Starity

Tetoválások

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. június 13. 13:33 #61
- törölt felhasználó -    
ha nem is most nyáron,de majd szeretnék egy Ed Hardy stílusú (itt most ne a koponyákra gondoljatok,hanem az alakzatok formáira és színeire) tetoválást a derekamra. valami nonfiguratívat biggrin.gif régen két szárnyat szerettem volna ,de rengeteg ember járkál már szárnyakkal úgyhogy ejtve lett az ügy
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, dóóra, Riley13, UnhappyMeals, Rap4ever8, thunderbird
2011. szeptember 24. 18:12 #62
- törölt felhasználó -    
Csütörtökön a bal gyűrűsujjamra fölkerült egy masni smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Natural, Selly 13, House Of Wax
2011. október 02. 01:32 #63
- törölt felhasználó -    
Gondolkodom egy Assassin's Creedesen. Gyerekes dolog, elismerem, nem szerettem azokat az elképzeléseket, melyek szerint a kedvenceid nevét/ismertetőjét magadra varratod, de ez a játék nagyon nagy dolgokat váltott ki belőlem, és új életre késztetett, sokkal kulturálisabbá váltam. Mellesleg, belegondoltam, amikor hallgattam nemrég a zenéjét, hogy mikor csináltam jöttment őrültséget? A napját sem tudom. Ideje fontolóra venni. wub.gif
2011. november 17. 23:32 #64
- törölt felhasználó -    
Tegyetek be fotókat smileeee.gif
2011. december 10. 17:46 #65
- törölt felhasználó -    
Sziasztok. A múlt hónapba csináltattam, egy "love" feliratos tetoválást a mutatóujjamra. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, dóóra, heyitsamyMT, iannina, Selly 13
2011. december 20. 20:39 #66
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6279
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
Ilyen tetkót szeretnék én is,mindenképp... biggrin.gif LP logó.*-* A karomra. :-)
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. december 23. 00:25 #67
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
Tegnap elkészült a legújabb, 9. tetoválásom smileeee.gif Azért ilyen csúnya még, alig 4 órás volt, mikor a fénykép készült, fóliacsere során. Egyébként iszonyatosan fáj, ez fájt a legjobban, azt hittem meghalok biggrin.gif Hallottam már, hogy ujjon és nyakon a leggázabb, de ennyire? No mindegy. Türelmetlenül várom, hogy gyógyuljon, lekerüljön a fólia, mert elég kényelmetlen öltözködni, kaját csinálni, megfogni tárgyakat, na meg a kézmosás is hiányzik biggrin.gif

Majd keresek a többiről is képet, a gépen nincs, csak telefonban.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. december 23. 17:13 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (heyitsamyMT @ 2011.12.23. 00:25)
Tegnap elkészült a legújabb, 9. tetoválásom smileeee.gif Azért ilyen csúnya még, alig 4 órás volt, mikor a fénykép készült, fóliacsere során. Egyébként iszonyatosan fáj, ez fájt a legjobban, azt hittem meghalok biggrin.gif Hallottam már, hogy ujjon és nyakon a leggázabb, de ennyire? No mindegy. Türelmetlenül várom, hogy gyógyuljon, lekerüljön a fólia, mert elég kényelmetlen öltözködni, kaját csinálni, megfogni tárgyakat, na meg a kézmosás is hiányzik biggrin.gif 
Majd keresek a többiről is képet, a gépen nincs, csak telefonban.

Jó lett smileeee.gif
A többiről esetleg kaphatunk képet? Vagy ha mást nem is, de engem érdekel rolleyes.gif
Amúgy én februárban csináltatom a harmadikat biggrin.gif Megvan az időpontom is már blush.gif
2011. december 23. 17:41 #69
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Nekem minden vágyam egy (vagy több) tetkó. Előre párat eltervezgettem, természetesen ami változhat.

Akarok egy cseresznye bombát a bal vállamra, amilyen Cherie Currienek van. Anyáról egy portrét a bal, apáról pedig a jobb lapockámra. Ezenkívül elképzeltem még egy Joan Jett portrét is. No persze ezekre még pár évet kell várni. Azt viszont mindenképp tudom, hogy nem magyar tetoválókkal akarom megcsináltatni.
2011. december 27. 22:58 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (heyitsamyMT @ 2011.12.23. 00:25)
Tegnap elkészült a legújabb, 9. tetoválásom smileeee.gif Azért ilyen csúnya még, alig 4 órás volt, mikor a fénykép készült, fóliacsere során. Egyébként iszonyatosan fáj, ez fájt a legjobban, azt hittem meghalok biggrin.gif Hallottam már, hogy ujjon és nyakon a leggázabb, de ennyire? No mindegy. Türelmetlenül várom, hogy gyógyuljon, lekerüljön a fólia, mert elég kényelmetlen öltözködni, kaját csinálni, megfogni tárgyakat, na meg a kézmosás is hiányzik biggrin.gif 
Majd keresek a többiről is képet, a gépen nincs, csak telefonban.


a többiről is tegyél fel fotót majd alkalomadtán! smileeee.gif
ez nagyon jó!!! tetszik nagyon!
most készülök a 6. tetkóm megcsináltatni, csak nincs időm rá biggrin.gif
ez az utolsó tetkóm:
2012. január 12. 10:50 #71
- törölt felhasználó -    
Kedden megcsináltattam első tetoválásom. Mindenképpen macskát akartam, mert imádom őket, de valami egyszerűt. Így esett a választás a Baby Phat logójára. Imádom, hamarosan folyt köv, de szerintem azzal végeztem is. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Corby, Amy4, Vegas, House Of Wax, Kazuo
2012. január 13. 19:32 #72
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Nekem ilyen tetoválás van a derekamon.Meg van egy királykék köves piercing a köldökömben.
2012. január 14. 18:11 #73
Spongya
Spongya
hodor
 
Státuszha tested fázik, lelkem rád adom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 2273
Csatolások: 214
Azonosító: 141897
Offline offline
múlt héten találtam egy jókis tetkót: 3 nagyon pici madár, ilyen gyerek rajz, amikor két szárny van meg a csőre repül a csuklón. Na az nagyon tetszik. De egy violinkulcsot fogok a bokámra (majd,még kb 5 év múlva), hogy mindig emlékezzek arra, ahogy elkezdtem, és ahogy már 2 hangszeren játszok, és jövő hónapban kapom a gitáromat. szóval mire felkerül ez a bokámra,lehet, hogy még hegedülni is fogok. Remélem!
2012. február 11. 23:32 #74
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Idézet (heyitsamyMT @ 2011.12.23. 00:25)
Egyébként iszonyatosan fáj, ez fájt a legjobban, azt hittem meghalok biggrin.gif Hallottam már, hogy ujjon és nyakon a leggázabb, de ennyire?

Ma délután csináltattam a nyakamra és nekem nem fájt, mondjuk gyorsan végzett a srác, de teljesen elviselhető volt. Ha már nem lesz fóliás és szépen begyógyult, akkor érkezik a kép smileeee.gif
2012. február 15. 18:22 #75
szőkecica
szőkecica
visszatérő vendég
 
StátuszHa látni akarod a szivárványt meg kell tanulnod szeretni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 60
Azonosító: 160755
Offline offline
1. sötétjegy HP heart.gif picit (nagyon) fájt főleg mikor festették be,vissza kellene menni de tű fóbiám van xD
2. tribal wink.gif
2012. február 21. 00:48 #76
- törölt felhasználó -    
sikerült eljutnom a tetoválómhoz. jelenleg piszkosul fáj a dolog biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif majd rakok fel képet wink.gif
2012. február 21. 20:02 #77
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Íme az enyém smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: iannina, olsenfan.., Selly 13, Nikikke
2012. március 09. 16:19 #78
- törölt felhasználó -    
Szerdán csináltattam, még gyógyulgatnak. Egy hét múlva jön a következő.
3 felhasználónak tetszik: Vegas, House Of Wax, Kazuo
2012. március 13. 23:41 #79
- törölt felhasználó -    
mit jelent? smileeee.gif már ha publikus
mi lesz a következő?
2012. május 03. 17:48 #80
- törölt felhasználó -    
Elkészült az új tetkóm (sajnos kicsit homályos a kép mad.gif ) egy Love felirat wub.gif , a közeljövőben pedig egy idézetet szeretnék majd valahova a belső alkarra, egy olyat ami illik rám smileeee.gif
8 felhasználónak tetszik: Christo, iannina, csilagoseg, Darkness, House Of Wax, Nikikke, Riley13, Carol
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!