Starity

A stúdiók összevissza tologatják a filmpremiereket

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 19. 14:45 #1
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
A Szörny RT előbb kerül bemutatásra, a Les Miserables, a The Great Gatsby és a Life of Pi később jelenik meg.
A teljes cikkhez kattints ide!
2 felhasználónak tetszik: mse90, rebellious
2012. szeptember 19. 15:18 #2
- törölt felhasználó -    
A Szörny RT-nek lesz új része? Egészen pici korom óta az egyik kedvenc mesém. Remélem nem fogják elrontani. Mindenesetre kíváncsi vagyok, várom már. smileeee.gif
2012. szeptember 19. 15:23 #3
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Pet. @ 2012.09.19. 15:18)
A Szörny RT-nek lesz új része? Egészen pici korom óta az egyik kedvenc mesém. Remélem nem fogják elrontani. Mindenesetre kíváncsi vagyok, várom már. smileeee.gif


Igen, 3D-ben.
2012. szeptember 19. 15:46 #4
Esztycica
Esztycica
 
Státusz"Valami irtó menő és pont ide /nem/ passzoló idézet"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.30.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 0
Azonosító: 181973
Offline offline
szörny rt smileeee.gif az nagyon jó! smileeee.gif
2012. szeptember 19. 18:06 #5
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
Ú én kiskoromban Szörny Rt. függő voltam, igaz most is tongue.gif Nagyon várom ! biggrin.gif Minél előbb szeretnék majd menni smileeee.gif Már látom is magam előtt hogy csomó kisgyerek közé beülök a 170 cm-el xD
2012. szeptember 19. 22:16 #6
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Ilyenkor év végén mindig van egy kis káosz a hálaadás / karácsony illetve az Oscar-esélyes filmek bemutatása miatt, de úgy látom itt most tényleg áll a bál.
A csúsztatások általában stúdió döntések, mindennapos, hogy azért tolnak el egy filmet akár fél évvel is, hogy ne a cég másik filmjével kelljen versenyeznie. A félkész filmek premierében pedig akár az is közrejátszhat, hogy idén az Oscar-mezőny sem tűnik túl erősnek, úgyhogy biztosabb a jelölés - és ezáltal az ezzel járó reklám.
A kajareformhoz meg nem tudok mit hozzáfűzni. Azt azért megnézném, hogy hogyan fogják túlélni az amerikaiak szeretett literes kóláspoharaik nélkül.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, rebellious
2012. szeptember 19. 22:26 #7
- törölt felhasználó -    
Majd ha lesz egy kis időm, megsajnálom Hollywoodot rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: rebellious, ophely88
2012. szeptember 19. 22:31 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (mse90 @ 2012.09.19. 22:16)
Ilyenkor év végén mindig van egy kis káosz a hálaadás / karácsony illetve az Oscar-esélyes filmek bemutatása miatt, de úgy látom itt most tényleg áll a bál.
A csúsztatások általában stúdió döntések, mindennapos, hogy azért tolnak el egy filmet akár fél évvel is, hogy ne a cég másik filmjével kelljen versenyeznie. A félkész filmek premierében pedig akár az is közrejátszhat, hogy idén az Oscar-mezőny sem tűnik túl erősnek, úgyhogy biztosabb a jelölés - és ezáltal az ezzel járó reklám.
A kajareformhoz meg nem tudok mit hozzáfűzni. Azt azért megnézném, hogy hogyan fogják túlélni az amerikaiak szeretett literes kóláspoharaik nélkül.

Én azért nem bánom a reformot, elegem van abból, hogy minden vetítőterem padlója ragad a kólától, undorító.
ui.: Szuper a cikk, mint mindig, Ophely! beer.gif
2 felhasználónak tetszik: mse90, ophely88
2012. szeptember 19. 22:39 #9
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (rebellious @ 2012.09.19. 22:31)
Én azért nem bánom a reformot, elegem van abból, hogy minden vetítőterem padlója ragad a kólától, undorító.

