Starity

Érkezik a Once Upon a Time

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 05. 12:19 #1
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Ki ne ismerné Hófehérke történetét, akire féltékeny volt a mostohaanyja a szépsége miatt? Megannyi feldolgozás készült már a Disney-meséből, de tavaly az amerikai ABC csatorna elkészítette a mese ez idáig legnézettebb élőszereplős sorozatát, amelyet még ebben az évben levetít a Magyar televízió.
A teljes cikkhez kattints ide!
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Alison Lerman, Lady Suzy
2012. június 05. 12:19 #2
- törölt felhasználó -    
Háhá! Nagyon kíváncsi leszek a szinkronra..
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 05. 12:20 #3
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Bele fogok nézni smileeee.gif
2012. június 05. 12:32 #4
Borri
Borri
új tag
 
StátuszA világegyetemben az intelligens életformák potenciális száma is végtelen.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 176769
Offline offline
Lehet hogy megnézem.Bár nem biztos.
2012. június 05. 12:37 #5
Loulou
Loulou
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.21.
Hozzászólás: 283
Csatolások: 0
Azonosító: 127774
Offline offline
Én már nézem egy ideje és hihetetlen jó! Komolyan, mindenkinek ajánlom, mert teljesen új oldalról közelíti meg a meséket. Kedvenc sorozatom lett! biggrin.gif
2012. június 05. 12:42 #6
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Tuti, hogy bele fogok nézni!!smileeee.gif
2012. június 05. 12:43 #7
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Fura, hogy aki először hall róla, rögtön fenntartásai lesznek, mégis megéri megnézni! Már az első részben beleszerettek. Komolyan. rohog.gif Végigviszi a meseszálat, mégis annyira jó, és izgalmas! Nem utolsósorban nagyon jó kritikákat kapott! meghajolo.gif

A szinkronra én is kíváncsi leszek. Picit azért félek, hogy hogy fogják visszaadni Rumplestiltskin össze nem téveszthető hangját. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: bestiak, Alison Lerman, chelseagirl18
2012. június 05. 12:43 #8
Feilla
Feilla
KoЯniac.
 
Státusz'The places i have ran to all my life have disappeared and i owe this to you.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 1942
Csatolások: 0
Azonosító: 176625
Offline offline
Én láttam angolul belőle pár részt, nem nagyon hatott meg... =/
2012. június 05. 12:48 #9
Tjaaash
Tjaaash
Cameron Monaghan ♥ Gallavich
 
Státuszif you don't have anything nice to say, don't say anything at all.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.28.
Hozzászólás: 1238
Csatolások: 264
Azonosító: 115832
Offline offline
Tényleg érdemes nézni. (: Én angolul néztem meg, nemrég lett vége az első évadnak és imádtam. biggrin.gif Azt hiszem magyarul is megnézem majd. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 05. 13:01 #10
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Hihetetlen ez a sorozat! Ráadásul az is pluszpont, hogy az M1 vetíti le, mert így gondolom reklámmentes lesz! Bár, még nagyon filózok vele, hogy újra megnézzem, mert az első rész óta figyelemmel követtem, egészen az évadzáróig, ahogy megjelent én már a gép előtt lógtam! biggrin.gif De lehet, hogy nem nézem meg, mert én már beleszerettem az eredeti hangokba, és ha elrontanák pl. Prince Charming hangját.... -.- nagyon pipa lennék!
Amúgy nem is gondolná az ember, hogy milyen mély függőséget okozhat a sorozat! Pedig igen! Egyébként, mindenkinek ajánlom aki még nem látta, mert egy igényes, izgalmas és látványos sorozat, tele egyedi és tökéletes karakterekkel és színészekkel! (Jöhetne már a 2. évad! biggrin.gifD )
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Andro
2012. június 05. 13:04 #11
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.06.05. 12:43)
Fura, hogy aki először hall róla, rögtön fenntartásai lesznek, mégis megéri megnézni! Már az első részben beleszerettek. Komolyan. rohog.gif Végigviszi a meseszálat, mégis annyira jó, és izgalmas! Nem utolsósorban nagyon jó kritikákat kapott! meghajolo.gif 
A szinkronra én is kíváncsi leszek. Picit azért félek, hogy hogy fogják visszaadni Rumplestiltskin össze nem téveszthető hangját. unsure.gif


Én is így vagyok vele! Általában megnézem a sorozatok pilot részét,aztán eldől,hogy leköti e a figyelmemet. biggrin.gif

Ezt a sorozatot viszontt az első résztől fogva imádom és mindenkinek ajánlom!

Remélem,hogy a szinkronhangokra a megfelelő emberek lesznek kiválasztva. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Alison Lerman
2012. június 05. 13:06 #12
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.06.05. 12:43)
Fura, hogy aki először hall róla, rögtön fenntartásai lesznek, mégis megéri megnézni! Már az első részben beleszerettek. Komolyan. rohog.gif Végigviszi a meseszálat, mégis annyira jó, és izgalmas! Nem utolsósorban nagyon jó kritikákat kapott! meghajolo.gif 
A szinkronra én is kíváncsi leszek. Picit azért félek, hogy hogy fogják visszaadni Rumplestiltskin össze nem téveszthető hangját. unsure.gif


