Starity

Sport-Javaslat

2 oldal 1 2
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 11. 01:20 #1
FinlandForever
FinlandForever
visszatérő vendég
 
StátuszJoyeux anniversaire, Romain Grosjean!!!! ♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.08.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 128
Azonosító: 179792
Offline offline
Tisztelt Moderátorok!

Azzal a céllal nyitottam ezt a topikot, hogy szeretném, ha sokkal több sport hír lenne az oldalon. Ennek több oka is van:

-Férfiak, fiúk is regisztrálnak az oldalra.
-Azoknak akik sport cikket szeretnének írni legyen esélyük arra, hogy munkáikat elfogadják a moderátorok, és elolvashassa a sport kedvelő nagyérdemű.
-Olvastam pár olyan panaszt, hogy régebben állítólag sport hírek is voltak, nem csak néhanapján egy-egy darab.

Mivel a sportolók is sztárok. Itt nem csak az Olimpiára gondolok, hanem a Formula1-re, a focira, a bírkózásokra, ketrecharcokra, és még sok más ilyenre. Úgy döntöttem hogy színtén ebből a célból a "Sport" topikba is indítok egy témát, hogy mit szólnának hozzá, és hogy mennyien támogatnák ezt az ötletet.

Tehát Tisztelt Moderátorok, remélem megnézik ezt a kérelmet, és valami megoldást ki lehet rá találni. Előre is köszönöm!

További szép napot!
5 felhasználónak tetszik: Évike12, riri17, Black Hearth2, rnr83, FruzShina.
2012. augusztus 11. 07:33 #2
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Mivel én is imádom a sportot, azt a részét támogatom, hogy a fontos híreknek a sportban is meg kellene jelennie. Persze nem arra gondolok, hogy most írjunk egyenként cikket az összes meccseredményről, de az igazán fontos híreknek itt a helyük szerintem is a sportolókról. Ők tényleg letettek valamit az asztalra, és ha nekem tudnom kell arról, hogy Dzsásztin Bíber meg Selena Gomez mikor jár wc-re mondjuk, akkor lehet, hogy olyat is szeretnék tudni, hogy melyik sportoló milyen eredményt ért el, ha az mondjuk jelentős.
4 felhasználónak tetszik: FinlandForever, rnr83, Black Hearth2, FruzShina.
2012. augusztus 11. 07:44 #3
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Én is támogatom a javaslatot. Szeretem a sportot, és imádok sport híreket olvasni. Örülök hogy felhoztad FinlandForever
a Forma 1-et, mert rengeted hír van róluk, és eddig ezeket nem lehetett megírni.Én személy szerint örülnék, ha nem csak a tucat "sztárokról" kapnánk cikkket hanem azokról is akik elértek valamit, mert szerintem azok az igazi sztárok, köztük nem csak a sportólokra gondolok.. Én nem azzal akarom tölteni a Starity-s perceim hogy tök felesleges cikkeket olvasok, senkikről. A sport hírek izgalmasabbak, és jobbak. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: FinlandForever, rnr83
2012. augusztus 11. 10:02 #4
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Évike12 @ 2012.08.11. 07:44)
Én is támogatom a javaslatot. Szeretem a sportot, és imádok sport híreket olvasni. Örülök hogy felhoztad FinlandForever 
a Forma 1-et, mert rengeted hír van róluk, és eddig ezeket nem lehetett megírni.Én személy szerint örülnék, ha nem csak a tucat "sztárokról" kapnánk cikkket hanem azokról is akik elértek valamit, mert szerintem azok az igazi sztárok, köztük nem csak a sportólokra gondolok.. Én nem azzal akarom tölteni a Starity-s perceim hogy tök felesleges cikkeket olvasok, senkikről. A sport hírek izgalmasabbak, és jobbak.  beer.gif



Én régen megírtam mikor Djokovic megnyerte Wimbledont és világelső lett, de nem jelent meg, pedig egyes tehetségtelen sztárokról azt is tudni lehet, hogy mikor finganak. reklamalo.gif
5 felhasználónak tetszik: FinlandForever, Black Hearth2, Évike12, rnr83, FruzShina.
2012. augusztus 11. 12:39 #5
FinlandForever
FinlandForever
visszatérő vendég
 
StátuszJoyeux anniversaire, Romain Grosjean!!!! ♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.08.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 128
Azonosító: 179792
Offline offline
Úristen, köszönöm hogy már van 2 támogatóm.. beer.gif Egyébként igen... Ez engem is idegesít, mert volt két(!) darab cikk amire rászántam magam és ezek sport cikkek voltak, de egyik sem került ki. Aztán tegnap beszéltünk ismerősömmel, hogy a sport cikkeket nem rakják ki, esetleg nagyon ritkán. Jó, persze én sem úgy gondoltam, hogy mindent közlünk, hogy most ki nyert stb. stb. De mivel a Forma1-es társaságot erősítem, így például F1-el kapcsolatban néha szeretnék olyan cikket/cikkeket látni, hogy pl. ki igazol és hova, meg hogy kinek lenne esélye ebben az évben a VB címre stb. stb. a többi ágazatot pedig azt kedvelők tudják. Mellesleg Barbusnak igaza van..
Idézet
egyes tehetségtelen sztárokról azt is tudni lehet, hogy mikor finganak.
Röhögtem is egy jót.. rohog.gif És Évikénél is ott a pont.. thumbsup.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Évike12
2012. augusztus 11. 13:07 #6
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Na akkor megszólalok én is. biggrin.gif Jelenleg sporteseményről nem lehet írni, legalábbis nem hagyják jóvá. DE ha úgy írjátok meg, hogy a cikk leginkább sportolóról szóljon - belecsempészve egy kis eseményt is - azt már valószínű, hogy el fogják fogadni.

Nálam is vannak sportolók, úgyhogy erről már beszélgettünk picit a hírszerkesztőkkel. Az meg hogy több ilyen cikk legyen, csak rajtatok múlik. pardon.gif

De erről bővebben a hírszerkesztők tudnának nyilatkozni. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Luckie, FinlandForever, Black Hearth2, Évike12, duracell, idone, FruzShina.
2012. augusztus 11. 13:17 #7
FinlandForever
FinlandForever
visszatérő vendég
 
StátuszJoyeux anniversaire, Romain Grosjean!!!! ♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.08.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 128
Azonosító: 179792
Offline offline
Rendben köszönjük smileeee.gif
2012. augusztus 12. 09:04 #8
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.08.11. 13:07)
... DE ha úgy írjátok meg, hogy a cikk leginkább sportolóról szóljon - belecsempészve egy kis eseményt is - azt már valószínű, hogy el fogják fogadni. 
...


Ha az a bizonyos esemény bulváresemény, tuti biztos, hogy el lesz fogadva. biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: Boscorelli, Rap4ever8, Bessie, Black Hearth2, duracell, FinlandForever, idone, Gajcsi
2012. augusztus 12. 10:12 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tamás2.0 @ 2012.08.12. 09:04)
Ha az a bizonyos esemény bulváresemény, tuti biztos, hogy el lesz fogadva.  biggrin.gif

Pontosan ezt mondtam barátnőmnek is, aki attól rettegett, hogy egy elég hosszú Sebastian Vettel-interjút lefordít, és megy a levesbe, aztán ott volt Romain Grosjean esküvője is. Pontosan azért félt hogy ezek is mind törölve lesznek, mert előtte is számtalan cikke ilyen sorsra jutott.

Szerintem lehetne - és kellene is - sporteseményekről írni, de nyilván nem arról, hogy Pistike megnyerte a megyei junior versenyt, hanem mondjuk xy világbajnokságot nyert (és most itt nem a focira gondolok, mert az Olimpia alatt mondják, hogy ki hányszoros VB-győztes különböző sportágakban, én meg csak lesek). Itt akkor lehetne kamatoztatni azt, hogy melyik tag melyik sporthoz ért annyira, hogy arról cikket is írjon, akik nem néznek sportot azok megismerkedhetnének több ággal is, mert ezek szerintem egyáltalán nem fölösleges hírek. Legalább egy próbát lehetne tenni, ha egyáltalán nincs igény ilyen cikkekre, akkor maximum lesüllyednek 1-2 hozzászólással, de nekem az a sanda gyanúm, hogy vannak itt olyanok, akiket érdekelnek ezek a dolgok. Csak egy próbát kellene tenni, aztán ha van igény a sporthírekre, akkor lehetne szabályokat is állítani, hogy ne essünk át a ló túlsó oldalára. beer.gif
12 felhasználónak tetszik: Évike12, Boscorelli, joe_r, Rap4ever8, Black Hearth2, Bessie, szavy, duracell, FinlandForever, idone, FruzShina., Gajcsi
2012. augusztus 12. 10:27 #10
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6858
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2012.08.11. 10:02)
Én régen megírtam mikor Djokovic megnyerte Wimbledont és világelső lett, de nem jelent meg, pedig egyes tehetségtelen sztárokról azt is tudni lehet, hogy mikor finganak.  reklamalo.gif

Én is írtam sok Forma 1-es cikket még régebben, de már feladtam, nem adáj ki.. De akkor miért vannak a sportólok megcsinálva sztárnak itt ha nem lehet róluk cikket írni?
Cynthia szerintem ez elfogadhato dolog amit írtál, és egyetértek, mint szerintem mindenki. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: FinlandForever
2012. augusztus 13. 01:03 #11
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Szerintem is jó lenne, és biztos vagyok benne, hogy lenne rá igény. A nagyobb eseményekről szóló cikkeket mindenképp jóvá kellene hagyni (Olimpia, VB, EB, BL, stb...). Inkább érdekelnek a normális sporthírek, minta a 'tuctuc' hírek. _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, Évike12, FinlandForever, idone, FruzShina.
2012. augusztus 13. 18:48 #12
Tamás2.0
Tamás2.0
Cpl. "Radar" O'Reilly™
 
StátuszTudod, hogy kik a kistölcsérek™? Nem? Akkor kistölcsér™ vagy...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 06.11.05.
Hozzászólás: 7115
Csatolások: 43451
Azonosító: 19754
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.08.13. 01:03)
Szerintem is jó lenne, és biztos vagyok benne, hogy lenne rá igény.
...


Még pár hétig. Talán. De aztán elmúlik ez a hurrá-hangulat, és van egy olyan érzésem, hogy az idő múlásával Szilágyi Áron adatlapján is csökkeni fog a rajomgók száma. Nagy ríszpekt Áronnak és a többi sportolónak, de abból a 100 fanból hány ismerte egy hónappal ezelőtt?

(Egy kétszeres olimpiai bajnokról is volt adatlap, de szőrén-szálán eltűnt. Az illető paralimpikon volt.)
2 felhasználónak tetszik: idone, duracell
2012. augusztus 13. 19:20 #13
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Tamás2.0 @ 2012.08.13. 18:48)
Még pár hétig. Talán. De aztán elmúlik ez a hurrá-hangulat, és van egy olyan érzésem, hogy az idő múlásával Szilágyi Áron adatlapján is csökkeni fog a rajomgók száma. Nagy ríszpekt Áronnak és a többi sportolónak, de abból a 100 fanból hány ismerte egy hónappal ezelőtt? 
(Egy kétszeres olimpiai bajnokról is volt adatlap, de szőrén-szálán eltűnt. Az illető paralimpikon volt.)

Lehet, hogy vannak itt divat sportdrukkerek, én és szerintem más is, nem ma kezdünk el a sportokért rajongani. rohog.gif Nálam No1 helyen áll például a foci, de vannak itt F1 rajongók is. Régen én is naprakészen követtem a róluk szóló dolgokat, most csak akkor, ha találok valami hírt elolvasom, oszt cső. pardon.gif Azért jó képben lenni a dolgokról. Én továbbra is azt mondom, ha már jóvá hagytuk a lapjaikat, és szerepelnek eseményeken, el lehetne fogadni az eseményről szóló cikkeket. 1 hónapig próbaképp meg lehetne csinálni, hogy hogy műkszik a dolog. De kétlem, hogy a gumiszobás emberek olyan sokat írnának oda.
5 felhasználónak tetszik: FinlandForever, duracell, mse90, Luckie, FruzShina.
2012. augusztus 13. 19:43 #14
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Az egész legyen sport téma, vagy sem, csak és kizárólag felfogás kérdése. De szerintem csak logikusabban kellene csinálni az egészet. Gondolok itt arra, hogy felejtsük már el az xy ilyen, és ilyen színűre festette a haját. Az ilyen cikkek kritikán aluliak, és itt most nem a cikk íróját minősítettem, hanem magát a témát.

Manapság úgyis órákon belül kikerül a netre kép formájában, ha valaki éppen hajszínt változtatott, vagy levágatta a haját (a la Miley Cyrus), "hála" a "fontos, és "megkerülhetetlen" közösségi oldalaknak.
Éppen ezért bőven beleférne, ha ilyen típusú cikkek helyett sporteseményekről is lenne állandó cikk. Ahogy felmerült, nyilván nem megyei első osztályú fociról lehetne írni, de azért nem ártana ha egy kis közösségi támogatást kapna a magyar sport (bármely formája), illetve olyan neves események, mint egy Olimpia, vagy bármelyik sportág Világbajnoksága, stb.
11 felhasználónak tetszik: Tamás2.0, Évike12, Bessie, Luckie, Pöttömke, Boscorelli, FinlandForever, Black Hearth2, duracell, Domcicc, Gajcsi
2012. augusztus 14. 14:26 #15
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Idézet (Tamás2.0 @ 2012.08.13. 18:48)
Nagy ríszpekt Áronnak és a többi sportolónak, de abból a 100 fanból hány ismerte egy hónappal ezelőtt?

Erre talán még válaszolni is tudok, mert ha jól emlékszem, az Olimpia előtt kb. négyen-öten voltunk rajongói, pedig már több, mint egy éve van adatlapja. De ha nem szerez aranyérmet, talán most sem lennénk többen.. unsure.gif pardon.gif
Divat, aktualitás, divat... ma már így megy itt a rajongószám sajnos. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Tamás2.0, Gajcsi
2012. augusztus 14. 17:58 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Barbus87 @ 2012.08.11. 10:02)
Én régen megírtam mikor Djokovic megnyerte Wimbledont és világelső lett, de nem jelent meg, pedig egyes tehetségtelen sztárokról azt is tudni lehet, hogy mikor finganak.  reklamalo.gif



Egyszer én is írtam arról, hogy Lewis Hamilton esetleg elhagyja a McLaren-t az év végén de nem lett publikálva. Most akkor tényleg nem lehetett sport cikket írni? Nem is tudtam. mellow.gif
2012. augusztus 15. 18:01 #17
FinlandForever
FinlandForever
visszatérő vendég
 
StátuszJoyeux anniversaire, Romain Grosjean!!!! ♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.08.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 128
Azonosító: 179792
Offline offline
Uhh... Nos.. Megint elmondom, hogy köszönöm, hogy ilyen sok velem egyetértő "követőm" lett... biggrin.gif Bessie az az 1 hónap is csodálatos lenne! rolleyes.gif
Idézet
Egyszer én is írtam arról, hogy Lewis Hamilton esetleg elhagyja a McLaren-t az év végén de nem lett publikálva. Most akkor tényleg nem lehetett sport cikket írni? Nem is tudtam.
Igen... Sajnos nem lehet. Azzal én is próbálkoztam, meg most legutoljára azzal, hogy Alonso fölénye veszélyben van. De hát látod, hogy nem lehet írni, ha meg írsz akkor az meg sajnos kárba vész.. :/ mad.gif
2012. augusztus 17. 07:41 #18
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (FinlandForever @ 2012.08.15. 18:01)
Uhh... Nos.. Megint elmondom, hogy köszönöm, hogy ilyen sok velem egyetértő "követőm" lett...  biggrin.gif Bessie az az 1 hónap is csodálatos lenne!  rolleyes.gif  Igen... Sajnos nem lehet. Azzal én is próbálkoztam, meg most legutoljára azzal, hogy Alonso fölénye veszélyben van. De hát látod, hogy nem lehet írni, ha meg írsz akkor az meg sajnos kárba vész.. :/  mad.gif



Azt már meg sem próbálom megírni, hogy van Persie elhagyta az Arsenalt és a rivális Manchester United-be igazolt.
2012. augusztus 18. 14:28 #19
FinlandForever
FinlandForever
visszatérő vendég
 
StátuszJoyeux anniversaire, Romain Grosjean!!!! ♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.08.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 128
Azonosító: 179792
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2012.08.17. 07:41)
Azt már meg sem próbálom megírni, hogy van Persie elhagyta az Arsenalt és a rivális Manchester United-be igazolt.


Igen sajnos félő, hogy hiába dolgozol vele.. unsure.gif :/
2012. augusztus 21. 15:38 #20
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Az a helyzet, hogy ebben több embernek is benne kellene lennie. Esetleg a moderátorok és a kiemelt tagok javasolhatnák ezt Freeze-nek, mert a végső döntés mindig az övé. pardon.gif De több embernek is javasolnia kéne szerintem, vagy egyetérteni vele. Még a próbával is, mert csak ő tud szólni a hírszerkesztőknek. Az a hivatalos.
1 felhasználónak tetszik: FinlandForever
2 oldal 1 2
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!