Starity

Sebastian Vettel, Mark Webber & Jenson Button - F1 Japanese GP 2012: Qualifying (October 6, 2012)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 06. 09:38 #1
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Jenson Button 5 rajthelyes büntetést kapott váltócsere miatt, Sebastian Vettel-t pedig ismételten behívták a stewardok... dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Andika66, Boscorelli, NikiBlack, deutsch_girl..., cseszt, Bettyna
2012. október 06. 15:38 #2
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Sebastian megtarthatta az első helyet, de rovást kapott (még egy dobása van, újabb figyelmeztetés esetén automatikusan 10 rajthelyes büntetés). A harmadik helyről majd Kobayashi fog rajtolni smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Andika66, Boscorelli, NikiBlack, deutsch_girl..., cseszt, Bettyna
2012. október 06. 17:28 #3
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5987
Csatolások: 136689
Azonosító: 67913
Offline offline
Idézet (Gajcsi @ 2012.10.06. 15:38)
még egy dobása van, újabb figyelmeztetés esetén automatikusan 10 rajthelyes büntetés

=ha 5mm-rel elhagyja a pályát véletlen, előzés közben (mint Webber Szingapúrban) és, ha az illető éppen Alonso, akit meg akart előzni, vagy bármelyik másik Ferrari motorral hajtott versenygépjármű, akkor azonnali hatályú DQ a futamról, sőt, a világbajnokságról is. biggrin.gif
Bocsi, csak vicceltem.

Egyébként sose értettem, miért kell ezt ennyire túlvariálni, és mindent vizsgálgatni, régebben is voltak időmérőn feltartások, érdekes, akkor mindenki úgy vélekedett, hogy part of the racing. pardon.gif
Tessék megoldani az üres pályát, vagy, ha ez már nem sikerült, akkor a következményeket illik vállalni, és nem rögtön a stewardokhoz kéne rohanni, hogy "jajj feltartottak, pedig első is lehettem volna." Persze. Én meg, ha eltaláltam volna öt számot, akkor már a Bahamákon lennék. rohog.gif

Bocsi az off-ért, és köszi a képeket Fanni. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Gajcsi, Tomasevic92
2012. október 06. 21:21 #4
Gajcsi
Gajcsi
 
StátuszFinland <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.18.
Hozzászólás: 5271
Csatolások: 74226
Azonosító: 39575
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2012.10.06. 17:28)
=ha 5mm-rel elhagyja a pályát véletlen, előzés közben (mint Webber Szingapúrban) és, ha az illető éppen Alonso, akit meg akart előzni, vagy bármelyik másik Ferrari motorral hajtott versenygépjármű, akkor azonnali hatályú DQ a futamról, sőt, a világbajnokságról is. biggrin.gif 
Bocsi, csak vicceltem.


Szerintem ha hozzá mer szólni a pilótaparádén, már el sem indulhat a futamon. rohog.gif Szánalmas, amit az FIA művel, meg sem lepődök, ha Seb a versenybíráknál köt ki. rohog.gif Ha holnap nem lesz behívva, akkor már neki is hiányozni fognak. tongue.gif

Idézet (Boscorelli @ 2012.10.06. 17:28)
Egyébként sose értettem, miért kell ezt ennyire túlvariálni, és mindent vizsgálgatni, régebben is voltak időmérőn feltartások, érdekes, akkor mindenki úgy vélekedett, hogy part of the racing. pardon.gif 
Tessék megoldani az üres pályát, vagy, ha ez már nem sikerült, akkor a következményeket illik vállalni, és nem rögtön a stewardokhoz kéne rohanni, hogy "jajj feltartottak, pedig első is lehettem volna." Persze. Én meg, ha eltaláltam volna öt számot, akkor már a Bahamákon lennék. rohog.gif


Mindig lesznek síró-pityogó pilóták... (Off: Engem meg kihagynál a bahamai bulidról? sad.gif rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok