3x06 - Born Again
Vikings / Vikingek (2013 - 2020)
2016. március 14. 21:03
#113
Idézet (Bessie @ 2016.02.05. 21:00)
Nagyon kiakadtam mikor megláttam a múlt héten! Nagyon remélem hogy nem azt jelenti amire gondolok!!!!!!
Hááá mindenképp vannak benne rejtett utalások Ragnar sorsára nézve főleg ami a kígyókat illeti.
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
2016. március 14. 21:45
#114
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Látod, én pont fordítva tudom. Legalábbis még a sorozat kezdetén olvastam egy olyan cikket, miszerint nem véletlenül címe a vikingek, és nem Ragnar Lothbrock. És habár kétségkívül nagy szerepe van a szériában Ragnarnak, de a többieknek is, hisz szerintem Athelstant, Björnt, Rollót, Flokit, Lagerthát is mind megszerettük. De a történet szempontjából nagyon izgat hogy a srácok hogyan is bosszulnák meg apjukat. Habár tuti ki fogok borulni, amint Ragnart a kígyók közé vetik.
Szerencsére Ivar is picike még, egy darabig remélem nem fog felnőni. És igen fel kell épülnie Ragnarnak, de basszus alig várom hogy visszatérjen Wessexbe és Párizsba. Lesz meglepi mindenhol. Ja és még egyszer meg kell nősülnie Ragnarnak. Úristen, az a pali hány gyereket szórt szerte szét a világban?
Szerencsére Ivar is picike még, egy darabig remélem nem fog felnőni. És igen fel kell épülnie Ragnarnak, de basszus alig várom hogy visszatérjen Wessexbe és Párizsba. Lesz meglepi mindenhol. Ja és még egyszer meg kell nősülnie Ragnarnak. Úristen, az a pali hány gyereket szórt szerte szét a világban?
2016. március 14. 22:37
#115
Idézet (Bessie @ 2016.03.14. 21:45)
Látod, én pont fordítva tudom. Legalábbis még a sorozat kezdetén olvastam egy olyan cikket, miszerint nem véletlenül címe a vikingek, és nem Ragnar Lothbrock. És habár kétségkívül nagy szerepe van a szériában Ragnarnak, de a többieknek is, hisz szerintem Athelstant, Björnt, Rollót, Flokit, Lagerthát is mind megszerettük. De a történet szempontjából nagyon izgat hogy a srácok hogyan is bosszulnák meg apjukat. Habár tuti ki fogok borulni, amint Ragnart a kígyók közé vetik.
Szerencsére Ivar is picike még, egy darabig remélem nem fog felnőni. És igen fel kell épülnie Ragnarnak, de basszus alig várom hogy visszatérjen Wessexbe és Párizsba. Lesz meglepi mindenhol. Ja és még egyszer meg kell nősülnie Ragnarnak. Úristen, az a pali hány gyereket szórt szerte szét a világban?

Szerencsére Ivar is picike még, egy darabig remélem nem fog felnőni. És igen fel kell épülnie Ragnarnak, de basszus alig várom hogy visszatérjen Wessexbe és Párizsba. Lesz meglepi mindenhol. Ja és még egyszer meg kell nősülnie Ragnarnak. Úristen, az a pali hány gyereket szórt szerte szét a világban?
heehh ez érdekes én tavaly olvastam Michael Hirst-el egy interjút ő a sorozat "atyja" és ő azt mondta hogy előreláthatólag Ragnar halála fogja lezárni a sorozatot mivel maga a sorozat alapötlete is a Ragnar legendájából meg kalandozásaiból meríti a legtöbbet.Bár ezt nem tényként közölte!
hát hallod én pedig már alig várom hogy Ivar felnőjön az egy fanatikus berszerker egy vadállat lesz aki visszatereli a norvég és dán viking nemzeteket az ősi hagyományaikhoz teljesen ellentétes nézeteket fog vallani mint az apja nem lesz olyan idealista tudni és fejlődni akaró mint Ragnar hanem egy igazi Viking vezér lesz aki ráadásul iszonyat kegyetlen is.
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
2016. március 14. 23:27
#116
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
De ha az lesz, amit mondtál, nem látjuk Csonttalan Ivart, amint pusztít.
Pedig Ragnar sztoriján kívül még az övét csípem a legjobban. És tényleg nagyon nem várom Ragnar halálát, de úgy megnézném mit művelnek a fiai.
Gondolom azért akarják vele lezárni, mert drága lehet egy minőségi, jó sorozatot készíteni, ráadásul olyat, ami nem lesz unalmas egy idő után. fenébe, a SoA óta ezt a sorozatot imádtam és vártam a legjobban. nem is akarok még a végére gondolni.
Habár Csonttalan Ivarként jöhetne Charlie Hunnam akkor még boldogabb lennék.
Apropó, nézed az Outcast sorozatot? Még nem kezdtem el, de be akarom majd pótolni. Jónak tűnik és megkapta a második évadot is. Plusz Opie is ott van.
Tüntessünk a Twitteren hogy látni akarjuk Ivart is felnőttként
Gondolom azért akarják vele lezárni, mert drága lehet egy minőségi, jó sorozatot készíteni, ráadásul olyat, ami nem lesz unalmas egy idő után. fenébe, a SoA óta ezt a sorozatot imádtam és vártam a legjobban. nem is akarok még a végére gondolni.
Tüntessünk a Twitteren hogy látni akarjuk Ivart is felnőttként
2016. március 15. 09:45
#117
Idézet (Bessie @ 2016.03.14. 23:27)
De ha az lesz, amit mondtál, nem látjuk Csonttalan Ivart, amint pusztít.
Pedig Ragnar sztoriján kívül még az övét csípem a legjobban. És tényleg nagyon nem várom Ragnar halálát, de úgy megnézném mit művelnek a fiai.
Gondolom azért akarják vele lezárni, mert drága lehet egy minőségi, jó sorozatot készíteni, ráadásul olyat, ami nem lesz unalmas egy idő után. fenébe, a SoA óta ezt a sorozatot imádtam és vártam a legjobban. nem is akarok még a végére gondolni.
Habár Csonttalan Ivarként jöhetne Charlie Hunnam akkor még boldogabb lennék.
Apropó, nézed az Outcast sorozatot? Még nem kezdtem el, de be akarom majd pótolni. Jónak tűnik és megkapta a második évadot is. Plusz Opie is ott van.
Tüntessünk a Twitteren hogy látni akarjuk Ivart is felnőttként
Gondolom azért akarják vele lezárni, mert drága lehet egy minőségi, jó sorozatot készíteni, ráadásul olyat, ami nem lesz unalmas egy idő után. fenébe, a SoA óta ezt a sorozatot imádtam és vártam a legjobban. nem is akarok még a végére gondolni.
Tüntessünk a Twitteren hogy látni akarjuk Ivart is felnőttként
áááá teljesen el vagyok telítve sorozatokkal: Black Sails,Gotham,The Walking Dead, Vikings nem sokára indúl a Daredevil áprilisban pedig jön a Banshee utána pedig már Trónok Harca plusz még ezek mellett darálom a Legend of Korra sorozatot meg az egyik kedvenc sorozatomat is újranézem az Én Claudius-t ami mindössze 1 évad és 13 epizód de így is nagyon lassan haladok vele!
hááá igen Ivarhoz még annyit hogy igen nem valószínű hogy kitart addig a sorozat míg ő ténylegesen színrelép. De amondó vagyok hogy ki kell élvezni a Vikingset mert ennyi jó nő egyetlen más sorozatban nincsen!
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
2016. március 15. 15:47
#118
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
múlt héten lebetegedtem, így tudtam én is behozni a lemaradásomat.
Tekintve hogy heti 6 nap dolgozok, nem meglepő.
Látod én meg a Daredevilt akarom még megnézni egyszer. Jókat hallottam róla. Attól nem beszélve hogy jön hamarosan Luke Cage is. Szerintem abba is belenézek. A Damien pilotja meg volt, és a Slasherre is sort kerítek. Az Ash vs Evil Dead nagyon bejött.
na jó, én se gondoltam hogy ő jó lenne, csak van némi hasonlóság.
De szerintem nem skandináv színész lesz, hanem amerikai. Mint szinte majdnem minden színész a sorozatban az.
na jó, én se gondoltam hogy ő jó lenne, csak van némi hasonlóság.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline

