Nekem igazából édesmindegy, úgyis mindig becsempészem az italom. biggrin.gif Azok után viszont, amiket Amerikában láttam, kételkedem a reform sikerességében. Az étkezdékben ott a minimális pohárméret megfelel a mi maxi darabjainknak, és a legtöbb helyen ingyen újratöltheted a kóládat amíg ott vagy. De azért sok szerencsét kívánok nekik. hi.gif
2012. szeptember 19. 22:42 #10
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2012.09.19. 22:16)
Ilyenkor év végén mindig van egy kis káosz a hálaadás / karácsony illetve az Oscar-esélyes filmek bemutatása miatt, de úgy látom itt most tényleg áll a bál.
A csúsztatások általában stúdió döntések, mindennapos, hogy azért tolnak el egy filmet akár fél évvel is, hogy ne a cég másik filmjével kelljen versenyeznie. A félkész filmek premierében pedig akár az is közrejátszhat, hogy idén az Oscar-mezőny sem tűnik túl erősnek, úgyhogy biztosabb a jelölés - és ezáltal az ezzel járó reklám.


Én nem tudom de ezen már csak röhögni tudok. Nem tudom mit nem csináltak még meg a nagyobb bevételért. Kezd az egész olyan lenni mint egy paródia. Vajon mikor ismerik végre be hogy a legnagyobb hiba bennük van? rohog.gif

A baj csak az hogy megint ki szívta meg? A kedves fanok és a színészek. A dolgozott egy B projekten, az előretett időpont miatt promóznia kellene de egy C projekten dolgozik közben. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: mse90
2012. szeptember 19. 22:49 #11
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.09.19. 22:42)
Én nem tudom de ezen már csak röhögni tudok. Nem tudom mit nem csináltak még meg a nagyobb bevételért. Kezd az egész olyan lenni mint egy paródia. Vajon mikor ismerik végre be hogy a legnagyobb hiba bennük van?  rohog.gif 
A baj csak az hogy megint ki szívta meg? A kedves fanok és a színészek. A dolgozott egy B projekten, az előretett időpont miatt promóznia kellene de egy C projekten dolgozik közben.  110.gif

Kapkodnak össze-vissza, az egyszer már biztos. Volt idén olyan film is, amit már nagyban promóztak, amikor egyszer csak eltolták majd egy évvel a bemutatót. Azt még megértem, hogyha az utómunkálatok a hibásak, de a mostani előrehozott premierekből is látszik, hogy a stúdiók ezzel törődnek a legkevésbé. unknw.gif Persze ez most így karácsonyra összejött, de amúgy is jellemző ez az esztelenség Hollywoodra.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. szeptember 19. 23:04 #12
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2012.09.19. 22:49)
Kapkodnak össze-vissza, az egyszer már biztos. Volt idén olyan film is, amit már nagyban promóztak, amikor egyszer csak eltolták majd egy évvel a bemutatót. Azt még megértem, hogyha az utómunkálatok a hibásak, de a mostani előrehozott premierekből is látszik, hogy a stúdiók ezzel törődnek a legkevésbé. unknw.gif Persze ez most így karácsonyra összejött, de amúgy is jellemző ez az esztelenség Hollywoodra.


