Starity

Irány London! – Drága, de megéri

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 14. 00:10 #81
cukki11
cukki11
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 142604
Offline offline
London valóban nagyon szép smileeee.gif már voltam sok helyen de london a kedvencem! Mi mondjuk a legfőbb látnivalókat néztük meg smileeee.gif pl.: London Eye, trafalgar square, westminster apátság és még sorolhatnám... A kaja is nagyon finom volt!
És a Brit-et nagyon kedvesek voltak. smileeee.gif Nekem a zsúfoltság tetszett nagyon! :)annyi taxi meg piros emeletes busz közelekedik, de mégsincs dugó! smileeee.gif Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2012. július 14. 00:39 #82
directioner776
directioner776
visszatérő vendég
 
StátuszYeah, i'm a Directioner.. got a problem? ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.23.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 171808
Offline offline
én szívesen kimennék, akár egy napra is Londonba^-^ bár nem csak az ilyen látnivalókért, inkább az 1Dért:$ xd
2012. július 14. 07:53 #83
Karina99
Karina99
új tag
 
Státusz"Az álmodozás az élet része"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.23.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 178408
Offline offline
Az biztos, hogy megéri. Nagy álmom, hogy kijussak Londonba és ha szerencsém van akkor még lehet, hogy az 1D-vel is összefutok :DDD
2012. július 14. 09:01 #84
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Itt az egyetlen gond,hogy most válság idején is elég nehéz kijutni,az ember örül,ha megtud élni,nem,hogy ilyen helyekre mennie.Én például lehet,hogy még strandra se tudok menni itt Magyarországon belül,szóval én már annak is örülnék,ha a Balatonra mennék,ami nehezen jön össze,mivel jó drága hely.Én is szívesen kimennék Londobna,máshová is,de hogy a fenébe,amikor a környező országokból egyedül Szlovákiába jártam eddig.16 éves létemre,én alig jártam valahol más szóval.Ráadásul jó sok pénz kell egy ilyen úthoz,és hát sokak nem lehetnek olyan szerencsések,hogy kijutnak Londonba.
2012. július 14. 11:01 #85
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (darázs zsolt @ 2012.07.13. 21:37)
NEM OLVASTAM VÉGIG...

110.gif Gratulálok akkor, de ha már, akkor nem kéne reklámozni. mellow.gif Mellesleg ha annyira imádod Londont, nem tudom, de... Ha én valamit szeretek, akkor mindent megnézek és elolvasok, ami azzal kapcsolatos, főleg, ha még az értelmesebb dolgok közé is tartozik. blink.gif Ajánlom figyelmedbe neked is ezt a lehetőséget.

Idézet (Little Dreamer @ 2012.07.13. 22:04)
Ezek a dolgok csak akkor dragak, ha mindenfajta elozetes korultekintes nelkul odamesz es kikered a sima jegyet a penztarnal. Ahogy teszi ezt a legtobb turista. En ezekre a helyekre mind felaron vagy annal olcsobban jutottam be. Rengeteg fele kedvezmeny van, csak picit utana kell nezni.

Pontosan. Ezért is írtam oda a cikk végére, hogy az interneten lehet tájékozódni akciókról és kedvezményekről. Bár hozzá kell tenni, hogy némelyik látnivaló még kedvezménnyel is brutálisan drága. blink.gif

Idézet (cukki11 @ 2012.07.14. 00:10)
Annyi taxi meg piros emeletes busz közelekedik, de mégsincs dugó! smileeee.gif

Hogy nincs dugó???! laugh.gif Ne légy naiv! Dehogy nincs, sőt! Én már ültem piros buszon dugóban egy órát... rolleyes.gif (de csak mert a másik alternatíva (= metró) sem működött) Tény, hogy az ottani közlekedés elég gördülékeny, de ha porszem kerül a gépezetbe, akkor nagyon meg tudja nehezíteni a dolgodat és csendben káromkodhatsz magadban... rolleyes.gif

Idézet (ilus1996 @ 2012.07.14. 09:01)
Itt az egyetlen gond, hogy most válság idején is elég nehéz kijutni, az ember örül, ha megtud élni, nem, hogy ilyen helyekre mennie. Én például lehet,hogy még strandra se tudok menni itt Magyarországon belül, szóval én már annak is örülnék, ha a Balatonra mennék, ami nehezen jön össze, mivel jó drága hely. Én is szívesen kimennék Londonba, máshová is, de hogy a fenébe, amikor a környező országokból egyedül Szlovákiába jártam eddig. 16 éves létemre, én alig jártam valahol más szóval. Ráadásul jó sok pénz kell egy ilyen úthoz, és hát sokak nem lehetnek olyan szerencsések, hogy kijutnak Londonba.

Nem tudom, hol laksz, de sok az ingyenes strand is. A közeletekben nincsen olyan tópart például, ahol ingyenes a fürdés? Vannak ingyenes strandok is, csak ezekről kevesen tudnak. Érdemes lenne esetleg utánanézni.
Én 16 évesen Bécsig jutottam el, ahol fél napot töltöttem. Azóta lassan eltelt 9 év, de magam is alig jártam külföldön. Ilyen fél napokat (vagy még annyit sem) voltam Szlovákiában, Szlovéniában osztálykirándulások alkalmával. Egyszer voltam néhány napot Horvátországban, oda is 20 évesen jutottam el. Egyedül London az, ahová visszajárok évente egyszer-egyszer. Mondjuk nekem olyan szempontból könnyebb dolgom van, hogy dolgozom és a keresetemből még futja arra, hogy félretegyek belőle. Én pedig próbálom kihasználni a lehetőséget. Később már valószínűleg nem tehetem meg, legalábbis nem ilyen gyakran. Én soha nem jártam buliba, diszkóba, nem hagytam ott egy-egy szórakozóhelyen 5-10 ezer forintokat. Nekem ez a mániám, erre spórolom össze a fizetésem egy részét. Más okostelefonokat vesz és cserélgeti úgy, mint az alsóneműjét, más táblagépet vesz, megint más cigarettát, vagy márkás ruhát, vagy chipset, vagy csokit, vagy cukros üdítőket... Azért elképesztő, hogy az ember egy év alatt mennyi felesleges dologra bír költeni... És ha ezt mind összeadnánk, meglepődnénk. Ha tudatosabban élnénk és költekeznénk, ha nem is olyan nagyon sokkal, de valamivel biztosan több maradna a családi kasszákban. unsure.gif
2012. július 14. 16:39 #86
- törölt felhasználó -    
A Madam T. hol marad? :DDDD
2012. július 14. 17:17 #87
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk! smileeee.gif Köszi! meghajolo.gif Remélem majd eljutok némelyikhez. blush.gif
2012. július 14. 19:27 #88
sztár klau
sztár klau
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.26.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 164405
Offline offline
Karina99 : teljesen eggyetértek veled !! biggrin.gifD
2012. július 15. 00:29 #89
Hannuusshh
Hannuusshh
Patley
 
StátuszMockingjay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.30.
Hozzászólás: 1670
Csatolások: 193
Azonosító: 150324
Offline offline
Nagyon szeretnék eljutni Londonba (mint bárki más xdd) de csak Párizs után :DDDD
2012. július 15. 01:05 #90
Little Dreamer
Little Dreamer
visszatérő vendég
 
StátuszSassy little minx (:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 143
Csatolások: 0
Azonosító: 158799
Offline offline
Idézet (ilus1996 @ 2012.07.14. 09:01)
Itt az egyetlen gond,hogy most válság idején is elég nehéz kijutni,az ember örül,ha megtud élni,nem,hogy ilyen helyekre mennie.Én például lehet,hogy még strandra se tudok menni itt Magyarországon belül,szóval én már annak is örülnék,ha a Balatonra mennék,ami nehezen jön össze,mivel jó drága hely.Én is szívesen kimennék Londobna,máshová is,de hogy a fenébe,amikor a környező országokból egyedül Szlovákiába jártam eddig.16 éves létemre,én alig jártam valahol más szóval.Ráadásul jó sok pénz kell egy ilyen úthoz,és hát sokak nem lehetnek olyan szerencsések,hogy kijutnak Londonba.


A penz nem lehet kifogas ha valaki utazni szeretne. Ha betoltotted a 18-at onnantol kezdve te alakitod a sorsod. Ha nem tudsz kimenni turistakent akkor kimesz dolgozni es kozben felfedezed az orszagot. Vagy palyazol osztondijra, hogy kulfoldon tanulhass. A mi generacionk szerencses, mi oda juthatunk el, ahova csak akarunk, csak egyeni akarateron es ratermettsegen mulik h ki mit hoz ki az eletebol. A mi szuleinknek, nagyszuleinknek nem voltak ilyen lehetosegeik, de nekunk igen. Ha valaki nem el ezzel, csak magara vethet...
2012. július 15. 07:58 #91
- törölt felhasználó -    
A kedvenc városom London. Nagyon szeretnék oda eljutni. smileeee.gif
2012. július 15. 09:55 #92
cherry99
cherry99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.23.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 153662
Offline offline
Nagyon jó cikk lett smileeee.gif London az egyik kedvenc városom és volt szerencsém kétszer is kijutni oda.A cikkben szereplő látványosságok közül majdnem mindegyikben voltam.Ami viszont érdekel,de sajnos nem tudtam megnézni az a Hampton Court Palace.Remélem lesz még alkalmam kimenni biggrin.gif
2012. július 15. 13:14 #93
Kiraac
Kiraac
ƒℓєυя яєвєℓℓє™
 
Státuszilyen szar nap nincs még egy :(((((
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.12.
Hozzászólás: 2355
Csatolások: 320
Azonosító: 126961
Offline offline
Idézet (Little Dreamer @ 2012.07.15. 01:05)
A penz nem lehet kifogas ha valaki utazni szeretne. Ha betoltotted a 18-at onnantol kezdve te alakitod a sorsod. Ha nem tudsz kimenni turistakent akkor kimesz dolgozni es kozben felfedezed az orszagot. Vagy palyazol osztondijra, hogy kulfoldon tanulhass. A mi generacionk szerencses, mi oda juthatunk el, ahova csak akarunk, csak egyeni akarateron es ratermettsegen mulik h ki mit hoz ki az eletebol. A mi szuleinknek, nagyszuleinknek nem voltak ilyen lehetosegeik, de nekunk igen. Ha valaki nem el ezzel, csak magara vethet...

Azért nem ilyen egyszerű. Hiába lesz 18 éves az ember, ha mondjuk pénze nincs rá, hogy repülőre szálljon, vagy valahogy máshogy elutazzon. Nem tudom te milyen világban élsz, de nem mindenkinek raknak mindent a segge alá, ha meg nem segít a háttérből a család, 18 évesen igen nehéz lenne sok pénzt szerezni, pláne ha még diplomája sincs az illetőnek (mert 18 évesen hogy lenne már?)...
2012. július 15. 14:39 #94
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Nagy álmom válna valóra ha eljutnék Londonba biggrin.gif
2012. július 15. 19:30 #95
Snowy Love
Snowy Love
Something
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 959
Csatolások: 0
Azonosító: 179453
Offline offline
Szívesen mennék Londonba, de nem igen tudnék ott élni. Biztos szép látnivalói vannak, de engem nem ez a város fogott meg...
2012. július 15. 20:28 #96
HarryStylesSuperFan
HarryStylesSuperFan
visszatérő vendég
 
StátuszNekem nem kell szőke herceg fehér lovon,csak One Direction piros buszon.;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.28.
Hozzászólás: 133
Csatolások: 3
Azonosító: 176692
Offline offline
Nagyon nagy álmom eljutni Londonba, de sajnos, sem pénzem, sem lehetőségem nincs rá, hogy valaha is eljussak oda. :/ De remélem, egyszer talán elmehetek az UK. bármelyik részébe. smileeee.gif
2012. július 16. 01:34 #97
regikee16
regikee16
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.10.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 177557
Offline offline
Én tavaly áprilisban voltam Angliában és ezek közül mindet láttam.. Nagyon szép volt smileeee.gif
2012. július 16. 09:09 #98
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (AliceBitch @ 2012.07.14. 16:39)
A Madam T. hol marad? biggrin.gifD

Majd a legutolsó cikkben, egy másik kategóriában megtalálod. rohog.gif
2012. július 16. 11:31 #99
kitti_1996
kitti_1996
visszatérő vendég
 
StátuszIn dreams and in love there are no impossibilities.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.29.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 151926
Offline offline
nagyon jó lett a cikk.biggrin.gifD tetszik!biggrin.gifsmileeee.gif) és remélem hogy egyszer kijutok Londonba:D *.*
2012. július 16. 11:56 #100
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3581
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Jó a cikk. Szívesen elmennék.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!