Rumplestiltskinről pont meg is feletkeztem, de most, hogy így mondod! Tényleg! Ő az, aki a legtitokzatosabb és sokoldalúbb karakter a szériában és ha az ő hangját elrontják, az komoly hatással lehet a sorozatra! Mostmár komolyan kíváncsi vagyok!
Az ilyenekben egyébként még azt nem szeretem, amikor a barátaim meglátják a tvben és mondják, hogy húúh de jó sorozat, nézzem meg! Aztán nem győzöm nekik mondani, hogy már 1 éve elkezdtem és mondtam nekik is, hogy kukkantsanak bele, de ők nem fogják angolul nézni! -.- reklamalo.gif
És amikor erről felvilágosítom őket, akkor csak bambán néznek rám és értetlenkedve mondják, hogy hát én ilyet soha nem is mutattam nekik!! mad.gif xD
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 05. 13:18 #13
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Remélem a második évadban Hófehérke és a Daliás mellett szerepet kap még Hamupipőke és Thomas herceg is. Szerettem az ő történetüket is!
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Bessie
2012. június 05. 13:20 #14
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Alison Lerman @ 2012.06.05. 13:06)
Rumplestiltskinről pont meg is feletkeztem, de most, hogy így mondod! Tényleg! Ő az, aki a legtitokzatosabb és sokoldalúbb karakter a szériában és ha az ő hangját elrontják, az komoly hatással lehet a sorozatra! Mostmár komolyan kíváncsi vagyok!
Az ilyenekben egyébként még azt nem szeretem, amikor a barátaim meglátják a tvben és mondják, hogy húúh de jó sorozat, nézzem meg! Aztán nem győzöm nekik mondani, hogy már 1 éve elkezdtem és mondtam nekik is, hogy kukkantsanak bele, de ők nem fogják angolul nézni! -.-  reklamalo.gif 
És amikor erről felvilágosítom őket, akkor csak bambán néznek rám és értetlenkedve mondják, hogy hát én ilyet soha nem is mutattam nekik!!  mad.gif  xD

Ugye? biggrin.gif Az az érdekes sziszegő hangja nem mindennapi! Szerintem nem lesz olyan a szinkron, mint ahogy Jack Sparrow szinkronja sem hasonlít az eredetire. unsure.gif
Sokszor egy ilyen apróság miatt rosszabb a szinkronizált mű.

Idézet (bestiak @ 2012.06.05. 13:18)
Remélem a második évadban Hófehérke és a Daliás mellett szerepet kap még Hamupipőke és Thomas herceg is. Szerettem az ő történetüket is!

Egyre gondoltunk. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2012. június 05. 13:21 #15
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (bestiak @ 2012.06.05. 13:18)
Remélem a második évadban Hófehérke és a Daliás mellett szerepet kap még Hamupipőke és Thomas herceg is. Szerettem az ő történetüket is!


Szerintem is!! Meg, vannak még azért ott Grimm mesék, amikből lehetne..úgymond táplálkozni! Bár én azzal is beérném, ha valamilyen varázslat segítségével újra visszahoznák Jamie Dornant, alias a Vadászt az életbe!! rolleyes.gif Bár, szerintem sajnos ez csak egy álom marad! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 05. 13:29 #16
Cher Sugar
Cher Sugar
Rihanna Navy
 
Státusz*HA NEM INDOKLOD A BEJELÖLÉST,SZÍVFÁJDALOM NÉLKÜL ELUTASÍTOM!*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.20.
Hozzászólás: 1869
Csatolások: 0
Azonosító: 165595
Offline offline
bestiak
én is így vagyok vele biggrin.gif
2012. június 05. 13:36 #17
bestiak
bestiak
Sweet and Sticky
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 07.03.11.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 68391
Azonosító: 25642
Offline offline
Idézet (Alison Lerman @ 2012.06.05. 13:21)
Szerintem is!! Meg, vannak még azért ott Grimm mesék, amikből lehetne..úgymond táplálkozni! Bár én azzal is beérném, ha valamilyen varázslat segítségével újra visszahoznák Jamie Dornant, alias a Vadászt az életbe!!  rolleyes.gif Bár, szerintem sajnos ez csak egy álom marad!  smileeee.gif


Arra ott van a Grimm sorozat. biggrin.gif David Giuntoli wub.gif

Itt inkább a Disney mesék jöhetnek szóba az én meglátásom szerintt...De lehet nem így lesz,hiszen Rumplestiltskin is egy Grimm karakter.
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Bessie
2012. június 05. 14:18 #18
- törölt felhasználó -    
sok fiatal annyira leértékeli a magyar tv-t (mármint az m1-re gondolok,speciel) pedig szerintem az egyik legnézhetőbb csatorna Magyarországon. igazán kiszakadhatnának már az rtl és a tv2 árasztotta szennyből, az m1-en csupa érdekes sorozat és műsor van.
örülök hogy végre lesz nálunk is,mert még 1 részt sem láttam lustaságom miatt, de már régóta elakarom kezdeni. már csak abban kell reménykedni,hogy jó lesz a szinkron.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 05. 14:39 #19
Leah097
Leah097
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.19.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 0
Azonosító: 176042
Offline offline
már hallottam róla,és érdekesnek ígérkezik,úgyhogy egy-két részt valószínűleg megnézek smileeee.gif
2012. június 05. 14:41 #20
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Nagyon szeretem ezt a sorozatot. Szuper volt az első évad, várom már a másodikat. Kíváncsi vagyok hogy milyen magyarhangot kapnak majd a szereplők laugh.gif Rumplestiltskin kuncogásai például utánozhatatlanok laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!