Pankráció III.
2013. augusztus 23. 21:17
#12021
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Igen, nem ő a legjobb díva a történelemben, igen, tudom milyen képek készültek róla, igen, tudom, hogy egy beképzelt ribinek tartod.
De akik ezt gondolják róla, nem ismerik eléggé. Tudom, Maryse nagyon megosztó személyiség, de a való életben egyáltalán nem olyan, mint a karaktere. Egy nagyon szeretnivaló, aranyos lány, aki még gyönyörű is.
Jah, álmaiban énis ilyen vagyok.
1 felhasználónak tetszik:
Lilimooo
2013. augusztus 23. 21:50
#12031
Idézet (momoka491 @ 2013.08.23. 21:12)
Nem loptam el az avidat ezt tudod az avataros topicban kértem egy vidiből..Az adatlapom meg teljesen más mint a tiedé már bocs.Nem veszekszem..Sunnygirl meg mindenkinek mondom :aki ismeri A.J.2013-at ő vagyok én. Most.Sunny amikor ellett lopva az adatlapod akkor nem én voltam mint A.J.2013,hanem ennek a profilnak a tulajdonosa vagyis akit én ismerek, az egyik oszt társam .Azért vagyok most ezen a profilon momoka491 néven mert engem vagyis A.J.2013-at 1 hónapra letíltottak és a barátnőm aki momoka491 itt,kölcsön adta a profilját hogy addig ezt használjam mig vissza nem engednek a másikba.De amikor el lett lopva a profilod nem olyan régen akkor még nem én voltam itt mint A.J.2013 ,én csak augusztus elején jöttem erre a profilra és én nem voltam még akkor ezen a profilon mikor ellopta az a lány a profilodat. Értitek? Egyépként az ismim vagy Sunnygirl A.J.2013-néven és te is Zitatwillight.
Akkor bemutatkozzak? De melyikről A.J.2013-man vagy momoka491-en?Mert momoka491 csak a barátnöm profilja.
2013. augusztus 23. 22:09
#12033
Bocsi, lányok, én meg akartalak hívni benneteket, de Roman azt parancsolta, hogy szűk körben tartjuk az esküvőnket...
2013. augusztus 23. 23:43
#12035
Számomra ő minden tekintetben tökéletes. Egy embert sem láttam még így bánni a rajongóival. Egy embert sem láttam még, aki ennyire megnyert volna. Egy embert sem láttam még, aki számomra jobb lenne nála. És kevés ember van, akit úgy szeretek, mint őt. A képet pedig tudom, harmadjára rakom ki, de egyszerűen nem bírom felfogni, hogy miért ilyen gyönyörű. Az írásomból pedig sugárzott a fanatizmus. Nem baj. Az ő esetében nem
2013. augusztus 24. 11:27
#12038
|
|
gruberniki2visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.11. Hozzászólás: 246 Csatolások: 6 Azonosító: 175303 offline
|
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.08.23. 22:09)
Bocsi, lányok, én meg akartalak hívni benneteket, de Roman azt parancsolta, hogy szűk körben tartjuk az esküvőnket...


Nemár...
1 felhasználónak tetszik:
Lilimooo
2013. augusztus 24. 11:31
#12039
Idézet (gruberniki2 @ 2013.08.24. 11:27)
Nemár... 
2013. augusztus 24. 12:24
#12040
|
|
Lilimooorebelrockstar. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.26. Hozzászólás: 3509 Csatolások: 158 Azonosító: 135293 offline
|
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.08.23. 18:21)
Szívszerelmem...
Egyébként Lili, szerinted is feloszlott a Luchagors?


Szerintem igen.. Pedig annyira imádom a dalaikat..://
1 felhasználónak tetszik:
riri17
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Tom Holland megerősítette, hogy megvolt az esküvő Zendayával?
Tom Holland megerősítette, hogy megvolt az esküvő Zendayával?
Új interjút adott a színész.
Látszik már a terhes pocakja Kaley Cuoconak
Látszik már a terhes pocakja Kaley Cuoconak
Másodszorra is anyuka lesz.

offline






