Ki mit Sportol?
2007. augusztus 22. 18:11
#41
|
|
pio3visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.03.16. Hozzászólás: 306 Csatolások: 104 Azonosító: 4641 offline
|
Sportlõttem, karatéztam, thai boxoltam, katonai közelharcoztam, mostanában pedig korsóemelõ izomra edzem, félliterres, jófajta sörrel telt korsókkal... Ez utóbbi jelentõsen megterhelõ ám...
2007. augusztus 22. 19:48
#42
|
alien4új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.12.15. Hozzászólás: 21 Csatolások: 0 Azonosító: 2181 offline
|
Idézet(alien4 @ 2007. May 30. - 09:46)
vizipólóztam úsztam búvárkodtam kéziztem..ööö... bicikliztam...jah és már több mint egy éve amerikai focizok... 
a térdem a gerinem és a vállam tropa
mi kel még? 
a térdem a gerinem és a vállam tropa
kiegészítés: Airsoft 3 hónapja
2008. június 13. 21:46
#44
röplabda és kosárlabda
a futással nem vagyok jóban,nem bírok sokat futni a lábam miatt
a futással nem vagyok jóban,nem bírok sokat futni a lábam miatt
2008. június 13. 23:04
#45
|
|
Barintarsúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.01.24. Hozzászólás: 53 Csatolások: 3 Azonosító: 23613 offline
|
Fõleg kispályán focizok, eddig sikerült bekerülnöm egy egyetemi országos bajnok csapatba, amellyel elõtte és utánna is sok bp-i és egyetemi kupát nyertünk, csapatnév is hangzatos: Torpedo Vodka! 
Falumban megye2, stabil közép,de mivel a felnõttcsapatunk átlagéletkora 21 év, lesz ez még így se!
Valamint részt vettem sport-szervezõ képzésen, ahol sokmindent megtudtam, uh ha vki szerint is jó ötlet lenn vmilyen sportágban Paradise-csapatot indítani, vagy csak barátságos meccseket játszani, szívesen segítek.
Néha nem árt a mozgás:)
Falumban megye2, stabil közép,de mivel a felnõttcsapatunk átlagéletkora 21 év, lesz ez még így se!
Valamint részt vettem sport-szervezõ képzésen, ahol sokmindent megtudtam, uh ha vki szerint is jó ötlet lenn vmilyen sportágban Paradise-csapatot indítani, vagy csak barátságos meccseket játszani, szívesen segítek.
Néha nem árt a mozgás:)
2008. június 14. 17:26
#46
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Régebben karate, aikido, úszás, aerobic, most éppen sajnos semmit mert nincs rá idõm.
Max. néha bicajjal megyek melózni.
2008. június 14. 18:06
#47
|
|
raffy |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 06.11.03. Hozzászólás: 724 Csatolások: 1266 Azonosító: 19659 offline
|
Én focival kezdtem. Aztán teniszeztem, de Olaszországban egy meccsen eltört a lábam, így annak vége lett. 4 évig eveztem, ahol országos bajnok lettem és IFI válogatott. Azóta konditerembe járok.
2008. június 14. 22:29
#50
|
|
Holczivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.17. Hozzászólás: 136 Csatolások: 0 Azonosító: 27382 offline
|
Gördeszkával kezdtem, de aztán rájöttem hogy mennyivel jobb az agresszív görkori
mert tudni kell hogy az ember ilyen extrém sportoknál nagyokat zakózik, és emellett amikor deszkáztam a deszka is szanaszét repült... kocsi alá ki a kerítésen (Görzenálban) meg ilyenek... nagyon nem jó, így mára 3 éve agresszív korizom... de sajna nem megy annyira jól hogy ismert legyek... kár érte
2008. június 21. 05:53
#54
|
|
redsasvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.02.28. Hozzászólás: 247 Csatolások: 99 Azonosító: 4123 offline
|
atlletizáltam8 és 10 próbáztam,mostanában reggelente futok.
Igaz most kegyetlenül meghúzódott egy bordaközi izmom(hasazás közben), ami kegyetlenül fáj ,50m sem tudok lefutni a fájdalom miatt, az alvásról ne is beszéljunk!
Most 1-2 hét pihi no sport!
Igaz most kegyetlenül meghúzódott egy bordaközi izmom(hasazás közben), ami kegyetlenül fáj ,50m sem tudok lefutni a fájdalom miatt, az alvásról ne is beszéljunk!
Most 1-2 hét pihi no sport!
2008. augusztus 17. 12:37
#58
|
|
Amy4♥тαтυм♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.30. Hozzászólás: 1222 Csatolások: 690 Azonosító: 47755 offline
|
Foci és kosárlabda versenyszerûen.....
Futok is rendszeresen, csak tavasszal megyek suliból futóversenyre... Ha az ugrálókötelezés sportnak számit, akkor az is, mondjuk jól fejleszti az izmokat, az tuti
meg torna reggel - este... és nyáron úszok a folyón árral szemben, az is jól meg mozgat... szóval szeretek mozogni
2008. augusztus 17. 12:47
#59
Jahhh, én még gyalogolni is szoktam - a futóversenyeken
Utálok futni, ezért barátnõkkel mindig megbeszéljük hogy megyünk gyalogolni pl. K&H, Pick meg T-Com Vivicitta futásra
Utálok futni, ezért barátnõkkel mindig megbeszéljük hogy megyünk gyalogolni pl. K&H, Pick meg T-Com Vivicitta futásra
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



