Starity

Jennifer Lawrence Kristen Stewarttal száll harcba

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 28. 16:40 #21
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
doggirl : te meg Jennifert támadod. heh.
amúgy ügyes vagy, amiért egy hozzászólás alapján el tudod dönteni, hogy ki tudna jobban játszani Kristennél. egyébként meg ez egy hülyeség. attól, hogy valaki nem szakács, még meg tudja mondani, hogy sós-e a leves, vagy nem smileeee.gif
2012. május 28. 16:46 #22
- törölt felhasználó -    
Én is Kristen-nek drukkolok!
Remélem ő nyeri meg a szerepet,és nem Jennifer! biggrin.gif
2012. május 28. 16:50 #23
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Jennifer hozzáállása valami hihetetlenül nagyképű és ellenszenves.
Amúgymeg attól, mert a Twilight szar, Kristen nem rossz színésznő. Bírom, hogy ha 1 évvel ezelőtt lett volna erről szó, akkor mindenki őt dícsérné és őt akarná a szerepre (jó, nem mindenki, de közületek többen, ebben egészen biztos vagyok), de mostmár lecsengett a Twilight, most épp a másik aktuális film szereplője van soron, szóval Kristent alázni kell, a másikat meg isteníteni. Ahj, vicces _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: VampireBella, kuszkusz4ever, Miley-fan09
2012. május 28. 16:51 #24
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Remélem Kristen kapja meg a szerepet Jennifer sem rossz színésznő de Kristen jobb meghajolo.gif és nincs bajom Jemmiferel de ebből a kijelentéséből csakúgy árad a beképzeltség rolleyes.gif
2012. május 28. 16:51 #25
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Jen szokásos hívően viccesen erőszakosra fogta a nyilatkozatott rohog.gif Természetesen én őt látnám szívesen a 'szerepben' (: Mellesleg mi az,hogy versenyeznek a karakterért? think.gif Tudtommal ez nem így megy,nem verseny.A rendező vagy akárki aki a castingal foglalkozik eldönti,hogy ki kell neki,a színész meg ha megkapja örül,ha nem,nem.Ennyi!Szó sincs versenyzésről... pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: kuszkusz4ever
2012. május 28. 16:55 #26
Vivyy22
Vivyy22
~کŧụьь๑гŋ~
 
Státusz~ Carry on my wayward son... ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 2028
Csatolások: 143
Azonosító: 169884
Offline offline
Én Jennifer-t és Colin-t tudnám elképzelni ebben a filmben.
Szerintem Kristen maradjon csak a Vámpíros "képtelenség" történeteknél.
Mindkettő akarja a szerepet,az egyik (kissé) gyenge káromkodással fejezi ki magát,a másik meg annyira akarja,hogy a tetteivel akarja bizonyítani,hogy neki kell játszania azt a szerepet. Szerintem az utóbbinak,vagyis Jennifernek kell ezt a szerepet megkapnia.
Hajrá Jennifer! thumbsup.gif
2012. május 28. 16:58 #27
- törölt felhasználó -    
Bár Jennifer-nek is van még hova fejlődnie, de fééényévekkel lekörözi Stewart kisasszonyt. Komolyan, csak vessük össze az X-Men: Az Elsőkben való alakítását Kristen Tvájlájt-beli szereplésével. Ég és föld a kettő, szóval remélem Jennifer kapja meg a szerepet.
2012. május 28. 17:00 #28
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2012.05.28. 16:50)
Jennifer hozzáállása valami hihetetlenül nagyképű és ellenszenves.
Amúgymeg attól, mert a Twilight szar, Kristen nem rossz színésznő. Bírom, hogy ha 1 évvel ezelőtt lett volna erről szó, akkor mindenki őt dícsérné és őt akarná a szerepre (jó, nem mindenki, de közületek többen, ebben egészen biztos vagyok), de mostmár lecsengett a Twilight, most épp a másik aktuális film szereplője van soron, szóval Kristent alázni kell, a másikat meg isteníteni. Ahj, vicces _nevet.gif


Jennifer - mint mindig - most is viccelődve nyilatkozott, és egyáltalán nem nagyképű vagy ellenszenves. Igazából kevés olyan sikeres színésznőt/sztárt láttam, aki ennyire a Földön jár. Nézz meg pár interjút és meglátod... wink.gif
Amúgy meg a kommented második felével sem értek egyet, akkor is lennének olyan emberek, akik a tehetségesebbet választanák Kristen helyett. Oké, Kristen is tud játszani, de nem hiába nem alkotott még semmi nagyot. cool.gif
2012. május 28. 17:06 #29
MissZoey
MissZoey
új tag
 
StátuszMy passion..~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 176618
Offline offline
Szerintem ez várható volt.. Nem csak a két színésznő között, hanem a két film (Alkonyat-Az éhezők viadala) között is biztos van némi versengés. Én jobban örülnék, neki ha Jennifer kapná a szerepet, hisz Kristen rengeteg filmbe kapott szerepet. Persze, lehet ő jobban eltudná játszani.. Ízlések és pofonok. Majd kiredül biggrin.gif
2012. május 28. 17:06 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (janet7 @ 2012.05.28. 16:50)
Jennifer hozzáállása valami hihetetlenül nagyképű és ellenszenves.
Amúgymeg attól, mert a Twilight szar, Kristen nem rossz színésznő. Bírom, hogy ha 1 évvel ezelőtt lett volna erről szó, akkor mindenki őt dícsérné és őt akarná a szerepre (jó, nem mindenki, de közületek többen, ebben egészen biztos vagyok), de mostmár lecsengett a Twilight, most épp a másik aktuális film szereplője van soron, szóval Kristent alázni kell, a másikat meg isteníteni. Ahj, vicces _nevet.gif

Igen, ebben a fordításban valóban elég bunkónak tűnik, de mivel írásbeli interjú, itt nem jön át milyen hangsúllyal mondta, Jennifert ismerve pedig valószínűleg csak poénosan mondta, mivel tényleg nagyon rendes és földhözragadt lány, egyáltalán nincs elszállva magától. Az Éhezők Viadala miatti felhajtást körülötte én sem tekintem pozitív dolognak, de ne utáld Jennifert azért mert az emberek ennyire manipulálhatóak. Kristenről meg csak annyit, hogy én azok közé tartoztam akik a Tvájlájt-láz idején is mélyen megvetették az abszolúte mimikátlan arcát, és folyton nyitott száját. Az a csaj a teljes apátián kívül mást egyszerűen képtelen átadni a kamerának, szóval szerintem ő lenne az egyik lehető legrosszabb választás ezt a szerepet illetően.
2012. május 28. 17:20 #31
- törölt felhasználó -    
Hát először is Jennifer nem igazán tudja bele élni annyira magát egy szerepbe mint Kristen. Sőt annyira látszik rajta, hogy amennyire próbál valódinak tűnni annyira nem sikerül neki. Kristen egy igazi isten nő. Kristen mindig is tökéletesen játszott emellett pedig számomra nagyon egyedi és valódi. Colin jó színész de nem erre a szerepre való. Szóval hajrá Kristen és Daniel. Most amiatt mondjátok Jennifert mert most lett híres a filmjével de ha ő is kapná meg nagyot bukna a film a tapasztalatlansága miatt.
2012. május 28. 17:20 #32
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Apa szerepére Colin Firth-t, lánya szerepére pedig Jennifer-t. Sokkal tapasztaltabb és tehetségesebb, mint Kristen...
2012. május 28. 17:24 #33
- törölt felhasználó -    
Hajrá Jenny! pompom.gif
Nem értek egyet most veled Kiyla, mert éppen Kristen az, aki egy arckifejezéssel játszotta végig mind a 4 Twilight filmet, de nem csak ott, már a Kapd el a kölyköt!-ben is ugyanilyen kedvetlenül játszott. Azt nem mondom, hogy nem "szép", de ez egyáltalán nem számít most. Szerintem Kristen nem a legjobb színésznő. Jennifer sokkal jobb. Ó, és nem kell megkövezni, én csak véleményt nyilvánítottam. rolleyes.gif
2012. május 28. 17:26 #34
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Győzönn a jobbiik! biggrin.gif
Ez az egész Alkonyat mizéria, meg teljességgel hülyeség, 2 év mulva de már most is kezdődik az Éhezők Viadala láz. Akormeg ugyanugy ott vagyunk. So teljessen elhanyagolható ez a tény.
Hogy mmmeik a jobb szinésznő azt majd eldöntik a castingolok arra a szerepre. smileeee.gif
2012. május 28. 17:27 #35
JARREKA
JARREKA
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.22.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 174000
Offline offline
Remélem Kristen kapja meg a szerepet!! thumbsup.gif rohog.gif yes.gif clapping.gif excl.gif
2012. május 28. 17:31 #36
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
A rendezők általában a rámenős színészeket szeretik, úgyhogy sok sikert Jennifer. biggrin.gif
2012. május 28. 17:31 #37
iamniaa
iamniaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.05.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 172703
Offline offline
Hajrá Jennifer! smileeee.gif Én sokkal jobb színésznőnek tartom Őt, sokkal több arca van.
2012. május 28. 17:31 #38
- törölt felhasználó -    
Én nem drukkolok egyikőjüknek sem, mert mindkét színésznőt imádom. Szóval, győzzön az akaratosabb! biggrin.gif
2012. május 28. 17:52 #39
Simon Petra
Simon Petra
új tag
 
Státusz♥♡▂ ▃ ▅ ▆ █ One Direction █ ▆ ▅ ▃ ▂ ♥♡ ★••.•´Ż`•.••♥Little Mix♥••.•´Ż`•.••★
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 89
Csatolások: 0
Azonosító: 176708
Offline offline
Hajrá Kristen ♥ biggrin.gif
2012. május 28. 17:55 #40
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
A "Jennifer de nagyképűen nyilatkozik" - felhasználók,csak egy megjegyzés: Jen szinte mindig így nyilatkozik,én csak egy komoly karakter bőrében láttam őt is komolyan viselkedni,maga a csaj beteg! rohog.gif Mármint beteg hummora van,szóval csak ilyen a stílusa! pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: kuszkusz4ever
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok