Starity

Tetoválások

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. április 18. 15:41 #21
- törölt felhasználó -    
smileeee.gif tök jó tetoválások vannak itt thumbsup.gif
azt is leírhatnátok, hogy kié mit jelent smileeee.gif smileeee.gif már ha van valami többlet jelentése... smileeee.gif
2010. április 24. 09:13 #22
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Tetkóm még nincs, de tervben van smileeee.gif
2010. április 24. 09:29 #23
Trinny
Trinny
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
biggrin.gif smileeee.gif
ehh kicsi a kép, na akkor leszarom x)
na tess itt egy másik, még épp a gépemen volt.
2010. május 04. 12:06 #24
Twini
Twini
új tag

StátuszHappy ..... :-)
Hozzászólás: 59
Csatolások: 1
Azonosító: 125381
Képpel nem tudok jelenleg szolgálni, de a tarkómon van egy nonfiguratív minta, a derekamon a tigris kínai jele. Imádom őket, régóta gondolkozom egy új tetkón, csak kéne találni egy jó tetoválót :-) Ezt tényleg ha elkezdi valaki, nem lehet abbahagyni.... biggrin.gif
Nyelvpiercingem volt még, bár már kivettem, de azt is nagyon szerettem......ha erről kell vélemény, vagy tapasztalat, szóljatok:)
2010. június 07. 20:43 #25
Blamethevain
Blamethevain

Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Az elsőm. biggrin.gif
Szeretnék egy másodikat is valamikor, kínai jelekkel egy nevet, de nem tudom mennyire megbízható az az oldal (chinatownconnection) amit ezzel kapcsolatban találtam. Vélemények? Ki hol ellenőrizteti, ellenőriztette vagy ellenőriztetné az ilyesmit? Mert még véletlenül sem szeretném hogy a kiszemelt helyett esetleg Béla, Töhötöm vagy Kispista virítson rajtam egyszer... laugh.gif
2010. június 07. 21:06 #26
elba
elba

StátuszHomo Horroricus
Hozzászólás: 816
Csatolások: 3210
Azonosító: 854
Idézet (Blamethevain @ 2010.06.07. 20:43)
Az elsőm.  biggrin.gif 
Ki hol ellenőrizteti, ellenőriztette vagy ellenőriztetné az ilyesmit?...  laugh.gif

Én itt kérdeznék rá!Páran biztosan le tudnák ellenőrizni biggrin.gif
2010. június 07. 21:08 #27
Blamethevain
Blamethevain

Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Lol, mi is ezzel poénkodtunk barátnőmmel, hogy berongyolunk egy kínai étterembe vagy kínai piacra... laugh.gif
2010. június 07. 21:13 #28
PuMiToO
PuMiToO
A Notórius Fórumozó

StátuszSzerelem a köbön ^^
Hozzászólás: 1807
Csatolások: 113
Azonosító: 27708
Itt vannak az enyémek, bizony már 9 éves mind és nem, soha nem lesz befejezve. Alkaromon lévőt le is fogom szedetni szerintem, de takartatni biztos.
Úgy terveztük, hogy csuklóig meg lesz csinálva, azért van mind felfele, mind lefele úgy hagyva, hogy folytatni lehessen. Mondjuk szvsz korulhoz képest még jó állapotban vannak smileeee.gif
2010. június 22. 14:13 #29
Emcsi
Emcsi
♥Zachaddict♥

StátuszAz avatar saját, kérlek ne használd starity-n!! ♥ ₪ ø lll ·o. ♥
Hozzászólás: 1293
Csatolások: 23
Azonosító: 47130
nekem tetkó hátul a csípőmön van, az oroszlán zodiákus neve, és oroszlán tappancsokkal van kiegészítve. Piercingem pedig az orromban, nyelvemben, köldökömben, és a "tragus" nevű helyen van (ha érdekel guglizz rá smileeee.gif)
2010. június 22. 14:31 #30
PuMiToO
PuMiToO
A Notórius Fórumozó

Nagyon jól néz ki a tetoválásod és ahogy olvasom piercingekkel is fel vagy szerelve laugh.gif
Nyelvemben nekem is van, mondjuk már egy éve nincs bent, de még nem forrt össze... Nem is tudtam, hogy tragus-nak hívjak azt a piercinget...Piercingem nekem is sok helyen volt, de mára már csak azokat tartottam meg amik nem látszanak és/vagy hasznuk is van _nevet.gif
Lényeg a lényeg, szerintem nagyon jól néz ki wink.gif
2010. június 22. 22:25 #31
Emcsi
Emcsi
♥Zachaddict♥

Idézet (PuMiToO @ 2010.06.22. 14:31)
Nagyon jól néz ki a tetoválásod és ahogy olvasom piercingekkel is fel vagy szerelve laugh.gif
Nyelvemben nekem is van, mondjuk már egy éve nincs bent, de még nem forrt össze... Nem is tudtam, hogy tragus-nak hívjak azt a piercinget...Piercingem nekem is sok helyen volt, de mára már csak azokat tartottam meg amik nem látszanak és/vagy hasznuk is van _nevet.gif 
Lényeg a lényeg, szerintem nagyon jól néz ki wink.gif

köszi szépen blush.gif amúgy ez nálam valami perverzitás, imádom a piercingeket, tetkókat, egyszerűen elvonási tünetem van ha fél évig nincs semmi újdonságom, ezért van a füleimbe összvissz 11 fülbevaló már, egyenként, h mindig legyen valami új biggrin.gif tetoválás meg egy nagy színes főnixmadarat tervezek legközelenbb a hátam jobb oldalára, szép nagyba wub.gif wub.gif wub.gif
2010. június 22. 22:37 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (Emcsi @ 2010.06.22. 22:25)
köszi szépen  blush.gif  amúgy ez nálam valami perverzitás, imádom a piercingeket, tetkókat, egyszerűen elvonási tünetem van ha fél évig nincs semmi újdonságom, ezért van a füleimbe összvissz 11 fülbevaló már, egyenként, h mindig legyen valami új  biggrin.gif  tetoválás meg egy nagy színes főnixmadarat tervezek legközelenbb a hátam jobb oldalára, szép nagyba  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Hmmm biggrin.gif Én is mániás lennék, ha nem félnék ennyire, illetve lenne pénzem. Nekem a fülembe van összesen "csak"5 fülbevaló, meg az orromba egy pc, de annál is marhára féltem rolleyes.gif Most a számhoz tervezek egyet, szerintem alulra (neve nem tudom hogy mi), de jelenleg se pénzem, se merszem rohog.gif biggrin.gif
2010. június 22. 22:38 #33
Emcsi
Emcsi
♥Zachaddict♥

Idézet (Cynthia @ 2010.06.22. 22:37)
Hmmm biggrin.gif Én is mániás lennék, ha nem félnék ennyire, illetve lenne pénzem. Nekem a fülembe van összesen "csak"5 fülbevaló, meg az orromba egy pc, de annál is marhára féltem rolleyes.gif  Most a számhoz tervezek egyet, szerintem alulra (neve nem tudom hogy mi), de jelenleg se pénzem, se merszem rohog.gif  biggrin.gif

oda a szájhoz jól meg kell gondolni, nálunk fősulin az orrba elnézték, de a szájpc-knél, rendesen diszkriminált már a tanár, meg szivatott, rosszabb jegyet adott néhány unsure.gif unsure.gif
2010. június 22. 22:57 #34
PuMiToO
PuMiToO
A Notórius Fórumozó

Nekem is gáz volt az ajak/szemöldök piercing melóba anno. Le kellett ragasztanom, de ügyesen megoldottam, mert kék sebtapaszt vettem és azzal relatíve körbetekertem, így olyan volt mintha kék golyóm lenne _nevet.gif és a főnök se szólhatott egy szót se....

Nekem volt ajak, szemöldök, nyelv, orr, fültágító (csak mértékkel, egy ceruza ment át rajta) meg régi vágyam volt egy intim piercing is, de ezt nem részletezem inkább laugh.gif
Volt nekem egy barátom (aki tetovált engem), neki rengeteg volt, arcán több mint 15 plusz szájban is. Mellébe ki voltak tágítva meg az orrába is, szerintem ez már túlzás... Elég elvetemült képek vannak a neten, de szerintem az már ronda!!
2010. június 22. 23:04 #35
Emcsi
Emcsi
♥Zachaddict♥

Idézet (PuMiToO @ 2010.06.22. 22:57)
Nekem is gáz volt az ajak/szemöldök piercing melóba anno. Le kellett ragasztanom, de ügyesen megoldottam, mert kék sebtapaszt vettem és azzal relatíve körbetekertem, így olyan volt mintha kék golyóm lenne _nevet.gif és a főnök se szólhatott egy szót se....
Nekem volt ajak, szemöldök, nyelv, orr, fültágító (csak mértékkel, egy ceruza ment át rajta) meg régi vágyam volt egy intim piercing is, de ezt nem részletezem inkább laugh.gif 
Volt nekem egy barátom (aki tetovált engem), neki rengeteg volt, arcán több mint 15 plusz szájban is. Mellébe ki voltak tágítva meg az orrába is, szerintem ez már túlzás... Elég elvetemült képek vannak a neten, de szerintem az már ronda!!

hűű az anyját, lehet megrémülnék az említett embertől az utcán biggrin.gif én imádom a tetovált pasikat, minél több annál jobb, nah jó csak az a vagány kar lába, hát thumbsup.gif , a nyakon lévő már nem jön be. A pc-kkel sincs semmi bajom, csak azért nem csináltattam többet mert intim helyre én se vállalnám be laugh.gif a tágeszekkel sincs bajom amig nem fér be a görkori kereke _nevet.gif
2010. június 22. 23:09 #36
PuMiToO
PuMiToO
A Notórius Fórumozó

Idézet (Emcsi @ 2010.06.22. 23:04)
a tágeszekkel sincs bajom amig nem fér be a görkori kereke  _nevet.gif

_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif

Nekem viszont elmúlt már a piercing/tetoválás korszak smileeee.gif Tetoválásból szívesen leszedetnék a piercingből meg csak a nyelvet és az intimet hagytam meg.
Már úgy vagyok vele, hogy oké, ott van a tetkó, de ennyi...Meguntam, ha lehetne cserélgetni, akkor jó lenne!
Amit viszont te tervezel tetoválást, az nagyon jól hangzik, kíváncsi leszek rá, ha majd meglesz... wink.gif
2010. június 23. 12:57 #37
DinAa
DinAa

StátuszAz a dolgunk, hogy megbékéljünk a múlttal és tanuljunk belőle.
Hozzászólás: 630
Csatolások: 13
Azonosító: 126246
Idézet (pedrosierra @ 2009.02.04. 23:08)
a hátam.. smileeee.gif

nagyon jó tetkók, de nekem ez tetszik a legjobban biggrin.gif
2010. június 24. 09:31 #38
- törölt felhasználó -    
Nekem ezek a fültágítós izémizék annyira nem tetszenek, szerintem tök undorító dry.gif
2010. július 05. 23:37 #39
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter

Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.22. 23:09)
_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif 
Nekem viszont elmúlt már a piercing/tetoválás korszak smileeee.gif Tetoválásból szívesen leszedetnék a piercingből meg csak a nyelvet és az intimet hagytam meg.
Már úgy vagyok vele, hogy oké, ott van a tetkó, de ennyi...Meguntam, ha lehetne cserélgetni, akkor jó lenne! 
Amit viszont te tervezel tetoválást, az nagyon jól hangzik, kíváncsi leszek rá, ha majd meglesz... wink.gif

Intim piercing? Wow w00t.gif laugh.gif
Idézet (hanita @ 2010.06.24. 09:31)
Nekem ezek a fültágítós izémizék annyira nem tetszenek, szerintem tök undorító dry.gif

Én régen akartam tágeszt, de csak pár miliset, már ezt kinőttem, helyette a bal alkarom belső részére szeretnék egy tetoválást. Remélhetőleg másfél év múlva meg is lesz. blush.gif
2010. július 13. 15:35 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dido @ 2008.08.22. 19:45)
úgy döntöttem eltüntetem a legelsõ tatoomat smileeee.gif ...találtam egy srácot aki szépen és olcsón dolgozik szal megint lesz pár új.... cool.gif

a felújított/ha jól látom/nagyon szép:D
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!