Starity

29 napos kihívás

150 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 20. 10:55 #241
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
7.nap
Régen rengeteget olvastam, ma már ritkásabb időközönként. Jelenleg Paulo Coelho A Piedra folyó partján ültem és sírtam című művével birkózom (nem nagy meccs, hamar kiütöm). Kedvenc íróm Émile Ajar, a kedvenc könyvem pedig az ő tollából született Előttem az élet. Emellett nagy tisztelője vagyok Karinthy paródiáinak.
2012. július 20. 11:14 #242
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6373
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
7. nap
Igen, rengeteget olvasok, ha az időm engedi. És amikor van, akkor naponta több száz oldalas regényekkel is végzek.
A kedvenceim a fantasyk és a történelmi regények. A legeslegnagyobb kedvencem Tamora Pierce: A nőstényoroszlán éneke kvartett, de Robin Mawxell és C. J. Sansom műveit is kedvelem. Szinte az összeset. De C. S. Lewis Narniája és J. R. R. Tolkien Gyűrűk ura trilógiája is a szívem csücske. smileeee.gif Természetesen a magyar írókat is preferálom, a kedvenceim Gárdonyi Géza és Jókai Mór összes műve.
Továbbá a film hatására elolvastam Alice Sebold Komfortos mennyország című regényét és nem bántam meg! wink.gif
Jelenleg pedig Anya Seton isteni történelmi regényét, a Katherine 2. részét olvasom!
Csak a legfontosabbakat írtam le, mert a lista eléggé hosszú! rolleyes.gif
2012. július 20. 11:25 #243
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Rengeteget olvasok.Odavagyok a Jacqueline Wilson könyvekért,az Agatha Christie könyveket is nagy örömmel olvasom,örök kedvencem a Kis Herceg,Antoine de Saint-Exupéry-től és szívesen olvasom a Szent Johanna Gimi köteteit is,de ezek csak töredékei a kedvenc könyveimnek.
2012. július 20. 11:28 #244
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
7. nap: Imádok olvasni, amikor csak van egy kis szabadidőm, szoktam is. Kedvenc könyvet megnevezni nem tudnék, mindent másért szeretek, és bármit elolvasok. Ugyanúgy függök Stephen King műveitől, mint Leiner Laura Szent Johanna Gimijétől. heart.gif Ha tetszik az író stílusa, úgyis mindenképp végig olvasom a könyvét, és, ha valamit végig olvasok, azt valamilyen szinten kedvencnek is mondhatom.
És most épp a True Blood könyvek 6. részét olvasom.
2012. július 20. 11:41 #245
K.Zsuzsikaa
K.Zsuzsikaa
 
StátuszNikol we forever love you! :'(
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.23.
Hozzászólás: 2103
Csatolások: 391
Azonosító: 127884
Offline offline
7. nap
Mostanában nem olvasok, de régebben olvastam, például a Harry Potter könyveket. A Breaking Down-t is elkezdtem de nem felyeztem be. Kiskoromban volt egy kedvenc könyvem amit mindig újra olvastam a Tündérpor-t. Elolvastam még a Miley Cyrus miles to go könyvet is. Meg persze a kötelező olvasmányok, amiket szerintem egyszerse olvastam végig, csak a Pál utcai fiúkat, mert az tényleg tetszett rolleyes.gif Fejős Éva könyvei is érdekelnek. Ezek mellett az interneten szoktam olvasni blogokat. smileeee.gif
2012. július 20. 12:07 #246
- törölt felhasználó -    
7. nap: Szoktál olvasni? Mik a kedvenc könyveid?
Őszintén szólva engem nem kapott el anno a Harry Potter-láz, a filmeket sem láttam mind, kb 2 hete pótoltam a hiányosságom. Viszont számomra érthetetlenek voltak a filmek, hogyha nincsenek mellettem HP-mániások, akkor nem tudom meg hogy mi-miért történt, stb. Úgyhogy elhatároztam hogy nekilátok a könyveknek, és nem csalódtam. Végre tiszta lett minden, és nincsenek bennem kérdések.
Egyébként bármilyen szépirodalmat elolvasok, de szeretem a pszichológiával-és az emberi természettel foglalkozó könyveket is. Most inkább csak a kötelezőket olvasom, így is eléggé le vagyok maradva rohog.gif
2012. július 20. 12:10 #247
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
7. nap Szoktál olvasni? Mik a kedvenc könyveid?

Elég sokat, leginkább interneten, különböző regényeket és fanficeket. Sok könyvem van (szám szerint 8, a többi kötelező...), amiket többször is a kezembe veszek. A kedvenceim a Vérvonal, Breaking Dawn, Bad Girl, és a 16 leszek. smileeee.gif Ezeket több, mint kétszer ki is olvastam.
2012. július 20. 12:15 #248
- törölt felhasználó -    
7. nap Szoktál olvasni? Mik a kedvenc könyveid?

Sajnos nem olvasok csak 4.-be volt kötelező olvasmány mellow.gif
2012. július 20. 12:18 #249
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10636
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Kövezzetek meg, de én nem szeretek olvasni. Ha elkezdtek egy könyvet, mindig szenvedve olvasom. Jelenleg a Vámpírnaplókat olvasom, azt viszont imádom.
2012. július 20. 12:20 #250
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
7.nap

Mostanában sajnos nem olvasok annyit,pedig régen sokszor volt a kezemben 1-1 kötet.
Legutóbb a Vámpírnaplók sorozatot végeztem ki,az mondható talán kedvencnek.De szeretem az összes misztikus témát feldolgozó könyvet,egyedül az Alkonyat az,ami kimaradt az életemből,de igazság szerint nem is tervezem pótolni. pardon.gif
2012. július 20. 12:31 #251
anna21
anna21
blackbird
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 3766
Csatolások: 81
Azonosító: 142236
Offline offline
7.nap
Persze!Kedvencem a Kisherceg,amit most olvasok tizedjére.
2012. július 20. 12:42 #252
dóóra
dóóra
gallavich.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 6278
Csatolások: 1202
Azonosító: 115351
Offline offline
7.nap
Sajnálom lehet itt ma én leszek az egyetlen de én egyáltalán nem szoktam olvasni nem köt le.:$ Ha suli miatt kell vagy valami akkor persze elolvasom de ennyi. mellow.gif
2012. július 20. 13:01 #253
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
7.nap
Az utóbbi időben egyre többet olvasok.Nagyon szeretek olvasni.Éppen ezért vannak kedvenc könyveim,melyek a következők:Szent Johanna gimi 1-6,Alkonyat,Új hold,Napfogyatkozás,Hajnalhasadás,Zabhegyező,Jane Eyre és a Büszkeség és balitélet
2012. július 20. 13:04 #254
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2166
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Olvasok eleget kedvenc könyveim közé tartoznak a krimi és a természetfeletti témájú könyvek de romantikusokat és életrajzi könyveket is olvastam már volt ami tetszett volt ami kevésbé de a lényeg, hogy jó legyen
2012. július 20. 13:13 #255
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2106
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
7.nap
Elég ritkán szoktam mostanában olvasni viszont a Harry Potter könyvek a kedvenceim, aminek viszont lassan kiolvasom mind a hét részét.
2012. július 20. 14:36 #256
- törölt felhasználó -    
7. nap
Elég gyakran olvasok, és imádok is! A kötelezőket igaz, csak nyögdécselve, de azért azokat is le szoktam küzdeni. Változó, hogy mit olvasok. Nem kötöm konkrét témához őket. A vastagság nem zavar. A mai modern vámpír meséktől egészen Shakespeare Rómeó és Júliájáig, szinte mindent elolvasok. Na jó, azért nem mindent, mert vannak elég gyatra könyvek, de olyanokat most nem akarok mondani, hisz így az is elég hosszú lista. Amiket szeretek: Stephenie Meyer: A burok, Claudi Gray: Evernight (1., 2., 3., 4.), J. K. Rowling: Harry Potter (1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.), Jay Asher: 13 okom volt..., Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt (1., 2., a 3-ra még várok biggrin.gif) , Suzanne Collins: Az Éhezők viadal, Emily Bronte: Üvöltő szelek, Shakespeare: Romeo és Júlia, Erin Morgenstern: Éjszakai cirkusz, Monika Feth: Eperszedő és Ransom Riggs: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei.
2012. július 21. 00:59 #257
Blary
Blary
majdnem
 
Státusz*Nemsokára Ausztráliába költözik*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 1107
Csatolások: 11
Azonosító: 141855
Offline offline
8. nap (Négy dolog, amit el szeretnél mondani különböző embereknek)
tetszel, kopj le, hiányzol, sajnálom (:
2012. július 21. 08:09 #258
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2484
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
8. nap

tetszel(ez általában változni szokott hogy kinek szólna,persze nem naponta vagy hetente)
hiányzol
az agyamra mész
köszönöm( vagyis majd ennek az oka ezután jön)
2012. július 21. 08:43 #259
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2166
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
8 nap.
hiányzol
nem hiszem
várom
sajnálom
2012. július 21. 10:26 #260
- törölt felhasználó -    
8.nap
Tetszel
Hiányzol
Köszönöm
Sajnálom
150 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!