Starity

Kinek a koncertjén voltál már?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 18. 10:21 #1
- törölt felhasználó -    
Ide leírhatod hogy kinek a koncertjén voltál már,mi történt ott,jól-e érezted magad. smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: SandraGabriel, EllenaSimon, MariaBulter, JoshuaMurphy, TerriJohnson, CheyenneMartin, MoniKim
2012. november 18. 10:43 #2
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Lady Gaga budapesti Monster Ball turnéállomásán. =D Életem legjobb bulija volt, Minden tökéletes volt, a hangulat, a többi rajongó, valamint elképesztően látványos volt, egy pillanatra sem tudtam levenni a színpadról a szemem, Gaga pedig elképesztő élőben. Minden száma egy kissé rockosabb alapot kapott, a hangja pedig sokkal erősebb volt, mint a stúdiófelvételeken. Szerintem ő azon kevés sztárok egyike, akik jobbak élőben, mint stúdióban.

Ami kis negatívum volt, hogy ülőhelyünk volt, így nem sok hely volt az ülés előtt ugrálni, meg megfogadtam, hogy többet nem megyek magas sarkúban koncertre, mert a felénél feltörte a lábam, de igazából olyan extázisban voltam, hogy nem is érdekelt. XD Amúgy pont akkor volt az EMA és Gaga 3 díjat nyert, amit felvittek neki a színpadra és az MTV kamerái is ott voltak és Gaga mondta, hogy "Budapest, say hello to MTV!" Szóval gyakorlatilag még az EMA-n is félig-meddig ott voltunk. XD

A show után is jó volt a buli, a metrón hazafelé például szinte csak little monsterek voltak és az egész metró elkezdte énekelni a Bad Romance-et.

Szóval felejthetetlen volt és alig várom, hogy újra mehessek Gaga koncertre. Ő a legjobb. =D
4 felhasználónak tetszik: Fruit., MissLili, Luckie, VampireBella
2012. november 18. 12:19 #3
- törölt felhasználó -    
Húha, de ki fogtok röhögni biggrin.gif Illetve, van, aki nem. Na mindegy.
Szóval voltam Omega koncerten (Kóbor János, stb.,stb., nem tudom, rémlik-e). Hát, egy viszonylag egyszerűbb, magyar... együttes... vagy inkább legenda... de fantasztikusak smileeee.gif Mondjuk barátnőmmel gyakorlatilag mi voltunk ketten azok a tinik, akiket nem odahurcoltak a nagyik,hogy márpedig most elmegyünk ide, ha tetszik, ha nem... biggrin.gif Gyakorlatilag a hideg rázott, Kóbor János az egyik ember szerintem, aki még tud élőben énekelni smileeee.gif

Bikinin is voltam, hehe tongue.gif Az is hasonlóan jó volt smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Fruit., VampireBella
2012. november 24. 19:59 #4
Kamrusepha
Kamrusepha
új tag
 
Státuszszokásos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.12.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 3
Azonosító: 189602
Offline offline
1988 óta nagy koncertre járó vagyok. A legutóbbi koncertem a magyar Velvet Seal hatalmas bulija volt beer.gif
2012. november 25. 02:30 #5
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Életem első világsztáros koncertje az a Kapcsolat Koncert volt, amin Pink lépett fel. Sajnos akkor még nem ismertem nagyon őt, csak a Stupi Girls-t. Azóta mit nem adnék egy Pink koncertért!!! Aztán jött Gwen Stefani, ahol szintén kicsi voltam még, de nagyon jó volt! Aztán Kesha, szintén Kapcsolat Koncert, ráadásul VIP jegyem volt így közelről élvezhetem. Nem volt rossz smileeee.gif És utoljára most 20-án voltam a Muse-on, ahol kb a 8. sorban tomboltam. Asszem az eddigi legjobb koncertem volt, nagyon színvonalas. Remélhetőleg sok koncertre eljutok még, mert sok mindenkit szeretnék megnézni élőben. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Törpemókus, VampireBella, mangalover43
2012. november 25. 09:16 #6
Cinna
Cinna
új tag
 
StátuszI don´t care if it´s real, it won´t change how it´s feels... (Eternally Missed)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 188971
Offline offline
Én legutóbb a Muse koncerten voltam, 20.-án. Meg kell őrülni, Matt Bellamy olyan falsettókat énekel, és megkockáztatom a hangja jobb, mint a stúdiófelvételeken. Eszméletlen király show volt, Dom Howard piros feszülős overallját kihagynám, de amúgy kiváló volt, és alig várom, hogy legyen még, mert a Muse fantasztikus, és nagyon tehetséges tagokból áll. Minden elismerésem az övéké, imádom a zenéjüket. meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: Janie, N.k, Törpemókus, VampireBella
2012. november 25. 09:39 #7
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Talán az egyik legemlékezetesebb a néhány évvel ezelőtti Coldplay koncert az Arénában, hihetetlen, hogy milyen jó kis show-t hoztak össze a fiúk, a hangulat is remek volt, érezni lehetett, hogy mindenki azért jött, hogy jól érezze magát és őket hallgathassa, az ülőhelyekről is mindenki állva bulizta végig a koncertet. Iszonyat jó volt. biggrin.gif

Egy másik élmény, ami megmaradt bennem, az a Snow Patrol Sziget-koncertje, nem nagy várakozással mentem és rajongóként távoztam.

Emellett emlékszem anno a 2004-es Avril koncert hatalmas volt számomra, akkoriban full on rajongó voltam, és életreszóló emléknek számít az az este is. wink.gif
3 felhasználónak tetszik: N.k, Törpemókus, VampireBella
2012. november 25. 10:32 #8
- törölt felhasználó -    
Voltam egy-pár koncerten. Volt egy Kapcsolat Koncert, amiben Kesha énekelt, bàr a hangja nem nagy szám élőben, de jól szórakoztam.
Meg voltam kissebb koncerteken is, mint Lola; Zséda; Király Viktor; Varga Viktor. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. november 26. 18:20 #9
Kosik Petra
Kosik Petra
új tag
 
StátuszRONAAAAAN PARKE <3 <3 IMÁÁDLAK <3 <3 Ronanator forever <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.31.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 65
Azonosító: 166309
Offline offline
Sp, Irígy Hónaj Mirígy, Ufó. LL Junior,X-faktor koncert, Tolvai Renáta, Vastag Csaba, Domokos Fanni, Animals Cannibals, Vastag Tamás, Varga Viktor, Caramel, Fenyő Miki, Csárli

De legnagyobb álmom hogy egyszer RONAN PARKE koncertre jussak el wub.gif wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. november 30. 16:39 #10
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Evanescence-n még a nyáron.Tavasszal pedig Depeche Mode-ra megyek thumbsup.gif cool.gif
4 felhasználónak tetszik: Törpemókus, Darkness, VampireBella, forever.romanci
2012. december 01. 22:07 #11
BritneyVivi
BritneyVivi
ARTPOP
 
StátuszI live for the applause..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 4187
Csatolások: 2102
Azonosító: 113062
Offline offline
Lady Gaga - 2010. nov. 7.
Britney Spears - 2011. szept. 30.
4 felhasználónak tetszik: Luckie, Törpemókus, VampireBella, mangalover43
2012. december 18. 18:05 #12
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
asszem egy éve vagy nem tudom mikor volt nálunk Tolvaj Reni. unsure.gif de mindegy is. én egy nagyon kicsi városban lakom szóval csak ezen az egyen voltam, de akkor is mikor bicikliztünk az utcákon. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif am. elmentem volna Flo Rida koncertjére, Budapesten volt a Megasztár 6. szériáján. kár hogy nem jutottam el oda! sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. december 18. 18:09 #13
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Én voltam Shakira koncertén még két évvel ezelőtt!
1 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi
2012. december 24. 12:31 #14
- törölt felhasználó -    
Hát nem vagyok az a koncertezős típus, de az egyik kedvenc magyar bandám, a Children of Distance fellépésén voltam már. :)
2012. december 29. 18:44 #15
liamvillaattila
liamvillaattila
 
StátuszSzálljatok le a barátnőmről!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.10.
Hozzászólás: 1486
Csatolások: 6
Azonosító: 191297
Offline offline
Irigy honaj mirigy,Vastag Csaba,Edda Janicsák Veca. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. december 29. 19:00 #16
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Én szeretek koncertekre járni, habár csak az X-Faktorosokén, meg ilyen kisebb koncerteken voltam. Rihanna most világkörüli turnén van, hátha ide is jön, mert akkor 100%, hogy ott leszek. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: MissLili
2012. december 29. 20:41 #17
- törölt felhasználó -    
Én még nem voltam.De egyszer amikor mentem Pólus centerben akkor Vastag Csaba ott koncertezett smileeee.gif De szivesen elmennék egyszer egy Avril koncertre smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Törpemókus, mangalover43
2012. december 29. 21:35 #18
- törölt felhasználó -    
Életembe először Demjén Ferenc koncerten voltam - szüleim jóvoltából biggrin.gif De amúgy voltam már Vastag Tomi, Keresztes Ildi, 2011-es X-faktor koncerten, és IHM-en is
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. december 29. 21:53 #19
NAT3aly
NAT3aly
új tag
 
StátuszSzeretek a kedvenc sztárjaimról olvasni és érdeklődni irántuk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 135260
Offline offline
Én sok koncerten voltam már. Nagy koncert rajongó vagyok. Vegyes koncertek voltak. voltam Christina Agulérán, Pinken, rihannán, Britney spearsen, Budapesten egy bevásárló központban egy díjátadón, Cascada (viva comet 2010), most megyek márciusban Bécsbe justin Bieberre. tongue.gif
2012. december 29. 22:03 #20
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Én már rengeteg koncerten voltam de amit kiemelnék kiemelnék az a 2011-es Volt és Sziget fesztivál, ahol élőben láthattam a világ egyik legjobb együttesét a 30 Seconds To Marsot, és ahol rengeteg remek bandát megismertem laugh.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!