Starity

Új sorozatok a magyar csatornákon

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 05. 15:09 #1
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Érkezik Sherlock Holmes és női kollégája, Watson, tűzoltós dráma és csajos sorozatok kerülnek Magyarország három legnagyobb csatornájának kínálatába.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 05. 15:29 #2
B.B.Brigi
B.B.Brigi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 158943
Offline offline
Mind uncsi. Egyedül a Once Upon a Time a jó. Nem tudom miért nem lehet már leadni a Pretty Little Liars-t (amit az RTLKlub már megvett nem tudom mi óta. De igazából nem is számít,hisz nem tudják normál műsoridőbe berakni. A Dr.Csont, az NCIS, és a Castle is össze vissza megy. A sírós, csöpögős, latinamerikai sorozatokat nyomják délutánonként, pedig legszívesebben kivágnám a kukába olyankor a TVt. Este híradó->Barátok közt/Jóban Rosszban. ennél siralmasabb dolgot nem tudok elképzelni. Bocsi ha valakit megsértettem. sad.gif :/
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. június 05. 15:37 #3
- törölt felhasználó -    
Haaat nem tünnek nagy szamnak
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. június 05. 15:40 #4
Hannuusshh
Hannuusshh
Patley
 
StátuszMockingjay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.30.
Hozzászólás: 1670
Csatolások: 193
Azonosító: 150324
Offline offline
Érdekesnek,érdekes.. majd meglátjuk.
2012. június 05. 15:56 #5
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Én ebből a cikkből nem vettem ki semmit,nem is árulja el hogy milyen új sorozatok kezdődnek
2012. június 05. 16:01 #6
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (boglarkabogi @ 2012.06.05. 15:56)
Én ebből a cikkből nem vettem ki semmit,nem is árulja el hogy milyen új sorozatok kezdődnek


Az eredeti cikkben sem volt. A Sherlock Holmes sztorit egy másik linkről írtam be, arról már most van infó, a többiről kevésbé. mellow.gif
2012. június 05. 16:03 #7
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Legvárósabb azért még mindig az M1 új sorozatai:Revenge illetve a OUAT. Kár, hogy az Awake-et nem vették meg, vagy a Findert. De a pofám leszakad úgy rendesen! Kolosi hogy mondhatja azt, hogy az ottani sorozatok nem az RTL-re valók? omg.gif Ezzel csak azt érik el, hogy egyre inkább népszerűtlenebb lesz a csatorna, de így meg is érdemlik! Amerikában és Angliában is sok remek sorozat van, de alig adnak esélyt nekik! (Igen, létezik élet Amerikán kívül is!) mad.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. június 05. 16:05 #8
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
B.B.Brigi én nagyon örülök, hogy nem adják a PLL-t magyar csatornákon. Nagyon imádom, és félek, hogy nagyon rossz szinkront raknak rá. Meg amúgy is. Aki eddig nézte neten a PLL-t az továbbra is fogja.
A Once Upon a Time-ra vagyok kíváncsi, mert már jó ideje nézni akartam, de sosem volt időm elkezdeni. Talán még a Revenge-re vagyok kíváncsi. smileeee.gif
2012. június 05. 16:10 #9
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Cintii @ 2012.06.05. 16:05)
B.B.Brigi én nagyon örülök, hogy nem adják a PLL-t magyar csatornákon. Nagyon imádom, és félek, hogy nagyon rossz szinkront raknak rá. Meg amúgy is. Aki eddig nézte neten a PLL-t az továbbra is fogja.
A Once Upon a Time-ra vagyok kíváncsi, mert már jó ideje nézni akartam, de sosem volt időm elkezdeni. Talán még a Revenge-re vagyok kíváncsi. smileeee.gif

Inkább adjanak egy rossz szinkront, minthogy semmit se! Jó, persze az is levon az élvezeti értékből, de nézzétek meg a Vámpírnaplókat! Milyen sikeres lett nálunk miután leadta a tv. Addig sokan azt se tudták mi fán terem. Most meg milyen látogatott a filmes topikja.
A kicseszős sorozatok élét vezeti a Supernatural. Ha tudnám ki kaszálja el, és hoz hülyébbnél hülyébb döntéseket, esküszöm jól nyakon verdesném! tucherch.gif nunchaku.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. június 05. 16:13 #10
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4622
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Nézni lehet elkezdem, de a folytatását már a sorozatra bírom. biggrin.gif
2012. június 05. 16:15 #11
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.06.05. 16:03)
Legvárósabb azért még mindig az M1 új sorozatai:Revenge illetve a OUAT. Kár, hogy az Awake-et nem vették meg, vagy a Findert. De a pofám leszakad úgy rendesen! Kolosi hogy mondhatja  azt, hogy az ottani sorozatok nem az RTL-re valók? omg.gif Ezzel csak azt érik el, hogy egyre inkább népszerűtlenebb lesz a csatorna, de így meg is érdemlik! Amerikában és Angliában is sok remek sorozat van, de alig adnak esélyt nekik! (Igen, létezik élet Amerikán kívül is!) mad.gif


Nekem az tetszett nagyon, mikor azt mondta, hogy az 'itthoni nagy kínálat miatt' http://www.sherv.net/cm/emo/laughing/rolling.gif Ez a jómadár sem néz tévét. Még hogy nagy kínálat, ne nevettessen, röhög a vakbelem. Krimi és kórházas sorozatok, aztán annyi, akad néhány kivétel plusz az AXN-en mennek másféle sorozatok is, de bő kínálatról még azért nem beszélhetünk .. Látod bukott sorozatokat nem vesznek meg bár a Sherlock Holmes elég kockázatos és látod az kell. Pan Am vagy Alcatraz nem kell, de reboot sorozat kell. http://www.sherv.net/cm/emo/laughing/rolling.gif A cikkben ez nem volt benne, de a rendezvényen minden évben képviselteti magát a PBS és a BBC America is, mindkettő csatorna angol-amerikai közreműködéssel készített sorozatokat akart eladni, de magyarországnak abból sem kellett. Újfent nem lesz Downton Abbey vagy Upstaits Downstairs. A kanadai remake-je a dán The Killingnek is eladó volt, de nekünk az sem kell. Természetesen mondanom sem kell, hogy a dán sorozatból sem kértünk, a kanadai verzió sem kellett ami a The Bridge címet viselte. Ez van. Aki nem akar aszfaltvakaró nyomozós sorozatokat és gagyi vígjátékokat nézni, az nem találja meg a magának valót. Te is olvastad mit mondott X személy. House és NCIS fanoknak utánpótlás. Aki meg nem szereti egyiket sem, az le van ejtve. Nagyjából.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 05. 16:19 #12
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
a Red Widow kicsit sem szitkom..... kicsit ellett írva + mi az a Red Arrow?? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. június 05. 16:21 #13
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2012.06.05. 16:19)
a Red Widow kicsit sem szitkom.. kicsit ellett írva + mi az a Red Arrow?? biggrin.gif


Akkor az eredeti cikkben volt hibásan írva. Szólok, hogy javítsák. smileeee.gif
2012. június 05. 16:23 #14
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.06.05. 16:15)
Nekem az tetszett nagyon, mikor azt mondta, hogy az 'itthoni nagy kínálat miatt' http://www.sherv.net/cm/emo/laughing/rolling.gif Ez a jómadár sem néz tévét. Még hogy nagy kínálat, ne nevettessen, röhög a vakbelem. Krimi és kórházas sorozatok, aztán annyi, akad néhány kivétel plusz az AXN-en mennek másféle sorozatok is, de bő kínálatról még azért nem beszélhetünk .. Látod bukott sorozatokat nem vesznek meg bár a Sherlock Holmes elég kockázatos és látod az kell. Pan Am vagy Alcatraz nem kell, de reboot sorozat kell. http://www.sherv.net/cm/emo/laughing/rolling.gif A cikkben ez nem volt benne, de a rendezvényen minden évben képviselteti magát a PBS és a BBC America is, mindkettő csatorna angol-amerikai közreműködéssel készített sorozatokat akart eladni, de magyarországnak abból sem kellett. Újfent nem lesz Downton Abbey vagy Upstaits Downstairs. A kanadai remake-je a dán The Killingnek is eladó volt, de nekünk az sem kell. Természetesen mondanom sem kell, hogy a dán sorozatból sem kértünk, a kanadai verzió sem kellett ami a The Bridge címet viselte. Ez van. Aki nem akar aszfaltvakaró nyomozós sorozatokat és gagyi vígjátékokat nézni, az nem találja meg a magának valót. Te is olvastad mit mondott X személy. House és NCIS fanoknak utánpótlás.  Aki meg nem szereti egyiket sem, az le van ejtve. Nagyjából.

Az AXN-t abból tisztelem, hogy olyasmit csinál, amit idehaza egyik csatorna sem mer! Kockáztat és olyan sorozatokat is lead, amiket éppen vetítenek. Ilyen hozzáállás kéne, de a 2 "legnagyobb" csatorna úgy döntött a hírnév meg van, nekik már pénz kell a sok valóság-shownak nevezett átverésből. 110.gif
Tudom, hogy nem kéne, de ilyen cikk elolvasásával egyszerűen megüt a guta. Annyi esze van, mint egy naposcsibének. (De lehet, hogy még annak is több az esze, mint a fent említett úrnak) Na jobb ha lenyugszom, mielőtt felrobbanok. furesz.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. június 05. 16:29 #15
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.06.05. 16:23)
Az AXN-t abból tisztelem, hogy olyasmit csinál, amit idehaza egyik csatorna sem mer! Kockáztat és olyan sorozatokat is lead, amiket éppen vetítenek. Ilyen hozzáállás kéne, de a 2 "legnagyobb" csatorna úgy döntött a hírnév meg van, nekik már pénz kell a sok valóság-shownak nevezett átverésből. 110.gif 
Tudom, hogy nem kéne, de ilyen cikk elolvasásával egyszerűen megüt a guta. Annyi esze van, mint egy naposcsibének. (De lehet, hogy még annak is több az esze, mint a fent említett úrnak) Na jobb ha lenyugszom, mielőtt felrobbanok. furesz.gif


Csak nyugalom barátném. Neked marad az eredeti verzió, tudsz angolul. Aki pedig nem látja, annak nem fáj, hogy miről marad le. Akit zavar, úgy is megelégeli és kerít magának olyan sorozatot, ami jó. A magyar tévé pedig ilyen, nem hinném, hogy egy főműsoridőben vagy hétvégén délután bemutatott Awake nagy sikert érne el nálunk, ahhoz gondolkodni kell és ezt nem várhatod el egy olyan országban, ahol másolják a 'nyugati félt' és valóság-showkat néznek legtöbben. Keep calm and carry on, love. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 05. 16:33 #16
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.06.05. 16:29)
Csak nyugalom barátném. Neked marad az eredeti verzió, tudsz angolul. Aki pedig nem látja, annak nem fáj, hogy miről marad le. Akit zavar, úgy is megelégeli és kerít magának olyan sorozatot, ami jó. A magyar tévé pedig ilyen, nem hinném, hogy egy főműsoridőben vagy hétvégén délután bemutatott Awake nagy sikert érne el nálunk, ahhoz gondolkodni kell és ezt nem várhatod el egy olyan országban, ahol másoljuk a 'nyugati félt' és valóság-showkat néznek legtöbben. Keep calm and carry on, love.  biggrin.gif

Jó, jó igazad van, de a fiatalság hogy tanulja meg megkülönböztetni a minőségit a szennytől?
Nem tudom melyik cikkben olvastam, de valaki olyasmit írt, hogy a lenti kék felsőben lévő pasi helyes. A lényeg az, hogy nem ismerte Johnny Deppet! omg.gif Erre mit mondjon az ember? Szegény csak azt látja ami a csapból folyik. Hadd ne részletezzem. mellow.gif
2012. június 05. 16:43 #17
- törölt felhasználó -    
ha a sitcomra gondolok, a how i met your mother jut először eszembe. nagyon kevés olyan embert ismerek aki nem szereti, és nem találkoztam olyannak aki nem hallott róla, pedig nem nagy kertévén fut a sorozat.
a hazai széles kínálat kifejezéssel én is vitatkoznék. a barátok köztön és a jóban rosszbanon túl is van élet.
a magyarok nem látják a fától az erdőt (tisztelet a kivételnek).
2012. június 05. 16:55 #18
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
háhá, hát persze, hogy a horrorsorozatokat kell kihagyni, miért is ne?!
2012. június 05. 17:06 #19
- törölt felhasználó -    
Kár, pedig én szeretem a horrorsorozatokat. De Once Upon A Time - nak örülök smileeee.gif))
2012. június 05. 17:08 #20
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
B.B.Brigi egyetértek!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lucy Liu Lucy Liu 647.