Starity

Radics Gigi lett a 2012-es Megasztár

17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 26. 09:18 #41
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Szerintem idegesítően nyervog ez a lány...
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. május 26. 09:18 #42
barbyyy
barbyyy
DV&LM♥VINAI♥
 
Státuszi hate you, but i love you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.25.
Hozzászólás: 6158
Csatolások: 0
Azonosító: 165850
Offline offline
nagyon jól énekel úgyhogy grat neki biggrin.gif
2012. május 26. 09:22 #43
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Mindketten megérdemelték volna, szuperek voltak. Örülök, hogy Gigi nyerte, de akkor is örültem volna, ha Andi az első. Azért a szavazatkülönbség durva volt, legalább egy kicsit megbuherálhatták volna egyforma körülire, Andi ne érezze magát rosszul (feltételezem, Gigié volt a 62%). Egyébként nekem fura döntő volt, egyszer énekeltek külön-külön, a többi meg duett volt. Ez máskor is így folyt?
Mester Tamás egy HANGYÁNYIT visszavehetett volna, már a fejemet fogtam, hogy egy zsűritag hogy lehet ennyire kislányosan rajongó. Azért van ott, hogy pártatlan legyen. Bochkor Gábor megnyilvánulása viszont tetszett, amikor a végén azt tanácsolta Andinak meg Giginek, hogy jól válasszanak a jövőben szerződést, zeneszerzőt meg ilyesmit. Ennek nagyon örültem, remélem, meg is fogadják majd.
Flo Rida meg az év vicce. Anyum meglátta, azt mondja: "mit szeret a korosztályod ebben a csokiba mártott edzőtermen?" biggrin.gif Nem volt teljesen playback, lehetett a vinnyogását alatta hallani a Good Feeling-nél, de az arányt meg lehetett volna változtatni, mégiscsak egy énekverseny. Azt a Stacy-t vagy kit meg nem értettem. Ha legalább előtte felénekelte volna Sia részét, és azt játszották volna le. Így nagyon gáz volt.
Jó kis verseny volt ez szerintem úgy egészében, sok érdekes ember jutott be, olyan is, aki nem érdemelte meg, de a többségnek volt/van tehetsége. Jobban tetszett, mint az előző széria. Most már csak Szirota Jennifernek kell nyerni, és boldogság lesz biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, Lily2000, Zolanski
2012. május 26. 09:24 #44
sztárcsaj
sztárcsaj
 
StátuszVampires&Werewolfs 4ever *-* <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 520
Csatolások: 1
Azonosító: 131831
Offline offline
Már az elejétől lehetett sejteni,hogy ő fog nyerni,mivel messze tarolt mindenkit a mezőnyben. smileeee.gif Egyépként gratulálok neki,nem kis teljesítmény,hogy 15 évesen megnyerte a megasztárt! smileeee.gif
2012. május 26. 09:24 #45
- törölt felhasználó -    
Én jobban örültem volna ha Andrea nyer. Nekem nagyon szimpatikus. Benne megvan az ami még Gigiben nincs. Az érzelmek a dalban, ahogy bele éli magát. Elismerem Giginek gyönyörű a hangja, és szép lány, De ahogy ott ál a szinpadon, minden levegővétellel csak lazán kiénekli a hangokat, akkor nem látni rajta hogy beleéli magát. Persze ez évekkel később pótlódni fog,Am de jelen pillanatban Andinak kellet volna nyernie. De erre nem sok esély volt. Na mindegy. Gratulálok nekik.
2012. május 26. 09:24 #46
- törölt felhasználó -    
Őszintén valaki meglepődött ezen az eredményen? Az első pár adás után már borítékolni lehetett, hogy Radics Georgina lesz a befutó. LOL
Néhány meglátást azért megosztanék, ne csak 1-2 soros "megérdemelte" "de jó" stb... gagyi hozzászólások legyenek. A vak is észrevehette, hogy Mester Tamás nyiltan kampányolt Gigi mellett egész műsoridő alatt, nem mintha már a túlsztárolt lánynak szüksége lett volna rá, viszont Mester ezen húzásával végre pontott tett az i-re, s bebizonyította hogy a zsűrizésre tökéletesen alkalmatlan. Komolytalan és nevettséges, tőle már csak elcsépelt azon kijelentés, miszerint Gigi jobb mint az eredeti előadó, jelen esetben Céline Dion volt az "áldozat". Elismerem Gigi tehetségét, de a My heart will go on-t szinte érzelem nélkül végigordította pedig annál a számnál az érzelmi átélés és annak közvetítése lett volna a "feladat". Ezzel szemben Mester Szakos Andreát végig próbálta lehúzni, kritizálta ott ahol helye nem lett volna. Már Andrea legelső számánál próbálkozott egyfajta érzelmi maszlagos szöveggel, érzelmek hiányával stb, amit a másik 3 zsűritársa kapásból elutasított, mondván Andreát inkább az érzelmei viszik el a dalban nem pedig annak hiánya. lol Amúgy az is érdekes, hogy Giginél mért nem hiányolta az érzelmeket? Szegény kis tizenéves jány torka szakadtából ordít azzal a kis erőtlen hangjával közben próbál mindehhez világfájdalmas képet vágni, de az érzelmek csak nem gyünnek át. Mindegyis. Számomra Szakos és Tolvai Renáta duettje überelte Gigi és Tóth Vera/Király Viktor produkcióját minden téren. Gigi Vera mellett eltörpült, már-már kevés volt, Király Viktorral pedig nem voltak összhangban, nekem olybá tűnt mintha Viktorka megpróbálta volna leénekelni Gigit. Az este folyamán a szakmai zsűritől egy szakmai vélemény sok annyit nem lehetett hallani, ellenben Tóth Vera nagyon jól megfogalmazta, mi az amiben Giginek még fejlődnie lehet/kell. Hirtelenjében nem igazán jut eszembe más amiről írhatnék, így végigolvasva lehet hogy "kicsit" Gigi ellenesnek tünhetek, de erről szó sincs, pusztán azt a hajcihőt ítélem el ami körülötte van, s ahogy felnagyítják s dicshimnuszt zengenek mindarról amit csinál. Ebben a gyenge mezőnyben talán ő volt az akinek a pálmát kellett vinnie, szomorúan emlékszek vissza anno az első és harmadik széria mennyivel gazdagabb volt jobb énekesek terén.
3 felhasználónak tetszik: Bogi13, janet7, dóóra
2012. május 26. 09:25 #47
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Nem lepett meg... de szerintem nem kellene olyan embereknek bejutni a versenybe akik már szerepeltek a médiában mint pl.Adri,Attila,Gigi...
2012. május 26. 09:26 #48
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Én nagyon örülök, hogy ő nyerte meg a Megasztár-t! Szerintem gyönyörű hangja van, és nagyon tehetséges, s mindössze 16 éves! Gratulálok neki! biggrin.gif
2012. május 26. 09:27 #49
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Meglepődtem volna, hogyha nem Gigi nyer. Jó hangja van meg minden, de agyonsztárolják és ez csak rosszul sülhet el a későbbiekben. 110.gif Egyébként Flo Ridának el kellett sietnie, mi? rohog.gif Halad a világ ha már Amerikában feltalálták a teleportálást, ugyanis 23:00-kor lépett fel a Pannónia Fesztiválon, amit Szántódon rendeztek meg. De azért jól playbackelt délután. A partnernője Stacey, csak további no commet... tátogott, oké, de Siára könyörgöm. omg.gif
2012. május 26. 09:27 #50
gizike1998
gizike1998
 
Státusz❤❤❤JUSTIN DREW BIEBER IMÁDLAK ❤❤❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 774
Csatolások: 337
Azonosító: 156036
Offline offline
Grat. neki !!!!!
2012. május 26. 09:29 #51
barbyjudo
barbyjudo
új tag
 
StátuszHárom dolog van, amit nem lehet sokáig rejtegetni: a nap, a hold és az igazság!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.03.
Hozzászólás: 96
Csatolások: 0
Azonosító: 161570
Offline offline
Tegnap kivételesen csak Flo Rida miatt néztem meg.
De már az elejétől lehetett tudni, hogy Gigi lesz a győztes!
2012. május 26. 09:29 #52
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy GiGi nyerte meg, de akkor sem lettem volna szomorú, ha Andi. smileeee.gif Mind a 2 fiatal lánynak csodás hangja van nekem a GiGi-é egy ici-picit hasonlít a hangja Beyoncé-ére. Nagyon szép és klassz dalokat választottak nekik! smileeee.gif Szerintem FloRida és az a csaj akivel énekelt az playback volt... A CsillagSzületikben meg Szirota Jennifernek szurkolok és ha nem Ő nyeri meg bunda az egész. wink.gif
2012. május 26. 09:30 #53
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
Idézet (lilla1 @ 2012.05.26. 09:03)
Én Andreának szurkoltam az elejétől kezdve, még a válogatón szerettem meg. Nagyon megérdemelte volna, hogy nyerjen, sokkal jobban mint Gigi. Gigi nagyon fel van fújva, nem olyan nagy szám mint azt mindenki mondja, Andinak sokkal jobb hangja van. Amúgy a hat magyar megasztárból egyet nyert magyar ember, az elsőt Tóth Vera. Rajta kívül volt c*gány, szerb, amerikai, román és most megint egy c*gány...

Már ne is haragudj, de mi köze az etnikumnak a tehetséghez? A cigány is magyar, az amerikai is félig magyar, ez a cigány is full magyar, a szerb is magyar (rémlik Trianon?). Most akkor mondhatnánk, hogy teszem azt, Alexandra Burke sem érdemelte meg az X-faktor győzelmet, pusztán azért, mert végül is afrikai, a négerek onnan származnak, ez meg egy brit tehetségkutató volt. WTF? blink.gif
3 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, num1Kolosszus, Zolanski
2012. május 26. 09:30 #54
eszterke126
eszterke126
visszatérő vendég
 
StátuszA jóság fontosabb a bölcsességnél, s ennek felismerése már maga is bölcsesség.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 455
Csatolások: 0
Azonosító: 168140
Offline offline
én ennek egyáltalán nem örülök sőőőt megint egy ilyen nyerte andi jobb volt de ez van ti szavaztatok rá akkor ennyi
2012. május 26. 09:30 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (dave095 @ 2012.05.26. 08:47)
Felvételről ment az egész.  rohog.gif Amikor még Florájdá Pesten volt a Megasztárban, már 10 perce tartott a fellépése Balatonon, ahol időbe megérkezett. Na akkor ez most hogy van? Az új Chuck Norris.  _nevet.gif Azért ez a Stacey nevű csaj se volt semmi... Sia-ra tátogni. omg.gif Gratulálok, TV2! Ezt összehoztátok! Florájdát se kellett volna idehozni, elég lett volna ha bevágják az egyik klipjét. Gondolom jó sok pénzt kifizettek, hogy playbackeljen egyet biggrin.gif


Felvételről hát, a végén benyögött valamit Flórájdá, és mekkora meglepetés, az a hang egyáltalán nem hasonlított az 'eredetire' S.Z.Á.N.A.L.O.M. V.A.G.Y. M.A.G.Y.A.R.O.R.S.Z.Á.G! rohog.gif
2012. május 26. 09:33 #56
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
annyira de annyira örülök biggrin.gif imádom Gigit wub.gif
2012. május 26. 09:34 #57
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Nem értem miért kell bántani Andit,ő is nagyon tehetséges,és igenis megérdemelte volna,hogy megnyerje.Amikor kihírdették,hogy Gigi nyerte meg Andi őszintén tudott gratulálni neki és nem hisztizett ott,amiért nem nyert.Gigi viselkedése is nagyon szimpi volt a végén,hogy megölelte és megtapsolta Andit és elismerte,hogy ő is jó volt.A két lány egymással szemben is nagyon szépen viselkedett.Megnyerte Gigi,de szerintem Andiról is hallani fogunk.látszott rajtuk,hogy elismerik és tisztelik a másikat.Egyébként a Tóth Vera vs. Oláh Ibolya (1.széria) finálé óta ez volt a legszínvonalasabb döntő a Megasztárban.
2 felhasználónak tetszik: Appalache, janet7
2012. május 26. 09:34 #58
Szonja666666
Szonja666666
visszatérő vendég
 
StátuszLégyszi szavazzatok!:D!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.02.
Hozzászólás: 111
Csatolások: 0
Azonosító: 166413
Offline offline
Nekem mindegy volt,hogy ki fogja megnyerni,mert egyiknek sem szurkoltam nagyon.
2012. május 26. 09:35 #59
- törölt felhasználó -    
Igen, lehet hogy a Gigi túl van sztárolva, de nem ok nélkül. Az is lehet, hogy ez az egész az elejétől meg volt szervezve, de ez még mindig nem azt jelenti, hogy ez a lány nem olyan tehetséggel van megáldva, hogy kettéáll tőle a füled. Aki meg divatból utálja, az egyszerűen csak nevetséges. De Andi is nagyon odatette magát tegnap este, én akkor is nagyon örültem volna ha ő nyer, méltó ellenfele volt a Giginek. A Lady Marmalade alatt mind a ketten egyszerűen zseniálisak voltak, de szerintem az est folyamán Andi néha le is körözte a Gigit. Ettől függetlenül mindketten fantasztikus énekesnők, és csak jót tudok nekik kívánni a jövőben is.
Ami meg Flo Ridát illeti, rá nem is pazarolnék túl sok szót, nevetséges volt a szólóelőadása, úgy sütött belőle a playback, hogy már majd elsírtam magam, a TV2 meg ezért adott ki neki egy vagon pénzt, pff. Mindegy, lényeg, hogy nagyon gratulálok a Giginek, kiérdemelte ezt a helyezést. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan, Appalache
2012. május 26. 09:41 #60
arianagrande26
arianagrande26
lalisa.
 
Státuszωнσ sαι∂ ι ωαs αη αηgεℓ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.26.
Hozzászólás: 1427
Csatolások: 336
Azonosító: 148008
Offline offline
Ennek örülök!Gigi jobb volt mint Andrea... laugh.gif
17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!