Starity

Kinek a koncertjén voltál már?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 29. 23:49 #21
- törölt felhasználó -    
Republic XD
Egy inspirálóm se tólta még a kozelbe a képét mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Anna_Toth
2013. január 02. 18:04 #22
napraforgó  76
napraforgó 76
visszatérő vendég
 
StátuszAlways be yourself, unless you can be Batman, always be Batman -AB
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.18.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 17
Azonosító: 189904
Offline offline
Vastag Csaba, Dolhai Attila wub.gif . Többre nem emlékszem.
2013. május 03. 08:37 #23
olsentwins94
olsentwins94
új tag
 
StátuszLeszek aki leszek,vagyok aki vagyok a véleményedre meg szarok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.01.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 36
Azonosító: 186980
Offline offline
Balázs Pali koncertjén voltam és nagyon király volt autogrammot is kaptam tőle és jól éreztem magam. thumbsup.gif
2013. május 03. 08:45 #24
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én rendes koncerten, ami egy kifejezett énekes vagy csapat köré épült, egyetlen egyszer voltam: Cotton Club Singers. Fantasztikus volt, igazi, minőségi zene, fantasztikus hangulat. smileeee.gif

Kisebb gyerekként voltam ilyen mindenféle rendezvényeken, ahol fellépett ez, meg az néhány szám erejéig, de azt nem nevezném koncertnek.

Én Chenoa koncertre szeretnék nagyon eljutni legalább egyszer... blush.gif
2013. május 03. 10:36 #25
- törölt felhasználó -    
Tankcsapda, Kárpátia, Republic és Bikini. Egyszer egy Fall Out Boy koncertre kell elmenjek, és akkor a világ legboldogabb embere leszek. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: mangalover43
2015. december 09. 21:52 #26
- törölt felhasználó -    
Zoltán Erika, Korda György, Balázs Klári, DJ Dominique a többire én sem emlékszem xd
2015. december 09. 22:11 #27
Vlover13
Vlover13
×Suicide Squad×
 
Státusz#PLLEndGame
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.28.
Hozzászólás: 2156
Csatolások: 88
Azonosító: 241895
Offline offline
VIOLETTA,Rùzsa Magdi és Tolvai Reni. És még egyéb màsok!Ezekre emlèkszem a legjobban...
2016. január 31. 14:25 #28
- törölt felhasználó -    
Akela, Ossian, Kárpátia, Helloween, Powerwolf, Deák Bill Gyula, Jolly Jackers, Ragadozók, Wisdom, Pokolgép, Kalapács, Lord, Takács Nikolas, Vastag Csaba, Vastag Tomi, Wolf Kati, istenem, de más voltam régen unsure.gif
2016. február 12. 19:24 #29
totfanni
totfanni
új tag
 
StátuszAz élet ízét igazán a bolondok érzik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.08.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 2
Azonosító: 185658
Offline offline
Madonna - 2009.08.22 meghajolo.gif
Lady Gaga - 2010.11.7.
Britney Spears - 2011.09.30.
Imagina Dragons - 2016.01.20. beer.gif
3 felhasználónak tetszik: mangalover43, Marhsmallooow, Alszi666
2016. február 13. 20:26 #30
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
hát, ha ilyen nagyobb koncertekre gondolunk, akkor a One Direction.
Ha ilyen "kisebbekre" mint fesztiválok, rendezvények, akkor rengetegen már... biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Marhsmallooow, Kincses Bogi, forever.romanci
2016. február 13. 20:39 #31
Technokrata
Technokrata
új tag
 
StátuszMinden jót szeretek, ezért vagyok rossz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.28.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 34
Azonosító: 253529
Offline offline
Inkább kién nem....persze hogy jól éreztem magam...különben el sem mentem volna... biggrin.gif
2016. február 13. 20:41 #32
Marhsmallooow
Marhsmallooow
visszatérő vendég
 
StátuszStart where you are. Use what you have. Do what you can.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.25.
Hozzászólás: 349
Csatolások: 31
Azonosító: 250996
Offline offline
Uuuh rengeteg koncerten voltam már, szinte az összes magyar előadónak ott voltam a koncertjén. Ezen kívül One Direction. wub.gif blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi, forever.romanci
2016. április 04. 15:07 #33
Girl23
Girl23
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.13.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 0
Azonosító: 240285
Offline offline
Hát én magyarok közül a Spoon, Tóth Andi, Radics Gigi és Boggie (aki kijutott a 2015-ös Eurovíziós Dalfesztiválra) koncertjén voltam, külföldiek közül pedig a VIOLETTÁN, és bár nem vagyok akkora Violetta-fan, az a koncert életem egyik legnagyobb élménye volt. thumbsup.gif
2016. június 17. 06:42 #34
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Sok koncerten voltam, de ezek közül a legemlékezetesebb a Violetta Live magyarok közül pedig Kasza Tibi, By The Way és Tóth Vera.
2016. július 17. 17:31 #35
- törölt felhasználó -    
Ossian, Kárpátia, Lord, Karthago, Helloween, Powerwolf, Toxic Holocaust, Sodom, Ektomorf, Enslaved, UK Subs, Testament, Varg, Amon Amarth, Watch My Dying, Kalapács, Akela, Rudán Joe's Coda, Attila Fiai Társulat, Ordog, Leander Kills, Road, Paddy and the Rats, Jolly Jackers, Hatóságilag Tilos, Prosectura, Alvin és a mókusok, Bloody Roots, Wisdom, Pokolgép, Omen, Moby Dick, Ragadozók, Demonlord, Red Swamp, Alcohol, Born From Pain, Being As An Ocean, Térkövön sült lángos, Hortobágy HC Crew... Amiket fel merek vállalni, azok ezek, a többi nem publikus. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Alszi666
2018. január 28. 12:40 #36
szonja csizmadia
szonja csizmadia
új tag
 
StátuszBTS <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.27.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 1
Azonosító: 262154
Offline offline
1.Szandi lol2.gif
2.Fenyő Miklós thumbsup.gif biggrin.gif lol2.gif
3.Violetta blush.gif biggrin.gif
4.Lord cool.gif biggrin.gif
2018. január 29. 08:07 #37
Stefi96
Stefi96
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.29.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 268870
Offline offline
AK26 volt itt Gyulán az Ikonban egy pár hónapja.
Életem legjobb estéje volt mikor végig hallgathattam őket és közös képet készíthettem velük.
Hiro nagy kedvencem és mikor megláttam sokkos állapotba kerültem, mert nem hittem a szememnek, hogy télleg őt látom. heart.gif imádom heart.gif
2018. április 28. 19:18 #38
Alszi666
Alszi666
HIMster
 
Státusz"Every time I rise I see you falling. Can you find me..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.27.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 241
Azonosító: 170194
Offline offline
Húúú!!! rolleyes.gif Így visszagondolva, elég sok koncerten voltam már. Megpróbálom összeszedni őket. Szerencsére elég sok kedvencemet halottam élőben. biggrin.gif

HIM (4x), PLACEBO (3x), FTISLAND, SYSTEM OF A DOWN, GREEN DAY, HURTS (2x), GORILLAZ, THE KILLS, MOTÖRHEAD, KORN, KISS, IMAGINE DRAGONS, Kings Of Leon, Amon Amarth (2x), AIRBOURNE (3x), RAMMSTEIN, Linkin Park, MADBALL (3x), SICK OF IT ALL, SUICIDAL TENDENCIES, Agnostic Front, Thell Barrio, H2O, Apocalyptica, FALL OUT BOY, FOALS, The Casualties (2x), ENTER SHIKARI (2x), Slayer, SUICIDE SILENCE (2x), PARKWAY DRIVE (4x), Thy Art Is Murder (2x), Carnifex, Good Charlotte, AUGUST BURNS RED (2x), Biffy Clyro, Girls In Hawaii, Birdy, ALT-J, Rise Against, Breaking Benjamin, Architects (3x), Papa Roach (2x), Bullet For My Valentine (2x), The 69 Eyes, The Ghost Inside, SLASH, Five Finger Death Punch (2x), A DAY TO REMEMBER, Jinjer, Prophets Of Rage, Within Temptation, Thirty Seconds To Mars , Amaranthe, Cradle of Filth, Dragonforce, Asking Alexandria, Steel Panther, Killswitch Engage, Atreyu, Bury Tomorrow, Gojira , Mastodon, In Flames, Kreator, HELLYEAH, Broilers, Rancid, Simple Plan, Of Mice & Men, David Hasselhoff (2x) rohog.gif , Interpol, Queens Of The Stone Age, Billy Talent, Parov Stelar, Example, Steve Aoki, Knife Party, Wilkinson, DUB FX (2x), Triggerfinger, John Newman, Deep Purple, Rudimental, The Offspring, Stick to your guns, Napalm Death, Siberian Meat Grinder, Uk Subs, Bad Religion, Battlecross, Equilibrium, Testament, Shining, Behemoth, Dog Eat Dog, Varg, Sonata Arctica, Epica, Battle Beast, Arch Enemy, HEAVEN SHALL BURN, Northlane, Blessthefall, Counterparts, Deez Nuts, Nasty.... Tuti van amit kihagytam biggrin.gif Ráadásul van még pár amire elszeretnék jutni a jövőben.

Fish!, Junkies, Tankcsapda, 30Y, Vad Fruttik, Esti Kornél, Pegazusok Nem Léteznek, Elefánt, Supernem, Brains, Péterfy Bori & Love Band, Belga, Middlemist Red, Rómeó Vérzik, Road, doghitters, Don Gatto, Tisztán a cél felé, Tango Underground, A.M.D., Social Free Face, HHCC, Septic Pain, AZE N, Dirty Dawn, Lastmanstanding, Liberal Youth, C.Y.D., Leukémia, SKIZO, Orwell Disznói, Leander Rising, Subscribe, Quimby, Kiscsillag, Holtidő, Salvus, Alvin és a Mókusok, Sleepless, Prosectura, Hétköznapi Csalódások, Fegyelmező Részleg, Heaven Street Seven, Watch My Dying, Kozmosz, Samas, Krampüs, Dorothy, The Southern Oracle, PASO, Intim Torna Illegál, Irie Maffia, Punnany Massif, Ivan And The Parazol, Anna And The Barbies... Hazai előadóból hirtelen ennyi jutott eszembe. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2020. április 03. 16:06 #39
nousernameisneeded
nousernameisneeded
visszatérő vendég
 
Státuszegy macska, egy uborkamezőn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.27.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 0
Azonosító: 275986
Offline offline
Én még csak magyar bandák/emberek koncertjén voltam.
A legnagyobb élmény Krúbi volt, nagyon jó volt a hangulat, és ahogy Krúbi végigtolta az egészet, egyszerűen lenyűgöző, imádtam minden percét, alig várom, hogy az új albummal is jöjjön turnézni. És persze a társaság is nagyon király volt wub.gif wub.gif
Voltam még Bye Alexen is, nagyon profi volt ő is, azt is imádtam, neki is elmennék megint egy koncertjére blush.gif az ő koncertjeire mondjuk rendszeresen járunk
Aztán voltam Margharet Islanden is, 30y-on, Esti Kornélon, Szabó Balázs Bandáján, Follow the Flown, Bagossy Brothers Companyn, Nem az a lányon rohog.gif , de már sokra igazából nem is nagyon emlékszem,
2020. április 08. 16:55 #40
- törölt felhasználó -    
Még nagyon régen voltam ByTheWay, Barbee, Majka, Magna Cum Laude koncerten. rohog.gif Mikor a rocker korszakomat éltem voltam Remorse, Depresszió, Road és Slipknot koncerten. Azt hiszem ennyi.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!