Pankráció III.
2013. március 26. 16:26
#6303
Sziasztok!
Ma annyit röhögtem a suliba egy cigány gyereken
Egyik osztálytársamnak beszólogatott... már mondta,hogy "beküldöm a tesómat..." Nagyon sokáig nézett,de az a nézés meg a beállás
Bia az avatarod!
Ma annyit röhögtem a suliba egy cigány gyereken
Bia az avatarod!
2013. március 26. 16:31
#6304
|
|
KazuoMrs. Howell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.16. Hozzászólás: 7085 Csatolások: 5676 Azonosító: 165377 offline
|
Idézet (Nessa123 @ 2013.03.26. 16:26)
Sziasztok!
Ma annyit röhögtem a suliba egy cigány gyereken
Egyik osztálytársamnak beszólogatott... már mondta,hogy "beküldöm a tesómat..." Nagyon sokáig nézett,de az a nézés meg a beállás
Bia az avatarod!
Ma annyit röhögtem a suliba egy cigány gyereken
Bia az avatarod!
Nana, ő az enyém.
2013. március 26. 18:00
#6309
Idézet (Bérces Dániel @ 2013.03.26. 14:58)
De mi az, hogy én nem mutatok tiszteletet bejöttem egy poénon viccelődni és letámadtatok tőletek hol van a tisztelet? De akkor most mond meg mit csináltam azon kívül, hogy bejöttem egy poénon viccelődni amit én másképp hallottam?
Ez nem olyan Punk-os viselkedés?
2013. március 26. 19:08
#6310
helo mindenki
D
Képzeljétek, ugye ma volt a főpróba erre a Várkonyi Estre... aha, mivel nekem fiam van (Ludas Matyi, bah..), és öltöztetnem kellett a színfalak mögött, megpróbáltam futni.. aha, olyat estem! xDD csúsztam vagy fél métert
Látom visszajött a Bérces Dancsikaa...
Képzeljétek, ugye ma volt a főpróba erre a Várkonyi Estre... aha, mivel nekem fiam van (Ludas Matyi, bah..), és öltöztetnem kellett a színfalak mögött, megpróbáltam futni.. aha, olyat estem! xDD csúsztam vagy fél métert
Látom visszajött a Bérces Dancsikaa...
2013. március 26. 19:37
#6311
Idézet (Sunnygirl @ 2013.03.26. 19:08)
helo mindenki
D
Képzeljétek, ugye ma volt a főpróba erre a Várkonyi Estre... aha, mivel nekem fiam van (Ludas Matyi, bah..), és öltöztetnem kellett a színfalak mögött, megpróbáltam futni.. aha, olyat estem! xDD csúsztam vagy fél métert
Látom visszajött a Bérces Dancsikaa...
Képzeljétek, ugye ma volt a főpróba erre a Várkonyi Estre... aha, mivel nekem fiam van (Ludas Matyi, bah..), és öltöztetnem kellett a színfalak mögött, megpróbáltam futni.. aha, olyat estem! xDD csúsztam vagy fél métert
Látom visszajött a Bérces Dancsikaa...
Szia!
Jaj,te lány.Vigyázz magadra!
Visszajött
2013. március 26. 19:58
#6314
Idézet (Lilimooo @ 2013.03.26. 19:54)
Egyik kedvenc meccsem



Amúgy Domcsi vigyázz magadra



Amúgy Domcsi vigyázz magadra
zácskúúúú.. alatta ment a hajpornó
okés, de hálazaégnek csak főpróba volt.. de ott ült a nézőtéren az aki tetszik >< xdd holnap élesbe megy..
2013. március 26. 20:08
#6316
|
|
KazuoMrs. Howell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.16. Hozzászólás: 7085 Csatolások: 5676 Azonosító: 165377 offline
|
Idézet (Nessa123 @ 2013.03.26. 19:37)
Szia!
Jaj,te lány.Vigyázz magadra!
Visszajött
Sajnos 
Jaj,te lány.Vigyázz magadra!
Visszajött
Nem hiszem, hogy sokáig marad.
Mint ahogy most én se, csak pár percre jöttem fel.
2013. március 26. 20:11
#6317
|
|
KazuoMrs. Howell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.16. Hozzászólás: 7085 Csatolások: 5676 Azonosító: 165377 offline
|
Idézet (Nessa123 @ 2013.03.26. 18:00)
Ez nem olyan Punk-os viselkedés?
"bejöttem egy poénon viccelődni és letámadtok tőletek hol van a tisztelet?" Nem csodálom,hogy Punk a favoritod 
Vince megmondta a tutit.
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!

offline
3 felhasználónak tetszik:







