Starity

Mészáros János Elek lett a Csillag Születik 2012 győztese

15 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 03. 15:08 #161
- törölt felhasználó -    
Annyi rosszindulatú ember van itt, hogy az fantasztikus, komolyan. Lehet, h Diznin meg hasonló sz*rokon nőttetek fel, de azt a legnagyobb rosszindulattal se mondhatjátok, hogy Mészáros János Elek tehetségtelen, és nem érdemelte meg a győzelmet!
A Quantum XXL-ben mi a jó, őszintén? Ugráltak ott jobbra-balra. A győztes meg korábban elmondta, hogy nem a nyeremény érdekli, hanem hogy a fiatalok megismerjék és megszeressék az operát. Lehet egy-két emberre itt rá is férne, meg egy kis jó modor, mert az sokatokból hiányzik.
Azt meg sosem tudhatjátok, hogy ki mennyire fut be később.
Gratulálok a győztesnek!
6 felhasználónak tetszik: Baylee, ophely88, tya04, Johinna, rockgirlfriend, Hustler
2012. június 03. 15:09 #162
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Végre nem a kis tinik bálványai nyertek.Nem azt mondom,hogy a Quantum és Jennifer nem jó,csak,hogy őket a fiatalabb korosztály élteti.De gondoljunk bele,Mészáros János egy igazán tiszteletre méltó ember.Különleges hangja van amit már a válogatón ki lehetett szúrni.Amúgy akár bunda,akár nem,jól csinálják mivel eddig az győzött akiknek durkkoltam,mivel tehetségesek.Igaz,hogy nem ők virítanak minden napi címlapon de a tehetségükkel legalább eltudnak helyezkedni.Akik pedig azt mondják,hogy miért nem Jenni vagy a quantum nyert,az most azért mondja mert a tini korosztályba van,vagy pedig mert,Mészáros János nem az a sztár fajta.Mert annyi biztos,hogy ő az idősebb korosztályba tartozik.Én neki köszönöm,hogy megszerettette velem az operát(én is eddig hülyeségnek tartottam) annak ellenére,hogy 15 éves vagyok.Igazából MJE-nek szurkoltam már az elejétől,mondom ha anyukám neki drukkol és mindig eltalálja a nyertest,hát legyen.De aztán önkénytelenül is megszeretem a műfajt.Gratulálok Mészáros János Eleknek!És a Quantum XXL és a Jennifer rajongók ne itassák az egereket,mert ő róluk is biztos hallunk.
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2012. június 03. 15:14 #163
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Én a Quantum XXL-nek szurkoltam. De Jánost nagyon tehetségesnek tartom.Gratulálok neki!És nem vagyok elszomorodva, hogy nem a Quantum nyert, mert Mészáros János Elek is teljes mértékben megérdemelte a győzelmet.
2012. június 03. 15:15 #164
Beckybecky
Beckybecky
visszatérő vendég
 
Státuszspring♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 6
Azonosító: 176631
Offline offline
Ezis megint olyan dolog, hogy az RTL ebben a műsorban az lesz a győztes akit sajnálnak, és akiről tudják, hogy nem fog beindulni a karierjük.
Hiszen a CsillagSzületikben eddig csak olyan nyerte meg akit megsajnáltak, nem olyan aki megérdemelte volna.. szval ennyit errőől..-.-
2012. június 03. 15:16 #165
Barbykaa26
Barbykaa26
új tag
 
StátuszIt's no problem for me, but it's a problem for you!:*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.17.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 165442
Offline offline
Teljesen mindegy, hogy ki nyer, pár hónpig felkapott lesz aztán ő is eltűnik mint pl. Utasi Árpi. smileeee.gif
2012. június 03. 15:17 #166
Mrs. Styles
Mrs. Styles
új tag
 
StátuszHarry <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.13.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 173382
Offline offline
Quantum XXL szerintem jobb volt...
2012. június 03. 15:19 #167
k.renáta
k.renáta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.12.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 134717
Offline offline
Most komolyan egy ilyen ócska színvonalú műsor végeredményén megy a vita? Nem mind1 hogy ki nyerte meg... Elhiszem hogy vannak rajongók de legalább nem egy olyan ember nyert akiből már tucatszámra van az országban...
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. június 03. 15:19 #168
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Én nagyon örülök hogy ő nyert egyértelműen ő volt a legtehetségesebb a bennmaradtak közül meghajolo.gif és annyira bírom hogyha nem az nyer akit ti akartok az már azonnal bunda rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2012. június 03. 15:21 #169
- törölt felhasználó -    
azta. valaki olyat írt hogy végre nem a tinik kedvence nyert, ránézek a profiljára és az illető alig múlt 12 éves lol
1 felhasználónak tetszik: janet7
2012. június 03. 15:26 #170
Timyy
Timyy
 
StátuszCause in the end only love survives...:3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.14.
Hozzászólás: 530
Csatolások: 0
Azonosító: 158267
Offline offline
Nagyon örültem, hogy ő nyerte meg a versenyt, neki drukkoltam végig.biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2012. június 03. 15:26 #171
Miss Britney
Miss Britney
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 22
Azonosító: 155633
Offline offline
Sohasem hittem volna! Szerintem, most kíváncsiak, hogy ez az ember mit fog erre lépni.. mármint, hogy fennmarad, vagy eltűnik?! szerintem az utóbbi:/ számomra a Quantum xxl jobb volt egyébként.(:
2012. június 03. 15:37 #172
roswene
roswene
új tag
 
Státuszsilence will fall when the question is asked
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.05.
Hozzászólás: 77
Csatolások: 0
Azonosító: 119496
Offline offline
Nagyon tehetséges, de nem ő az, akit a mai világban keresnek. Véleményem szerint Szirota Jennifer többre viszi, mivel fiatal, energikus, olyanok kellenek manapság, mint ő.
2012. június 03. 15:39 #173
barbyyy
barbyyy
DV&LM♥VINAI♥
 
Státuszi hate you, but i love you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.25.
Hozzászólás: 6158
Csatolások: 0
Azonosító: 165850
Offline offline
egyáltalán nem számítottam arra hogy ő fogja megnyerni... én a Quantum Xxl-nek szurkoltam
2012. június 03. 15:47 #174
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Gratula neki, tök normális, kedves nem játssza az eszét. Ilyen egyszerű, normális emberekből kéne sokkal több ebbe a mai médiába.
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2012. június 03. 15:50 #175
chairfan94
chairfan94
visszatérő vendég
 
StátuszS.W.A.G ~ She Wants A Gentleman
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 431
Csatolások: 0
Azonosító: 150488
Offline offline
akkor is a Quantum volt a alegjobb
2012. június 03. 15:56 #176
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Szerintem nála jó helyen lesz a pénz.
1 felhasználónak tetszik: rockgirlfriend
2012. június 03. 16:00 #177
- törölt felhasználó -    
Emberek, öröm volt végig olvasni a topikot, szó szerint.XD Gondoltam, hogy itt megint fognak az *nyázások, a szitkozódások menni, valamint egymás leoltása.XD Erre mondják azt, hogy nagy az Isten állatkertje.XD

Na, hogy a topikhoz is szóljak. Nem túlzottan van sorvadó agyam, így én már ezeket a remek hángérien műsorokat kihagyom, és sokan jobban járnátok, ha ezt tennétek, de mindegy. Most kíváncsiságból megnéztem ezt a három döntőst.

A táncoscsapat Quantum XXL csupán csak táncos csapat. Nem táncolok, de szoktam nézegetni táncos előadásokat és néha belenézegetek ezekbe az amerikai táncos versenyekbe is. Oké, jó showt tudnak adni, de annyira szerintem nem prók, hogy az ember oda és vissza legyen értük. Én nem egyszer láttam ilyen szintű előadásokat, vagy talán még jobbat is, mint amiket ők produkáltak. Három-négy döntős videót néztem meg, és tény, lehetett rajtuk szórakozni, mert látványos a szaltó, meg ezek, de szerintem közel sem akkor a durranás, mint amekkorának itt mindig is elő volt adva, illetve adtátok elő a topikban.

Szirota Jennifer, hát gyerekek, én ettől a nőtől speciel a falat tudom kaparni. Már egy ideje ismertem a nevét és a hangja abszolút nem fogott meg. Mint sokan mások írták, én is egyet értek azzal a tényezővel, hogy ez a nő tucat. Semmi különleges nincsen a hangjában és nem tud nyújtani semmilyen katarzikus élményt, sőt még többet sem, mint az utóbbi négy évben színpadra került tehetségkutatósdi kolléganői. Túlzottan a nagyképűség dominál az előadásaiban és ez nekem valahogy nagyon nem feküdt. Pár hete kíváncsi voltam arra, hogyan adta elő az AC/DC egyik legnagyobb slágerét, a Black in blacket. Imádom ezt a bandát és reménykedtem abban, hogy nem fogok sírni, de én sírtam, még hozzá nagyon. Hogy engedhették egy ilyen nevenincs nyikhajnak, hogy hozzá nyúljon egy olyan rock balladához, mint a Black in black?! Egyrészt ez a dal nem egy nőnek való, másrészt pedig engem részben hihetetlenül felháborított. Ha már AC/DC vagy Metallica balladához akarunk nyúlni, akkor ne rondítsuk már össze, mert ez a nő, teljesen tönkre tette egy valamit jelentő és érő dalt. Nálam ez itt teljes mértékben kicsapta a biztosítékot. Szegénykének biztosan nem volt önkritikája ezzel a dallal kapcsolatban, ráadásul az előadása is számomra valami erőltetett vonaglás volt a tíz centis tűsarkújában és a latex cicanacikájában. Örülök, hogy nem került a dobogó legtetejére.

Végül pedig Mészáros János Elek. Hogy őszinte legyek, nem ismertem őt, de négy előadást néztem meg tőle és én is azt mondom, hogy ez a csávó tud valamit. Részben véleményem szerint az, hogy opera éneklés gyanánt került be a műsorba és tartotta ezt a szintet, szerintem inkább műveltségre utalt, hiszen nem kezdett el lédigagát meg bíbőrt énekelni. Van benne valami, ami különlegessé teszi, nem tudom megmagyarázni. Nézegettem a döntős előadásait és neki nem itt lenne a helye, ebben a nyomi sóban. Sokkal többet tud annál, mint hogy elnyekeregjen egy bébit, vagy hozzá nyúljon a legnagyobb legendák balladáihoz. Én személy szerint örülök, hogy a három döntős közül ő nyert. És totál pártatlanul mondom, mert nem néztem, de itt sokan írtátok, hogy csak sajnálatból nyerte meg. Szerintem egyáltalán nem, hiszen most totál kívülállóként alkottam véleményt, mindenféle elfogultság nélkül. Tény, nem egy aduász, de tudom, sokan csak azért néztétek a műsort (és szavaztatok is), mert xy milyen helyes, milyen cuki és milyen szexi. Valószínűleg a 1D-s gyerekeket sem szeretnétek, ha kapa fogú, pattanásos tini gyerkőcökből állna.

Nagyon örülök, hogy végre egy olyan nyerte meg ezt a műsort, akinek vajmi tehetsége van is hozzá. Egy Megasztár szériát néztem anno, és bár a kedvencem nyert, de el tudtam különíteni a dolgokat és tudtam, hogy a másik kettő sokkal tehetségesebb volt, mint ő maga. Sokan inkább elfogultságból nyilvánítottatok olyan véleményt, amilyet. Csak, mint ahogyan írtátok egy páran, az ilyenek (akik nem szőke-kék szemű-cuki hercegecskék), hamar mennek a süllyesztőben. Megérdemelte a nyereményét. De aki azt írta, hogy miért pont ő nyerte meg, aki nem tudja felépíteni a karrierjét - hát azon kiakadtam. Senki sem tudhatja, hogy mi lesz vele, csak azt, hogy míg te lehet, hogy napi 18 órát fogsz dolgozni keservesen, hogy tudj enni adni a gyerekednek, ő neki lehet, hogy egy héten kell annyit dolgoznia, mint neked egy munkanapon. Az ő jövője biztosítva van. És attól, hogy sokan a diznicsatornán nőttetek fel és ezek a bájgúnár, selyemfiúcskák az ideáljaitok, akkor sokatokat őszinte szívből csak sajnálni tudlak. A zenélés az ember szívéből fakad és nem a külsejéből, hála a jó Istennek. Csak sokatoknál a jó külső az egyenlő a tehetséggel. Bár nekem egyedül egy bajom van a Csillag születikkel. Oké, hogy mindenki jelentkezhet, minden műfajban, de szerintem egy táncos produkciót össze sem lehet hasonlítani egy énekesi produkcióval. Ezeket nem is érdemes egy lapra venni szerintem, de mint minden műsor, valószínűleg csalás alapján ment.
1 felhasználónak tetszik: liáÁSD
2012. június 03. 16:04 #178
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Mi ez te ??????-akkor is a Qvantum a legjobb ?biggrin.gif
2012. június 03. 16:07 #179
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (selena_taylor_fan @ 2012.06.03. 11:04)
Gondoltam,hogy ő fogja megnyerni.Megmondtam,hogy megint megnyeri az,akit megsajnálnak.Ezért utálom a Csillag születiket,mert itt mindig az nyer,aki a legelesettebb.


Az jobb ha nyakkendősök döntik el, hogy ki nyerjen és egy 'helyes pasi' nyeri meg ahelyett, hogy az vinné a trófeát aki valóban megérdemli? Az sem jobb semmivel sem. biggrin.gif Ha utálod, ne nézd, nézd az angol Csillag Születik műsort, abban most egy nő és a kutyája nyert. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: tya04, Johinna
2012. június 03. 16:12 #180
- törölt felhasználó -    
QUANTUMM XXL heart.gif
15 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok