Starity

Könyvgyűjtők topikja

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 22. 22:15 #1
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Azért nyitottam ezt a témát, mert gondolom csak nem én vagyok az egyetlen ember, aki imádja a könyveket. smileeee.gif Ide fel lehet tölteni képeket a könyveitekről vagy pedig ha akarjátok leírhatjátok a listáját. Remélem jót fogunk beszélgetni! beer.gif
Akkor én a saját könyvecskéimmel kezdeném! beer.gif
- Romeo and Juliet
- Kidnapped
- Fly and other horror stories
- Nina és az Anonim vámpírok klubja (mentségemre szóljon, hogy bár nem szeretem a mai vámpíros könyveket, ezt kaptam. biggrin.gif)
- Battle Royale (kötelező elolvasni!!)
- Üvöltő szelek (a zöld színű könyv)
- Rómeó és Júlia, Hamlett dán királyfi, Szentivánéji álom
- A barna ruhás férfi
- Hű, ez nagyon ciki!
- Szomorú hősi halál-Levelek Iwo Jimából
- The Pacific-A hős alakulat
- Az elit alakulat
24 felhasználónak tetszik: Darkness, Sally Sparrow, Alison Lerman, Bogi13, Bessie, duracell, Lindsay019, Karina197, patrícia4, VampireBella, Jessy, Nita09, goldman, Christo, Lilimooo, Évike12, riri17, Fanni00, Jody, Patyó12, CandUs, Minimanó94, Sharpie, Szandi0820
2013. január 22. 22:21 #2
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Én ugyan nem gyűjtöm, de faternak több szobányi (!!!) könyve van. Szinte a ház összes szekrényének a polca a könyveivel van tele. Egyszer meg akartam számolni, de pár száz után feladtam. biggrin.gif Majd megpróbálok csinálni képeket róluk polconként, ha sikerül, mert mindenféle cuccok vannak eléjük pakolva. Vagy csak az számít ami az enyém? Mert akkor nem is kezdek el akrobatikázni a magasabb polcok miatt. biggrin.gif
17 felhasználónak tetszik: Kazuo, Darkness, Alison Lerman, Bessie, duracell, Lindsay019, VampireBella, patrícia4, Jessy, goldman, minibogárka, Minimanó94, Jody, CandUs, kismano2, Sharpie, Szandi0820
2013. január 22. 22:23 #3
- törölt felhasználó -    
Uh, én gyűjtöm az Assassin's Creed-es, Leonardo da Vinci-s könyveket, és igyekszem beszerezni a legtöbb Ian McEwan-kötetet. Hozok majd képet nemsoká blush.gif
10 felhasználónak tetszik: Kazuo, Darkness, Alison Lerman, duracell, Lindsay019, VampireBella, patrícia4, goldman, Jody, Patyó12
2013. január 22. 22:23 #4
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (szavy @ 2013.01.22. 22:21)
Én ugyan nem gyűjtöm, de faternak több szobányi (!!!) könyve van. Szinte a ház összes szekrényének a polca a könyveivel van tele. Egyszer meg akartam számolni, de pár száz után feladtam.  biggrin.gif  Majd megpróbálok csinálni képeket róluk polconként, ha sikerül, mert mindenféle cuccok vannak eléjük pakolva. Vagy csak az számít ami az enyém? Mert akkor nem is kezdek el akrobatikázni a magasabb polcok miatt.  biggrin.gif

Nekem nem számít hogy a tiéd-e vagy sem. biggrin.gif Kíváncsi vagyok rájuk! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. január 22. 22:25 #5
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2013.01.22. 22:23)
Uh, én gyűjtöm az Assassin's Creed-es, Leonardo da Vinci-s könyveket, és igyekszem beszerezni a legtöbb Ian McEwan-kötetet. Hozok majd képet nemsoká  blush.gif

Leonardo da Vinci-ről hirtelen a Da Vinci kód jutott eszembe. Hihetetlenül jó könyv! biggrin.gif Olvastad már? biggrin.gif Sajnos azt anno kölcsönkértem valakitől, de majd be akarom szerezni. biggrin.gif
Óóó nagyon kíváncsi vagyok a képeidre. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. január 23. 18:19 #6
- törölt felhasználó -    
Tekintve, hogy imádok olvasni így azért elég szép gyűjteményt sikerült már felhalmoznom. Viszont felsorolni most nincs kedvem, plusz nem is tudnám mindegyiket fejből, szóval akit érdekel az itt megnézheti a listámat. Természetesen a lista folyamatosan bővül, mert könyvből sosem elég. (csak ne lenne olyan drága) rolleyes.gif Majd később hozok képet is a gyűjteményemről. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Darkness, Kazuo, Lindsay019, goldman, Jody
2013. január 24. 00:45 #7
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Bocs az elé pakolt cuccok miatt, de azért nagyjából így is látszik valamennyire. A legtöbb polcon két sorosan vannak pakolva, hogy elférjenek. Ezt nem igazán akartam szétpakolászni a hátsó sor miatt, mert apám már a szomszéd szobából is észreveszi, ha csak 1 mm-t is megmozdítjuk a könyveit. biggrin.gif Vannak újabbak, de olyan is rengeteg van, ami már több, mint tíz éve megvan neki. Ezeken látszik is, hogy melyek tartoznak ide. biggrin.gif

Az első három kép az én szobámból való, a második három pedig a térválasztó túloldaláról öcsémtől. Majd még csinálok valamikor a többiről is, mert még van szoba, sőt az emeletre feljáróban, a lépcső mellé is ki van rakva néhány. Asszem ott vannak a Dallas könyvek is. rohog.gif
19 felhasználónak tetszik: Kazuo, Alison Lerman, Bessie, duracell, Lindsay019, patrícia4, Darkness, House Of Wax, VampireBella, Jessy, goldman, kurrek, Jody, Patyó12, CandUs, kismano2, Sharpie, Szandi0820, sziv55
2013. január 24. 06:59 #8
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (szavy @ 2013.01.24. 00:45)
Bocs az elé pakolt cuccok miatt, de azért nagyjából így is látszik valamennyire. A legtöbb polcon két sorosan vannak pakolva, hogy elférjenek. Ezt nem igazán akartam szétpakolászni a hátsó sor miatt, mert apám már a szomszéd szobából is észreveszi, ha csak 1 mm-t is megmozdítjuk a könyveit.  biggrin.gif  Vannak újabbak, de olyan is rengeteg van, ami már több, mint tíz éve megvan neki. Ezeken látszik is, hogy melyek tartoznak ide.  biggrin.gif 
Az első három kép az én szobámból való, a második három pedig a térválasztó túloldaláról öcsémtől. Majd még csinálok valamikor a többiről is, mert még van szoba, sőt az emeletre feljáróban, a lépcső mellé is ki van rakva néhány. Asszem ott vannak a Dallas könyvek is.  rohog.gif

ÓÓÓ wub2.gif Nagyon jók, nagy részét ismerem. smileeee.gif Szép kis gyűjtemény. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Darkness
2013. január 24. 07:01 #9
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.01.23. 18:19)
Tekintve, hogy imádok olvasni így azért elég szép gyűjteményt sikerült már felhalmoznom. Viszont felsorolni most nincs kedvem, plusz nem is tudnám mindegyiket fejből, szóval akit érdekel az itt megnézheti a listámat. Természetesen a lista folyamatosan bővül, mert könyvből sosem elég. (csak ne lenne olyan drága)  rolleyes.gif Majd később hozok képet is a gyűjteményemről. smileeee.gif

Szereted az Agatha könyveket? biggrin.gif Mert mint láttam, abból jó sok van. biggrin.gif Én szeretem a könyveit. biggrin.gif
2013. január 24. 07:51 #10
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
RENGETEG könyvem van. Több szobányi detto. Pontosan mennyi, nem tudom, de egyelőre néhány száznál én is feladtam. Egy részük füzetben vezetve van, nagyon sok...
Van egy szerintem közel teljes Agatha Christie gyűjtemény is... Az a baj, hogy egyre kevesebb a hely és egyre több a könyv, ami kell(ene)... smileeee.gif Én is molyolok, elkezdtem felvinni a könyveket, de egyelőre feladtam ott, ahol most éppen tartok. rohog.gif Majd egyszer ha sok időm lesz... Mondjuk nem mintha nem lenne hatalmas boldogság minél több időt tölteni könyvekkel, de a munkahelyemen is rengeteg könyv között vagyok, szóval... rohog.gif Néha azért én is megunom. laugh.gif
14 felhasználónak tetszik: idone, Kazuo, Alison Lerman, Bessie, Lindsay019, VampireBella, patrícia4, goldman, minibogárka, Jody, Patyó12, CandUs, Szandi0820, Shenayla
2013. január 24. 14:29 #11
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.01.24. 07:51)
RENGETEG könyvem van. Több szobányi detto. Pontosan mennyi, nem tudom, de egyelőre néhány száznál én is feladtam. Egy részük füzetben vezetve van, nagyon sok...
Van egy szerintem közel teljes Agatha Christie gyűjtemény is... Az a baj, hogy egyre kevesebb a hely és egyre több a könyv, ami kell(ene)... smileeee.gif Én is molyolok, elkezdtem felvinni a könyveket, de egyelőre feladtam ott, ahol most éppen tartok. rohog.gif Majd egyszer ha sok időm lesz... Mondjuk nem mintha nem lenne hatalmas boldogság minél több időt tölteni könyvekkel, de a munkahelyemen is rengeteg könyv között vagyok, szóval... rohog.gif Néha azért én is megunom. laugh.gif

Szereted Rejtő Jenőt? biggrin.gif Mert láttam, hogy sok könyved van tőle. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2013. január 24. 16:56 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2013.01.24. 07:01)
Szereted az Agatha könyveket? biggrin.gif Mert mint láttam, abból jó sok van. biggrin.gif Én szeretem a könyveit. biggrin.gif


Az, hogy szeretem enyhe kifejezés, egyszerűen imádom. Legnagyobb írók egyike, ha nem a legnagyobb. (szerintem legalábbis) meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Kazuo, Bessie, SsciorLuv
2013. január 24. 17:39 #13
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
De jó kis topic! smileeee.gif A suliban már sokszor hülyének is néznek, mert legtöbbször még a folyosókon is olvasok és megvetéssel néznek rám, hogy tudok függni több száz összetűzött papírlaptól! Csak mert ők még sosem olvastak maguktól semmit! A szeretem nálam sem elég, hogy kifejezzem mennyire imádom őket!
Ráadásul sajnos elég kényes vagyok rájuk, így a kezemből sem nagyon szeretem kiadni őket (régen 'rossz' embereknek adtam kölcsön és szörnyű állapotban adták vissza nekem így már sajnos nem tudok bízni ilyen téren az emberek többségében).
A nappalink is csak könyből áll szinte. A 3 személyes fotelünket is egy hatalmas polc veszi körül, illetve egy-egy szekrény az oldalain és ezeket összekötő hosszú polc telis tele könyvekkel. Úgy imádom, olyan kuckó, ahova szívesen leül az ember! smileeee.gif
Az én szobámban kb. 200 könyv van, az én kedvenceim, illetve amiket az ünnepnapjaimra kaptam a szeretteimtől! smileeee.gif
Sajnos fényképező nincs a szolgálatomban, majd előhopzakodok néhánnyal, egyenlőre csak egy szegény lista néhány nagyobb kedvencemről:

Tamora Pierce - A nőstényoroszlán éneke (kvartett)
C. S. Lewis - Narnia krónikái (7 könyv, + a Lion the witch and the wardrobe még angol nyelven is rolleyes.gif )
Gárdonyi Géza - Egri Csillagok és A láthatatlan ember Robin Maxwell - Boleyn kisasszony, Az elveszett hercegek, A fattyú, A szűz..
C . J. Sansom - Az uralkodó
Kedvenc meséim:Vlagyimir Szutyejev- Vidám mesék és persze, Grimm legsazebb meséi
Meg Cabot - A neveletlen hercegnő naplója sorozat
Darren Shan - Rémségek cirkusza, és..az első 12 könyv ebből a sorozatból
Rejtő Jenő: Csontbrigád, A szőke ciklon, Vesztegzár a Grand Hotelben, Menni vagy meghalni
Agatha Christie: 10 kicsi néger, 5 kismalac
John Fowles - A lepkegyűjtő
Jókai Mór: A kőszívű ember fiai, A nagyenyedi két fűzfa, Szeretve mind a vérpadig, Fekete gyémántok
Alice Sebold - Komfortos mennyország
L. Frank Baum - Óz a csodák csodája
Suzanne Collins - Az éhezők viadala trilógia wub.gif
Cassandra Clare - A végzet ereklyéi
J. F . Yeomans - Heath Ledger élete
Aaron Ralston - 127 óra
Szerb Antal - Utas és holdvilág wub.gif
Zemlényi Zoltán - Hoppárézimi
Stephen King- Ragyogás
Müller Péter - Varázskő
Stephen Chbosky - Egy különc srác feljegyzései
Jack Canfield, Mark V. Hansen...101 stories/ Chicken soup for the teenage soul

Történelemmániám: biggrin.gif
- A II. Világháború, Térképek könyve, Perzsia, Univerzum, és a Barangolások sorozat néhány kötete, A Római birodalom, Leonardo Da Vinci, A görög mitológia enciklopédiája
Anya Seton- Katherine I. II.
Tracy Chevalier - Leány gyöngyfülbevalóval
Howarth - Az Armada pusztulása
Edvard Radzinszkij - Az utolsó cár
Evelyne Lever - A nagykék ügy
Maria Bellonci - Lucrezia Borga
Henryk Sienkiewicz - Quo Vadis
Charlotte Zeepvat - Ablak egy elveszett világra
Martha Schad - Sztálin lánya
Luc Mari - A Romanovok utolsó napjai
9 felhasználónak tetszik: Kazuo, duracell, Lindsay019, VampireBella, patrícia4, Jessy, goldman, Jody, Patyó12
2013. január 25. 06:53 #14
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.01.24. 16:56)
Az, hogy szeretem enyhe kifejezés, egyszerűen imádom. Legnagyobb írók egyike, ha nem a legnagyobb. (szerintem legalábbis)  meghajolo.gif

Én eddig csak egy könyvet olvastam tőle, de az is nagyon tetszett. thumbsup.gif nem volt benne olyan rész amit untam volna. smileeee.gif
2013. január 25. 16:52 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2013.01.25. 06:53)
Én eddig csak egy könyvet olvastam tőle, de az is nagyon tetszett.  thumbsup.gif nem volt benne olyan rész amit untam volna.  smileeee.gif


Én csak ajánlani tudom a könyveit, mert mind nagyon jók. Persze mint minden írónál nála is vannak olyan könyvek, amik kiemelkedően jók, vagy olyanok, amik esetleg annyira nem jók, mint a többi, de az biztos, hogy mindegyik egy élmény a maga módján. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2013. január 26. 01:24 #16
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (szavy @ 2013.01.24. 00:45)

Nagy pacsi a jóféle krimikért. biggrin.gif Ezeket én is olvastam már. heart.gif

Nekem is van pár könyvem. Nem túl sok, a legtöbb könyvet a könyvtárból vettem ki, vagy mostanában ebook formájában olvasom el. blush.gif Vannak ezoterikus könyveim, nyelvkönyvek, illetve krimik, regények. wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Kazuo, Lindsay019, Jessy
2013. január 26. 19:28 #17
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Oké, én a könyveimet otthon tartom, de gondoltam, felhajtom már azt a kevéske darabot, amik itt vannak velem most éppen Pesten. wink.gif
9 felhasználónak tetszik: duracell, Kazuo, Lindsay019, Alison Lerman, VampireBella, patrícia4, Jessy, goldman, Jody
2013. január 27. 13:18 #18
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Hű, ez a topik nagyon jó ötlet! w00t.gif
Arra ösztönöz, hogy visszakérjem az ezer éve kölcsönadott könyveimet, hogy lefotózhassam a gyűjteményem. biggrin.gif
Persze nekem nincs ilyen rengeteg sok könyvem, főként VP könyvek, de folyamatosan dolgozom a bővítésen. blush.gif
Egyébként gyönyörű gyüjteményeitek vannak, gratulálok hozzájuk! És persze irigykedem is egy picit. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Kazuo, Alison Lerman, CandUs
2013. január 27. 16:24 #19
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Na jó, mégsem bírtam magammal. blush.gif
Lefotóztam, bár a telefonom elég ratyi képeket készít, azért nagyjából látható. blush.gif
A két személyes kedvenc polcomról listát is készítettem. blush.gif

2. kép:
Allison Winn Scoth: Talált vágyak osztálya
Claire Loup: Amikor életemben először
Kemese Fanni: A nagyszemű Pippa Kenn
Maggie Stiefvater: Shiver - Borzongás
Maggie Stiefvater: Linger - Várunk
Maggie Stiefvater: Forever - Örökké
Maggie Stiefvater: The Raven Boys - A Hollófiúk
Sarah Addison Allen: A csodálatos Waverley-kert
Elizabeth Chadwick: A legnagyobb lovag
Charlotte Brontë: A lowoodi árva
Elisabetta Gnone: Fairy Oak - Az ikrek titka
Elisabetta Gnone: Fairy Oak - A sötétség bűvölete
Elisabetta Gnone: Fairy Oak - A fény hatalma
Elisabetta Gnone: Fairy Oak - Grisam kapitány és a szerelem
Elisabetta Gnone: Fairy Oak - Shirley varázslatos napjai
Elisabetta Gnone: Fairy Oak - Flox őszi bolondságai
Kerstin Gier: Rubinrot + Saphirblau + Smaragdgrün (díszdoboz)

3.kép:
Sarah Blakley-Cartwright: A lány és a farkas
Cally Taylor: A mennyország várhat
Alyson Noël: Evermore - Mindörökké
Alyson Noël: Blue Moon - Kék hold
Alyson Noël: Shadowland - Árnyvidék
Alyson Noël: Dark Flame - Sötét láng
Alyson Noël: Night Star - A szerencsecsillag
Kelley Armstrong: The Summoning - A szellemidéző
Kelley Armstrong: The Awakening - Ébredés
L. J. Smith: Vámpírnaplók I. Ébredés
L. J. Smith: Vámpírnaplók II. Küzdelem
L. J. Smith: Vámpírnaplók III. Tombolás
L. J. Smith: Vámpírnaplók IV. Sötét szövetség
L. J. Smith: Vámpírnaplók V. A visszatérés: Leszáll az éj
L. J. Smith: Vámpírnaplók VI. A visszatérés: Árnyéklelkek
L. J. Smith: Vámpírnaplók VII. A visszatérés: Éjfél
Lauren Kate: Fallen - Kitaszítva
Lauren Kate: Torment - Kín
Lauren Kate: Passion - Végzet
L. J. Smith: Night World 1. - A titkos vámpír
L. J. Smith: Night World 2. - A sötétség lányai
Aprilynne Pike: Wings - Szárnyak
Aprilynne Pike: Spells - Varázsigék
Aprilynne Pike: Illusions - Illúziók
Kerstin Gier: Zafírkék
Kerstin Gier: Smaragdzöld
Jessica Day George: Éjféli bál

Házon kívül (amikre emlékszem):
Jay Asher: Tizenhárom okom volt
Rachel Ward: Számok
Kerstin Gier: Rubinvörös (magyar)

Az utolsó képen levő két könyv még nem került fel a polcomra. smileeee.gif
15 felhasználónak tetszik: idone, Kazuo, duracell, Smile15, patrícia4, Alison Lerman, House Of Wax, VampireBella, Jessy, goldman, kurrek, Minimanó94, Jody, Patyó12, Szandi0820
2013. január 27. 16:27 #20
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2013.01.27. 16:24)
Na jó, mégsem bírtam magammal. blush.gif
Lefotóztam, bár a telefonom elég ratyi képeket készít, azért nagyjából látható.  blush.gif 
A két személyes kedvenc polcomról listát is készítettem. blush.gif
2. kép:
Allison Winn Scoth: Talált vágyak osztálya
Claire Loup: Amikor életemben először
Kemese Fanni: A nagyszemű Pippa Kenn
Maggie Stiefvater: Shiver - Borzongás
Maggie Stiefvater: Linger - Várunk
Maggie Stiefvater: Forever - Örökké
Maggie Stiefvater: The Raven Boys - A Hollófiúk
Sarah Addison Allen: A csodálatos Waverley-kert
Elizabeth Chadwick: A legnagyobb lovag
Charlotte Brontë: A lowoodi árva
Elisabetta Gnone: Fairy Oak - Az ikrek titka
Elisabetta Gnone: Fairy Oak - A sötétség bűvölete
Elisabetta Gnone: Fairy Oak - A fény hatalma
Elisabetta Gnone: Fairy Oak - Grisam kapitány és a szerelem
Elisabetta Gnone: Fairy Oak - Shirley varázslatos napjai
Elisabetta Gnone: Fairy Oak - Flox őszi bolondságai
Kerstin Gier: Rubinrot + Saphirblau + Smaragdgrün (díszdoboz)
3.kép:
Sarah Blakley-Cartwright: A lány és a farkas
Cally Taylor: A mennyország várhat
Alyson Noël: Evermore - Mindörökké
Alyson Noël: Blue Moon - Kék hold
Alyson Noël: Shadowland - Árnyvidék
Alyson Noël: Dark Flame - Sötét láng
Alyson Noël: Night Star - A szerencsecsillag
Kelley Armstrong: The Summoning - A szellemidéző
Kelley Armstrong: The Awakening - Ébredés
L. J. Smith: Vámpírnaplók I. Ébredés
L. J. Smith: Vámpírnaplók II. Küzdelem
L. J. Smith: Vámpírnaplók III. Tombolás
L. J. Smith: Vámpírnaplók IV. Sötét szövetség
L. J. Smith: Vámpírnaplók V. A visszatérés: Leszáll az éj
L. J. Smith: Vámpírnaplók VI. A visszatérés: Árnyéklelkek
L. J. Smith: Vámpírnaplók VII. A visszatérés: Éjfél
Lauren Kate: Fallen - Kitaszítva
Lauren Kate: Torment - Kín
Lauren Kate: Passion - Végzet
L. J. Smith: Night World 1. - A titkos vámpír
L. J. Smith: Night World 2. - A sötétség lányai
Aprilynne Pike: Wings - Szárnyak
Aprilynne Pike: Spells - Varázsigék
Aprilynne Pike: Illusions - Illúziók
Kerstin Gier: Zafírkék
Kerstin Gier: Smaragdzöld
Jessica Day George: Éjféli bál
Házon kívül (amikre emlékszem):
Jay Asher: Tizenhárom okom volt
Rachel Ward: Számok
Kerstin Gier: Rubinvörös (magyar)
Az utolsó képen levő két könyv még nem került fel a polcomra. smileeee.gif


Óóó gyönyörűszép gyűjtemény!! meghajolo.gif meghajolo.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!