Én csak egy valamit nem tudok. Mit értenek a félkész filmek alatt? Nem vágnak ki belőle jeleneteket? Nem a legjobb a hangminőség? Nem lesz éles a 3D effekt? Ennél azt hiszem kicsit nagyobb lehet a baj, nem tudom mi a helyzet a többi filmmel de ha az egyik úgy kívánja meg és mondjuk 15-ös vagy NC17-es jelzést kap, azt muszáj lesz megvágni ha törik ha szakad. A Miserables miatt nagyon márges vagyok bevallom őszintén. Nagy nevek ide vagy oda, csak a színészek rajongói fognak beülni a filmre, musicalt nem szívesen néznek manapság. Szerintem a DiCaprios film ellen sincs esélye, felesleges volt későbbre tenni, ha pedig nincs kész de mégis leadják a mozikban kevesebb arra az esély hogy jelölést is kapnak? Illetve Anne csak.. Gondolom hogy őt jelölik a filmből ...
1 felhasználónak tetszik: mse90
2012. szeptember 19. 23:16 #13
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.09.19. 23:04)
Én csak egy valamit nem tudok. Mit értenek a félkész filmek alatt? Nem vágnak ki belőle jeleneteket? Nem a legjobb a hangminőség? Nem lesz éles a 3D effekt? Ennél azt hiszem kicsit nagyobb lehet a baj, nem tudom mi a helyzet a többi filmmel de ha az egyik úgy kívánja meg és mondjuk 15-ös vagy NC17-es jelzést kap, azt muszáj lesz megvágni ha törik ha szakad. A Miserables miatt nagyon márges vagyok bevallom őszintén. Nagy nevek ide vagy oda, csak a színészek rajongói fognak beülni a filmre, musicalt nem szívesen néznek manapság. Szerintem a DiCaprios film ellen sincs esélye, felesleges volt későbbre tenni, ha pedig nincs kész de mégis leadják a mozikban kevesebb arra az esély hogy jelölést is kapnak? Illetve Anne csak.. Gondolom hogy őt jelölik a filmből ...

Gondolom az Oscar mellett ott van az is, hogy a készítőknek van szerződésük arról, hogy mikorra kell elkészülniük a filmmel, úgyhogy ha a stúdióval nem sikerül (vagy mondjuk pénzügyi okok miatt nem akarnak) megegyezni, akkor nincs mit tenni, muszáj összecsapni.
A félkész filmet én főképp a "még dolgozni lehetett volna rajta"-ként értelmezem. Tehát alapvetően nyilván rendben lesz, de lehet, hogy nem lesz tökéletesen megvágva, a hangeffektusok hozzáadása elsietett lesz, nyilván olyan technikai hibák is benn maradhatnak, amiket említesz. Mindez persze valószínűleg nem lesz túl drasztikus, lehet hogy mi észre se vesszük túlzottan, de szerencsétlen készítőkben mindvégig benne lesz az, hogy ezt vagy azt másképp is lehetett volna. cray.gif
2012. szeptember 19. 23:39 #14
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2012.09.19. 23:16)
Gondolom az Oscar mellett ott van az is, hogy a készítőknek van szerződésük arról, hogy mikorra kell elkészülniük a filmmel, úgyhogy ha a stúdióval nem sikerül (vagy mondjuk pénzügyi okok miatt nem akarnak) megegyezni, akkor nincs mit tenni, muszáj összecsapni.
A félkész filmet én főképp a "még dolgozni lehetett volna rajta"-ként értelmezem. Tehát alapvetően nyilván rendben lesz, de lehet, hogy nem lesz tökéletesen megvágva, a hangeffektusok hozzáadása elsietett lesz, nyilván olyan technikai hibák is benn maradhatnak, amiket említesz. Mindez persze valószínűleg nem lesz túl drasztikus, lehet hogy mi észre se vesszük túlzottan, de szerencsétlen készítőkben mindvégig benne lesz az, hogy ezt vagy azt másképp is lehetett volna. cray.gif


