Starity

VV Annamari prostiként dolgozik

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 28. 13:18 #121
tomszi1006
tomszi1006
új tag
 
Státusz"It's all happening!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.08.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 168830
Offline offline
UNDORÍTÓÓÓÓÓÓÓ, gáz ez a nő! biggrin.gif
2012. szeptember 28. 14:15 #122
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Szánalom a legfelsőbb szinteken... dry.gif
2012. szeptember 28. 14:19 #123
- törölt felhasználó -    
Úgy látszik, hogy a VV után másból már nem tud megélni. Szomorú számomra, ha valaki ideáig süllyed.
2012. szeptember 28. 16:17 #124
ItsMilan
ItsMilan
visszatérő vendég
 
StátuszParty & Bulls#!t
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.04.04.
Hozzászólás: 243
Csatolások: 0
Azonosító: 148670
Offline offline
Annamari kurva, az RTL kettő. Keresse kábelszolgáltatójánál biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. szeptember 28. 16:43 #125
- törölt felhasználó -    
Ez undorító!
Alapból azok a prostik! És ez a hülye VV-s tyúk is még jobban az lett ezáltal a munka által!
2012. szeptember 28. 19:01 #126
Bibikeke1
Bibikeke1
 
StátuszOn my own
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 762
Csatolások: 0
Azonosító: 176733
Offline offline
Fújj..plusz:de béna.. Hát nem csoda, h a VV után másból nem tud pénzt szerezni..szánalom
2012. szeptember 28. 20:14 #127
ItsMilan
ItsMilan
visszatérő vendég
 
StátuszParty & Bulls#!t
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.04.04.
Hozzászólás: 243
Csatolások: 0
Azonosító: 148670
Offline offline
Eltűnt a videó is.. gondolom "Klaudia" levetette :')
2012. szeptember 28. 20:18 #128
Nikancs10
Nikancs10
visszatérő vendég
 
StátuszNever wanted to feel my heart, never wanted to know.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 422
Csatolások: 8
Azonosító: 136061
Offline offline
Remélem nem igaz..
2012. szeptember 28. 20:24 #129
XxkittyxX
XxkittyxX
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.15.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 175755
Offline offline
ejnye Annamari xd
2012. szeptember 28. 20:51 #130
- törölt felhasználó -    
iowa96-nak van igaza és csakh segítsek egy kicsit eltüntetni homájt az elmétek elöl:
1.Mi is a tény?Most az a tény hogy Annamari prostituált!
2.Miért lett az?Minek a következménye ez? Erre ti biztos nem is gondoltatok mi? Hát én vettem a fáratságot hogy miután elolvastam a támadó/védő kommenteket megkerestem Annamari sztáradatlapját hogy megtudjam melyik félnek van igaza... Kezdjük ott h ő modellnek készült és 16 éves korában megpróbálta járni a maga útját és felkereset néhány fotóstudiót,állítólag készült róla pár profi fotó is,de még abban az évben várandós lett és meg is szülte a gyereket,de nem tarthatta meg,nevelőszülőkhöz került,de minden nap látogatja őt. Szóval ez egy ok amiért ez történhetet. Miért? Képzeljétek magatokat a helyébe!: A modell karrierjét a kezdeteknél fel kellett adnia vagyis az álmát. Másrészt amint észrevehetéttek volna h a gyerek apja magasról letojta az h Annamari várandós és a gyereket is a kezdetektől fova egyszerűen lelépet a felelőség terhe elől.Plusz Annamari még csak 16 éves volt vagyis semmi szakmája vagy érettségije sem volt.Csak tiztázzuk Annamari elvetethette volna a gyereket és folytathatta volna tovább azt amit akkor elkezdett.( Amikor egy nő szül teljesen megváltozhat a külseje,az óriási erő kiadásától ami szükséges még az arca is eltorzulhat)De ő nem lépet le a felelőségtől.Miért ment szerintetek a VV-be? Ha nyert volna lett volna háza,egy rakás pénze (ezek azok a dolgok amik meghatározó szerepet játszanak az ember életében) visszakaphatta volna a gyerekét,újra kezdhette volna az életét,de ehhelyett a média rátett egy lapáttal miután elvesztette a játékot,ami neki bizonyára egy reménysugár volt,és kirugták az állásából és nem is vennék amiat a cikk miatt fel sehová. Ilyenkor hol a családja? Ilyenkor azokra gondolok akik segíteni tudnának neki. Miért nem teszik? És amikor kellett volna miért nem tették? Szrintem számított a segítségükre de nem törődtek vele sőt szembe is fordulhattak vele. Így nem csoda hogy ez lett a vége és feladná. És ti a kezébe is adnátok a mérget. De megkérdezném a támadókat: Az számotokra miért vagy mivel erölcsösebb h egy csaj mondjuk mindig elmegy minden diszkóba és az ott 20 perc alatt megismert hapsival már rögtön mennek szobára...ne mondjátok h ilyen nincs mert ez már a világban egyre gyakoribb és ez egy állítólagos átlag emberről beszéltem akinek még főleg munkája van háza van és ez a szórakozás számára...Annamarit meg csak nem hagyták érvényesülni az életben már a VV előtt se, szinte ebbe belekényszerühetett szerintem,mert biztos nem gazdagok a szülei nem olyan családba született h mindenre volt pénzük(a lány akit pluszba említettem mindent megkapott amit csak akart a szakmát és a házat is persze anyucija meg apucija rendezte).
4. Jó én se követem és nem is fogom az biztos,de azt meg kell érteni hogy elvették az önbecsüléset,az álmát az életcélját szóval az életét.
5.Ehhez a megélhetéshez nem egy ember kell ahhogy a többihez se...most muszj lesz kimondani: kell egy "szolgátató"és egy "vevő"
Szerintem mindkét fél hibás de inkább az aki az ilyesmire vevő...ti ebbe megint nem gondoltatok bele le merném fogadni...az a bizonyos vevő is mondhatta volna: figyelj hagyd ezt abba,ne csináld, ne tedd tönkre az életedet inkább segítek elindulni a helyes út felé csak ne kövesd el ezt a hibát amit már egy csomó ember elkövetett! De természetesen nem ezt tette. Na de most komolyan nem gusztustalan az aki ezt kihasználja?
5. Mindanjian azzal jöttök szinte h milyen csúnya,de ahhoz képest mégis azt mondja meg tud élni belőle,szóval nem is csúnya csak nem 60 kiló műanyag van benne és megszült egy gyereket jó nem most volt már de valaki sose tud 70-80-90 v akár 100 kg alá fogyni se mert szülés után teljesen átalakul a hormonháztartása...Majd kíváncsi leszek ha gyereket szül valamelyikőtök (nő) majd milyen bőrben lesztek.
Szóval gondolkozzatok el azon h mit mondtok...mert ha én 14 évesen ezt fel tudom fogni épp ésszel akkor nektek is fel lehetne csa k venni kéne a fáradságot utánanézni a dolgoknak.
És az a szó h prostituált a férfiakra is mondhagó úgy mint a nőkre és ez egy elég tág fogalom lett mára és szerintem az is elég k*rva aki nem kér pénzt érte és minden jötmentnek megteszi v megengedi minden jöttmentnek h megtegye mert ő 20 perc alatt szerelmes tud lenni
2012. szeptember 28. 20:58 #131
- törölt felhasználó -    
Hoppá a 3. Ti nem is probáljátok felfogni csak dobálóztok a szavakkal nem hiszem h ez a cikk a szóvagdosás miatt íródott hanem azért h tanuljunk mások kárából
Pl. miért ne legyünk valóságshow-sztárok,megh miért tartanak ők ott ahol most(vagyis h az ember lássa miért tesznek ilyet magukkal)
2012. szeptember 28. 21:03 #132
- törölt felhasználó -    
Bocs az elszámozásért de már nagyon sokat ítam és már arra nem figyeltem de most nem az a lényeg
2012. szeptember 28. 21:03 #133
szuperszőlő
szuperszőlő
puta
 
Státusz♛K
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 1300
Csatolások: 906
Azonosító: 179007
Offline offline
Hát ezt jól megmondtad Izzy.Demon.
Jó hosszú fogalmazásban
2012. szeptember 28. 21:07 #134
- törölt felhasználó -    
Hát szuperszőlő eh van ezt is figyelembe kell venni a ha ilyen szavakkal akarsz ítélkezni
2012. szeptember 29. 09:14 #135
porcukormókus97
porcukormókus97
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.19.
Hozzászólás: 692
Csatolások: 1
Azonosító: 155890
Offline offline
Izzy.Demon.
Jogos, amit/amiket leírtál.
2012. szeptember 29. 12:12 #136
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Izzy.Demon. @ 2012.09.28. 20:51)
iowa96-nak van igaza és csakh segítsek egy kicsit eltüntetni homájt az elmétek elöl:...

Olyan jókat mosolyogtam ezen a hozzászóláson, hogy ihajj-csuhaj.smileeee.gif

"Kezdjük ott h ő modellnek készült és 16 éves korában megpróbálta járni a maga útját és felkereset néhány fotóstudiót,állítólag készült róla pár profi fotó is,de még abban az évben várandós lett és meg is szülte a gyereket,de nem tarthatta meg,nevelőszülőkhöz került,de minden nap látogatja őt." - 16 évesen az emberben már ki kéne alakulnia egy REÁLIS képnek, hogy a közel jövőben mégis mivel szeretne foglalkozni. Az egy dolog, hogy a mai fiatalok 90%-a ezt nem tudja, de könyörgöm! Molett testalkattal nem akarok modell lenni, mert nagyon jól tudom, hogy a 90-60-90-es méretek kellenek oda. Ez olyan Julcsika dédelgetett álma, hiszen nagyon is elképzelhető, hogy a suliban ő volt a rútkiskacsa, és emiatt volt mindig is ilyesmi komplexusa. Fú, 16 évesen szétette a lábát. Komolyan, sajnáljam meg? Pff, ezt te sem gondolhatod komolyan. Szexelni volt esze FELELŐTLENÜL. Mekkora felnőtt volt már akkor. Most sajnáljam meg? unsure.gif Mást is értek a modell szakmán belül visszautasítások, mást is csináltak fel 16 évesen. Prostituált lett belőle? A java részből, gondolom nem. Ez nem mentség. Másnak is volt sz*r élete, másnak még egy szelet száraz kenyér sem jutott vacsorára, mégsem lett k*rva. Azért mérlegeljünk már légyszi.

"A modell karrierjét a kezdeteknél fel kellett adnia vagyis az álmát." - Nagyon, de nagyon sok embernek fel kellett adnia az álmát az élete során. Ne beszéljünk úgy, mintha ez a nő lenne az egyetlen, akinek fel kellett adnia mindent. Valószínűleg az én hajóm is elúszott az álmommal, de én már ezzel júniusban tisztában voltam, hogy hiába is lett jó az érettségim, hiába van egy angol középfokú nyelvvizsgám, esélytelen az, hogy bejussak az egyetemre. Pedig én is 14 éves korom óta az akartam lenni, ami, most pedig egy teljesen másik szakmát tanulok, ami megtetszett. K*rva lettem? Nem. Fogtam magamat, jelentkeztem egy OKJ-s szakképzésre, és tanulok. Ezt ő is megtehette volna, nekem ne mond, hogy ez is ok arra, hogy valaki a testét árulja. unsure.gif

"Másrészt amint észrevehetéttek volna h a gyerek apja magasról letojta az h Annamari várandós és a gyereket is a kezdetektől fova egyszerűen lelépet a felelőség terhe elől." - A legtöbb férfi kibújik a felelősség alól. Annamarival az a hímnemű nem akart többet, mint szexet. De mást is hagyott már el a párja a gyerek miatt... szerintem. Mit csinált az? Fogta magát, elment két állásba dolgozni, és felnevelte a gyermekét anélkül, hogy kiállt volna a sarokra.

"Miért ment szerintetek a VV-be? Ha nyert volna lett volna háza,egy rakás pénze (ezek azok a dolgok amik meghatározó szerepet játszanak az ember életében) visszakaphatta volna a gyerekét,újra kezdhette volna az életét" - Normális, épelméjű ember nem jelentkezik ekkora baromságba, pláne úgyhogy már a beválogatás előtt le van zsírozva az, hogy ki fogja megnyerni az egész hacacárét. Tény lett volna egy rakás pénze, de a gyermekét nem kaphatta volna vissza. Ő azt örökbe adta, az a gyermek csecsemőkorától kezdve anyának a másik nőt szólította, illetve szólítja még a mai napig is. Ne éljünk tévedésbe, a gyereket nem megőrzésbe adják örökbe másoknak. Ha te úgy döntesz, hogy megszülöd a gyermekedet, és örökbe adod, akkor az csak egyirányú.

"Az számotokra miért vagy mivel erölcsösebb h egy csaj mondjuk mindig elmegy minden diszkóba és az ott 20 perc alatt megismert hapsival már rögtön mennek szobára...ne mondjátok h ilyen nincs mert ez már a világban egyre gyakoribb és ez egy állítólagos átlag emberről beszéltem akinek még főleg munkája van háza van és ez a szórakozás számára" - Én ezt is elítélem teljes mértékben. Párom egyszer ment el egy szórakozóhelyre, az is volt neki az utolsó, én pedig soha be nem tettem a lábamat. De most tudtommal a prostitúcióról volt szó, nem pedig a hedonista életfelfogásról, mert arról is tudnék regélni vagy 500 oldalnyit, de az egy másik téma és egy másik tészta. Ne térjünk el a tárgytól... szerintem.

"Annamarit meg csak nem hagyták érvényesülni az életben már a VV előtt se, szinte ebbe belekényszerühetett szerintem,mert biztos nem gazdagok a szülei nem olyan családba született h mindenre volt pénzük" - Újabban csak azzal tudok példálózni, hogy mások. Mások is kerültek ugyanolyan sz*r anyagi helyzetbe, nem egy ismerősöm volt, akiknél sajnos kérdés volt az, hogy a legolcsóbb tej vagy a kenyér kerüljön bele a kosárba. Mégsem csinált magáról egyik sem pikáns képeket, és nem kezdte el a testét hirdetni az interneten, mondván, egy menet tíz vagy tizenöt rugó. unsure.gif

"azt meg kell érteni hogy elvették az önbecsüléset,az álmát az életcélját szóval az életét." - Röhög a vakbelem, komolyan. Milyen önbecslését vették el? WTF man?! Ő már akkor elvesztette az önbecslését a saját hibájából, amikor 16 évesen felcsinálták. Biztos vagyok benne, ha az osztályodból xy 16 évesen terhes lett volna, vagy terhes lenne - nem tudom hány éves vagy -, akkor tutira ellenne hordva a világ legmocskosabb r*bancának és l*tyójának. Ez ezer százalék, mert már találkoztam ilyennel. Az életcélját nem vették el, csak mondjuk kicsit reálisabban kellett volna gondolkoznia. Valószínűleg kettes matek tudással én sem akarok matematika professzor lenni az egyetemen. Az pedig, hogy ő 16 évesen terhes lett... hidegen hagy. Talán előbb kellett volna gondolkoznia és utána csinálni mondjuk. Éretlen, ostoba liba volt. Ha már ilyen fiatalon akarok nemi életet élni, akkor legalább normálisan védekezek, de ő még erre sem volt képes. Bocs, nem hat meg. blink.gif

"Ehhez a megélhetéshez nem egy ember kell ahhogy a többihez se...most muszj lesz kimondani: kell egy "szolgátató"és egy "vevő"
Szerintem mindkét fél hibás de inkább az aki az ilyesmire vevő...ti ebbe megint nem gondoltatok bele le merném fogadni...az a bizonyos vevő is mondhatta volna:...
- A prostitúció egy ősi mesterség. Én teljes mértékben elítélem. Miért? Mindig így meg úgy meg amúgy ugatunk mi nők az emancipációról, de úgy viselkedünk, mint a legalja. Lesüllyedünk odáig, hogy testi szolgáltatást nyújtsunk férfiaknak. Egyenjogúság van tudtommal, a XXI.-dik században élünk, és nem kényszeríthetnek bele minket ilyen helyzetbe. Aki ezt csinálja, annak a többsége lusta elmenni dolgozni, és sokkal jövedelmezőbb napi pár órát k*rválkodni, mint napi 8-12 óra melóval havi 80-at keresni. A prostikra mindig is lesz igény, mindig is volt és sajnos most is van. A kuncsaft nem fog lebeszélni róla, mert ő azért megy hozzád, hogy a vágyait kielégítse rajtad. Ne essünk át a ló túlsó oldalára!

"Mindanjian azzal jöttök szinte h milyen csúnya,de ahhoz képest mégis azt mondja meg tud élni belőle,szóval nem is csúnya csak nem 60 kiló műanyag van benne és megszült egy gyereket jó nem most volt már de valaki sose tud 70-80-90 v akár 100 kg alá fogyni se mert szülés után teljesen átalakul a hormonháztartása...Majd kíváncsi leszek ha gyereket szül valamelyikőtök (nő) majd milyen bőrben lesztek." - Nem azzal van a gond tulajdonképpen, hogy ez a nő hogyan néz ki, hanem az, hogy mit művel. A személyisége csúnya, undorító és hihetetlenül buta. Ja, és biológia kapa kislányom, írd be az ellenőrzőbe! unsure.gif A szülést követően valóban felborul a hormonháztartásod, de részben csak azért, hogy anyatejed lehessen. Tehát a tejelválasztó hormonod - a prolaktin - őrülten magas lesz, hogy tud szoptatni a kisbabádat. Egyébiránt megemelkedhet még esetleg az ösztrogén, de az szerintem a szülés után folyamatosan csökken. Valamint a HCG is eltűnik a szervezetedből. Egyéb hormonok túlzott megemelkedése járhat a szülés utáni depresszióval, de én ezzel nem igazán értek egyet. A hízást pedig nyugodtan be lehet tudni annak, hogy x kilót felszedett a terhesség alatt. Bőven elég szétnézni a hírességek körében is. Nézhet valaki jól ki szülés után, pl. Beyoncé. Sosem volt egy soványság, most sem az, de csinos, jól érzi magát a bőrében. De az terhességgel magyarázni Annamari molett testalkatát, ne haragudj, de nevetséges. biggrin.gif Pláne úgy, hogy a bőr nagyon rugalmas egy dolog, főleg tini korban. Egy szüléstől nem fogsz így kinézni. Kérem szépen, ez a nő szeret enni, ennyi.smileeee.gif

"Szóval gondolkozzatok el azon h mit mondtok...mert ha én 14 évesen ezt fel tudom fogni épp ésszel akkor nektek is fel lehetne csa k venni kéne a fáradságot utánanézni a dolgoknak." - Ööö... honnan tudod, hogy amit olvastál, az minden úgy van? Ne haragudj, de lehet, hogy azoknak a fele sem igaz... unsure.gif

"És az a szó h prostituált a férfiakra is mondhagó úgy mint a nőkre és ez egy elég tág fogalom lett mára és szerintem az is elég k*rva aki nem kér pénzt érte és minden jötmentnek megteszi v megengedi minden jöttmentnek h megtegye mert ő 20 perc alatt szerelmes tud lenni" - Ajánlom neked is előszerettel a guglit, mert te is osztod a nem létező eszedet. cool.gif A prostituált (k*rva) szó azokra használatos, akik pénzért nyújtanak szexuális szolgáltatást. Az már csak a mai tudatlanság, hogy azokat is k*rvázzák, akik mindenkinek szét teszik a lábukat. Én az ilyen lányokat r*bancoknak hívom, mert a k*rvák azok pénzért cserébe árulják a testüket. Tény, férfi prostituáltak is léteznek, mert léteznek, de egy nő számára szerintem sokkal megalázóbb ez a "hivatás". Kinek a pap, kinek a papné. Én maximum akkor csinálnék ilyet, ha saját gyermekem élete lenne a tét, de egyébként elítélem.

Engem baróra nem hatott meg a kis szónoklatod a szegény 16 éves kiscsirkéről, aki már akkora khmmkhmm lehetett, hogy fél Budapest átment rajta. Ki mit vet, úgy arat. Saját maga alatt vágta a fát, és saját maga tolta el az életét, nem más. Könnyű másra fogni azt, hogy elcseszte. Neki, saját magának nem volt önbecslése, mert, ha lett volna, akkor 16 évesen nem csinálják fel, és nem jelentkezik akkora retekbe, mint a való világ. Egy nő legyen erős, független és erkölcsös. Ilyen egy igazi nő. Annamária pedig csak egy szakadt prosti, akinek az IQ-ja mínuszban van, imádja maga körül a felhajtást és előszeretettel teszi szét a lábát mindenkinek. Egy nő ilyet nem csinál, ugyanis nem szexuális segédeszközök vagyunk.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. szeptember 29. 14:56 #137
Hugikah
Hugikah
 
Státusz"Let the monster be..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.13.
Hozzászólás: 956
Csatolások: 75
Azonosító: 169226
Offline offline
jééézusom! amúgy is nagyon ronda,most meg még a "szakmája" is szar X'D
2012. szeptember 29. 16:47 #138
dfreak
dfreak
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1959
Csatolások: 0
Azonosító: 129705
Offline offline
úúristen :Đ ez nagyon gáz ._.
2012. szeptember 29. 16:53 #139
- törölt felhasználó -    
Beyla értem h te miért nem értesz egyet de tudod egy gyereket 3 féle látásmóddal lehet elindítani az életbe:van a realista és a ambíciózus meg a pesszimista látásmód...gondolom őt az amíció vakította el 16 évesen...biztos vagyok benne h azt mondták a szülei h bármiről álmodik ha nagyon akarja valóra válik ami hát a mostani világra nem jellemző...és akkor hirtelen nagyot zuhant a valóságba majd belköltözött a VV-be és igazából a botrányokból származó cikkekből is kap lóvét...ez van és mindig lesz olyan aki nézi azt a ganédombot azért is kap pénzt...ugyh a semmiért kap pénzt...ő így fogta fel bár én a helyébe nem lettem volna álmodozó...de hát ő ezt akarja ez van
2012. szeptember 29. 19:22 #140
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Izzy.Demon. @ 2012.09.29. 16:53)
Beyla értem h te miért nem értesz egyet de tudod egy gyereket 3 féle látásmóddal lehet elindítani az életbe:van a realista és a ambíciózus meg a pesszimista látásmód...gondolom őt az amíció vakította el 16 évesen...biztos vagyok benne h azt mondták a szülei h bármiről álmodik ha nagyon akarja valóra válik ami hát a mostani világra nem jellemző...és akkor hirtelen nagyot zuhant a valóságba majd belköltözött a VV-be és igazából a botrányokból származó cikkekből is kap lóvét...ez van és mindig lesz olyan aki nézi azt a ganédombot azért is kap pénzt...ugyh a semmiért kap pénzt...ő így fogta fel bár én a helyébe nem lettem volna álmodozó...de hát ő ezt akarja ez van

Na látod, te is átlátsz a szitán! Amit ő csinál az egyenlő a feltűnési viszketettséggel. Én személy szerint realista vagyok, de mégis ambíciózus. Amikor már láttam tavaly a pontokat a SE-n, tudtam, hogy esélytelen, de megadtam neki az esélyt, hogy hátha csökkentik. Tökéletesen tisztában voltam azzal, hogy Budapesten nem tudok tovább tanulni azon a karon, amin szeretnék. A Debreceni Egyetemre bejutottam volna, mert nevetségesek voltak a ponthatárok, de sajnos a családom és a párom Budapest közelébe köt. Realista voltam, emiatt nem csalódtam akkorát, pedig egész életemen át - eddig - arról álmodoztam, hogy az leszek. Most pedig egy teljesen olyan szakon tanulok tovább, amire tavaly áprilisig nem is gondoltam. Szóval lehetne vitatkozni azon, hogy ki melyik csoportba tartozik. Valaki lehet ambíciózus, de mellette iszonyatosan pesszimista - ez a páromat jellemzi. Nincs jobb magyarázat arra, hogy miért árulja a testét: rájött, hogy a vendéglátóiban túl sokat kell melózni és keveset fizet. Itt, ha dolgozik 4 órát, akkor 4*10 000, az azt jelenti, hogy egy napi keresete a havi minimálbér fele. Ennyi, gyerekek. Sokkal jövedelmezőbb napi 40 rugót keresni, mint havi 80-at. Innentől kezdve felesleges is keresni azt az okot, hogy miért lett prostituált. Ehhez a "munkához" gyomor kell, ami neki megvan, de nekem hála a jó Istennek nincs.
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!