Starity

Pankráció III.

1050 oldal 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. január 28. 20:06 #3081
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.01.28. 20:00)
Én is együtt érzek Bércike! cray.gif
Inkább mégsem rohog.gif


Amúgy most azon gondolkozom, ez a srác azt is mondta, hogy Jericho évekig nem fog visszatérni... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. január 28. 20:08 #3082
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2013.01.28. 20:00)
Én is együtt érzek Bércike! cray.gif
Inkább mégsem rohog.gif


Jáj,annyira örülök!Már nagyon várom,hogy holnap mikor hazajöttem,megnézhessem a Hétfő esti Raw-ot.Punk és Rock biztosan megszólalnak... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2013. január 28. 20:11 #3083
- törölt felhasználó -    
Oops,ez kimaradt:Happy Birthday Sheamus!Habby Bitrhday to you!
2013. január 28. 20:12 #3084
- törölt felhasználó -    
pfff tiszta szégyen volt ez a Royal Rumble..Jericho nem elég jó a WWE-nek továbbra sem hogy megnyerjen egy Royal Rumble-t!!! háá persze nem csalódtam megint! ááá dehogy! sad.gif rolleyes.gif persze Rock idejön lenyom pár langyos fos promót a RAW-ban és azonnal kihívóként legyőzi CM Punk-ot csak azért hogy WM-án megint azért "izgulhassak" hogy Cena ellen verekszik Dwayne"the Rock" Johnson!!! zseniális az öcsém megmondta kb 10 percel a vége előtt a Rumble-nek hogy Cena nyer és ezért az öv meccset is Rock nyeri hogy újra legyen Cena-Rock a Wrestlemánián húúúú de izgalmas! jee.. Jericho pedig annyira csalódott voltam amikor másodikként jött be már ott tudtam hogy nem nyerheti meg a Royal Rumble-t! sad.gif és ami még jobban a fájt hogy a jelenleg legnagyobb WWE sztárok közül Sheamus,Cena,Ziggler,Ryback,Orton Jericho senkit nem dobhatott ki ő csak utánuk következik.. sad.gif és hááá Ortonról nem is beszélve cöhh egy 3 mozdulatos bohóc pankrátort csináltak a kedvencemből a Legend Killerből! rolleyes.gif Ortonnak szintén semmi esélye hogy újra beleszólása legyen a storykba vagy a címmeccsekbe.. bravooo WWE nem csalódtam már eleget áááá dehogy! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Lilimooo
2013. január 28. 20:13 #3085
- törölt felhasználó -    
laugh.gif
http://24.media.tumblr.com/bea76d6f0192de969829743f7a215fa0/tumblr_mh5kk3kmeb1r1eqygo1_250.pnghttp://24.media.tumblr.com/a657688d5855f41a77458a03caeb20b2/tumblr_mh5kk3kmeb1r1eqygo2_250.png
Bérces Danika, amúgy nagyon beégetted magad. wink.gif Itt papolsz nekünk, hogy nem veszti el, stb... látod, itt a végeredménye az okoskodásodnak. Egyébként meg javítsd már ki a státuszodat, könyörgöm, csak még nevetségesebbé teszed magad. MÉG MINDIG TEAM BRING IT! meghajolo.gif
http://25.media.tumblr.com/703a0073f956f45f44f0e65fbefb4d0f/tumblr_mhblseKq6u1ql0k28o2_500.png
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17
2013. január 28. 20:15 #3086
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2013.01.28. 20:12)
pfff tiszta szégyen volt ez a Royal Rumble..Jericho nem elég jó a WWE-nek továbbra sem hogy megnyerjen egy Royal Rumble-t!!! háá persze nem csalódtam megint! ááá dehogy! sad.gif  rolleyes.gif persze Rock idejön lenyom pár langyos fos promót a RAW-ban és azonnal kihívóként legyőzi CM Punk-ot csak azért hogy WM-án megint azért "izgulhassak" hogy Cena ellen verekszik Dwayne"the Rock" Johnson!!! zseniális az öcsém megmondta kb 10 percel a vége előtt a Rumble-nek hogy Cena nyer és ezért az öv meccset is Rock nyeri hogy újra legyen Cena-Rock a Wrestlemánián húúúú de izgalmas! jee.. Jericho pedig annyira csalódott voltam amikor másodikként jött be már ott tudtam hogy nem nyerheti meg a Royal Rumble-t! sad.gif  és ami még jobban a fájt hogy a jelenleg legnagyobb WWE sztárok közül Sheamus,Cena,Ziggler,Ryback,Orton  Jericho senkit nem dobhatott ki ő csak utánuk következik.. sad.gif és hááá Ortonról nem is beszélve cöhh egy 3 mozdulatos bohóc pankrátort csináltak a kedvencemből a Legend Killerből! rolleyes.gif Ortonnak szintén semmi esélye hogy újra beleszólása legyen a storykba vagy a címmeccsekbe.. bravooo WWE nem csalódtam már eleget áááá dehogy! rolleyes.gif


Ez lehet furán fog hangzani,de mi ismerünk téged? blink.gif
2013. január 28. 20:17 #3087
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2013.01.28. 20:12)
pfff tiszta szégyen volt ez a Royal Rumble..Jericho nem elég jó a WWE-nek továbbra sem hogy megnyerjen egy Royal Rumble-t!!! háá persze nem csalódtam megint! ááá dehogy! sad.gif  rolleyes.gif persze Rock idejön lenyom pár langyos fos promót a RAW-ban és azonnal kihívóként legyőzi CM Punk-ot csak azért hogy WM-án megint azért "izgulhassak" hogy Cena ellen verekszik Dwayne"the Rock" Johnson!!! zseniális az öcsém megmondta kb 10 percel a vége előtt a Rumble-nek hogy Cena nyer és ezért az öv meccset is Rock nyeri hogy újra legyen Cena-Rock a Wrestlemánián húúúú de izgalmas! jee.. Jericho pedig annyira csalódott voltam amikor másodikként jött be már ott tudtam hogy nem nyerheti meg a Royal Rumble-t! sad.gif  és ami még jobban a fájt hogy a jelenleg legnagyobb WWE sztárok közül Sheamus,Cena,Ziggler,Ryback,Orton  Jericho senkit nem dobhatott ki ő csak utánuk következik.. sad.gif és hááá Ortonról nem is beszélve cöhh egy 3 mozdulatos bohóc pankrátort csináltak a kedvencemből a Legend Killerből! rolleyes.gif Ortonnak szintén semmi esélye hogy újra beleszólása legyen a storykba vagy a címmeccsekbe.. bravooo WWE nem csalódtam már eleget áááá dehogy! rolleyes.gif

Ó basszus, köszönöm hogy eszembe juttattad. meghajolo.gif
A Rock vs John Twice In a Lifetime-nak viszont marhára nem örülök. rolleyes.gif Megint menni fog a bohóckodás, és mindkettejüket szeretem, de istenem, ELÉG VOLT EGYSZER IS!
Én örültem hogy megint lehetett látni Jeri bácsit, de hát igazad van, le sem szarják őt, persze Ryback, Punk és sajnos John is orrba-szájba van nyomatva.
Komolyan, hiába tér vissza Jericho ha tojnak a fejére. Nem becsülik meg, aztán szépen végleg otthagyja majd a WWE-t amiért ekkora s*ggfej ott az összes ember, Vince McMahonnal az élen.
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17
2013. január 28. 20:18 #3088
- törölt felhasználó -    
Idézet (annp @ 2013.01.28. 20:15)
Ez lehet furán fog hangzani,de mi ismerünk téged? blink.gif

Igen, ismerjük, itt volt már az első topikban is gonzales 7 néven, szinte először írt ide, és hamarabb volt itt mindenkinél... rolleyes.gif
2013. január 28. 20:20 #3089
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.01.28. 20:18)
Igen, ismerjük, itt volt már az első topikban is gonzales 7 néven, szinte először írt ide, és hamarabb volt itt mindenkinél...  rolleyes.gif


Világos smileeee.gif
Nya most jöjjön egy kis ének óra! biggrin.gif
Happy Birthday Sheamus,habby bithday to you!
Ma van a hősömnek születésnapja♥
2013. január 28. 20:22 #3090
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (saint7 @ 2013.01.28. 20:12)
pfff tiszta szégyen volt ez a Royal Rumble..Jericho nem elég jó a WWE-nek továbbra sem hogy megnyerjen egy Royal Rumble-t!!! háá persze nem csalódtam megint! ááá dehogy! sad.gif  rolleyes.gif persze Rock idejön lenyom pár langyos fos promót a RAW-ban és azonnal kihívóként legyőzi CM Punk-ot csak azért hogy WM-án megint azért "izgulhassak" hogy Cena ellen verekszik Dwayne"the Rock" Johnson!!! zseniális az öcsém megmondta kb 10 percel a vége előtt a Rumble-nek hogy Cena nyer és ezért az öv meccset is Rock nyeri hogy újra legyen Cena-Rock a Wrestlemánián húúúú de izgalmas! jee.. Jericho pedig annyira csalódott voltam amikor másodikként jött be már ott tudtam hogy nem nyerheti meg a Royal Rumble-t! sad.gif  és ami még jobban a fájt hogy a jelenleg legnagyobb WWE sztárok közül Sheamus,Cena,Ziggler,Ryback,Orton  Jericho senkit nem dobhatott ki ő csak utánuk következik.. sad.gif és hááá Ortonról nem is beszélve cöhh egy 3 mozdulatos bohóc pankrátort csináltak a kedvencemből a Legend Killerből! rolleyes.gif Ortonnak szintén semmi esélye hogy újra beleszólása legyen a storykba vagy a címmeccsekbe.. bravooo WWE nem csalódtam már eleget áááá dehogy! rolleyes.gif


Pont ezt magyaráztam haveromnak, hogy a végén megint Rock vs. Cena lesz, de ugyan elég volt egyszer is.
Egyébként igen, Jericho visszatérése úgy lett volna tökéletes, ha meg is nyeri a meccset.. De természetesen le se sz*rják.. Randy pedig? Már nem azért, de alig tudott csinálni valamit a meccsen, ráadásul szerintem hamar ki is dobták... Mint mondtam, nem ez volt a legjobb RR.. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: annp, riri17
2013. január 28. 20:26 #3091
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.01.28. 20:17)
Ó basszus, köszönöm hogy eszembe juttattad. meghajolo.gif 
A Rock vs John Twice In a Lifetime-nak viszont marhára nem örülök.  rolleyes.gif Megint menni fog a bohóckodás, és mindkettejüket szeretem, de istenem, ELÉG VOLT EGYSZER IS! 
Én örültem hogy megint lehetett látni Jeri bácsit, de hát igazad van, le sem szarják őt, persze Ryback, Punk és sajnos John is orrba-szájba van nyomatva. 
Komolyan, hiába tér vissza Jericho ha tojnak a fejére. Nem becsülik meg, aztán szépen végleg otthagyja majd a WWE-t amiért ekkora s*ggfej ott az összes ember, Vince McMahonnal az élen.


nem volt ilyen még az életben de iszonyat csalódott voltam amikor megláttam Jercho-t! sad.gif
mondtam is magamban hogy heyyy öreg mi a fenét keresel itt? nem illesz te már ide túl jó vagy ezeknek a pojácáknak! rolleyes.gif
de még mindig kap szerintem olyan pénzügyi ajánlatokat hogy vissza tudják csábítani rövid időre és háá hülye lenne Jericho ha nem vállalná el! smileeee.gif
de én komolyan reménykedtem hogy jön Undertaker vagy esetleg John Morrison Morrison bármelyik jelenlegi bajnok méltó ellenfele lenne cím meccsen! de háá Morrisont is el engedték. sad.gif
áááá de Orton-al is amit művelnek semmire nem használják be jön ki oszt 3-4 RKO-t meg csinálja az unalmasnál unalmasabb mozdulatait meg bohóckodik...ááááááá Bullsheiit!
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17
2013. január 28. 20:31 #3092
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok maradéktalanul elégedett sőt..semmi bajom Cenával de az ő helye mondhatni amúgy is garantált a WrestleManian,adták volna a győzelmet valaki másnak,akár visszatérőnek..én végig Jericho-nak és Randy-nek szurkoltam igazából a meccs alatt. Az szintén nem tölt el örömmel hogy Miz sem tudott győzni pedig igazán megérdemelné már újra azt az övet.Gratulálok persze Cesaronak de nem az ő győzelmét vártam. Ami a tag team meccset illeti,igazából nem bánom a végeredményt bár már annyiszor próbálkoztak Cody-ék hogy igazán hagyhatták volna hogy győzzenek.Az egyetlen aminek örültem az Rock győzelme mert már kifejezetten kezdtem unni Punk töretlen uralkodását,hiába szeretem.
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17
2013. január 28. 20:34 #3093
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2013.01.28. 20:31)
Nem vagyok maradéktalanul elégedett sőt..semmi bajom Cenával de az ő helye mondhatni amúgy is garantált a WrestleManian,adták volna a győzelmet valaki másnak,akár visszatérőnek..én végig Jericho-nak és Randy-nek szurkoltam igazából a meccs alatt. Az szintén nem tölt el örömmel hogy Miz sem tudott győzni pedig igazán megérdemelné már újra azt az övet.Gratulálok persze Cesaronak de nem az ő győzelmét vártam. Ami a tag team meccset illeti,igazából nem bánom a végeredményt bár már annyiszor próbálkoztak Cody-ék hogy igazán hagyhatták volna hogy győzzenek.Az egyetlen aminek örültem az Rock győzelme mert már kifejezetten kezdtem unni Punk töretlen uralkodását,hiába szeretem.


Igen,nagyjából én is így éreztem,bár én a RR alatt Sheamus-nak szurkoltam...kár hogy harmadik lett,de több a semminél..
1 felhasználónak tetszik: Lilimooo
2013. január 28. 20:35 #3094
- törölt felhasználó -    
MIZ-el is mit művelnek??? megveretik folyamatosan ezzel Cesaroval aki há olyan átéléssel alakítja a szerepét mint Taylor Lautner a közkedvelt vámpíros filmben a farkasmebert... hááááá én idén még nem néztem végig Cesaro meccset az biztos mindet át tekertem! rolleyes.gif
MIZ karakterét is tönkretették teljesen!

háá én az biztos hogy a WWE roster több mint felét kirugnám és szinte mindenkit felhoznék az NXT-ből és a smackdownt is megszüntetném legyen egy műsor egy héten legyen ok 3 órás 40 egynéhány pankrátorral aztán csapassák mert ez ami most van ez szégyen rengeteg olyan pankrátor van akiknek semmi keresni valója nem lenne a WWE-ben. lehet hogy ott ahol szerepeltek korábban eszméletlen nagy sztárok voltak és tehetségek de itt ez a képernyőn keresztül valahogy nem jön át. rolleyes.gif
nahh mindegy kitomboltam magam megint a WWE miatt! rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17
2013. január 28. 20:38 #3095
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2013.01.28. 20:35)
MIZ-el is mit művelnek??? megveretik folyamatosan ezzel Cesaroval aki há olyan átéléssel alakítja a szerepét mint Taylor Lautner a közkedvelt vámpíros filmben a farkasmebert... hááááá én idén még nem néztem végig Cesaro meccset az biztos mindet át tekertem! rolleyes.gif 
MIZ karakterét is tönkretették teljesen! 
háá én az biztos hogy a WWE roster több mint felét kirugnám és szinte mindenkit felhoznék az NXT-ből és a smackdownt is megszüntetném legyen egy műsor egy héten legyen ok 3 órás 40 egynéhány pankrátorral aztán csapassák mert ez ami most van ez szégyen rengeteg olyan pankrátor van akiknek semmi keresni valója nem lenne a WWE-ben. lehet hogy ott ahol szerepeltek korábban eszméletlen nagy sztárok voltak és tehetségek de itt ez a képernyőn keresztül valahogy nem jön át. rolleyes.gif 
nahh mindegy kitomboltam magam megint a WWE miatt! rohog.gif


Igen,a Miz-től sem voltam elragadtatva...
2013. január 28. 20:38 #3096
- törölt felhasználó -    
Idézet (annp @ 2013.01.28. 20:34)
Igen,nagyjából én is így éreztem,bár én a RR alatt Sheamus-nak szurkoltam...kár hogy harmadik lett,de több a semminél..



háá amikor Sheamus pofán rúgta Zigglert és kiesett az az idióta spagetti fejű pojáca a ringből öcsémmel egy emberként ugrottunk és öklöztünk a magasba hogy "EZAZZ!!" SHEAMUS SHEAMUS.. ordítottuk!! thumbsup.gif meghajolo.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Lilimooo, annp, riri17
2013. január 28. 20:40 #3097
- törölt felhasználó -    
Idézet (saint7 @ 2013.01.28. 20:35)
MIZ-el is mit művelnek??? megveretik folyamatosan ezzel Cesaroval aki há olyan átéléssel alakítja a szerepét mint Taylor Lautner a közkedvelt vámpíros filmben a farkasmebert... hááááá én idén még nem néztem végig Cesaro meccset az biztos mindet át tekertem! rolleyes.gif

beer.gif
Tökéletes megfogalmazás. Miz karakterében sokkalta több van,jóval többre lenne képes ha hagynák is ahelyett hogy hátráltatják..dehát sosem ez az amit igazán figyelmbe vesznek pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17
2013. január 28. 20:42 #3098
- törölt felhasználó -    
meg Wade Barett?? ohh egek rolleyes.gif háááá én a fejemet verem a falba hogy én ennek az embernek régen csináltam profilt és szerkesztettem a starityn meg olyan jó véleménnyel voltam róla dög unalmas középszerű pankrátorrá vált semmi mozdulat semmi karizma csak úgy van én meg hogy hype-oltam őt itt a starytin... sad.gif jaaajjj...
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17
2013. január 28. 20:44 #3099
- törölt felhasználó -    
jó Ziggler mellett egy dolog szól de az nagyon senki nem tud annyira látványosan esni mint ő!! abban tényleg nagyon jó! meghajolo.gif gumiból van a csontja vagy nemtom! meghajolo.gif meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17
2013. január 28. 20:50 #3100
- törölt felhasználó -    
Na nekem menni kell,sziasztok!
Twitteren még elértek!
1050 oldal 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

A.J. Lee A.J. Lee 1166.