Idézet (riri17 @ 2013.03.31. 17:42)
Perverzek vagytok, még megrontotok a végén.

a Directionerek perverzek, sajnálom (most a magam nevében beszéltem)
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
|
|
Lilimooorebelrockstar. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.26. Hozzászólás: 3509 Csatolások: 158 Azonosító: 135293 offline
|
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Jegyespár voltak, de már szakítottak.
Nem teljesen erre számítottunk.
Valódi volt a sok férfi nemi szerv.