Starity

Kihirdették a MAMA idei győzteseit

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. december 01. 19:55 #1
AryaXD
AryaXD
 
Státuszどの ひと でも ゆめ が あります。わたし の ゆめ を あなた に あげます。♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 9
Azonosító: 146499
Offline offline
Idén is megrendezésre került a MAMA Ázsiában. A díjazottak között szerepel PSY, a Big Bang, Shinee, IU, Super Junior, az Epik High és még sokan mások.
A teljes cikkhez kattints ide!
3 felhasználónak tetszik: Lucky5, Cassie3, Saranghae
2012. december 01. 20:17 #2
SHINee
SHINee
visszatérő vendég
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.10.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 40
Azonosító: 179966
Offline offline
Nagyon örülök a nyerteseknek , Imádom őket Így tovább smileeee.gif K.Will s a többiek is smileeee.gif G-D ez a haj nagyon jól néz ki wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Lucky5, Cassie3
2012. december 01. 20:30 #3
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Gratulálok, KARA! Megérdemeltétek, ügyesek, tehetségesek és csodálatosak vagytok! Kamilia! heart.gif heart.gif
2012. december 01. 20:45 #4
Bius99
Bius99
visszatérő vendég
 
StátuszGrowl~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.25.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 1
Azonosító: 174219
Offline offline
Gratulálok nekik.smileeee.gif
2012. december 01. 20:46 #5
- törölt felhasználó -    
Gratulálok nekik! Nem semmi műfaj amit ők csinálnak.
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2012. december 01. 20:46 #6
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
óóóó IU a legjobb énekes!!! Biztos voltam benne, hogy ő lesz a legjobb női énekes. És abban is, hogy : Seo In Guk&Jeong Eun Ji / All for you című szám is felkerül a listára, hiszen Eun Ji gyönyörűen énekel!!!!
2012. december 01. 20:47 #7
Lili5512
Lili5512
 
StátuszNothing............... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 371
Azonosító: 185626
Offline offline
Még jó hogy a Gangnam Style is nyert!!
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2012. december 01. 20:47 #8
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Gratulálok nekik! Tényleg megérdemelték a díjakat!!
2012. december 01. 20:48 #9
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Big Bang heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2012. december 01. 21:03 #10
Lakreen.
Lakreen.
ELF o(≧∀≦)o
 
StátuszI guess the more you get to know about love, you only become worse. - Tablo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.18.
Hozzászólás: 1783
Csatolások: 132
Azonosító: 145693
Offline offline
Gratulálok mindenkinek, megérdemlik! biggrin.gif Tegnap már olvastam, és a videókat is láttam a fellépésekről. biggrin.gif
Komolyan mondom, nagyon örülök a cikknek, köszi AryaXD! meghajolo.gif Egyre több cikk jelenik meg a K-popról, J-popról, és ez olyan jó. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2012. december 01. 21:03 #11
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Úristen, hát én le sem tudom írni, hogy mekkora élmény volt! w00t.gif Ugyan nem voltam ott, de élőben néztem és egyszerűen leírhatatlanul fantasztikus volt! Az elejét ugyan nem láttam, de később megnéztem azt is és csodás volt. Az egész ott kezdődött, hogy G-Dragon megnyitotta a ceremóniát. Vele kezdődött az egész, így már az eleje zseniális volt. Az a rap. Nagyon tetszett, úristen! Olyan jó volt! Később a BIGBANG 3 díjat is nyert, teljesen megérdemelten! Persze, akkor is ugyanolyan tehetségek lennének, ha nem nyertek volna díjat, de nagyon örülök ennek! Ügyesek voltak. A Legjobb Fiúbanda és Az Év Előadója/Művésze. Az biztos, hogy ezeket a díjakat ők érdemlik meg a legjobban! Egyébként egy különdíjat is nyertek, a "Guardian Angel Worldwide Performer" nevezetű díjat. Ez mind nem véletlen, egyszerűen lenyűgöző, amit csinálnak. Lenyűgöző, amit megtesznek a rajongóikért, azaz a VIP-jaikért! A Legjobb Férfi Előadó pedig G-Dragon lett! Ennél jobb már nem is lehetett volna ez a díjátadó! heart.gif Mellesleg, azt kimaradt a cikkből, hogy Adam Lambert is jelen volt az eseményen. Előadta a 'Whataya Want From Me' és a 'Trespassing' című dalait. Ő is leírhatatlan volt! Tökéletesen énekelt, mint mindig! Ráadásul még a vörös szőnyegen kérdezték tőle, hogy ki a kedvenc k-pop előadója és Psy mellett a BIGBANG-et emelte ki. wub.gif A BIGBANG előadása volt a másik (Adam Lambert-é mellett), ami igazán megfogott! Nem elég, hogy ők is tökéletesen énekeltek, de még olyan látványos is volt. Az biztos, hogy a látványtervező nem volt kispályás. IDE kattintva megnézhetitek, ha érdekel. Nekem nagyon bejött! A táncoló csontvázak és az a nagy koponya! Ráadásul azok a ruhák. Nagyon összepasszolt minden. Nem hiába a BIGBANG a legjobb! Nagyon nagy és különleges volt ahogy elénekelték a Crayon-t és a Fantastic Baby-t! Ja és G-Dragon az egyetlen, aki egy élő díjátadó közben képes hajat váltani. Az elején még ugye szőke volt, majd a felétől már piros hajjal csodálhattuk meg. heart.gif Szó, mint szó, remek volt az egész! Nekem nagyon nagy élményt nyújtott. Mind a díjazottakban, mind az előadásokban. Egyszerűen nagyszerű volt! Plusz (bocsi, nem tudom abbahagyni), amikor Psy megnyerte a Legjobb Dal díjat a Gangnam Style-ért, a BIGBANG mellette ült és amikor Psy felállt, hogy elinduljon a színpadra, a BIGBANG-os fiúk elkezdték neki táncolni a Gangnam Style táncot, majd állva tapsoltak neki. laugh.gif Na befejeztem. (asszem..) biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Lucky5, Saranghae
2012. december 01. 21:05 #12
Lordi Angel
Lordi Angel
 
StátuszFirst rule of avoiding disappointment: lower your expectations.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.11.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 323
Azonosító: 126872
Offline offline
"Legjobb videoklip: PSY / Gangnam Style
Az év dala: PSY / Gangnam Style"
nem értek egyet... ki nem állhatom ezt a számot!
1 felhasználónak tetszik: Lucky5
2012. december 01. 21:33 #13
AryaXD
AryaXD
 
Státuszどの ひと でも ゆめ が あります。わたし の ゆめ を あなた に あげます。♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.02.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 9
Azonosító: 146499
Offline offline
Én teljes mértékben egyetértek a Big Bang díjaival!!! Bőven megérdemelték! Az utóbbi 1-2-sok évben egyszerűen lenyűgözően zseniálisan csúcsszuperek voltak/vannak! GD aki mindent megtesz a bandáért hóban-fagyban pörög ezerrel, T.O.P azokkal a gyönyörű szemeivel és az érces-bájos hangjával, Taeyang nyaktól lefele^^, Seungri az örök gyerek, Daesung a világ legkedvesebb mosolyának tulajdonosa... Grrrrrrr
1 felhasználónak tetszik: Cassie3
2012. december 01. 21:49 #14
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
A SuJu, a SHINee, az f(x) és az EXO (akiket amúgy meg se említettek a cikkben, pedig ők is nyertek a 'legjobb új ázsiai előadó' kategóriában sleep.gif) akiknek a legjobban örültem, de a Big Bang és a B.A.P is nagyon megérdemelte a díjat/díjakat happy.gif
Nagy show volt, szerintem 100× élvezhetőbb volt mint mondjuk egy EMA rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Saranghae
2012. december 01. 21:53 #15
Cassie3
Cassie3
leebit♡
 
Státusz"life is too short to focus on things that you don't like" - pewdiepie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.13.
Hozzászólás: 1867
Csatolások: 1452
Azonosító: 124987
Offline offline
Idézet (lA-dONNA @ 2012.12.01. 21:49)
A SuJu, a SHINee, az f(x) és az EXO (akiket amúgy meg se említettek a cikkben, pedig ők is nyertek a  'legjobb új ázsiai előadó' kategóriában sleep.gif) akiknek a legjobban örültem, de a Big Bang és a B.A.P is nagyon megérdemelte a díjat/díjakat happy.gif
Nagy show volt, szerintem 100× élvezhetőbb volt mint mondjuk egy EMA rolleyes.gif

Hát az biztos, hogy 1000szer élvezhetőbb volt, mint például EMA!! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Lucky5, Saranghae
2012. december 01. 21:53 #16
- törölt felhasználó -    
Ki is ment a fejemből, hogy tegnap volt, de sajnos időm se volt még megnézni. dry.gif
A nyertesek maximálisan megérdemlik az elismerést. Ahogy várható volt a Big Bang-es fiúk idén sem okoztak csalódást amit rajongóik több díjjal is megköszöntek nekik, és hát meg is érdemlik hisz idén talán ők dolgoztak a legtöbbet. na és úgye mivel még nem fejeződött be a turnéjuk még jelenleg is nagy a pörgés náluk. laugh.gif
IU díja sem volt számomra kérdés, hisz, mint szóló énekesnő talán ő legjobb a hazájában, de azért már Aliee is szépen menetel. heart.gif
Na és akin szerintem senki nem csodálkozott az SPY. Az idei "média cirkusz" ami körülötte volt, szinte már garantálta neki a díjakat, de "a legjobb videó klip" kategóriával tudnék vitatkozni, mert lehet, hogy a Gangnam Style vicces, de ennél ezerszer jobb klip is volt idén, nem is egy... reklamalo.gif
Bár amin kiakadtam, hogy a B2ST egy díjat se nyert... reklamalo.gif
Azért persze gratula és jövőre a Big Bang-nek, a B2ST-nek és IU-nak még több díjat. hullam.gif
2 felhasználónak tetszik: Lucky5, Cassie3
2012. december 01. 21:55 #17
lucyrean001
lucyrean001
visszatérő vendég
 
StátuszI dont think that ure mean. but ur arrogance is just slapping my face
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.17.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 1
Azonosító: 177980
Offline offline
*0* Gratulálok nekik! (virtuálisan...) biggrin.gif Megérdemelték ^^
2012. december 01. 22:03 #18
- törölt felhasználó -    
Gratula nekik! ♥
2012. december 01. 22:05 #19
Spirii
Spirii
új tag
 
StátuszFriendship often ends in love, but love in friendship never..Gossip Girl :x
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.14.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 173443
Offline offline
Jó lenne ha egy olyan olald találnák , ahol minden olyen fontos esemény mind peldául a MAMA volt fel lenne tüntetve s persze idöpontokal , meg persze az is hogy épp melyik csatornán adják , ha ezt valami olvasná és tudna egy ilyen oldalt jo lenne ha irni az oldalamra -előre is kösziii- legalabb ne maradnak le ezekröl az eseményekröl.
2012. december 01. 22:15 #20
marvellany
marvellany
time-traveller
 
StátuszLet the sky fall when it crumbles we will stand tall face it all together...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.28.
Hozzászólás: 1426
Csatolások: 133
Azonosító: 172167
Offline offline
Nem is gondoltam volna hogy a Gangnam Style ér el helyezést xD
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!