Starity

Geszti: „Káromkodásból csak putrit lehet építeni”

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 24. 20:09 #81
- törölt felhasználó -    
Idézet (bubblegum.. @ 2012.09.24. 20:04)
amúgy tényleg egyetértek saint7-el, tényleg nem illik oda pl. geszti a mentorok közé... leglaább valami ismert magyar "sztárt" raknának be oda, feró még oké meg talán keresztes ildikó is, de malek miklósról az x-faktor előtt szart se hallottam:D és nem is igazán kell oda ^^ ahogy geszti sem... mondjuk hogy ki lenne ott jó helyen azt se tudom, de a külföldi dolgok még mindig sokkal jobbak ... -.-


áll állj engem nem érdekel Geszti egyszerűen azt mondtam hogy ő sem tud énekelni csak "reppelni"!ennyi! smileeee.gif
2012. szeptember 24. 20:23 #82
- törölt felhasználó -    
Utálom azokat akik olyan nagyra tartják magukat közben meg sz*rt se tudnak. A rap nem csak káromkodásról szól hanem más mondanivalója is van nem csak felsorolni annyi szidalmazást amennyit csak lehet.
2012. szeptember 24. 20:34 #83
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
gesztinek teljesen igaza van.Amikor a csillag Születikben volt Plazma, őt sem kellett volna tovább engedni, hiszen csak a káromkodással tudta magára felhívni a figyelmet.
2012. szeptember 24. 20:43 #84
Ab.kira
Ab.kira
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.18.
Hozzászólás: 201
Csatolások: 0
Azonosító: 183924
Offline offline
Teljesen igaza van Gesztinek. A káromkodás az nem reppelés, nem ugyanaz a 2. Nem tudom mit gondoltak, hogy ezzel bejutnak? Hát pedig nem
2012. szeptember 24. 21:01 #85
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
most az egyszer egyetértek Gesztivel
2012. szeptember 24. 21:42 #86
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Valami ilyesmit pofázott a gyerek" Az egész földet begyújtom".

Inkább magukat gyújtsák föl, pusztuljanak a férgek.
Asszem az ilyenekre mondják, hogy pózerek.
2012. szeptember 24. 21:56 #87
Selena Gomez 20
Selena Gomez 20
visszatérő vendég
 
StátuszAnd I'll think of you,just like I have every day. ๑ஐ๑ Tamani
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.25.
Hozzászólás: 256
Csatolások: 11
Azonosító: 153878
Offline offline
Egyetértek Gesztivel...nagyon igaza van...:/ De azt nem értem hogy miért mennek el egyáltalán ilyen helyre,mivel attól hogy tudsz káromkodni nem vagy tehetség!! smileeee.gif
2012. szeptember 24. 22:35 #88
- törölt felhasználó -    
Ajjj az igen biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2012. szeptember 24. 23:20 #89
Gloria SMTPN
Gloria SMTPN
visszatérő vendég
 
StátuszGloria SMTPN lusta beállitani státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.01.
Hozzászólás: 104
Csatolások: 0
Azonosító: 185294
Offline offline
Egyetertek Geaztivel sztem igaza van!!
2012. szeptember 25. 01:10 #90
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Hát szerintem pl. rohadtul nem mindegy, hogy egy Király L. Norbi féle valakiből (az, hogy Baricz Gergőt is ide sorolja a delikvens, arra már inkább tényleg nem mondok semmit) "csinálnak sztárt", vagy két ilyen ostoba, műmájer bohócból. Ki nem állhattam Norbit (de ne is Norbiról beszéljünk, hanem mondjuk átlagban a nem túl jó énekesekről), de a tény, az tény, sokan lettek legendák, anélkül, hogy kiemelkedő énektehetségük lett volna. Egy eredeti személyiség, a dalíráshoz való tehetség, stílus, alázat a zene iránt, a sorba való beállás elutasítása gyakran nagyobb művésszé, legendává tud tenni valakit, mint egy tökéletes énekhangú, de átlagos dalokkal/stílussal rendelkező egyént, akinek mondjuk mindegy, hogy mit énekel. Nem azt mondom, hogy egy tehetségkutatóban nem kéne lényegesnek lennie az énektehetségnek, de az, hogy kinek van helye a "sztárok" között, az megint más kérdés. Lehet fejlődni, lehet a tökéletlent vonzóvá tenni, lehet baromi jó dalokat írni és stílust teremteni akkor is, ha nincs tökéletes hangod.
Viszont két ilyen beképzelt, mérhetetlenül buta, tehetségtelen suttyó már megint más kérdés. Nem arról van szó, hogy sz.r volt a szövegük (az volt), elég csak azt venni, hogy eleve rappelni sem tudtak. Mármint ha a világ legbénább szövegét tolja le valaki, abból is meg lehet mondani, hogy legalább van-e ritmusérzéke, magához a raphez (nem a szövegíráshoz) ért-e. Amit ezek lenyomtak az nem rap, és nem azért, mert béna, megjátszós sz.r, hanem mert egyszerűen nem rappeltek, ilyen egyszerű. Ezekről még a hülye is látja, hogy reménytelenek, a fejlődésre a legkevésbé sem hajlamosak, még csak nem is akarják, mert szentül meg vannak győződve arról, hogy amit csinálnak, az jó és aki nem ezt gondolja, az nem ért hozzá. Ezekkel mit lehet kezdeni? Hát nem ugyanannyit, mint egy tökéletlen, ámde stílusos, érdekes személyiségű, esetlegesen jó dalokat író vagy választó énekessel. Nekem azt senki ne mondja, hogy Baricz Gergő Wicked Game-je, vagy akár Király L. Norbi személye egy szinten vannak ezzel.
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. szeptember 25. 13:42 #91
Genie137
Genie137
visszatérő vendég
 
StátuszЯ♥K
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 5
Azonosító: 180101
Offline offline
ezeket láttam, tényleg szarok voltak... de a legrosszabb, hogy előtte Plazmát szekálták. Ő se a kedvencem, de ez nagyon túlzás volt tőlük.
Egyetértek Gesztivel!
2012. szeptember 25. 16:46 #92
- törölt felhasználó -    
Ezek nagyon bénák voltak!
2012. szeptember 25. 19:36 #93
- törölt felhasználó -    
Egyetértek, nagyon gázak voltak...
2012. szeptember 26. 08:18 #94
- törölt felhasználó -    
Teljesen egyetértek vele. Nekem nem csak az volt a bajom ezekkel a srácokkal, hogy sokat káromkodtak, hanem az is, hogy rappelni se tudtak rendesen. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. szeptember 26. 13:41 #95
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
Idézet (bubblegum.. @ 2012.09.24. 20:04)
amúgy tényleg egyetértek saint7-el, tényleg nem illik oda pl. geszti a mentorok közé... leglaább valami ismert magyar "sztárt" raknának be oda, feró még oké meg talán keresztes ildikó is, de malek miklósról az x-faktor előtt szart se hallottam:D és nem is igazán kell oda ^^ ahogy geszti sem... mondjuk hogy ki lenne ott jó helyen azt se tudom, de a külföldi dolgok még mindig sokkal jobbak ... -.-