A készítők lelkiismerete csak egy dolog (értékelendő), újabb csepp olaj a tűzre de akkor sem hagy nyugodni a gondolat hogy mi lesz a filmekkel azután. Én speciel nem fogok megvenni egy olyan DVD-t amin musical van és nem jó a hang. wtf.gif Már pedig semmi garancia nincs arra hogy foglalkoznak vele a mozis megjelenés után vagy kiadják DVD-n ha mondjuk nagy bukás ... Én tudom, hogy a Les-hez vettek fel több jelenetet mint kellett volna és extrákat, ígértek kimaradt jelenetet és bakikat de ha csak ráteszik a lemezre a filmet (akár rossz hangeffektusokkal akár nem), nem fogom megvenni és gondolom más is így van ezzel.
2012. szeptember 19. 23:57 #15
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.09.19. 23:39)
A készítők lelkiismerete csak egy dolog (értékelendő), újabb csepp olaj a tűzre de akkor sem hagy nyugodni a gondolat hogy mi lesz a filmekkel azután. Én speciel nem fogok megvenni egy olyan DVD-t amin musical van és nem jó a hang. wtf.gif Már pedig semmi garancia nincs arra hogy foglalkoznak vele a mozis megjelenés után vagy kiadják DVD-n ha mondjuk nagy bukás ... Én tudom, hogy a Les-hez vettek fel több jelenetet mint kellett volna és extrákat, ígértek kimaradt jelenetet és bakikat de ha csak ráteszik a lemezre a filmet (akár rossz hangeffektusokkal akár nem), nem fogom megvenni és gondolom más is így van ezzel.

Az extrák nyilván megmaradnak, így is, úgy is. A legnézetlenebb mozi dvd változatához is szokás hozzáadni valamit, másik dolog, hogy akkor azt az amazonon kell hogy rendelje az ember, mert esélyes, hogy M.O.-ba el se jut. A nyomorultakat viszont ez a veszély nem hinném, hogy fenyegeti (bár az extra extrákért lehet, hogy így is az amazonhoz kell nyúlni...). Persze fájdalmas lesz, ha ez miatt bukik illetve az esetleges tökéletlenségek miatt veszít a néző az élményből, de ennyire drasztikus következményekre én nem számítok.
2012. szeptember 20. 14:10 #16
stelly28
stelly28
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.18.
Hozzászólás: 963
Csatolások: 2
Azonosító: 139019
Offline offline
ezek nem normálisak egy csomó embert direkt nem vesz moziban kaját piát pl én max valami pocornt vagy hasonlót mert drága és ha bele rakják a jegybe lehet h kevesebben mennek moziba és az h szóda megy alma szirom nekem oké ,de jó nagy kiesés lesz nekik anyagilag
2012. szeptember 20. 19:02 #17
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2012.09.19. 23:57)
Az extrák nyilván megmaradnak, így is, úgy is. A legnézetlenebb mozi dvd változatához is szokás hozzáadni valamit, másik dolog, hogy akkor azt az amazonon kell hogy rendelje az ember, mert esélyes, hogy M.O.-ba el se jut. A nyomorultakat viszont ez a veszély nem hinném, hogy fenyegeti (bár az extra extrákért lehet, hogy így is az amazonhoz kell nyúlni...). Persze fájdalmas lesz, ha ez miatt bukik illetve az esetleges tökéletlenségek miatt veszít a néző az élményből, de ennyire drasztikus következményekre én nem számítok.


A megnyirbált Bosszúállók DVD híre óta én már semmiben sem vagyok biztos a lemezeket illetően.
1 felhasználónak tetszik: mse90
2012. szeptember 20. 20:55 #18
- törölt felhasználó -    
Érdekes cikk lett...
2012. szeptember 20. 21:24 #19
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Először is fogadd minden gratulációm Ophely, mert tényleg nagyon jó cikk lett! wink.gif beer.gif
Viszont (ha nem bánod), adnék egy kis javítást a Szörny Rt.-vel kapcsolatban. A mesének tényleg lesz folytatása, a Szörny Egyetem (Monsters University), de ez a mese csak 2013 júniusában jelenik meg világszerte. Amit decemberben mutatnak be, az az eredeti mese lesz 3D-ben, tehát nem új rész. Korábban ugyanez volt a Toy Story 1-2-nél, A szépség és a szörnyetegnél, és ez lesz novemberben a Némó nyomábannal is. wink.gif
2012. szeptember 20. 21:35 #20
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2012.09.20. 19:02)
A megnyirbált Bosszúállók DVD híre óta én már semmiben sem vagyok biztos a lemezeket illetően.

Barátunk, az Amazon. biggrin.gif Szegény britekkel kiszúrtak, de Magyarországon eleve felesleges DVD-t keresni amúgy is.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!