Starity

Pankráció III.

1050 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2013. január 03. 21:24 #61
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Egész idő alatt azon agyaltam, hogy vajon mi történhetett addig, amíg én nem voltam itt. Zitu hirtelen kilépett és Domcsi azt írta nekem, hogy nem miattam lépett volna ki a topikból. Már nagyon hosszú ideje gondolkoztam, hogy vajon mi lehet a háttérben. És no lám, eszembe jutott a lezárt topik, hátha ott látok valamit, amiből rájövök. Nagyon is jól meg persze rosszul is tettem, hogy benéztem, mert leesett a tantusz. Végre összeállt a kép, tehát ilyen szempontból nagyon jól tettem, hogy belestem, viszont sikerült rohadtul felidegesítenem magam, úgyhogy emiatt rosszul cselekedtem. A lényeg, hogy most már értem, hogy mi van és nagyon boldog vagyok, hogy megint történt egy kis "balhé"...csak gratulálni tudok és ezalatt nem Zitut vagy Lilit értem... rolleyes.gif Ez már nem lehet igaz, komolyan nem lehetne végre békében élni? Miért kell mindig a port kavarni? rolleyes.gif [szerintem tudja, hogy kiről van szó]
2013. január 03. 21:30 #62
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.01.03. 21:17)
SOS 
Valaki segítsen.Kéne egy jó kis videó vagy animáció:Kelly-ről,Eve-ről,Maryse-ról,Eve&Kelly,Antonio vagy lehetne a három díváról ha van róluk vidi vagy animáció  smileeee.gif 
Nagyon,de nagyon hálás leszek aki keres nekem  meghajolo.gif


hát, animációnak ezt találtam Eve-ről és Kellyről smileeee.gif
http://data.whicdn.com/images/36785467/tumblr_lzk33rwG1p1qiwd8jo1_500_large.gif
3 felhasználónak tetszik: Kazuo, Tündiii, riri17
2013. január 03. 21:32 #63
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lilimooo @ 2013.01.03. 21:30)
hát, animációnak ezt találtam Eve-ről és Kellyről smileeee.gif 
http://data.whicdn.com/images/36785467/tumblr_lzk33rwG1p1qiwd8jo1_500_large.gif

Köszi w00t.gif
3 felhasználónak tetszik: Kazuo, Lilimooo, riri17
2013. január 03. 21:46 #64
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (Kazuo @ 2013.01.03. 21:24)
Egész idő alatt azon agyaltam, hogy vajon mi történhetett addig, amíg én nem voltam itt. Zitu hirtelen kilépett és Domcsi azt írta nekem, hogy nem miattam lépett volna ki a topikból. Már nagyon hosszú ideje gondolkoztam, hogy vajon mi lehet a háttérben. És no lám, eszembe jutott a lezárt topik, hátha ott látok valamit, amiből rájövök. Nagyon is jól meg persze rosszul is tettem, hogy benéztem, mert leesett a tantusz. Végre összeállt a kép, tehát ilyen szempontból nagyon jól tettem, hogy belestem, viszont sikerült rohadtul felidegesítenem magam, úgyhogy emiatt rosszul cselekedtem. A lényeg, hogy most már értem, hogy mi van és nagyon boldog vagyok, hogy megint történt egy kis "balhé"...csak gratulálni tudok és ezalatt nem Zitut vagy Lilit értem... rolleyes.gif Ez már nem lehet igaz, komolyan nem lehetne végre békében élni? Miért kell mindig a port kavarni?  rolleyes.gif [szerintem tudja, hogy kiről van szó]


Egyébként biztos vagyok abban, hogy még a nyári veszekedés nyomai maradtak meg benne, bár én ezt nem tudhatom, mindenesetre nagyon nem szeretném, ha bárki is elmenne és veszekedést se szeretnék. [elég nekem most az, hogy barátnőimet próbálom kibékíteni.]
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, riri17
2013. január 03. 21:49 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2013.01.03. 21:24)
Egész idő alatt azon agyaltam, hogy vajon mi történhetett addig, amíg én nem voltam itt. Zitu hirtelen kilépett és Domcsi azt írta nekem, hogy nem miattam lépett volna ki a topikból. Már nagyon hosszú ideje gondolkoztam, hogy vajon mi lehet a háttérben. És no lám, eszembe jutott a lezárt topik, hátha ott látok valamit, amiből rájövök. Nagyon is jól meg persze rosszul is tettem, hogy benéztem, mert leesett a tantusz. Végre összeállt a kép, tehát ilyen szempontból nagyon jól tettem, hogy belestem, viszont sikerült rohadtul felidegesítenem magam, úgyhogy emiatt rosszul cselekedtem. A lényeg, hogy most már értem, hogy mi van és nagyon boldog vagyok, hogy megint történt egy kis "balhé"...csak gratulálni tudok és ezalatt nem Zitut vagy Lilit értem... rolleyes.gif Ez már nem lehet igaz, komolyan nem lehetne végre békében élni? Miért kell mindig a port kavarni?  rolleyes.gif [szerintem tudja, hogy kiről van szó]

Nem léptem ki, de nem is néztem be a topikba mert nem érzem magam jól most...
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 03. 21:50 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lilimooo @ 2013.01.03. 21:46)
Egyébként biztos vagyok abban, hogy még a nyári veszekedés nyomai maradtak meg benne, bár én ezt nem tudhatom, mindenesetre nagyon nem szeretném, ha bárki is elmenne és veszekedést se szeretnék. [elég nekem most az, hogy barátnőimet próbálom kibékíteni.]

Figyelj, én nem akartam egyáltalán hogy ő kavarjon itt meg hogy bevonjon titeket is, én szépen lerendeztem volna a barátságunkat- már ha annak lehet nevezni- üzenetben, de ő erre nem volt hajlandó és itt kezdett el provokálni. Erről nem én tehetek. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 03. 21:56 #67
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.01.03. 21:50)
Figyelj, én nem akartam egyáltalán hogy ő kavarjon itt meg hogy bevonjon titeket is, én szépen lerendeztem volna a barátságunkat- már ha annak lehet nevezni- üzenetben, de ő erre nem volt hajlandó és itt kezdett el provokálni. Erről nem én tehetek. rolleyes.gif

Zitu ami nem megy, azt nem kell erőltetni. rolleyes.gif heart.gif Előbb-utóbb úgyis láttam volna ezt a "veszekedést" és hidd el ugyanígy reagáltam volna.
2013. január 03. 21:57 #68
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Lilimooo @ 2013.01.03. 21:46)
Egyébként biztos vagyok abban, hogy még a nyári veszekedés nyomai maradtak meg benne, bár én ezt nem tudhatom, mindenesetre nagyon nem szeretném, ha bárki is elmenne és veszekedést se szeretnék. [elég nekem most az, hogy barátnőimet próbálom kibékíteni.]

Nyugi, ha a szükség úgy kívánja le lesz rendezve. heart.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, riri17
2013. január 03. 21:58 #69
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.01.03. 21:49)
Nem léptem ki, de nem is néztem be a topikba mert nem érzem magam jól most...

De csak nem ok nélkül tetted.
2013. január 03. 22:09 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2013.01.03. 21:24)
Egész idő alatt azon agyaltam, hogy vajon mi történhetett addig, amíg én nem voltam itt. Zitu hirtelen kilépett és Domcsi azt írta nekem, hogy nem miattam lépett volna ki a topikból. Már nagyon hosszú ideje gondolkoztam, hogy vajon mi lehet a háttérben. És no lám, eszembe jutott a lezárt topik, hátha ott látok valamit, amiből rájövök. Nagyon is jól meg persze rosszul is tettem, hogy benéztem, mert leesett a tantusz. Végre összeállt a kép, tehát ilyen szempontból nagyon jól tettem, hogy belestem, viszont sikerült rohadtul felidegesítenem magam, úgyhogy emiatt rosszul cselekedtem. A lényeg, hogy most már értem, hogy mi van és nagyon boldog vagyok, hogy megint történt egy kis "balhé"...csak gratulálni tudok és ezalatt nem Zitut vagy Lilit értem... rolleyes.gif Ez már nem lehet igaz, komolyan nem lehetne végre békében élni? Miért kell mindig a port kavarni?  rolleyes.gif [szerintem tudja, hogy kiről van szó]

Most nem akarok beleszólni,de én is benne vagyok? ohmy.gif Ha igen,mond meg.Nem fogok megharagudni,de szeretném tudni,mert ezt írtad: "ezalatt nem Zitut vagy Lilit értem" akkor én is benne vagyok.Lehet,hogy most egy hlye pcsa vagyok,mert megkérdeztem.Ha én is benne vagyok akkor kilépek ebből a topikból.Nem fogom magamat törölni,de ide SOHA többet nem fogok feljönni,ha én is benne vagyok
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 03. 22:13 #71
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.01.03. 22:09)
Most nem akarok beleszólni,de én is benne vagyok?  ohmy.gif Ha igen,mond meg.Nem fogok megharagudni,de szeretném tudni,mert ezt írtad: "ezalatt nem Zitut vagy Lilit értem" akkor én is benne vagyok.Lehet,hogy most egy hlye pcsa vagyok,mert megkérdeztem

Már hogy lennél benne? blink.gif Veled sohasem volt bajom, te egy tök rendes és békés személy vagy. Sosem balhéztunk. blink.gif Ha visszanézel a Pankráció II-be az utolsó oldalra, akkor megérted, hogy kire céloztam.
2013. január 03. 22:17 #72
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2013.01.03. 22:13)
Már hogy lennél benne?  blink.gif Veled sohasem volt bajom, te egy tök rendes és békés személy vagy. Sosem balhéztunk. blink.gif  Ha visszanézel a Pankráció II-be az utolsó oldalra, akkor megérted, hogy kire céloztam.

Tudom,de akkor is
Lényegtelen
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 03. 22:22 #73
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.01.03. 22:17)
Tudom,de akkor is
Lényegtelen

Jaj hagyjad már! smileeee.gif Mifene lenne a topikkal egy vérbeli José fan nélkül? smileeee.gif heart.gif
És semmi "de akkor is"...mondj egy olyan személyt a topikból, akivel valaha összevesztél. Senki se volt. heart.gif Az, hogy mi összeveszünk annyira fog bekövetkezni, mint a 2012-es világvége. biggrin.gif heart.gif
2013. január 03. 22:24 #74
- törölt felhasználó -    
Bocsi,az előbbiért.Lehet,hogy egy kicsit depis vagyok,de .. de annyira rossz,hogy egy hyle veszekedés miatt így össze izél a topik.Meg hát azért is vagyok olyan kis depis vagy ideges,mert az egyik ribizlit felpofoznám dry.gif a másik pedig,hogy pont a szülinapomon írom azt a retkes felvételit dry.gif Meg hát,holnap tesi és nem tudom,hogy a 3 hét amit kaptam felmentést tesiből mikor levették a gipszet a kezemről,hogy akkor holnap meg azután nem fogok tesizni?Mert még mindig fáj a csuklóm
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 03. 22:26 #75
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2013.01.03. 22:22)
Jaj hagyjad már!  smileeee.gif Mifene lenne a topikkal egy vérbeli José fan nélkül?  smileeee.gif heart.gif
És semmi "de akkor is"...mondj egy olyan személyt a topikból, akivel valaha összevesztél. Senki se volt. heart.gif Az, hogy mi összeveszünk annyira fog bekövetkezni, mint a 2012-es világvége.  biggrin.gif heart.gif

Bsszus mikor olvastam a vérbeli José Fan-t majdnem sírtam heart.gif
Senkivel sem vesztem össze
Elmegyek egyszer egy ilyen színészi válogatásra rohog.gif És majd én leszek José-nak a csaja az egyik szapiban laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 03. 22:28 #76
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2013.01.03. 22:24)
a másik pedig,hogy pont a szülinapomon írom azt a retkes felvételit  dry.gif

Nem tudom mennyire nyugtat meg de a felvételi miatt ne izgulj. Én már átestem rajta régen és nekem elhiheted,átvészelhető. Matekból totál hülye vagyok és még ott is össze tudtam hozni valami értékelhetőt. laugh.gif
Csak az a lényeg hogy ne stresszeld túl magad miatta,arra gondolj hogy menni fog mert a túlzott izgulás miatt ronthatsz később. wink.gif
Vigyél esetleg csokit,nem tudom kinek segít és kinek nem,én azért vittem magammal,ehetsz a felvételin. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Kazuo, Tündiii, riri17
2013. január 03. 22:29 #77
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.01.03. 22:24)
Bocsi,az előbbiért.Lehet,hogy egy kicsit depis vagyok,de .. de annyira rossz,hogy egy hyle veszekedés miatt így össze izél a topik.Meg hát azért is vagyok olyan kis depis vagy ideges,mert az egyik ribizlit felpofoznám  dry.gif a másik pedig,hogy pont a szülinapomon írom azt a retkes felvételit  dry.gif Meg hát,holnap tesi és nem tudom,hogy a 3 hét amit kaptam felmentést tesiből mikor levették a gipszet a kezemről,hogy akkor holnap meg azután nem fogok tesizni?Mert még mindig fáj a csuklóm


Felvételin együtt szenvedünk akkor thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: Kazuo, Tündiii, riri17
2013. január 03. 22:31 #78
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2013.01.03. 22:28)
Nem tudom mennyire nyugtat meg de a felvételi miatt ne izgulj. Én már átestem rajta régen és nekem elhiheted,átvészelhető. Matekból totál hülye vagyok és még ott is össze tudtam hozni valami értékelhetőt. laugh.gif 
Csak az a lényeg hogy ne stresszeld túl magad miatta,arra gondolj hogy menni fog mert a túlzott izgulás miatt ronthatsz később. wink.gif 
Vigyél esetleg csokit,nem tudom kinek segít és kinek nem,én azért vittem magammal,ehetsz a felvételin. biggrin.gif

Majd a lapra oda írom:Szülinapom van biggrin.gif
Amúgy köszi smileeee.gif Megfogadom a tanácsodat
Hát én matekból sík hlye vagyok rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Kazuo, riri17
2013. január 03. 22:32 #79
Lilimooo
Lilimooo
rebelrockstar.
 
Státuszmy patronus is a direwolf
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 3509
Csatolások: 158
Azonosító: 135293
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2013.01.03. 22:28)
Nem tudom mennyire nyugtat meg de a felvételi miatt ne izgulj. Én már átestem rajta régen és nekem elhiheted,átvészelhető. Matekból totál hülye vagyok és még ott is össze tudtam hozni valami értékelhetőt. laugh.gif 
Csak az a lényeg hogy ne stresszeld túl magad miatta,arra gondolj hogy menni fog mert a túlzott izgulás miatt ronthatsz később. wink.gif 
Vigyél esetleg csokit,nem tudom kinek segít és kinek nem,én azért vittem magammal,ehetsz a felvételin. biggrin.gif


Én a matekot biztosan elfogom rontani, a magyarral nem hiszem hogy gondom lesz, de hogy szétizgulom magam az 100% rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, riri17
2013. január 03. 22:32 #80
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lilimooo @ 2013.01.03. 22:29)
Felvételin együtt szenvedünk akkor  thumbsup.gif

Ja biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Lilimooo, Kazuo
1050 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

A.J. Lee A.J. Lee 1165.