Starity

Válik az Avenged Sevenfold gitárosa?

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 29. 10:29 #1
- törölt felhasználó -    
Míg a banda frontembere, M. Shadows első gyermeke születésére készül, addig könnyen lehet, hogy Synyster Gates, az együttes gitárosa hamarosan elválik.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
2012. június 29. 11:12 #2
- törölt felhasználó -    
Én örülnék, ha elválnának. Michelle sosem volt szimpatikus, ahogy Leana sem - vajon miért pardon.gif -, és Syn sem tűnik igazán boldognak mellette.
Az első A7X-babának viszont nagyon örülök *-* Remélem, Mattre fog hasonlítani. És szerintem igazán kedves gondolat volt Mattől és Valtól, hogy Jimmy után nevezik el a babát.
1 felhasználónak tetszik: Syn.Is.My.Sin
2012. június 29. 11:20 #3
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Én is örülnék, ha elválnának. Egyetértek veled Thora_90!
2012. június 29. 11:34 #4
- törölt felhasználó -    
Kezdjük a rosszabbik (bár nekem éppenséggel jó hírrel): szerintem ideje már, hogy Syn a sarkára álljon és kiadja Michelle útját. Ez a nő nem szereti szerintem Synystert, egyszerűen, mint azt már előttem is sokan mondták, élősködik a férjén. Nem mondom, hogy Syn a tökéletes férj, de Chelle mindenkin túltesz, de ebbe ne menjünk bele. Ha együtt maradnak, akkor azt mondom, Syn valahol megérdemli a sorsát!! pardon.gif
A babavárásról: eszméletlenül kedvesnek és tiszteletet adónak tartom a névválasztást, Jimmy nagyon örülne neki!! cray.gif Remélem Matt és Val boldogok, és a babához is gratulálok és kitartást kívánok!! beer.gif
2012. június 29. 11:35 #5
rózsaszínvattacukor
rózsaszínvattacukor
visszatérő vendég
 
Státusz‎ ~ a szeretlek szép szó , átbaszásra pont jó !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.10.
Hozzászólás: 396
Csatolások: 2
Azonosító: 155025
Offline offline
Thora_90 egyet értek veled! én is örülnék neki ha elválnának,mert Syn szerintem sem volt boldog mellette..és úú..az első kis sevenfold baba *-* biztos hihetetlenül is édes *-* ♥ még nem is tudja,hogy milyen csodálatos apukája van :$ ♥ meg persze anyukája biggrin.gif lennék a helyébe *-* és ha már turnéznak..esetleg nem akarnának ide is jönni? *-* :$
1 felhasználónak tetszik: Syn.Is.My.Sin
2012. június 29. 12:01 #6
- törölt felhasználó -    
Én örülnék neki ha válnának és a Sevenfold baba biztos nagyon aranyos lesz heart.gif
2012. június 29. 12:28 #7
XxCrazyn3ssxX
XxCrazyn3ssxX
warrior
 