Az lehet,hogy Malekot nem sokan ismerték az X-faktor előtt,de egyértelműen ő ott a legjobb és a negnormálisabb mentor.Neki van ott leginkább keresnivalója és neki vannak a legértelmesebb hozzászólásai.Ha ő nem lenne ott,szerintem már nem is nézném.Ő az egyetlen,aki kimondja az őszinte véleményét,még akkor is,ha utálják érte,és nem azt mondja,amit hallani akarnak.Ha valaki tényleg tetszik neki (pl:Janicsák Veca) az mellett kiáll,még akkor is,ha nem az ő versenyzője.Amit ő csinál,azt nevezzük mentorálásnak és zsűrizének.Nem beszélve arról,hogy ő soha nem cirkuszolt,pedig sokszor ő is csaphatott volna egy nagy cirkuszt.Egyébként meg az X-fakor előtt dolgozott pár magyar előadóval is,pl:Zséda,Zámbó Krisztián,Hip hop boyz,Cotton club singers,FLM (az utóbbi hárommal még azelőtt,hog kiment Amerikába).Egyébként nem volt ő teljesen ismeretlen az X-faktor előtt,emlékszem még valamikor 2007-ben vagy 2008-ban láttam vele egy interjút az M1-en,ahol arról beszélt,hogy miért ment ki Amerikába és hogy mit csinál ott,kikkel dolgozott stb.És akkor mégsehol sem voltaz X-faktor.Csak nem nagyon szeret a médiában szerepelni.Az,hogy nincs állandóan benne az újságokban még nem jelenti azt,hogy nem oda való.Max abból a szempontból nem oda való,hogy ő túl jó oda biggrin.gif

Feróval én úgy vagyok,hogy egy ideig elröhögök a beszólásain,de egy idő után nekem már sok.Néha már túlzába viszi a szereplést.Nem beszélve arról,hogy sokszor ő is inkább azt mondja,amit hallani akarnak.De néha neki is vannak jó hozzászólásai,és annak ellenére,hogy ő is foggal-körömmel védi a versenyzőit korrekt.És ha valaki tényleg jó a többi versenyző közül,azt el szokta ismerni.

Gesztit még elviselem.Neki is vannak néha jó hozzászólásai,de sokszor ő is inkább azt mondja,amit hallani akarnak.És szeintem elég sunyi és irígy,pl:amit Enikővel csinált,Kocsis Tibit is az első adandó alkalommal megpróbálta kiejteni.

Keresztes egyszerűen SZÁNALMAS.Neki van ott legkevésbé keresnivalója.Őt kellene lecsrélni,és berakni helyette egy normálisabbat.Nem sok értelmes dolgot hallunk tőle.Az nem kritika,hogy "kijött/nem jött ki belőeled az állat/dög" .Amikor meg már végképp nem tud mit kitalálni,akkor jön az "Azt lárom rajtad,hogy nem hiszed el,hogyy itt vagy".Van,hogy egyik kritikája üti a másikat,pl:Tarány Tomit előszöt ott Istenítette,hogy évek óta vár egy olyan férfi hangra,mint ő,majd hazaküldte azzal az indokkal,hogy még nem áll teljesen készen erre a pályára.A versenyzőit annyira túlértékeli,hogy az szánalmas.A hisztijeiről nem is beszélve.

Nem az számít,hogy melyik mentor mennyire volt ismert az X-faktor előtt.
1 felhasználónak tetszik: lady_girl
2012. szeptember 26. 17:54 #96
Guardian Angel
Guardian Angel
visszatérő vendég
 
StátuszThe smile is such spinline, which can right everything :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 196
Csatolások: 0
Azonosító: 158925
Offline offline
Elég bénák voltak
2012. szeptember 26. 17:57 #97
- törölt felhasználó -    
Hát szanalmasok voltak!Magukat járatják lee:)
2012. szeptember 26. 20:26 #98
FruuUu
FruuUu
új tag
 
Státusz#..#
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.01.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 30
Azonosító: 185284
Offline offline
szerencsére nem láttam de ez marha szánalmas smileeee.gif)
2012. szeptember 27. 10:52 #99
- törölt felhasználó -    
Egyetértek Gesztivel, v. legalábbis nem ilyenfajta suttyokból.
2012. szeptember 27. 22:33 #100
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Gesztinek abszolút igaza van!Nem is tudom,mit gondolhattak ezek a srácok,de kicsit túlságosan elragadtatták magukat és több volt,mint szánalmas és ízléstelen...
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok