A tehetségkutató műsor megnyerése után Melanie gőzerővel nekilátott saját zenei karrierjének. Az 5 millió dolláros szerződés értelmében az énekesnő az Epic Records szárnyai alatt dobja piacra első, debütáló albumát, melyet erre az évre várhatunk.
A teljes cikkhez kattints ide!
Megérkezett Melanie Amaro új dala
2012. augusztus 17. 13:56
#1
2012. augusztus 17. 13:59
#2
|
|
TörpemókusTʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.04. Hozzászólás: 3396 Csatolások: 158 Azonosító: 179420 offline
|
Egész jó kis szám, a csajszinak jó hangja van. De mondjuk valami pörgősebbet vártam volna kezdésnek, de ez is megfelel.
2012. augusztus 17. 14:20
#4
|
|
CrazyHeartx3ॐ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.20. Hozzászólás: 1850 Csatolások: 43 Azonosító: 176171 offline
|
Imádtam ezt a nőt az x faktorba!
és ez a zene is tetszik de lehetne pörgősebb d:
2012. augusztus 17. 14:24
#5
|
|
TörpemókusTʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.04. Hozzászólás: 3396 Csatolások: 158 Azonosító: 179420 offline
|
Ja, mindegy, de attól még nem rossz a dal.
2012. augusztus 17. 14:28
#6
|
|
hellorlalksldjskd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.21. Hozzászólás: 1576 Csatolások: 82 Azonosító: 129677 offline
|
Pont , hogy az ő hangja inkább soul vagy r&b irányzathoz való. A tuctuc dolgokat hagyja meg a többi mai énekesnőnek. Elpazarolja a tehetségét. Már akkor tudtam, hogy ezen a vonalon fog mozogni, mikor hagyta, hogy a Someone like you-t partidallá változtassák
Jó persze, hogy hagynia kellett magát, hogy mások irányítsák a verseny alatt, de most saját karrierje van, tehát lenne beleszólása..nem is kicsi 
A dalhoz: jobb, mint az eddigi borzadályok, de még ez sem az igazi....
A dalhoz: jobb, mint az eddigi borzadályok, de még ez sem az igazi....
2012. augusztus 17. 15:59
#10
Szerintem egész jó.. Nem lett a kedvencem, de elmegy!
2012. augusztus 17. 16:05
#11
Nem olyan katasztrófa de jó se! Egyszer jó volt megallgatni!
2012. augusztus 17. 17:49
#13
jó hangja van a csajnak de ez a lassú stilus nekem nem jön be
2012. augusztus 17. 19:57
#16
|
|
szuperszőlőputa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.29. Hozzászólás: 1295 Csatolások: 906 Azonosító: 179007 offline
|
egyszer hallgatható .
2012. augusztus 18. 10:35
#20
|
|
Victoria9723visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.11. Hozzászólás: 248 Csatolások: 0 Azonosító: 165114 offline
|
Hát ez valahogy nem adja
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


0 felhasználónak tetszik:
offline
