Starity

Klippremier: Christina Aguilera - Your Body

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. szeptember 29. 07:27 #81
zsoca00
zsoca00
visszatérő vendég
 
StátuszMost épp itthon vagyok végre elég nehéz nap ez a hétfő...........fáradt vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.26.
Hozzászólás: 169
Csatolások: 0
Azonosító: 186695
Offline offline
ez nem az én és nem az ő stílusa sem
2012. szeptember 29. 08:30 #82
BellaLove
BellaLove
♥Young, Wilde and Free♥
 
Státusz~ One ℬig ℛoom ℱull a ℬad ℬitches~ *w*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.11.
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 0
Azonosító: 180095
Offline offline
szerintem jóósmileeee.gif
2012. szeptember 29. 09:16 #83
- törölt felhasználó -    
A klippet nézve halálosan untam magam. Jó meg szép a látványvilág, bár tényleg vannak benne elég érdekes részek is... A zene sem túlságosan átütő, és szerintem sem ez Christina stílusa.
1 felhasználónak tetszik: Blade
2012. szeptember 29. 09:22 #84
- törölt felhasználó -    
Nagyon szép a klipben,de egyébként nem nagy szám ez a zene.
2012. szeptember 29. 09:22 #85
amileroable
amileroable
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.03.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 146545
Offline offline
1) Ha Xtinát valaki kövérnek tartja, akkor javaslom azonnal kérjen beutalót háziorvostól pszichiátriára, mert valami nagyon nem lehet rendben ott fenn.

2) Ha nem szereted ezt az előadót, akkor mi késztet arra, hogy elolvasd a cikket, majd végignézd a videót, és újabb perceket szánj arra az életedből, hogy a látottakat még kommentáld is, amit nyilvánvalóan még arra is képtelen vagy, hogy kulturált stílusban fogalmazd meg.

3) Xtina szerintem ritka jól néz ki, tetszik a klipp is, illik a dalszöveghez, szerintem poénos lett a videó, Xtinában tényleg van potenciál, mint színésznő is, ezt újra bebizonyította. A szám a mai trendet követi, de mégis mit vártatok egy Max Martin segédletével készült daltól. Ez nem Xtina stílusa lenne? Ez a nő számtalanszor bizonyította, hogy bármilyen stílusban el tudja magát adni. Hát ebben is.

4) Az egyik kommentben olvastam Britney nevét. Mi a ....? Mi baja van egyes embereknek? Agyamat eldobom.

5) Katara minden egyes szavával egyetértek!
9 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, Mia, MadHatter, Kiim, Meoww, Adrianna, Glamster, joe_r, hellorl
2012. szeptember 29. 09:44 #86
- törölt felhasználó -    
Szörnyű ez a zene. 3 számát szeretem és itt be is fejeztem a rajongást.
1 felhasználónak tetszik: Blade
2012. szeptember 29. 09:53 #87
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Kíváncsi voltam Christina visszatérésére, de ez valahogy nem nyűgözött le. A dal nem igazán tetszik, tipikus mai tucat lett, nincs benne semmi kiemelkedő. A klip alapötlete nagyon jó, a megvalósítás már kevésbé. Túl rózsaszín, színes, és közönséges lett az egész. Ha más énekesnő videoklipje lenne, valószínűleg jönne a sok komment arról, hogy már csak a testével tudja eladni magát.
Azt viszont nem értem, hogy miért kövérezik le, nekem fel sem tűnt a videóban, szerintem jól néz ki, nem baj ha nem csontsovány az összes énekesnő.
1 felhasználónak tetszik: Blade
2012. szeptember 29. 09:57 #88
porcukormókus97
porcukormókus97
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.19.
Hozzászólás: 692
Csatolások: 1
Azonosító: 155890
Offline offline
Tetszik is meg nem is. Kicsit Rita Ora és Nicki Minaj beütése van.
1 felhasználónak tetszik: Blade
2012. szeptember 29. 10:05 #89
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
"Ha Christina feltűnik valahol, a nők leszbikussá válnak!" - ezt még twitteren olvastam egyszer, ami egyébként vicces, de hihetetlen hogy milyen kisugárzása van ennek a nőnek! w00t.gif rolleyes.gif Le sem vettem a szemem a monitorról egy percre sem. Habár nem mondom hogy ez lesz a kedvenc klipem tőle, de ahogy előttem is írták ez a kis retro-s becsúsztatás, és maga a képi világ, plusz Chris vadabb kinézete megint csak a topra emeli az egészet. Emellett az alakja bomba főleg abban a fekete ruhában, tudom nem ide illik kicsit off, de / pl ott van Gaga aki meghízott mint egy nem is mondom inkább, már elnézést, erre őt ikonná avatják mert hirtelen úgy sem tud lefogyni, ezért a javára fordítja hogy ő valójában így szereti magát, Chris meg rettentően dögös ezzel a kis felesleggel, ráadásul ő már szült egy gyereket is, és mégis folyamat támadják hogy fogyjon le annak ellenére hogy ő így érzi jól magát./ dry.gif

Az pedig hogy ez nem Christina stílusa? Eszembe jut ilyenkor az I'm not myself tonight című száma, és hogy azért is mennyien támadták, holott csak egy picit a szövegre kellett volna koncentrálni a sok agyoniskolázottnak, de az már nem ment. Chris rengeteg stílusban jelent már meg az utóbbi időben, az én szívemhez mégis Baby Jane-s megjelenése áll közel. Imádtam az Ain't No Other Man-t is és a komplett Back to Basics-t. De őszintén, akinek ilyen hangja van mint neki, elnézhető hogy néha nem éppen a legkedvezőbb dolgot dobja piacra. wink.gif wub3.gif
11 felhasználónak tetszik: Black Hearth2, MadHatter, Meoww, katara, Adrianna, Glamster, Mia, hellorl, House Of Wax, Törpemókus, Lucky5
2012. szeptember 29. 10:11 #90
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Idézet (Cannibal3 @ 2012.09.29. 09:53)
Ha más énekesnő videoklipje lenne, valószínűleg jönne a sok komment arról, hogy már csak a testével tudja eladni magát.


Ezzel nem tudok egyetérteni, mert Christina mindig is ilyen volt.. nagyon ritka az ha egy klipjében visszafogottan használja a testét, főleg ha a régebbi klipjeire gondolunk... Nekem ez inkább azt mutatja, hogy nem hajlandó a média nyomására változni, hanem még mindig ugyanaz a nő, aki volt. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: katara, Adrianna, MadHatter, Mia, Black Hearth2, joe_r
2012. szeptember 29. 10:16 #91
- törölt felhasználó -    
Egész jó lett! smileeee.gif
2012. szeptember 29. 10:19 #92
dorakomondi
dorakomondi
visszatérő vendég
 
StátuszEgyszerre akarok mindkét irányba haladni. Vágyom a sikert, keresem a kudarcot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 206
Csatolások: 0
Azonosító: 171303
Offline offline
érdekes.. minek fogyott le ha ő büszke volt az alakjára.. ha én büszke vagyok valamire azon semmi pénzért nem változtatnék.
2012. szeptember 29. 10:20 #93
- törölt felhasználó -    
Annyira jó lett ez a dal és a klipp is. Nagyon tetszik Christina stílusa a klipben.Színes és eredeti. A dal pedig szerintem nagyot üt és robban, mint a kocsi a klipben. smileeee.gif Nekem tetszik az egész, csak így tovább Christina smileeee.gif Ja és egyáltalán NEM KÖVÉR.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. szeptember 29. 10:27 #94
dorii_TVD
dorii_TVD
Downer™
 
StátuszIs it too late to change the name?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1755
Csatolások: 1686
Azonosító: 184868
Offline offline
Nagyon jó lett, nekem bejön. smileeee.gif
2012. szeptember 29. 10:29 #95
Cher Sugar
Cher Sugar
Rihanna Navy
 
Státusz*HA NEM INDOKLOD A BEJELÖLÉST,SZÍVFÁJDALOM NÉLKÜL ELUTASÍTOM!*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.20.
Hozzászólás: 1869
Csatolások: 0
Azonosító: 165595
Offline offline
Nagyon jó,megérte várakozni ^^ <3
2012. szeptember 29. 10:33 #96
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Egész jó lett a klip nagyon mutatós jó lett! smileeee.gifsmileeee.gif
2012. szeptember 29. 10:58 #97
Pinkrose
Pinkrose
új tag
 
Státusz,,Az élet hazugságokból épült vár, amelyet lerombol az idő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.23.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 181256
Offline offline
Imádom ezt a klippet,és a számot,kirázott tőle hideg(jó értelemben) smileeee.gif
2012. szeptember 29. 11:23 #98
- törölt felhasználó -    
Én nekem a szám is tetszik,és a klip is nagyon-nagyon jó lett biggrin.gif Ideje volt,hogy X-Tina visszatérjen biggrin.gif
2012. szeptember 29. 11:28 #99
Hannahmile
Hannahmile
hooligirl~
 
StátuszOPPA GANGNAM STYLE!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.13.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 153
Azonosító: 149203
Offline offline
szeretem Xtinát, de szerintem a régebbi klipjeivel elbújhatna ez a videó. Már csak a zene nem tetszik nekem, túl szerkesztett (Christinának ennél jóval egyedibb, jobb hangja van), tucat. Már-már majdnem hallgathatatlan nekem, hallgatni se hallgattam végig. Remélem nem ilyen lesz az egész albuma.
1 felhasználónak tetszik: Blade
2012. szeptember 29. 11:35 #100
Roxxy
Roxxy
 
StátuszTanuláááás
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.20.
Hozzászólás: 1579
Csatolások: 83
Azonosító: 145846
Offline offline
Christina seggee lehet,hogy nagy,de akkor is!Ő egy gyönyörű,igen csak nőis hölgyemény.Miért baj,az,ha valaki nem 30 kiló vasággyal együtt.Különben is:a lányeg a hangja..olyanja meg senkinek nincs,mint neki.Lefogyni bárki le tud,és lehet szuper alakja,de énekelni biztos,hogy nem fog jobban Christinánál!A klip hangulata meg tök jü.Főleg a csillámok,meg Chris haja.Nálam 10/10-es a dolog smileeee.gif
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok