Starity

Demi Lovato otthagyja a Twittert

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 06. 14:20 #1
- törölt felhasználó -    
Volt már példa rá, hogy egyik-másik sztár elhagyni kényszerült a Twittert a róluk terjedő pletykák, esetleg fenyegetések miatt. Most Demi Lovato is elbúcsúzott a mikroblogtól.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. január 06. 14:23 #2
- törölt felhasználó -    
Miért ekkora hír, hogy lelépett a Twitterről?! blink.gif Ott a többi sz*r, minden sztárnak van egy halom, nem kell belehalni.
11 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, Beyla, Im a SlaveForBritney, ophely88, Vampiregirl1, An_d_a, Törpemókus, bibicsibi, MadHatter, Black Hearth2, bertmccracken
2013. január 06. 14:24 #3
- törölt felhasználó -    
Köszönjük a drága Perez Hiltonnak, akinek mindenből össze kell hoznia valami kamu sztorit... Nem is értem Demi mért nem unfollowolja végre azt az embert.
2013. január 06. 14:25 #4
- törölt felhasználó -    
Úgyis vissza fog regisztrálni. Zayn is visszament. : )
2013. január 06. 14:27 #5
selena_taylor_fan
selena_taylor_fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 1880
Csatolások: 108
Azonosító: 153268
Offline offline
És ez most miért akkora hír?Mi lesz most,összedől a világ?Megvárja,hogy lecsillapodjon az ügy,és utána megint írni fog.Egyébként az egész Twitter egy nagy barmonság.
1 felhasználónak tetszik: bertmccracken
2013. január 06. 14:27 #6
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36112
Csatolások: 1852655
Azonosító: 6038
Offline offline
Ez az unatkozó másodrangú médiacelebcskék legkedveltebb szórakozása, hogy egyik nap lelépnek twitterről, másnapra meg meggondolják magukat. Demikém, tényleg felnőtt és érett vagy, ahogy beállítod magadat. 110.gif Látszik rajta, hogy nem volt normális gyerekkora...
5 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, Im a SlaveForBritney, MadHatter, Black Hearth2, Misao
2013. január 06. 14:28 #7
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Látszik, hogy annyi esze van, mint egy marék szárított lepkének, azért mert nem használja többet, az szerinte egyenlő lesz azzal, hogy nem lesz több pletyka róla? A twitter előtt is voltak pletykák. 110.gif
11 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, Beyla, Lady Suzy, Im a SlaveForBritney, ophely88, Vampiregirl1, An_d_a, Törpemókus, MadHatter, Black Hearth2, Misao
2013. január 06. 14:33 #8
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez nem olyan nagy ügy..megvárja még lecsillapodnak a kedélyek..bár a pletykáknak ettől nemhiszem hogy vége lenne..
2013. január 06. 14:34 #9
- törölt felhasználó -    
Vártam már a sok okoskodó kommentet. (Y)
- "azért mert nem használja többet, az szerinte egyenlő lesz azzal, hogy nem lesz több pletyka róla? A twitter előtt is voltak pletykák."

Ha valaki utána nézett volna a dolognak, akkor tudhatná, hogy ami miatt távol tartja magát a Twittertől az az, hogy kiírt valamit (Patience + communication = trust When you learn how to communicate with others, there's almost no problem you can't solve. P.S. Only surround yourself with people who you CAN communicate with. Trust is a bond between TWO people that is found ONLY when they are are able to listen/understand where the other person is coming from. That to me, is the key to friendships/ relationships.) És ebből költött Perez Hilton egy marhaságot... Talán ezt is bele kellett volna írni a cikkbe, és akkor nem lennének félre értések..
2013. január 06. 14:35 #10
- törölt felhasználó -    
Miért nem tesz pontot az ügy végére? Azt persze nem így kell. Demi is egyre nagyobb csalódás számomra :S Pedig azt hittem, a diznicelebek közül legalább neki van esze.
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Sugarbabes, Lady Suzy, Im a SlaveForBritney, MadHatter, Black Hearth2
2013. január 06. 14:36 #11
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Oly annyira éreztem gyerekek a dezsávüt, hogy az egyszerűen leírhatatlan. Voálá: Demi Lovato törölte Twitter fiókját még 2010 októberében. Erre újra felregisztrálta magát? Óóó, gyerekek, haljak most meg, mert demike újra letörölte magát tvitterről, sőt holnaptól olcsóbb lesz a benzin emiatt! ohmy.gif Egy világ dőlt össze bennem, hogy egy újabb cölöböcske törölte le magát erről a marhaságról. Eddig sem volt valami túlzottan jó a tvitter, valószínűleg nem is lesz, és demike sem fog hiányozni a sorból. De úgy magunk között, ez nevetséges... unsure.gif
9 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, Im a SlaveForBritney, ophely88, Vampiregirl1, An_d_a, MadHatter, Black Hearth2, Misao, bertmccracken
2013. január 06. 14:37 #12
- törölt felhasználó -    
De legalább ha véglegesen törölné magát, és nem csak az lenne, hogy ő most abba hagyja a Twittert és vár a csodára, hogy majd nem fog vele törődni a világ. Látszik, hogy semmittevésében nem tud magával mit kezdeni.. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Beyla, An_d_a
2013. január 06. 14:39 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.01.06. 14:36)
Oly annyira éreztem gyerekek a dezsávüt, hogy az egyszerűen leírhatatlan. Voálá: Demi Lovato törölte Twitter fiókját még 2010 októberében. Erre újra felregisztrálta magát? Óóó, gyerekek, haljak most meg, mert demike újra letörölte magát tvitterről, sőt holnaptól olcsóbb lesz a benzin emiatt! ohmy.gif Egy világ dőlt össze bennem, hogy egy újabb cölöböcske törölte le magát erről a marhaságról. Eddig sem volt valami túlzottan jó a tvitter, valószínűleg nem is lesz, és demike sem fog hiányozni a sorból. De úgy magunk között, ez nevetséges... unsure.gif


Úgy látom a szövegértéssel gondok vannak... Nem letörölte magát, hanem egy ideig nem tweetel semmit. A kettő között óriási különbség van. wink.gif (https://twitter.com/ddlovato) 2010 októberében pedig azért lett felfüggesztve a profilja, mivel 3 hónapra bekerült a kezelő központba...
2013. január 06. 14:43 #14
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Szandiii_1992 @ 2013.01.06. 14:39)
Úgy látom a szövegértéssel gondok vannak... Nem letörölte magát, hanem egy ideig nem tweetel semmit. A kettő között óriási különbség van. wink.gif (https://twitter.com/ddlovato) 2010 októberében pedig azért lett felfüggesztve a profilja, mivel 3 hónapra bekerült a kezelő központba...

Ja, áll a fiók magában és nem használja, vagy letörli magát... ne haragudj, de attól, hogy nem használja ugyanúgy nem firkál semmit sem. Köbö ugyanaz, de akkor biztos nekem vannak szövegértési problémáim. biggrin.gif Gondoltam, hogy jön az okoskodó kommented, sőt holnap elmegyek és veszek egy Lottót! Hátha megnyerem a főnyereményt, ha már demike nem firkál unalmában baromságokat. biggrin.gif

Szerk.: Elolvastam újra a cikket, mert szerinted nem tudok szöveget érteni, de bagoly mondja verébnek, igaz? Mutasd már meg Bogárka, hol van leírva az a cikkben, hogy nem fogja használni? Én nem találtam meg. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sugarbabes
2013. január 06. 14:44 #15
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Demi hisztijeit is kezdem már unni. Állandóan azon van kiakadva, hogy a média miket terjeszt róla, vagy éppen Perez Hilton drágasággal balhézik. Igazán feltűnhetne neki, hogy ilyen a hírességek élete, ő vállalkozott rá, most viselje is el. Ha meg több esze lenne, Perez Hiltont is úgy lesz@rná, ahogy van.
6 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, Beyla, ophely88, Im a SlaveForBritney, MadHatter, Black Hearth2
2013. január 06. 14:47 #16
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4622
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
nem fogja sokáig bírni..
1 felhasználónak tetszik: Sugarbabes
2013. január 06. 14:51 #17
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Nincs bajom vele, de baromi idegesítő, hogy most ezt írja, de úgyis visszajön aztán minden megy tovább.. A pletykák nem csak az Ő életében játszanak szerepet, bele kéne törődni, és szembe nézni velük nem egyből rinyálni... Mostanában egyre többet rinyál, már nem a régi Demi az biztos!
2013. január 06. 14:52 #18
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Miért érzem úgy, hogy ez marhára nevetséges? Ha Demi Lovato valóban olyan lenne, mint amilyennek állítja magát, nagy ívben tojna a véleményekre, és nem reagálna ilyen módon... De mondjuk sosem vártam tőle túl sokat.
2013. január 06. 14:55 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.01.06. 14:43)
Ja, áll a fiók magában és nem használja, vagy letörli magát... ne haragudj, de attól, hogy nem használja ugyanúgy nem firkál semmit sem. Köbö ugyanaz, de akkor biztos nekem vannak szövegértési problémáim. biggrin.gif Gondoltam, hogy jön az okoskodó kommented, sőt holnap elmegyek és veszek egy Lottót! Hátha megnyerem a főnyereményt, ha már demike nem firkál unalmában baromságokat. biggrin.gif
Szerk.: Elolvastam újra a cikket, mert szerinted nem tudok szöveget érteni, de bagoly mondja verébnek, igaz? Mutasd már meg Bogárka, hol van leírva az a cikkben, hogy nem fogja használni? Én nem találtam meg. rolleyes.gif


Ezt ugyanúgy elmondhatnám én is. Ha megjelenik róla egy olyan cikk, amibe bele lehet kötni, tudom hogy az elsők között leszel aki hozzászól. Érdekes módon ha valaki pozitív cikket küld be róla, akkor a te kommented sose található meg. Nem értem mért jó olyannal foglalkozni akit ki nem állhatsz?

- "Szerk.: Elolvastam újra a cikket, mert szerinted nem tudok szöveget érteni, de bagoly mondja verébnek, igaz? Mutasd már meg Bogárka, hol van leírva az a cikkben, hogy nem fogja használni? Én nem találtam meg."

"Gonna take a breather from twitter" Nem tudom, de nálam ez azt jelenti hogy egy ideig nem ír ki semmit (Mert ugyanúgy feljár az oldalra. Mielőtt belekötnél hogy ezt honnan tudom: tegnap unfollowolt valakit, méghozzá @frankiebrunoo nevezetű felhasználót.) Én a részemről itt le is zártam a dolgot!
2013. január 06. 14:56 #20
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Na ez már megint idegösszeomlott? És ez kit érdekel? Amúgy meg csak azt bizonyítja be ezzel, hogy annyi esze van mint egy 4 évesnek, vagy kevesebb. És az ilyen mentorkodik ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: Sugarbabes
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok