Pankráció III.
2013. augusztus 05. 20:44
#10861
|
|
gruberniki2visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.11. Hozzászólás: 246 Csatolások: 6 Azonosító: 175303 offline
|
Jericho gyalázása http://24.media.tumblr.com/5dd29f7dbe3812a7e8ad7d1809333137/tumblr_mn9zwa58ov1r1pf25o1_500.gif
1 felhasználónak tetszik:
Tündiii
2013. augusztus 05. 20:47
#10862
|
|
gruberniki2visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.11. Hozzászólás: 246 Csatolások: 6 Azonosító: 175303 offline
|
2013. augusztus 05. 21:14
#10863
Megnéztem két percet ebből a Total Divas-ból (mindjárt folytatom, kíváncsi vagyok rá), és megállapítottam, hogy ugyan úgy imádom a Bellákat, mint eddig, holott tudjátok, mennyire vagyok PG fan. De ők számomra különböznek a többi "dívától", és kész.
2013. augusztus 05. 22:26
#10864
Eldöntöttem, hogy mostantól rendszeresen fogok Raw-ot nézni. Kicsit kihűltem a pankrációval kapcsolatban, nem olyan a rajongásom, mint az elején, ami aggaszt, mert én ugyan úgy szeretem a sportot és a benne tevékenykedő embereket... szóval mindent megteszek, hogy visszatérjen az a régi, utánozhatatlan érzés, amit akkor éreztem, amikor megszólalt az "I came to play" vagy a "lovefurypassionenergy", és iszonyat boldog voltam. Szóval, Raw-ra fel, akármennyire is rossz legyen!
2013. augusztus 06. 11:46
#10867
2013. augusztus 06. 16:01
#10871
|
|
KazuoMrs. Howell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.16. Hozzászólás: 7085 Csatolások: 5676 Azonosító: 165377 offline
|
Vasárnap nézni akartam a Paybacket, de amikor az IC meccsel kezdtek és láttam, hogy Miz is kihívó volt, inkább elkezdtem valamit olvasni, mert nem akartam magamat felidegesíteni azzal, hogy egy olyan kis semmirekellő mint Curtis lealázza Mizt.
1 felhasználónak tetszik:
Tündiii
2013. augusztus 06. 16:02
#10872
|
|
KazuoMrs. Howell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.16. Hozzászólás: 7085 Csatolások: 5676 Azonosító: 165377 offline
|
Idézet (gruberniki2 @ 2013.08.05. 20:36)
http://24.media.tumblr.com/d1cf75d4a42853275b78c11d4e37b3ad/tumblr_mmcn89qYsc1s53godo1_500.jpg no comment
R.I.P. WWE, ami még a pankrációról szólt.
1 felhasználónak tetszik:
Tündiii
2013. augusztus 06. 16:03
#10873
|
|
KazuoMrs. Howell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.16. Hozzászólás: 7085 Csatolások: 5676 Azonosító: 165377 offline
|
Idézet (gruberniki2 @ 2013.08.05. 20:42)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez fáááááj http://25.media.tumblr.com/b5b0d49bfbe3ecec2540a679fb7a980c/tumblr_ml485dwFYy1r1pf25o1_500.gif 
Neee ez nagyon nagy!
2013. augusztus 06. 16:04
#10874
|
|
KazuoMrs. Howell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.16. Hozzászólás: 7085 Csatolások: 5676 Azonosító: 165377 offline
|
Idézet (Sunnygirl @ 2013.08.06. 09:51)
Gyerekek, ez mi? Rosszul vagyok...
Ki ez a dívának nevezett valaki? Ismernem kéne?
1 felhasználónak tetszik:
Tündiii
2013. augusztus 06. 16:08
#10875
|
|
KazuoMrs. Howell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.16. Hozzászólás: 7085 Csatolások: 5676 Azonosító: 165377 offline
|
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.08.05. 22:26)
Eldöntöttem, hogy mostantól rendszeresen fogok Raw-ot nézni. Kicsit kihűltem a pankrációval kapcsolatban, nem olyan a rajongásom, mint az elején, ami aggaszt, mert én ugyan úgy szeretem a sportot és a benne tevékenykedő embereket... szóval mindent megteszek, hogy visszatérjen az a régi, utánozhatatlan érzés, amit akkor éreztem, amikor megszólalt az "I came to play" vagy a "lovefurypassionenergy", és iszonyat boldog voltam. Szóval, Raw-ra fel, akármennyire is rossz legyen!


Én nagyon szeretném nézni, de egyszerűen nincs olyan adás, amin ne idegesíteném fel magam. Annyira bosszantó, hogy ilyen divatmajmokat nyomnak bele, mint Curtis Axel...múltkor amikor megláttam Jerichot, annyira megörültem. Annyira szeretem.
2013. augusztus 06. 16:40
#10876
Idézet (Kazuo @ 2013.08.06. 16:01)
Vasárnap nézni akartam a Paybacket, de amikor az IC meccsel kezdtek és láttam, hogy Miz is kihívó volt, inkább elkezdtem valamit olvasni, mert nem akartam magamat felidegesíteni azzal, hogy egy olyan kis semmirekellő mint Curtis lealázza Mizt. 
A Payback-el kapcsolatban én annyit akartam hozzáfűzni, hogy tegnap belenéztem (igen, a Viasaton, nyomorék vagyok, de nem volt kedvem gép előtt gubbasztva nézni). Szóval az első meccsről lemaradtam, a második meccs, a DC elején kapcsoltam a csatornára, és a meccs végén nagyon meglepődtem, ugyanis azt tapasztaltam, hogy tetszett (AJ vs. Kaitlyn). Szerintem mindketten kitettek magukért, volt néhány számomra idegesítő és felesleges momentum (pl. AJ állandó próbálkozása a közepe felé), de alapjában véve maga a meccs bejött, AJ karaktere megy egyre szimpatiusabb számomra, tetszik az a téboly a tekintetében. Pedig nekem aztán tényleg nem "eseteim" ezek az apró nőcik, ne értsétek félre
2013. augusztus 06. 16:45
#10877
|
|
KazuoMrs. Howell |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.16. Hozzászólás: 7085 Csatolások: 5676 Azonosító: 165377 offline
|
Óóó akkor már csak én vagyok az egyetlen aki nem szereti és nem hisz a The Shieldben?
Ohmy van egy olyan Jet Li-s film, amit az Egyetlennek hívnak, szóval tiszta Jet Li feelingem van.
2013. augusztus 06. 16:47
#10879
Idézet (Kazuo @ 2013.08.06. 16:45)
Óóó akkor már csak én vagyok az egyetlen aki nem szereti és nem hisz a The Shieldben?
Ohmy van egy olyan Jet Li-s film, amit az Egyetlennek hívnak, szóval tiszta Jet Li feelingem van. 
Hé, én eddig is bírtam őket
2013. augusztus 06. 16:51
#10880
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Idézet (gruberniki2 @ 2013.08.05. 20:44)
Jericho gyalázása http://24.media.tumblr.com/5dd29f7dbe3812a7e8ad7d1809333137/tumblr_mn9zwa58ov1r1pf25o1_500.gif 
Ezek a fejek.
Amúgy ezen a képen nemcsak Chris szerepel, szóval nem értem ezt a 'Jericho gyalázása' dolgot.
Kapcsolódó sztárok
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Megvan, Nina Dobrev után kivel vigasztalódhat Shaun White
Megvan, Nina Dobrev után kivel vigasztalódhat Shaun White
Jegyespár voltak, de már szakítottak.
Kikerült az első kép Scoobyról a Scooby-Doo-ból
Kikerült az első kép Scoobyról a Scooby-Doo-ból
Nem teljesen erre számítottunk.
Az Off Campus sztárja elárulta, hogy valódi volt-e az öltözős jelenet
Az Off Campus sztárja elárulta, hogy valódi volt-e az öltözős jelenet
Valódi volt a sok férfi nemi szerv.

offline







