A Twilight-sztár mindössze fotókról ismerné fel a srácokat, még a nevüket sem tudja!
A teljes cikkhez kattints ide!
Robert Pattinson sosem hallott még a One Directionről
2012. november 28. 18:08
#1
17 felhasználónak tetszik:
ophely88,
Siistra,
SmileyZ,
Twilight6,
dreamscometrue,
Luckie,
MadHatter,
bibicsibi,
Black Hearth2,
Im a SlaveForBritney,
olsenfan..,
Glamster,
Yaroslava,
Lucky5,
LadyNessa.,
patrícia4,
Törpemókus
2012. november 28. 18:10
#3
|
|
Barbus87The Script addict™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.19. Hozzászólás: 2988 Csatolások: 468 Azonosító: 131550 offline
|
Irigylem Robertet, hogy nem hallott még róluk
Egyébként a Westlife egy csodálatos együttes és sokkal tehetségesebbek mint a van dájreksön fiúk! Igazi zenészek!
2012. november 28. 18:11
#5
az utolsó két szóval egyet értek
nagyon is irigylem Rob-ot
2012. november 28. 18:13
#7
|
|
twilightgirl0910firefly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 4802 Csatolások: 412 Azonosító: 131011 offline
|
"micsoda mázlista!" Szerintem senki nincs rá kötelezve, hogy hallgassa a zenéjüket, nézegesse a képeiket, valamint olvasson róluk cikkeket...
2012. november 28. 18:16
#10
|
|
chelseagirl18White Wave™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.21. Hozzászólás: 3016 Csatolások: 311 Azonosító: 123303 offline
|
Nem tudom Rob hol él, hogy az ő képébe nem nyomják folyamat a Vándájreksönt, de nekem is oda kéne költöznöm.
Én is sokkal inkább csatlakoznék a Westlifehoz
2012. november 28. 18:18
#11
|
|
ophely88time lady |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.08. Hozzászólás: 7455 Csatolások: 0 Azonosító: 157806 offline
|
Ezen nem lepődöm meg. Sokan az Egyesült Királyságban de még az USA-ban sem tudják hogy kik ők. Én sem hallottam végig soha egyetlen számukat sem, neveiket sem. Én nem hallgatok/nézek magyar médiát és Robert sem, ez lehet a kulcs.
Angol és amcsi rádiókat hallgatok, soha egyetlen egyszer nem adtak még le 1D számot azokon a rádiókon amiket én hallgatok, csak akkor ha chart van, akkor valami érthetetlen, manip módszerrel felkerül a listára és a Billboard meg egyéb hülye listákra, miközben a rádiók alig adják a dalaikat. Nem tudom máshol mi a helyzet, de sem angol sem amcsi rádióban nem hallani 1D számokat és Csehországban is alig találni olyan embert aki tudja hogy ki a fürtös barna gyerek.
2012. november 28. 18:18
#12
|
|
Ria1997dollophead |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.17. Hozzászólás: 1072 Csatolások: 0 Azonosító: 151247 offline
|
matita: Nem szeretem Robert-et, sőt, de most megvédem.. Szerintem attól nem lesz valaki idióta mert nincs ízlésficama
12 felhasználónak tetszik:
SmileyZ,
dreamscometrue,
Pöttömke,
Luckie,
ophely88,
bibicsibi,
Im a SlaveForBritney,
Black Hearth2,
Glamster,
Yaroslava,
Lucky5,
MadHatter
2012. november 28. 18:19
#13
|
|
SmileyZHappiest girl in the world ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.12. Hozzászólás: 8757 Csatolások: 33707 Azonosító: 122565 offline
|
Ez szerintem egyáltalán nem baj,sőt.. én lennék a helyében
Nem akarom megbántani a fiúk rajongóit,meg semmi ilyen,félre értés ne legyen,de őszintén most az egyszer irigy vagyok erre a srácra.Én hiába nem akarok akkor is hallok róluk
Vannak számaik amik tetszenek,de...hagyjuk inkább..
Biztos most lesznek egy csomóan akik elkezdik szidni Rob-ot,de azokon már előre nevetek
Biztos most lesznek egy csomóan akik elkezdik szidni Rob-ot,de azokon már előre nevetek
1 felhasználónak tetszik:
Lucky5
2012. november 28. 18:20
#14
|
flóranekem8 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.10.14. Hozzászólás: 1544 Csatolások: 2 Azonosító: 187732 offline
|
istenem de hülye...... csak teszi a fejté : D
2012. november 28. 18:21
#15
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
Holnap pedig jön erre a válaszcikk: "A One Direction tagjai pedig az Alkonyatról és Pattinsonról nem hallottak még"
10 felhasználónak tetszik:
dreamscometrue,
House Of Wax,
Pöttömke,
Luckie,
bibicsibi,
_ToTo_,
Black Hearth2,
olsenfan..,
Glamster,
MadHatter
2012. november 28. 18:21
#16
|
|
chelseagirl18White Wave™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.21. Hozzászólás: 3016 Csatolások: 311 Azonosító: 123303 offline
|
Idézet (matita @ 2012.11.28. 18:15)
Tudatlan, idióta ! WE LOVE 1D ! <3
Még ha a királynőt nem ismerné akkor azt mondanám, hogy igazad van. De azon kívül hogy még a csapból is ők folynak miért kéne mindenkinek ismernie őket, meg tudnia hogy milyen márkájú alsógatyát hordanak?
2012. november 28. 18:22
#18
|
|
rocknroller |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.07.05. Hozzászólás: 1804 Csatolások: 0 Azonosító: 17168 offline
|
Én szintén nem tudok róluk sz@rt se, de nem is érdekel, ha nem láttam volna itt cikkeket ezekről fingom se lenne róluk, igaz a nevüket sem tudom, nem is hallottam dalukat. A Westlife-nak legalább van 1-2 jó dala, ott sem rémlik kit hogyan hívnak. Ettől még boldog ember vagyok.
2012. november 28. 18:23
#20
|
|
Im a SlaveForBritneyʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.27. Hozzászólás: 4352 Csatolások: 409 Azonosító: 186761 offline
|
Na, én akkor kaptam volna agyvérzést, ha a 1D-t válassza a Westlife helyett... Egyébként nem csodálkozom, a tiniken kívül nem hiszem, hogy sokan ismerik őket...
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline

