkol... cool.gif cool.gif cool.gif thumbsup.gif thumbsup.gif blush.gif
2007. február 08. 17:55 #8
Hesztia
Hesztia
anglomán
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.10.26.
Hozzászólás: 4103
Csatolások: 26677
Azonosító: 19294
Offline offline
Idézet(Roberto Baldomero @ 2007. February 8. - 15:36)
Hát igen,Whitaker a legesélyesebbek kozott van.Leót pedig már olyan filmekért is jelolték amikért jobban megérdemelte volna mint a mostaniért.
A legjobb noi foszereplo kategóriában Kate Winsletnek drukkolok személy szerint,de azt sem bánnám nagyon ha Penélope Cruz-é lenne a szobor.Mindketten megérdemelnék!Kate-nek ez már a sokadik jelolése,Penélopénak viszont csak az elso! Láttátok volna Salma Hayek-ot amikor felolvasta legjobb barátnoje nevét a jeloltek kozott: látszott az ujjongása és az is hogy kinek drukkol... cool.gif  cool.gif  cool.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  blush.gif


Láttam..aranyos volt! biggrin.gif
Én Nekik is drukkolok, de leginkább Helen Mirrennek. Azt hiszem, hogy ebben a kategóriában is borítékolhatjuk a gyõzelmet! cool.gif
2007. február 08. 19:56 #9
Roberto Baldomero
Roberto Baldomero
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.05.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 17
Azonosító: 24173
Offline offline
cool.gif cool.gif Helen Mirrent tartják a legesélyesebbnek-sajnos!
Nem igazán láttam még a filmjeit,de biztosan megérdemli ha ennyire esélyesnek tartják!
Ez az díjátadás is tarthat még meglepetéseket és foleg hogy magyar jeloltek is vannak! Nemrég válaszolt Leó a levelemre és nem igazán izgatja a díjátadó:azt mondja tobbszor volt már benne része és nyugodtan várja a végeredményt...Hamarosan hozzákezd a Blink címu legújabb filmjéhez,amiben új arcát láthatjuk majd. Bal Refaeli-vel pedig nagyon jól megvannak,aki nem mellesleg egy izraeli szupermodell.Hát...Leónak a szupermodellek a gyengéi:persze váltig tagadta az e-mailben... cool.gif cool.gif tongue.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!