Starity

François Arnaud decemberig marad Budapesten

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 15. 15:19 #21
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
Blade Dancer egyetértek! smileeee.gif
2012. október 15. 18:37 #22
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Idézet (Blade Dancer @ 2012.10.15. 09:10)
Mintha nem lenne tele Pest a hozzá hasonló selejt alakokkal. Bár szerencsére én messze vagyok onnan, így amíg erre nem jön nem zavar annyira. smileeee.gif

Selejt alak? gondolom ezt úgy tudtad megállapítani hogy személyesen ismered, ha ismét találkozol kérdezd már meg tőle nem akar e vasárnap eljönni hozzám vagyorára pardon.gif
2012. október 16. 11:52 #23
Huanita
Huanita
új tag
 
StátuszA rock az a dolog, ami mindenkiben benne él, csak meg kell találni magunkban!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.06.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 0
Azonosító: 48629
Offline offline
esküszöm ezt jobb olvasni mint a facebook vitákat biggrin.gif így tovább srácok, jót röhögök! biggrin.gif
2012. november 02. 00:58 #24
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
OMG! Először is, hogyhogy nem kommentáltam ehhez a cikkhez? Másrészt, hát én szívrohamot kaptam az előttem író tagok kommentjeitől. O.o
Csak, hogy néhányat idézzek, menjen haza, nem kell ide! vagy SELEJT ALAK!?!?!?
Ti láttatok egyáltalán egy másodpercet is a Borgiákból? Mert állítom, hogy nem! Az egy dolog, hogy elfogult vagyok és Francois számomra egy olyan ember, akit úgy védek, mint ahogyan egy tigris anya a kölykét, de akkor is! Ilyet nem mondunk emberekre! Szerintem Ő, de igazából majdnem az összes szereplő a sorozatból kimagasló alakítást nyújt, Francois is lehengerlő, a szerepét szerintem tökéletesen rászabták. Az egyik legtökéletesebb színész ezen a világon és komolyan sajnálom, hogy ennyire nem ismeri a világ, MÉG, hiszen sokkal több van benne, mint amennyit eddig megmutatott magából. A hangja fantasztikus, én komolyan mondom, vele szinkronizáltatnám le az összes animációs filmet, vagy csak szimplán hallgatnám ahogy beszél. Ő egy igen is értékes ember ezen a világon, szóval békén lehet őt hagyni és nem itt gyűjteni a hozzászólásokat! És igen, lehet, hogy csöppet fanatikus vagyok, de ez nem csupán rá igaz, még Selena Gomezt (akit nem kifejezetten kedvelek) is meg szoktam védeni, mert minden híresség, bármilyen visszataszító dolgokat művel, vagy botrányosan viselkedik, megérdemli a tiszteletet.
Egyébként, hogy konkrétan a témához szóljak, én már alig várom a 3. évadot, és tényleg az egyik legnagyobb álmom, hogy egyszer élőben is láthassam a gyönyörű mosolyát hallhassam a csodaszép hangját. rolleyes.gif
2013. március 27. 20:39 #25
LaciR
LaciR
♫RL♫
 
StátuszÁtmentem a vizsgán!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 982
Csatolások: 58
Azonosító: 192821
Offline offline
Alison Lerman valamilye fokon egyet értek
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok