Starity

Rajongás, de hogyan?

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 14. 14:18 #101
- törölt felhasználó -    
Igazán jó cikk lett. Főként azoknak kéne elolvasni, akik túlzásba viszik a rajongást. Lehet, hogy akkor belegondolnának, hogy a sok hülyeség, amit egy sztár miatt csináltak mennyire ciki lesz majd pár év múlva, amikor már érettebben gondolkodik és nem rajong érte annyira. rolleyes.gif
Én személy szerint szeretnék majd tetoválást esetleg az All Time Low Therapy című dalából, mert rengetegen mindenen átsegített, mondhatni "megmentette az életemet". Aztán mikor eljutok odáig, lehet, hogy már nem fogom akarni, de ez a jövő zenéje...
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2012. november 14. 14:32 #102
CUKI97
CUKI97
Cillianiac
 
StátuszNeked is marcipánból van a szíved? (Smaragdzöld)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.13.
Hozzászólás: 1225
Csatolások: 0
Azonosító: 134771
Offline offline
nagyon jó cikk lett, hát én nem vagyok őrült fanatikus XD biggrin.gif
2012. november 14. 15:13 #103
- törölt felhasználó -    
Beyla, szerintem félreértettél. smileeee.gif Egyáltalán nincs bajom a kritikákkal, ha nem értek velük egyet, azt lerendezem magamban. De manapság egyre kevesebb ember tud érvelni. Azért nem hinném, hogy csak olyan véleményeket láttál, például ezen az oldalon, ami tényleg érveket sorakoztatott föl. Ugyanis én 10/9-et nem ilyennek látok. Amiket az elektronikus zenéről és pár előadóról írnak, na hát abból pontosan kiderül, hogy lövésük sincs a dolgokhoz. Azok érvek, meg rendes kritikák, hogy "jujj csak gombokat nyomogat, meg milyen feje van húú"?? Hát én ezt nehezen tolerálom, már ne is haragudj. Vagy írjon egy rendes kritikát, vagy fogja be. Az, hogy megtömjünk minden lehetséges dolgot hülyeséggel, nem kéne, hogy ennyi ember célja legyen. Sok dolgot ki nem állhatok én is, mint mindenki más, de akibe egy csöppnyi intelligencia szorult, az csak akkor ír egy kritikus véleményt, ha tud is a témáról valamit. Hogy csupán azért írnak véleményeket, mert nekik nem tetszik egy stílus, az nem jelenti azt, hogy az a stílus rossz, vagy az előadói tehetségtelenek. Ez szimplán az egyéni felszínes vélemény. Itt van most például a Linkin Park, valaki említette. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg munkájuk van a számaikban, de nekem nem jön be amit csinálnak, ennyi. De ezért nem fogok rámenni a tagjai profiljára és nem kezdem el írogatni, hogy úristen mi ez a szenny amit ezek csinálnak.
És hogy lesz mindenki külön egyéniség? Megszületünk és van egyéniségünk? De jó nekünk! Abból állunk össze amiket szeretünk, és akármit mondasz, én ezt vallom.
Én nem védek senkit ennyire vakon, hogy elküldjem trágár kifejezésekkel melegebb éghajlatra azt aki kritikusan látja, és nem hinném, hogy ez a beszédstílus a rajongás miatt alakul ki. Ezeket a tagokat szimplán nem nevelték normálisan. Vannak normális rajongók, sőt mondok valami még merészebbet is! Kimerem jelenteni, hogy vannak ezerszer intelligensebb és normálisabb 13 éves rajongók mint 18 évesek. Természetesen ez nem általánosságban igaz, de az engem is feldühít, hogy úgy kezelitek itt nagyon sokan a 13-14-15 éves korosztályt, mint akik tisztára hülyék, mintha nem jelenthetnénk ki semmit, mert mi honnan tudnánk ennyi idősen, hogy mi az igazság.
Figyelj, én igen, így fogadom el. És lehet, hogy ezzel kicsaptam nálad a biztosítékot, de így van.
Idézet
Magyarázd el nekem kérlek: hogyan tudsz egy olyan valakit elfogadni egyáltalán, akit nem is ismersz?

Én lehet, hogy nagyon különleges vagyok, de képzeld, nekem megy. És bármit megadnék azért, hogy beszélhessek a kedvenc sztárjaimmal. Nem azért, hogy üvöltve autogramot követeljek, hanem azért, hogy megköszönhessem nekik amit értem tettek. Rengeteg dolgon átsegített pár ember munkássága, és igen még csak 15 éves vagyok, tyű biztosan csak hülyeségeket hordok össze, az a dolgom, nem? smileeee.gif
Oké, én belefáradtam, elnézést, nem vitatkozom a többi dolgokkal amit leírtál, de hogy tudd, én sem értek veled egyet. A rajongásnak hatalmas ereje van, és mindenkinek mást jelent. Azért írtam azt a hosszú meg ezt a hosszú hozzászólást a cikkhez, mert nem igazán értem, mért akarják megmondani nekem hogyan rajongjak. Aki annyira elvetemült (mert igen, persze hogy van ilyen) azt úgysem hatja meg. Totál nem fogja érdekelni, ugyanúgy fogja élni az életét tovább, szóval összegezve, elég kicsi esélyt látok arra, hogy majd bárki is emiatt átgondolja a dolgokat.
(De persze, nem győzöm hangsúlyozni azt, hogy magában a cikkben biztos sok munka van, és szépen össze van szedve, egyszerűen csak totál más a véleményem, és azért van itt lehetőség a hozzászólásra, hogy elmondhassuk a véleményünket)
5 felhasználónak tetszik: Beckie, Glamster, Kyra99, num1Kolosszus, Jolie_77
2012. november 14. 15:30 #104
- törölt felhasználó -    
Én úgy gondolom, hogy nem kéne beskatulyázni a tiniket csak a koruk miatt. Én is az vagyok, és mégsem lettem elvetemült Justin Bieber/akármi fan. A tetoválás dologgal pedig én úgy vagyok, hogyha valakinek nagyon fontos 15 éves korában valami, és jelent neki valamit, akkor azt 35 évesen sem fogja megbánni, mert egy emlékre, egy tárgyra, egy személyre emlékezteti a tetkója. Én is szeretnék majd, de nem fuck feliratot, meg csillagot és hasonló marhaságokat, hanem olyat, amit én köthetek is valamihez/valakihez és értelmét látom.
2012. november 14. 15:42 #105
Feilla
Feilla
KoЯniac.
 
Státusz'The places i have ran to all my life have disappeared and i owe this to you.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 1942
Csatolások: 0
Azonosító: 176625
Offline offline
Nagyon jó cikk. Mert néhányan tényleg túlzásba viszik a rajongást. Nem azt mondom, hogy nekem nincsenek kedvenceim akiket olykor foggal, körömmel védek, de mégis, más formában. pardon.gif
2012. november 14. 16:34 #106
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Sokaknak kéne ezt töbször elolvasni és tanulni is belölle! pardon.gif De ha ez nem megy marad az elmeház..... :rolleys:
2012. november 14. 16:36 #107
hörike
hörike
Winter *--*
 
StátuszI <3 Adam Lambert, Matisyahu, Jedward, Taylor Lautner, Seth MacFarlane
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 3575
Csatolások: 30
Azonosító: 146816
Offline offline
Nagyon jó cikk. smileeee.gif
2012. november 14. 16:55 #108
bucii
bucii
 
Státusz~ Élvezd az élet minden egyes percét - hisz egyszer élünk ;))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.18.
Hozzászólás: 1038
Csatolások: 9
Azonosító: 171514
Offline offline
így van biggrin.gif én is rajongok de nem őrült módon smileeee.gif
2012. november 14. 17:20 #109
- törölt felhasználó -    
jó cikk, jó tanácsok vannak benne smileeee.gif
2012. november 14. 17:47 #110
CutteAnn
CutteAnn
új tag
 
Státusz#wecan'tstop
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.24.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 0
Azonosító: 156355
Offline offline
Teljesen egyetértek ezzel a cikkel.Én elfogadom mások véleményét,ha az a normál határon belül van,de utálom,h egy sztárt nem szeretnek,de nem tudnak más indokot felhozni,mint,hogy buzi vagy egyéb.
2012. november 14. 17:56 #111
Life.and.Happy
Life.and.Happy
●winter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.02.
Hozzászólás: 1265
Csatolások: 5
Azonosító: 182238
Offline offline
Vannak eléggé "hülye" rajongók smileeee.gif amúgy jó cikk.
2012. november 14. 18:44 #112
AnymButterfly
AnymButterfly
 
Státuszhttp://aniaweria.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.23.
Hozzászólás: 860
Csatolások: 1
Azonosító: 165763
Offline offline
Nagyon jó cikk! De...Èn soha nem tetováltatnám a kedvencem szövegeit sem smileeee.gif
2012. november 14. 18:56 #113
Vivyy22
Vivyy22
~کŧụьь๑гŋ~
 
Státusz~ Carry on my wayward son... ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 2028
Csatolások: 143
Azonosító: 169884
Offline offline
Nagyon jó cikk! smileeee.gif
2012. november 14. 19:37 #114
Olcsi
Olcsi
 
StátuszFejlődésben lévő otaku :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.16.
Hozzászólás: 897
Csatolások: 0
Azonosító: 160661
Offline offline
Hűha! Ez tényleg egy oltári jó cikk lett, pedig azért nem gyakran mondok, vagy gondolok ilyeneket, de ez tényleg jó!
Mondjuk azért néhány dolgot magától értetődőnek tartok, például nem rohanok el holnap a tetoválószalonba, hogy készítsek egy Adrienne Armstrongos tetkót(ahogy BJ-nek van) vagy nem fogok mától kezdve orrkendővel flangálni, hisz az meg Reita védjegye! (Rikító lila combfixet meg pláne nem veszek fel, mert nem buggyantam meg és én nem vagyok híres gitáros, ugye!) Csak hirtelen ezek jutottak eszembe. De milyen poén lenne már, ha holnap én is orrkendővel mennék suliba xD
2012. november 14. 19:38 #115
Olcsi
Olcsi
 
StátuszFejlődésben lévő otaku :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.16.
Hozzászólás: 897
Csatolások: 0
Azonosító: 160661
Offline offline
És még a tetoválásról: szerintem a dalszövegrészlet és az idézet jó ötlet, nekem nagyon tetszik biggrin.gif
2012. november 14. 20:56 #116
Vani99
Vani99
új tag
 
Státusz♡:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.05.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 179567
Offline offline
Szerintem is Olcsi!
2012. november 14. 21:23 #117
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Nagyon hasznos cikk. thumbsup.gif
2012. november 14. 21:28 #118
- törölt felhasználó -    
Idézet (HápsziCsajszi @ 2012.11.14. 15:13)
Beyla, szerintem félreértettél. smileeee.gif Egyáltalán nincs bajom a kritikákkal, ha nem értek velük egyet, azt lerendezem magamban. De manapság egyre kevesebb ember tud érvelni. Azért nem hinném, hogy csak olyan véleményeket láttál, például ezen az oldalon, ami tényleg érveket sorakoztatott föl. Ugyanis én 10/9-et nem ilyennek látok. Amiket az elektronikus zenéről és pár előadóról írnak, na hát abból pontosan kiderül, hogy lövésük sincs a dolgokhoz. Azok érvek, meg rendes kritikák, hogy "jujj csak gombokat nyomogat, meg milyen feje van húú"?? Hát én ezt nehezen tolerálom, már ne is haragudj. Vagy írjon egy rendes kritikát, vagy fogja be. Az, hogy megtömjünk minden lehetséges dolgot hülyeséggel, nem kéne, hogy ennyi ember célja legyen. Sok dolgot ki nem állhatok én is, mint mindenki más, de akibe egy csöppnyi intelligencia szorult, az csak akkor ír egy kritikus véleményt, ha tud is a témáról valamit. Hogy csupán azért írnak véleményeket, mert nekik nem tetszik egy stílus, az nem jelenti azt, hogy az a stílus rossz, vagy az előadói tehetségtelenek. Ez szimplán az egyéni felszínes vélemény. Itt van most például a Linkin Park, valaki említette. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg munkájuk van a számaikban, de nekem nem jön be amit csinálnak, ennyi. De ezért nem fogok rámenni a tagjai profiljára és nem kezdem el írogatni, hogy úristen mi ez a szenny amit ezek csinálnak.
És hogy lesz mindenki külön egyéniség? Megszületünk és van egyéniségünk? De jó nekünk! Abból állunk össze amiket szeretünk, és akármit mondasz, én ezt vallom.
Én nem védek senkit ennyire vakon, hogy elküldjem trágár kifejezésekkel melegebb éghajlatra azt aki kritikusan látja, és nem hinném, hogy ez a beszédstílus a rajongás miatt alakul ki. Ezeket a tagokat szimplán nem nevelték normálisan. Vannak normális rajongók, sőt mondok valami még merészebbet is! Kimerem jelenteni, hogy vannak ezerszer intelligensebb és normálisabb 13 éves rajongók mint 18 évesek. Természetesen ez nem általánosságban igaz, de az engem is feldühít, hogy úgy kezelitek itt nagyon sokan a 13-14-15 éves korosztályt, mint akik tisztára hülyék, mintha nem jelenthetnénk ki semmit, mert mi honnan tudnánk ennyi idősen, hogy mi az igazság.
Figyelj, én igen, így fogadom el. És lehet, hogy ezzel kicsaptam nálad a biztosítékot, de így van.
Én lehet, hogy nagyon különleges vagyok, de képzeld, nekem megy. És bármit megadnék azért, hogy beszélhessek a kedvenc sztárjaimmal. Nem azért, hogy üvöltve autogramot követeljek, hanem azért, hogy megköszönhessem nekik amit értem tettek. Rengeteg dolgon átsegített pár ember munkássága, és igen még csak 15 éves vagyok, tyű biztosan csak hülyeségeket hordok össze, az a dolgom, nem? smileeee.gif
Oké, én belefáradtam, elnézést, nem vitatkozom a többi dolgokkal amit leírtál, de hogy tudd, én sem értek veled egyet. A rajongásnak hatalmas ereje van, és mindenkinek mást jelent. Azért írtam azt a hosszú meg ezt a hosszú hozzászólást a cikkhez, mert nem igazán értem, mért akarják megmondani nekem hogyan rajongjak. Aki annyira elvetemült (mert igen, persze hogy van ilyen) azt úgysem hatja meg. Totál nem fogja érdekelni, ugyanúgy fogja élni az életét tovább, szóval összegezve, elég kicsi esélyt látok arra, hogy majd bárki is emiatt átgondolja a dolgokat.
(De persze, nem győzöm hangsúlyozni azt, hogy magában a cikkben biztos sok munka van, és szépen össze van szedve, egyszerűen csak totál más a véleményem, és azért van itt lehetőség a hozzászólásra, hogy elmondhassuk a véleményünket)

meghajolo.gif
2012. november 15. 00:17 #119
jennu
jennu
visszatérő vendég
 
Státusz"Fogd meg édes, hogy a szívem elég hideg-e." ~ Barbárfivérek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.03.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 0
Azonosító: 182392
Offline offline
Az oké, hogy valaki felnéz kedvencére és viszonylag szeretne rá hasonlítani, esetleg egy dalszöveg részlet tetkóban, valami olyat ami maradandó. Nincs felelősség érzetük. Abszolút!
2012. november 15. 08:57 #120
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5328
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
szuper cikk lett!
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!