Starity

Mit gondolsz a sulis egyenruháról?

15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 16. 18:06 #21
- törölt felhasználó -    
Semmi értelme nem lenne. (szerintem!) A mi iskolánkban hála Istennek,nincs ilyen, csak egy kitűző,amit évnyitókor,évzárókor stb. kell hogy fent legyen. Jah,és ünnepekkor ünneplőbe menni, de ez egyértelmű.
2012. október 16. 18:11 #22
- törölt felhasználó -    
Nálunk állítólag jövőre köpeny lesz dry.gif Az igazgatómnak üzenném: FEJLŐDÜNK VISSZA EMBER!!! Én nem szeretném az egyenruhát, sem a köpenyt. Ez sztem régmúlt divat, keresztanyám, anyám is gyűlölte az egyenruhát. Lehet hogy kipróbálnám de hogy minden nap abba legyek...kényelmetlen lenne na!
2012. október 19. 23:51 #23
- törölt felhasználó -    
Nálunk van egyenruha, de csak ünnepségeken kötelező használnunk (karácsony, évzáró stb.), valamint testnevelésre is. Így viszont mindkettő oldal mellett bőségesen tudok érvelni. Jó ötlet, mert: egységesebbé teszi a tömeget, szóval sok kicsi szamár látja egymást. A napi szinten való viselése, csak annyiból jó, hogy a kis tündi-bündik popókáját nem kellene mindenkinek bámulnia, akár akarja, akár nem. Az iskola nem azért van, arra ott a diszkó és társai. mellow.gif Rossz ötlet, mert: a miénk például eléggé drága volt, most hogy nőttem egy kicsit vállban, az úszásnak köszönhetően, még szoros is lett, márpedig azért nyilván nem olcsó ennek sem a megcsináltatása...
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2012. október 20. 08:01 #24
amikkkkka
amikkkkka
új tag
 
StátuszI'LOVE DAMON SALVATORE AND ELENA GILDBERT
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 12.05.31.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 145
Azonosító: 176875
Offline offline
nem szeretnék egyen ruhát de ahova megyek tovább tanulni ott lesz ohmy.gif sad.gif de csak az a jó hogy ünnepségeken kell fel venni smileeee.gif
2012. október 20. 12:06 #25
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Minden napos egyenruha nincs, de ünnepeken van. Ami azért praktikus, de én gyűlölöm. dry.gif
2012. október 20. 14:27 #26
Lili5512
Lili5512
 
StátuszNothing............... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 371
Azonosító: 185626
Offline offline
Nálunk nincs de engem zavarna úgy senki smileeee.gif nek nem lehetne egyénisége!
2012. október 20. 14:28 #27
kiruus.
kiruus.
új tag
 
StátuszOláh Gergő,Antal Timi hajráá.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.20.
Hozzászólás: 74
Csatolások: 15
Azonosító: 187963
Offline offline
Mi pont csütörtökön beszélgettünk erről osztályfőnökin.Szerintem borzalmas lenne,legalább is nekem..
2012. október 20. 16:01 #28
Hustler
Hustler
­
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1521
Csatolások: 89
Azonosító: 176857
Offline offline
Ha az ing kék lenne, a nadrág/szoknya meg fekete, akkor nem lenne rossz, de amúgy nem szeretném, hogy bevezessék a sulimban. Vannak olyanok, akik undorító ülepes nadrágban járnak, sok lány meg néha túl rövid shortot hord, de az egyenruha elmosná a különbségeket, és egyenlővé tenne minket. Az meg nem jó. Mindenkinek van egy egyénisége, én pedig szeretem kifejezni azt. Szeretem, ha látják, milyen a stílusom. Ne legyen egyenlőség.
2012. október 20. 17:20 #29
- törölt felhasználó -    
fúúj mad.gif Nagyon remélem hogy nem lesz mad.gif mad.gif
Elnyomná a diákok stílusát.. Nem elég, hogy körmöt festeni/sminkelni nem lehet?! grrr.gif
2012. október 20. 17:25 #30
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Én örülnék neki, hiszen máris csökkene a kiközösítettek aránya. Lehet, hogy az iskolában nem tudod felvenni a legjobb göncödet, de amikor elmész a városba, felveheted. wink.gif Sok osztálytársamnál dőlne össze a világ. rohog.gif
2012. október 22. 22:09 #31
- törölt felhasználó -    
Akkor most én is leírom biggrin.gif


Sajnos a mi iskolánkba jó pár olyan lány jár, akik talán még 15 évesek sincsenek, és a r*banc stílus legelképesztőbb változatát csűrik-csavarják évek óta. És itt nem egyszerű cici-popó-kitevős ruhákról van szó, dehogyis! Mindenki maga elé tudja vizualizálni azokat a magukat nőnek nevező kiskorú lotyókat, akiknek stílusa manapság oly menő.
De nem szabad elfelejtenünk, hogy a csinos ruha nem egyenlő a r*bancos ronggyal. Iskolába is fel lehet ám venni olyan darabokat, amelyek nem emelik ki az összes domborulatot, mégis stílusosak és emellett kényelmesek is. Nehogy már a r*bancok miatt bűnhődjön minden diák.
Megint más kérdés, hogy a személyiségünket az öltözködésünk is tükrözi. Nem csak az, de a ruházkodás igenis fontos dolog a legtöbb ember (főleg lány) életében.
Ami pedig a csúfolást, kiközösítést illeti - az iskolaköpenytől nem változik meg semmi egy csapásra. Ha nem a ruha, akkor valami más (kiegészítők, szabadidős programok, tanulmányi eredmények stb) lesz a támadófelület; a felszínes emberek mindig fenn tudnak akadni valamin, sajnos a hülyék nem világosodnak meg az iskolaköpeny hatására.
Az anyagi helyzet miatt történő kiközösítés egy nagy, társadalmi probléma, és Hoffman Rózsa ezt a problémát nem fogja tudni megoldani az egyenruha bevezetésével, akár egy, akár tíz, akár kétmillió ember áll az oldalán. Ne legyünk már naivak. closedeyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Hustler, Porcicca, Black Hearth2, lassie
2012. október 22. 22:28 #32
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
mindig is tetszettek az egyenruhák biggrin.gif de nem hinném hogy olyan kényelmes closedeyes.gif na mindegy nekem nem lenen bajom vele
2012. október 22. 22:33 #33
- törölt felhasználó -    
Jó dolog lenne mivel eltörölné a különbségeket és megkímélne attól a látványtól h pár csajt qurvának lássunk és ne diáknak.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2012. október 23. 11:37 #34
Biuss1999
Biuss1999
visszatérő vendég
 
Státusz"Ha egy ember semmit sem talál, amiért meg tudna halni, akkor élnie sem érdemes"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.26.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 56
Azonosító: 178730
Offline offline
Hát szerintem ha lenne iskolaköpeny meglehetne szokni. Nem szeretném hogyha abba kéne járnom.
2012. október 23. 14:27 #35
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Nagyon remélem, hogy nem vezetik be, én nem akarom. Nem hiába szoktam minden reggel elég sokáig variálni, hogy mégis mit vegyek fel. biggrin.gif
2012. október 23. 14:39 #36
- törölt felhasználó -    
szerintem az egyik legnagyobb baromság lenne, ha bevezetnék! blink.gif mad.gif reklamalo.gif 110.gif
2012. október 23. 14:58 #37
Plume
Plume
 
StátuszValar morghulis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 90
Azonosító: 176589
Offline offline
Én nem tudom hogy viszonyulnék hozzá. Ha valami normális és igényes uniformist kapnánk az még nem is zavarna. Bár sok iskolánál kötelező a matrózblúz ami van akinek jó áll, de a többség elég idétlenül fest benne. :S
2012. október 23. 15:00 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (Plume @ 2012.10.23. 14:58)
Én nem tudom hogy viszonyulnék hozzá. Ha valami normális és igényes uniformist kapnánk az még nem is zavarna. Bár sok iskolánál kötelező a matrózblúz ami van akinek jó áll, de a többség elég idétlenül fest benne. :S

én nayon nem örülnék neki, ha mindenki ugyanolyan ruhában lenne, nem mutathatnánk meg az öltözködésben az egyéniségünket.
2012. október 23. 18:14 #39
- törölt felhasználó -    
Teljesen osztom MooMoo véleményét. meghajolo.gif
Én is, ha ránézek 1-2 iskolás korú, még GYERMEK lányra a sulimban, -és ezt most vicc nélkül mondom- kurtizánok módjára öltöznek, kint van mindenük, a feneküktől kezdve a mellükig. 110.gif A fiúkák persze ezt iszonyatosan élvezik, folyton köréjük sereglenek, hogy letapizhassák őket. Szánalmas, de tényleg. sleep.gif Lassan már az iskolába járás is divatbemutató kezd lenni, független attól hogy hova tartozol... És igen, ekkor jönnek képbe a kiközösítések, a "bezzeg neked nincs olyan jó felsőd mint nekem" dolgok. Nem tartanám ezt rossz ötletnek, habár óriási felháborodás lenne ellene, annyi szent. sleep.gif
1 felhasználónak tetszik: Black Hearth2
2012. október 25. 13:09 #40
leyla113
leyla113
SummerKid
 
Státuszit's Glambert time! ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.13.
Hozzászólás: 1096
Csatolások: 3
Azonosító: 180259
Offline offline
Idézet
Akkor most én is leírom   


Sajnos a mi iskolánkba jó pár olyan lány jár, akik talán még 15 évesek sincsenek, és a r*banc stílus legelképesztőbb változatát csűrik-csavarják évek óta. És itt nem egyszerű cici-popó-kitevős ruhákról van szó, dehogyis! Mindenki maga elé tudja vizualizálni azokat a magukat nőnek nevező kiskorú lotyókat, akiknek stílusa manapság oly menő. 
De nem szabad elfelejtenünk, hogy a csinos ruha nem egyenlő a r*bancos ronggyal. Iskolába is fel lehet ám venni olyan darabokat, amelyek nem emelik ki az összes domborulatot, mégis stílusosak és emellett kényelmesek is. Nehogy már a r*bancok miatt bűnhődjön minden diák. 
Megint más kérdés, hogy a személyiségünket az öltözködésünk is tükrözi. Nem csak az, de a ruházkodás igenis fontos dolog a legtöbb ember (főleg lány) életében. 
Ami pedig a csúfolást, kiközösítést illeti - az iskolaköpenytől nem változik meg semmi egy csapásra. Ha nem a ruha, akkor valami más (kiegészítők, szabadidős programok, tanulmányi eredmények stb) lesz a támadófelület; a felszínes emberek mindig fenn tudnak akadni valamin, sajnos a hülyék nem világosodnak meg az iskolaköpeny hatására. 
Az anyagi helyzet miatt történő kiközösítés egy nagy, társadalmi probléma, és Hoffman Rózsa ezt a problémát nem fogja tudni megoldani az egyenruha bevezetésével, akár egy, akár tíz, akár kétmillió ember áll az oldalán. Ne legyünk már naivak. 


hát igen. sajnos nálunk is ez van a suliban, és akit a ruhája miatt cikiznek, annak nem oldja meg a problémáját az egyenruha.
amúgy engem eléggé zavarna, mert nem szeretnék úgy kinézni mint a hülyébb osztálytársaim. még akkor se, ha ez valami normálisabb egyenruha lenne.
15 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!