Starity

Könyvgyűjtők topikja

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 27. 19:18 #21
- törölt felhasználó -    
Tudom, hogy képeket ígértem, de rájöttem, a könyvespolcom fele nyelvkönyvekből áll laugh.gif Viszont erre vagyok a legbüszkébb:
7 éve - uhhh, 13 évesen - rendeltem meg, amolyan Johnny Depp-imádó baráti körben szépen sorban mindenki megrendelte, amint kijött, és azonnal elolvastam, le sem tudtam tenni. Gondolkodom azon, hogy újraolvasom, mert nagyon érdekes életrajzi könyvhöz képest, számos interjú van benne, és egy rakatnyi érdekesség, amit neten nem találsz. wub.gif
15 felhasználónak tetszik: idone, Kazuo, vdorina96, Lindsay019, duracell, patrícia4, House Of Wax, VampireBella, Alison Lerman, Jessy, goldman, x maite x, kurrek, Jody, Szandi0820
2013. január 27. 19:27 #22
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2013.01.27. 19:18)
Tudom, hogy képeket ígértem, de rájöttem, a könyvespolcom fele nyelvkönyvekből áll  laugh.gif Viszont erre vagyok a legbüszkébb:
7 éve - uhhh, 13 évesen - rendeltem meg, amolyan Johnny Depp-imádó baráti körben szépen sorban mindenki megrendelte, amint kijött, és azonnal elolvastam, le sem tudtam tenni. Gondolkodom azon, hogy újraolvasom, mert nagyon érdekes életrajzi könyvhöz képest, számos interjú van benne, és egy rakatnyi érdekesség, amit neten nem találsz.  wub.gif

Ohmy nem is tudtam róla, hogy van ilyen könyv. ohmy.gif Muszáj megrendelnem!!! w00t.gif
2013. január 27. 19:35 #23
- törölt felhasználó -    
Nekem is elég sok könyvem van, nem tartom fejben darabonként mindet. Én az a fajta vagyok, aki nem tud megválni a könyveitől, és emiatt mindet, amit megvettem és olvastam, meg is tartottam smileeee.gif Általában a pénzem felét könyvekre költöm, de volt, hogy az összes pénzem arra ment el. Kedvencem pedig nincs, vagyis nem tudnék mondani egyet sem, ami jobban a szívemhez van nőve, mint a többi. Különleges példányaim persze vannak, amiért gyilkolni is tudnék, mert olyan a történetük, de egyébként nem tartom magam fanatikusnak smileeee.gif
11 felhasználónak tetszik: Kazuo, Lindsay019, duracell, joe_r, VampireBella, patrícia4, Alison Lerman, Jessy, Bessie, Darkness, Jody
2013. január 27. 21:59 #24
Smile15
Smile15
Potterhead
 
StátuszI am alone in a hostile world...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.07.
Hozzászólás: 1092
Csatolások: 10
Azonosító: 130740
Offline offline
1000 hála a topic megnyitójának!!! smileeee.gif legalább nem csak én vagyok az, aki megőrül a könyvekért smileeee.gif sajnos az én gyűjteményem nem olyan nagy és inkább szépirodalomból áll smileeee.gif de még bővíteni fogom wink.gif

Gwen Bailey: Mit gondol a kutyám?
Az Olsen titok
John Grogan: Marley meg én
Simone Elkeles: Tökéletes kémia
Jane Austen: Emma, Meggyőző érvek, A mansfieldi kastély
Charlotte Bronte: A loowodi árva
Emily Bronte: Üvöltő szelek (be van csomagolva hóemberes csomagolópapírba biggrin.gif )
Anselm Grün: Mindenkinek van egy angyala
Oxford Bookworms: The Bronte story, A morbid taste for bones (Ellis Peters), Persuasion (Jane Austen), Wuthering Heights (Emily Bronte), Jane Eyre (Charlotte Bronte)
Hannah Montana 1: A nagy titok
16 leszek sorozat
Bűbájos boszorkák: Üldöz a vágy, A sötétség csókja, A hármak ereje
Lucy Rutherford: Demi Lovato & Selena Gomez: Egy örök barátság igaz története
Lara Croft: Tomb Raider
Balázsy Géza: Manódombi huncutok
A magyar helyesírás szabályai
Thomas Brezina: Segítség hercegnő lettem, Hé, apu, kevés a zsebpénz
Danielle Steel: Újra jön a szerelem
Fejős Éva: Csajok
Mikszáth Kálmán: A Noszty fiú esete Tóth Marival
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem
Móricz Zsigmond: Pillangó
Erich Kastner: A két Lotti
Charlotte Bronte: Ville
Rejtő Jenő: Texas Bill, a fenegyerek
Agatha Christie: Nemezis, A kristálytükör meghasadt, Éjféltájt, Gyilkosság a paplakban, Nyaraló gyilkosok
Ursula Curtiss: Hang a sötétből
Paul Henricks: Hét nap haladék
Erle Stanley Gardner: Az álmos moszkitó esete
Kodolányi János: Julianus barát
Kuncz Aladár: Fekete kolostor
Verne Gyula: A győzedelmes Robur
Thomas Mann: József és testvérei 1-2
Újfalusi László: Örök szerelem
Wilhelm Hünermann: A vérpad árnyékában
Móra Ferenc: Az aranykoporsó
William Faulkner: Fiam, Absolon
Szergej Sznyegov: Istenemberek 1-2
Petőfi Sándor összes költeményei
Vlagyimir Bogomolov: Titkos küldetés
Fekete István: Őszi vásár
Szabó Magda: Az őz, Régimódi történet
Babits Mihály: Halálfiai
Thury Zsuzsa: Mostohatestvérek
Jókai Mór: Kiskirályok, Fekete gyémántok, Egy magyar nábob
Jorge Amado: Flor asszony két férje
Comenius élete
Lenz: A példakép
Moldova György: A negyven prédikátor
Félicien Marceau: Ellenségem holtan hever
Som Lajos: A Piramis vádirat
Sütő András: Anyám könnyű álmot ígér
Prágai regék
Puskely Mária: Ezer év misztikájából
Gárdonyi Géza: Isten rabjai
Gaál Mózes: A nyár szigetén
Móra Ferenc: A kincskereső kisködmön
Traven: Az őserdő foglyai
Kosztolányi Dezső: Édes Anna
Katona József: Bánk bán
Dumas: A régens lánya, Emmy Lyonna
Gorkij: Anya
12 felhasználónak tetszik: idone, mse90, Kazuo, Lindsay019, patrícia4, duracell, VampireBella, Alison Lerman, Jessy, Darkness, goldman, Jody
2013. január 27. 22:03 #25
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Smile15 @ 2013.01.27. 21:59)
1000 hála a topic megnyitójának!!! smileeee.gif legalább nem csak én vagyok az, aki megőrül a könyvekért smileeee.gif sajnos az én gyűjteményem nem olyan nagy és inkább szépirodalomból áll smileeee.gif de még bővíteni fogom wink.gif 
Gwen Bailey: Mit gondol a kutyám?
Az Olsen titok
John Grogan: Marley meg én
Simone Elkeles: Tökéletes kémia
Jane Austen: Emma, Meggyőző érvek, A mansfieldi kastély
Charlotte Bronte: A loowodi árva
Emily Bronte: Üvöltő szelek (be van csomagolva hóemberes csomagolópapírba biggrin.gif )
Anselm Grün: Mindenkinek van egy angyala
Oxford Bookworms: The Bronte story, A morbid taste for bones (Ellis Peters), Persuasion (Jane Austen), Wuthering Heights (Emily Bronte), Jane Eyre (Charlotte Bronte)
Hannah Montana 1: A nagy titok
16 leszek sorozat
Bűbájos boszorkák: Üldöz a vágy, A sötétség csókja, A hármak ereje
Lucy Rutherford: Demi Lovato & Selena Gomez: Egy örök barátság igaz története
Lara Croft: Tomb Raider
Balázsy Géza: Manódombi huncutok
A magyar helyesírás szabályai 
Thomas Brezina: Segítség hercegnő lettem, Hé, apu, kevés a zsebpénz
Danielle Steel: Újra jön a szerelem
Fejős Éva: Csajok
Mikszáth Kálmán: A Noszty fiú esete Tóth Marival
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem
Móricz Zsigmond: Pillangó
Erich Kastner: A két Lotti
Charlotte Bronte: Ville
Rejtő Jenő: Texas Bill, a fenegyerek
Agatha Christie: Nemezis, A kristálytükör meghasadt, Éjféltájt, Gyilkosság a paplakban, Nyaraló gyilkosok
Ursula Curtiss: Hang a sötétből
Paul Henricks: Hét nap haladék
Erle Stanley Gardner: Az álmos moszkitó esete
Kodolányi János: Julianus barát
Kuncz Aladár: Fekete kolostor
Verne Gyula: A győzedelmes Robur
Thomas Mann: József és testvérei 1-2
Újfalusi László: Örök szerelem
Wilhelm Hünermann: A vérpad árnyékában
Móra Ferenc: Az aranykoporsó
William Faulkner: Fiam, Absolon
Szergej Sznyegov: Istenemberek 1-2
Petőfi Sándor összes költeményei
Vlagyimir Bogomolov: Titkos küldetés
Fekete István: Őszi vásár
Szabó Magda: Az őz, Régimódi történet
Babits Mihály: Halálfiai
Thury Zsuzsa: Mostohatestvérek
Jókai Mór: Kiskirályok, Fekete gyémántok, Egy magyar nábob
Jorge Amado: Flor asszony két férje
Comenius élete
Lenz: A példakép
Moldova György: A negyven prédikátor
Félicien Marceau: Ellenségem holtan hever
Som Lajos: A Piramis vádirat
Sütő András: Anyám könnyű álmot ígér 
Prágai regék
Puskely Mária: Ezer év misztikájából
Gárdonyi Géza: Isten rabjai
Gaál Mózes: A nyár szigetén
Móra Ferenc: A kincskereső kisködmön
Traven: Az őserdő foglyai
Kosztolányi Dezső: Édes Anna
Katona József: Bánk bán
Dumas: A régens lánya, Emmy Lyonna 
Gorkij: Anya


Omg, annyira gyönyörűek. wub2.gif A Tanár úr kérem a top kedvencem a felsoroltjaid közül. biggrin.gif Hatalmas! laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Smile15, kurrek
2013. január 27. 22:23 #26
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
De jó ötlet ez a téma! smileeee.gif Képpel sajnos még nem szolgálhatok, mert én is tele vagyok könyvekkel, tisztességes polcom viszont nincsen, úgyhogy csak úgy fel vannak halmozva a szobámban ilyen kupacokban. Ha nagyon ráérek majd szétszedem őket és úgy csinálok képeket. biggrin.gif Szép kis gyűjtemények vannak itt. thumbsup.gif
10 felhasználónak tetszik: Kazuo, Lindsay019, patrícia4, duracell, joe_r, Alison Lerman, Jessy, Bessie, Jody, sziv55
2013. január 28. 18:47 #27
patrícia4
patrícia4
 
StátuszPatrícia még nem állította be a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 7621
Csatolások: 1240
Azonosító: 126309
Offline offline
Sziasztok smileeee.gif
Én is hoztam pár könyvet,ugyanis imádok olvasni happy.gif de ahogy elnézem nem csak én vagyok így vele. Mindenkinek csodálatos könyvgyűjteménye van wink.gif
13 felhasználónak tetszik: idone, House Of Wax, VampireBella, Lindsay019, Kazuo, Alison Lerman, Jessy, duracell, Darkness, Christo, goldman, kurrek, Jody
2013. január 28. 19:16 #28
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Én is imádok olvasni és rengeteg könyvünk van, én is hoztam pár képet, ezek a tesómmal közös könyveim laugh.gif
11 felhasználónak tetszik: idone, patrícia4, Lindsay019, Kazuo, Alison Lerman, Jessy, duracell, Darkness, goldman, kurrek, Jody
2013. január 29. 06:55 #29
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (patrícia4 @ 2013.01.28. 18:47)
Sziasztok smileeee.gif
Én is hoztam pár könyvet,ugyanis imádok olvasni happy.gif de ahogy elnézem nem csak én vagyok így vele. Mindenkinek csodálatos könyvgyűjteménye van wink.gif

Ohhh neked is megvan a Battle Royale??? w00t.gif Lementem hídba. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: patrícia4
2013. január 29. 14:01 #30
- törölt felhasználó -    
Hoztam a képeket a gyűjteményemről. Ez ugyan nem teljes, mert ezek csak az én szobámban vannak, szüleim szobájában van még egy polcnyi, de azokat már nem volt kedvem külön így lefotózni. (a kacsákért elnézést, de nem volt kedvem lepakolni őket... blush.gif rohog.gif )
15 felhasználónak tetszik: idone, Kazuo, Sally Sparrow, patrícia4, Lindsay019, Alison Lerman, Jessy, Bessie, duracell, VampireBella, Darkness, goldman, Christo, Blanka098, Jody
2013. január 29. 14:15 #31
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.01.29. 14:01)
Hoztam a képeket a gyűjteményemről. Ez ugyan nem teljes, mert ezek csak az én szobámban vannak, szüleim szobájában van még egy polcnyi, de azokat már nem volt kedvem külön így lefotózni. (a kacsákért elnézést, de nem volt kedvem lepakolni őket... blush.gif  rohog.gif  )

A tetovált lányon egyből megakadt a szemem. w00t.gif Már mióta vágyok rá. laugh.gif
Most egyébként nekem a Schindler listája című könyv áll a várólista élén. laugh.gif
2013. január 29. 14:47 #32
patrícia4
patrícia4
 
StátuszPatrícia még nem állította be a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 7621
Csatolások: 1240
Azonosító: 126309
Offline offline
Idézet (Kazuo @ 2013.01.29. 06:55)
Ohhh neked is megvan a Battle Royale???  w00t.gif Lementem hídba.  laugh.gif

Igen,és örülök hogy nem csak nekem van meg wink.gif szerintem egy fantasztikus könyv (és film) meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 29. 14:52 #33
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (patrícia4 @ 2013.01.29. 14:47)
Igen,és örülök hogy nem csak nekem van meg wink.gif szerintem egy fantasztikus könyv (és film) meghajolo.gif

Nekem a film azért nem jött be annyira, mert túl sok mindent változtattak meg Kavadával és Kirijamával kapcsolatban. smileeee.gif A könyv azonban verhetetlen! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: patrícia4
2013. január 29. 22:04 #34
patrícia4
patrícia4
 
StátuszPatrícia még nem állította be a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 7621
Csatolások: 1240
Azonosító: 126309
Offline offline
Idézet (Kazuo @ 2013.01.29. 14:52)
Nekem a film azért nem jött be annyira, mert túl sok mindent változtattak meg Kavadával és Kirijamával kapcsolatban. smileeee.gif A könyv azonban verhetetlen! meghajolo.gif

Egyetértek veled,de általában ha könyv alapján csinálnak filmet mindig átalakítanak benne valamit blush.gif A könyv mindent visz meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 29. 23:25 #35
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.01.29. 14:01)
Hoztam a képeket a gyűjteményemről. Ez ugyan nem teljes, mert ezek csak az én szobámban vannak, szüleim szobájában van még egy polcnyi, de azokat már nem volt kedvem külön így lefotózni. (a kacsákért elnézést, de nem volt kedvem lepakolni őket... blush.gif  rohog.gif  )



Úú..Mágia, Repülés..Medicina! wub.gif
Mennyire szerettem ezeket a könyveket, kb. 5 éve olvastam el őket, és emlékszem, bárhova mentem, végig a folyosón, ebédelni, mindenhova vittem magammal! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 30. 00:45 #36
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Örülök, hogy vannak még hozzám hasonló könyvmolyok! smileeee.gif
Én már rég nem számolom, mennyi könyvem van, kiskorom óta olvasom és gyűjtöm őket, havonta legalább egyet veszek (néha többet is).
Feltöltöttem egy képet a szobámról, vagyis a könyvespolcomról, a sárgával körberajzolt részeken csak könyvek vannak - előttük meg szobrok, plüssfigurák. A komódom nem látszik, de azon is tartok még úgy 10-15 könyvet. smileeee.gif
10 felhasználónak tetszik: Jessy, Kazuo, Lindsay019, patrícia4, VampireBella, Darkness, goldman, kurrek, Jody, sziv55
2013. január 30. 08:31 #37
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
A teljesség igénye nélkül íme néhány közeli fotó a könyvespolcaimról biggrin.gif az utolsó két könyvet, ami az ágytakarón lett lefotózva, tanulom jelenleg.
12 felhasználónak tetszik: idone, duracell, Kazuo, Lindsay019, patrícia4, Smile15, VampireBella, Darkness, goldman, kurrek, minibogárka, Jody
2013. január 30. 13:24 #38
- törölt felhasználó -    
A "nagykönyvtár" nálam is otthon van, de csináltam pár képet azokról, amik most éppen itt vannak nálam Budapesten smileeee.gif
12 felhasználónak tetszik: idone, duracell, mse90, Kazuo, Lindsay019, patrícia4, VampireBella, Darkness, goldman, Peszti, kurrek, Jody
2013. február 02. 22:42 #39
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Nah, itt van az első fele az én folyamatosan bővülő gyűjteményemnek. smileeee.gif Ma ennyire futotta tőlem, holnap majd befejezem. laugh.gif
A 2. képen van pár ősrégi képregény, a Sailor Moonosak sajnos nagyon el vannak pakolva, nem akartam kirámolni az ágyneműtartóból az egészet... _nevet.gif Úgyhogy ezek csak azok, amik kéznél voltak. A 3. képen pár mostani képregény, Gaimantől az Álmok Fejedelmét ajánlom figyelmetekbe, iszonyat jó.
A 4-en szintén ősrégi Disney-mesekönyvek - ami megmaradt a régi gyűjteményemből, haragszom magamra nagyon, hogy nem vigyáztam rájuk jobban...
Pár könyvem pedig kölcsönben van, szóval ahonnan hiányzik egy-egy kötet, pölö a Twilight, vagy az GoT, azok jelenleg nincsenek nálam. pardon.gif
12 felhasználónak tetszik: idone, duracell, Lindsay019, Kazuo, goldman, patrícia4, Peszti, Blanka098, kurrek, Tomforever, Jody, Selena Best
2013. február 03. 08:26 #40
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Christo @ 2013.02.02. 22:42)
Nah, itt van az első fele az én folyamatosan bővülő gyűjteményemnek. smileeee.gif  Ma ennyire futotta tőlem, holnap majd befejezem. laugh.gif 
A 2. képen van pár ősrégi képregény, a Sailor Moonosak sajnos nagyon el vannak pakolva, nem akartam kirámolni az ágyneműtartóból az egészet... _nevet.gif Úgyhogy ezek csak azok, amik kéznél voltak. A 3. képen pár mostani képregény, Gaimantől az Álmok Fejedelmét ajánlom figyelmetekbe, iszonyat jó.
A 4-en szintén ősrégi Disney-mesekönyvek - ami megmaradt a régi gyűjteményemből, haragszom magamra nagyon, hogy nem vigyáztam rájuk jobban...
Pár könyvem pedig kölcsönben van, szóval ahonnan hiányzik egy-egy kötet, pölö a Twilight, vagy az GoT, azok jelenleg nincsenek nálam. pardon.gif

Szereted Stephen Kinget?? w00t.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!