Starity

Balesetet szenvedett Tornóczky Anita

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2007. április 17. 22:09 #1
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Balesetet szenvedett Tornóczky Anita, Medgyessy Péter nevelt lánya a XIII. kerületben, kedden délután. Tornóczky a Csángó és a Lehel út keresztezõdésében haladt egy robogóval, amikor - eddig tisztázatlan körülmények között - egy Renault Megane elcsapta a keresztezõdésben. Tornóczky Anitát súlyos sérüléssel, nyílt lábszártöréssel szállították a mentõk kórházba.

A StoryOnline információi szerint Tornóczkyt az Országos Baleseti Intézetben operálták meg. Az ATV mûsorvezetõje, Hajdú Péter az újságnak elmondta: Tornóczky Anita szabályosan közlekedett robogójával, amikor egy autó elgázolta.

Az Országos Baleseti és Sürgõsségi Intézetben nem kívántak az esetrõl nyilatkozni az Index munkatársának.

http://index.hu/politika/bulvar/bulvarhire...07.04.17&308452
2007. április 17. 22:10 #2
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Most operálják Tornóczky Anitát

2007. április 17., kedd 20:05

Súlyos baleset érte Tornócky Anitát ma délután a XIII. kerületben. A mûsorvezetõ nyílt lábszártöréssel került kórházba, ezekben a percekben operálják az Országos Baleseti Intézetben - tudtuk meg Hajdú Pétertõl.

Az ATV mûsorvezetõje, a StoryOnline-nak elmondta, hogy Anita szabályosan közlekedett robogójával, amikor egy autó elgázolta. Szerencsére nem veszítette el eszméletét, így azonnal értesíteni tudta Hajdú Pétert, aki egy forgatást félbe hagyva a rendõrök és a második mentõ elõtt ért a helyszínre. Az Esti Frizbi mûsorvezetõje, aki egyben Anti jó barátja, elmondta, szörnyû látványt nyújtott Anita lába, még a csont is kiállt belõle. Azonnal a kórházba szállították, ahol két órás operáció várt rá. Ezekben a percekben is a mûtõben van.

http://www.storyonline.hu/?cid=1042
2007. április 17. 22:11 #3
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Jobbulást kívánok neki beer.gif
Szép is aranyos is, reméljük megússza a komoly törést komplikációk nélkül.
2007. április 17. 22:26 #4
zero_cool51
zero_cool51
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1086
Azonosító: 49
Offline offline
Szintén jobbulást kívánok neki.

Engem csak az zavar ebben, hogy naponta x ilyen baleset történik, arról senki nem szól, de mihelyst egy híres emberrõl van szó, az egész média lecsap rá :s
2007. április 17. 22:35 #5
ViC
ViC
CAP-tain
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 5588
Csatolások: 96
Azonosító: 11
Offline offline
Ebben nagy igazság van. Sajnos az autósok nagyívben tojnak a bringásokra/kismotorosokra igaz nem egyszer történt meg velem is hogy egy kismotoros úgy tört elõre a pirosnál, hogy sorra nyomta el a kocsik tükrét.
2007. április 17. 23:29 #6
zero_cool51
zero_cool51
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 2341
Csatolások: 1086
Azonosító: 49
Offline offline
Ha meg mersz szólni, még neki áll feljebb. Van egy pár tenyérbemászó motoros tényleg, na meg a kamikaze biciklisek... (bár ha egyszer bringára ülök, én is olyan vagyok biggrin.gif)
2007. április 18. 03:11 #7
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
Idézet(zero_cool51 @ 2007. April 17. - 23:29)
(bár ha egyszer bringára ülök, én is olyan vagyok biggrin.gif)

Hát ez ilyen... Ha kocsival vagyok én is utálom a bicikliseket, de ha biciklivel vagyok akkor meg az autósokat. biggrin.gif

Idézet
Engem csak az zavar ebben, hogy naponta x ilyen baleset történik, arról senki nem szól, de mihelyst egy híres emberrõl van szó, az egész média lecsap rá :s

Szerinted kit érdekelne hogy Pusztaröcsögén elütötte egy traktor a sarki fûszerest?

Arra a hírre viszont, hogy Nóci majdnem leejtette a mobiltelefonját ezrek állnak sorba az újságosoknál. Ez van. smileeee.gif
2007. április 18. 04:50 #8
zoomify
zoomify
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.19.
Hozzászólás: 1799
Csatolások: 46
Azonosító: 5440
Offline offline
Na igen, ez igaz...
A kamikaze bringázgatás pedig fura dolog. Tudod anno a kis sárga srácok általában egy repülõben (netán más szerkentyûkben is) ücsörgögtek és így komolyabb bajokat okozhattak az amcsiknak, te bringával 'semmi' kárt nem okozol a kocsikban tehát egyfelõl ezért is "hasztalan", viszont téged kiskanállal szednek össze, ezt a sofõrök is tudják, de aki bringára ül azt valahogy ez a tény nem érdekli.

A másik oldalon meg ott van, hogy aki két keréken nyomul az nem is ember hiszen nem tellik neki kocsira, meg amúgy is csak odébbpöccintem azt jóvan, nekem nem árt... legalábbis valami ilyesmi juthat eszükbe a járgányokban ülöknek.
És persze ehhez hozzájön még a kamikaze magatartás a bringásoknál ami asszem idehaza (máshol is) egy hiányzó oktatási modullal meg, a suliban való felkészítéssel leredukálható lenne, ha mindenható politikusaink nem a történelmi évszámok, illetve matek-egyenletek bebiflázása és kb 1/2-1 év után való teljes törlõdése alapján mûködõ tanrendben hinnének.

Mi lehetne megoldás ezekre.. így hirtelen egy általános suliban egy kresz, meg elsõsegély tanfolyam, meg egy országos kampány, pár gyerekhulla-fotóval, hogy a szülök észheztérjene, és vegyék a fáradságot bukósisakot meg egyebeket a gyerekre adni.
Lehet kicsit radikális dolog, de ez olyan mint a fémhulladák kereskedelmet állami kézbe venni ötlet (a napokban hangzott el az 5let egy interjú során) mert ha így megy a drót meg sínlopás, csak idõ kérdése egy vasúti tragédia.
Érdekes, a szerencsejáték az lehet állami monopólium, mivel az tiszta bevétel...

hjahh, elkanyarodtam, de baleset ez is az is sad.gif

off:

na mind1, tehát várjuk a tragédiát, nem tehetünk mást, amerikának egy 9/11 kellett, másként Orwelli lett volna ami most simán bevett gyakorlat sajnos vagy sem

illetve itt az újabb "bibi" a 2-3 napja történt 30 áldozatos lövöldözés az egyetemen, ezekután már nem lessz az a szabad intézmény az se, hanem mint a pentagonba, úgy léptetnek ki/be mindenkit (ez legalábbis nem kizárható túlreagálási lehetõség) vagy megengedik a fegyverviselést bár ez nem hozna annyi bevételt a védelmi szektornak tehát az elöbbire szavazok dry.gif

off/
2007. április 18. 16:03 #9
Dido
Dido
_______
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.06.05.
Hozzászólás: 10810
Csatolások: 76487
Azonosító: 6538
Offline offline
jobbulást a Drágának!!!! wub.gif wub.gif
2007. április 18. 17:59 #10
Sunset Lover
Sunset Lover
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.02.
Hozzászólás: 3166
Csatolások: 1382
Azonosító: 17566
Offline offline
reklamalo.gif
csak kerüljön a kezem közé aki elütötte box2.gif furesz.gif tucherch.gif

wub.gif Szegény Anitácska, remélem hamar felépül wub.gif
2007. április 22. 19:56 #11
Sunset Lover
Sunset Lover
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.02.
Hozzászólás: 3166
Csatolások: 1382
Azonosító: 17566
Offline offline
Nem ijedt meg a balesettõl Tornóczky Anita, felépülése után újra sportolni fog, és a motorosvizsgát is szeretné letenni, hogy ne csak lassú robogókkal motorozhasson.

Jobban érzi magát Tornóczky Anita, bár még nehezére esik felkelni az ágyból. Mint azt a Velvetnek elmondta, a mai nap nagy vívmánya az volt, hogy egyedül tudott fogat mosni, de úgy érzi, a körülményekhez képest jól van. Ma eltávolították a csöveket a lábából, de egy pár napig a fertõzésveszély miatt még a kórházban kell maradnia.

Úgy tûnik, pár hónap alatt teljesen felépül majd a balesetbõl, és újra elkezdhet sportolni is, sõt a kímélõ sportokat kifejezetten ajánlották az orvosok. A robogóhoz való további viszony azonban érzékeny kérdés.

"A családom nagyon ellenzi, hogy robogózzak, többen azt mondták nem állnak velem szóba többet, ha még egyszer robogóra ülök" - mondta el Tornóczky Anita, akit azonban a családjával ellentétben, nem így gondolkozik. "Sokkal jobban eltántorított volna, ha tudom, hogy én vagyok a hibás. De így, hogy szabályosan közlekedtem, nem nõtt bennem a félelem" - mondta el Tornóczky, aki felépülése után szeretné a nagymotoros vizsgát is letenni.

wub.gif
2007. április 22. 22:14 #12
ppetya
ppetya
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.04.
Hozzászólás: 231
Csatolások: 158
Azonosító: 11669
Offline offline
Szegény Anita, sajnálom. Annál is inkább együtt tudok vele érezni, mivel 4 hónapja szintén motorral, szintén nyílt lábszártörésem volt, és még bõven nem olyan mint régen. Gyógyuljon meg minél hamarabb!!! wub.gif
2007. május 02. 20:06 #13
Sunset Lover
Sunset Lover
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.02.
Hozzászólás: 3166
Csatolások: 1382
Azonosító: 17566
Offline offline
Igaz nem a legfrissebb videó, de.....
http://www.tv2video.hu/popup/index_player....420&video=31706

szegény wub.gif
2007. május 03. 17:40 #14
Sunset Lover
Sunset Lover
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.02.
Hozzászólás: 3166
Csatolások: 1382
Azonosító: 17566
Offline offline
Ma reggel volt a Mokkában:
http://www.tv2video.hu/popup/index_player....503&video=32067
2007. július 17. 18:09 #15
eszty11
eszty11
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.06.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 284
Azonosító: 33938
Offline offline
Hát nem ismerem,meg minden,de sajnálom!Fõleg,hogy õ szabályosan közlekedett,a másik volt a hülye!
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!