Státuszx_O
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1834
Csatolások: 19
Azonosító: 176832
Offline offline
Huu nem akarok rosszat de tényleg el kéne válniuk
2012. június 29. 13:33 #8
Mia csaje
Mia csaje
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥♥♥♥BOTDF!!!!!Dahvie♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.22.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 0
Azonosító: 151551
Offline offline
Tényleg el kéne válniuk...
Váljanak!
2012. június 29. 13:57 #9
- törölt felhasználó -    
Én is örülnék neki ha elválnának mert Synyster nem tűnik mellette boldognak.
2012. június 29. 14:35 #10
- törölt felhasználó -    
És azt valljuk be, hogy sokan tudjuk, hogy kerültek össze :/ Nem egy szép történet, annyi szent.
1 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus
2012. június 29. 15:10 #11
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Synyster *.* (L)
Én addig nem hiszem el amíg tőle nem hallom. Tök hülyeség arra alapozni, hogy nem viselte a gyűrűjét. Ha gyűrű van az ujjadon nehézkesebb gitározni... Az meg már mellékes, hogy nem illenek össze...
2012. június 29. 15:39 #12
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Mattéktől nagyon-nagyon kedves, hogy Jimmy emlékének adózva így nevezik el a kisfiukat!
Syn és Michelle pedig nagyon remélem, hogy elválnak, bár attól, hogy Brian nem viselte gitározás közben a gyűrűt, még ez nem teljesen biztos. De azért remélem igaz, mert én egyáltalán nem kedvelem Michelle-t....
2012. június 29. 17:25 #13
- törölt felhasználó -    
Mondanám hogy kövezzetek meg amiért úgy gondolom, jól tenné ha elválna tőle, de szerintem itt mindenki egyetért velem. A fenti képen is mily meglepő, hát persze hogy alkohol van Michike kezében. Valahogy nem csodálkozom rajta, hogy annak ellenére hogy Brian már betöltötte a harmincat, még mindig nem alapított családot - egy ilyen nővel én sem akarnék gyereket vállalni. rohog.gif
A Shadz baba érkezésének én is nagyon örülök és én is csak remélni tudom hogy az apukájára fog majd hasonlítani és nem az anyukájára. XD
P.S. Nem Mickey Way, hanem Mikey Way tongue.gif
2012. június 29. 17:27 #14
- törölt felhasználó -    
Én szívem szerint nagyon örülnék neki, ha elválnának. Valahogy a képek alapján szerintem totál különbözőek és nagyon nem illenek össze. Matt és Val szerelme meg mindannyian tudjuk, hogy milyen régóta töretlen. Val-t jobban bírom, mint Michelle-t. A baba meg csak örülhet, hogy ilyen szülei vannak és a név választás szerintem tökéletes. smileeee.gif
Aztán végül is én addig nem hiszem el, hogy válnak, amíg valamelyik fél meg nem erősíti azt. Gyűrűben nehezebb gitározni, ez viszont tény.
Remélem hamar hoznak valami friss hírt, mert kíváncsi lennék egy Synyster Gates nyilatkozatra, ez ügyben. smileeee.gif
2012. június 29. 19:17 #15
boszikaa97
boszikaa97
The GazttE♥SuG™
 
Státusz~ Be Happy ~ ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.16.
Hozzászólás: 4793
Csatolások: 231
Azonosító: 129360
Offline offline
Nagyon aranyos Mattéktől, hogy Revről kapja a nevét a baba. smileeee.gif
Nos, igen, attól, hogy Brian nem viselte a gyűrűt, még nem biztos a válás... Nem mondom, hogy örülnék neki, ha igaz volna a hír - hiszen, ha Briannek így jó, akkor váljék egészségére smileeee.gif -, de ha Brian nem boldog Michelle mellett, akkor meg kell tenni bizonyos lépéseket...
2012. június 29. 19:42 #16
- törölt felhasználó -    
Én örülnék, ha elválnának, hiszen Michelle csak élősködik Synen. Meg ahogy összekerültek... :/ Mindegy, a lényeg, hogy Syn ezerszer jobb csajt érdemelne, mint ez a "nő"
Az első A7X-babának viszont nagyon nagyon örülök, nagyon kedves ötlet Rev nevét adni neki biggrin.gif
2012. június 29. 20:24 #17
- törölt felhasználó -    
De kár, hát ők tudják, biztosan nem egyeztek vagy, veszekedtek... sad.gif
2012. június 30. 14:00 #18
avenged
avenged
visszatérő vendég
 
StátuszBefore the story begins is it such a sin...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.11.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 177635
Offline offline
nagyon arik,hogy Rev nevét fogják a babának adni, látszik hogy tök jó fejek smileeee.gif
és hát hogy elválnak, az kicsit szomcsi, de azért valljuk be, Syn jobbat érdemel ;D
2013. január 11. 14:05 #19
- törölt felhasználó -    
Nekem nem szimpi a csaj lehet hogy tényleg nem lenne rossz ötlet Gates- től hogy elváljanak :/
2013. március 08. 16:32 #20
- törölt felhasználó -    
Nagyon kedves volt az, hogy REV tiszteletére nevezték el a babát! smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

The Rev The Rev 1826.